دوست خوبم به کانون ترک خودارضایی خوش اومدی. اگر این پیغام رو می بینی، به این خاطر هست که هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن تا به ما ملحق شی و از تمام امکانات سایت استفاده ببری.
اگر قبلا ثبت نام کردی، می تونی از اینجا وارد شی.
مهمان عزیز : .::.:. جذب سرپرست برای اورژانس .:.::.

مهمان عزیز : .::.:. قدم اول: آثار و فوائد ترک خودارضایی .:.::.


امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقـــــــــــــــــادات

(1398 تير 11، 1:45)majid78 نوشته است: خوب خداراشکر  
من تا الان به علاوه خودم کسانی را دیدم که از این قانون گریزی زدن و دررفتن شاید هم به قول معروف از باب بخشش بوده ولی به اعتقاد من اگر قانونی هست باید برای همه رعایت بشه
امیدوارم سیستم سایت اونقدر پیشرفته باشه که اگه کسی هم از این قانون رهایی پیدا کرد از باب بخشش مدیران باشه گرچه قانون قانون  نباید برای همه یکی باشه
من هم اماده م   هر آنچه که باید به درستی درباره من تصمیم گیری بشه انجام بشه

مجید جان
چیزی که گفتم از باب قانون نبود. همون طور که تو بخش قوانین می بینی، چیزی در خصوص کاربران اخراجی نوشته نشده.
اون قدر طبیعیه که در واقع هر عقل سلیمی بهش می رسه که یه کاربر اخراجی حق فعالیت دوباره رو نداره.

اگه کاربری رو دیدی که اخراج شد و دوباره فعالیت کرد، دو حالت داره:

1- از رفتار قبلیش پشیمان و نادم شده بوده. در قالب «تغییر رفتار» و نه «تغییر گفتار» متعهد شده و به تعهدش عمل کرده. چرا نباید به چنین انسانی کمک کرد که گذشته اش رو جبران کنه؟ چرا نباید بخشیده بشه؟ ما به دنیا میایم تا انسان بشیم؛ کانون به خودش می باله اگه بتونه جایی کمک کنه تا انسانی بتونه خودش رو تغییر بده و تو مسیر «انسان سازی» ذره ای هر چند کوچیک جایگاه داشته باشه. 1

2- اون کاربر خودش رو به ما معرفی نکرده و ناشناس مجدداً به جمع کانونی ها اضافه شده. ما مطلع نشدیم که بخوایم جلوش رو بگیریم.  53258zu2qvp1d9v

ضمناً ما اینجا نیستیم تا حکومت داری کنیم. قانون گذاری کنیم و مطابق هر بند، جریمه ای هم گذاشته باشیم و با اون، کاربران رو به بند بکشیم. اینجا برای چیز دیگه ای گرد هم اومدیم و دغدغه و فعالیت مون چیز دیگه هست.

چیزی که در مورد بخشش گفتی حقیقت داره.
حتی کاربرانی قبلا بودن که اخطار داشتن و اومدن گفتن بابت گذشته شون پشیمونن. اینکه 20 درصد اخطار رو تا آخر عمر با خودشون یدک بکشن اذیت شون می کنه. ما همون 20 درصد اخطارشون رو هم برداشتیم. یه زمانی 20 درصد اخطار بهش دادیم تا بهش کمک کنیم و راه درست رو بهش نشون بدیم. امروز پشیمون شده و داره با تمام وجود برای جبران گذشته اش تلاش می کنه. چرا نباید بهش کمک کنیم؟ هدف ما مگه این نیست که حال یه آدمی که بده رو خوب کنیم؛ خب حال اون آدم این جوری خوب میشه. 1

موضوع فقط بخشش نیست و این نرمی جاهای دیگه هم وجود داره.
خیلی از دوستان دیگه هم به طرق مختلف عنوان کردن که چرا مدیران تا این حد تذکرات شون نرمه؟
اینکه تو تذکرهاتون «برادر عزیزم» می نویسید و «لطفاً» و «میشه خواهش کنم» و آخرش هم آیکن بوس و گل و دوستی برای شخص خاطی میذارید.
به عبارتی، شورش رو دیگه درآوردید.  4chsmu1

من به همکارانم همیشه گفتم. حالا هم به شما میگم.
کم نیستن آدم هایی که اینجا نرمال نیستن. افسرده ان. بیمار جسمی ان. بیمار روحی ان. خشم مزمن دارن. استرس مزمن دارن. یا احساس های عمیق بی ارزشی روشون سایه انداخته.
اینجا جایی نیست که بخوایم بابت اشتباهات شون، تو سرشون بزنیم. باید تا جایی که راه داره با ملایمت و مهربانی باهاشون برخورد کنیم.
طبیعتاً جایی که لازم بوده هم قاطعانه برخورد شده و حریم اینجا رو ناامن نکردیم.  53258zu2qvp1d9v

امیدوارم توجه داشته باشی که این نوع نرمی و مهربانی به معنای پارتی بازی و نادیده گرفتن قوانین نیست. 128fs318181
(1398 تير 12، 21:01)آرمین نوشته است: پی نوشت کم ربط به پیام شما اما بسیار مهم:
لازم می دونم این موضوع رو تاکید کنم که حریم آدم های اینجا، آرامش شون و امنیت شون برای ما مهمه.
بعد از تغییر قالب سایت و تا همین چند وقت پیش، پیام های پروفایل خصوصی باز بود. اما متاسفانه تعدادی از دوستان اون رو به لجن کشیدن و مجبور شدیم اون رو هم ببندیم.
این مدیران هستن که باید حواس شون باشه و نذارن فعالیت و هدف اصلی سایت به انحراف کشیده بشه. اون کاربری که برای ترک گناه خودارضایی اینجا اومده و حالا یا آگاهی نداره یا عقلش نمی رسه که اینجا باید چطور رفتار کنه، چه گناهی داره؟

سلام؛
آرمین دلم نیومد نظرم رو نگم:

چند وقت پیش بعد از چند سال رفته بودم دانشگاه واسه گرفتنه مدرک؛ بعد روابطی که بین دختر و پسرا دیدم خیلی واسم عجیب بود. البته کاری به کسی ندارم که چطوری میگرده یا با دیگران چطور رفتار میکنه اصلا به من چه ؛ ولی اون چیزی که واسم خیلی عجیب بود اینکه هدف از دانشگاه رفتن چیه؟ و آدم واسه چی دانشگاه میره؟ یا باید بره؟ و همچنین اگه هدف درست پیدا شده باشه هم این کارها بازم صورت میگیره یا نه؟ بگذریم.

یاد حرفای استاد رائفی پور تو سخنرانی مدیریت زمانش میفتم که تو قسمتیش میگفت:
قبل از شروع هر کاری یه "که چی؟" بیارید.

خیلی از مشکلات از اونجا شروع میشه که ما قبل از کاری یه "که چی؟" نمیاریم.

من هم لا به لای زندگیم این مشکل رو دارم.
از خدا میخوام که کمکم کنه تا حتی تو کوچکترین مسائل زندگیم "که چی" رو بگم و اگه تونستم جواب صحیح و قانع کننده ای به خودم بدم بعد برم اون کار رو انجام بدم.
اون موقع هست که میتونم قدر خودم رو بدونم...
[تصویر:  2x9o_pesarane_mah.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان