دوست خوبم به کانون ترک خودارضایی خوش اومدی. اگر این پیغام رو می بینی، به این خاطر هست که هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن تا به ما ملحق شی و از تمام امکانات سایت استفاده ببری.
اگر قبلا ثبت نام کردی، می تونی از اینجا وارد شی.
مهمان عزیز : آغاز ثبت نام در مسابقه پاکی نوروز

مهمان عزیز : ..::.. قالب کانون تغیـــــــــــیر پیدا کرد ..::..

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برنامه های مدیر تالار روانشناسی و تغییر عادت

Exclamation 
با سلام Khansariha (8) 

انتقادات بجای بعضی از بچه ها باعث شد این تاپیک رو مخصوص دو تالاری که توش سرپرستی و مدیریت رو دارم بزنم ، برای هماهنگی با بچه ها و این که بچه ها اگه برنامه ای دارن در مورد این دو تالار ، نظری دارن ، و نقصی میبینن بیان بگن ، و همینطور برای پیگیری برنامه های خودم و اعلام برنامه هایی که ایشالله پیش خواهیم رفت . 

پس هدف این تاپیک : 

1) اعلام برنامه های مدیر تالار 
2) پیگیری برنامه های اعلام شده توسط بچه های کانون و خود مدیر 
3) اعلام نظر بچه ها ، انتقادات و پیشنهاداتشون در مورد پیشروی و روند این دو تا تالار . 

برای دوتا تالار : 
الف تالاروانشانسی (دوپینگستان + مقالات روانشاسی ) 
ب) تالار تغییر عادات زندگی برای ترک 

در پست بعدی ایشالله برنامه هایی که برای پیشروی در این دو تالار خواهیم داشت رو خواهم گفت ، شما هم آزادین نظر بدین .
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
1744285awamqelvzp
خوب برای تالار روانشاسی فعلن روی تاپیک های زیر بیشتر تمرکز داریم : 

1) تاپیک خودکاوی
2) تاپیک  آینه صوتی 

1) تاپیک خودکاوی:
مطالب تاپیک خودکاوی سعی میشه  هر دو هفته یه بار بروز بشه ، و میتونه بسیار کاربردی و اساسی باشه ، من و بچه ها داریم مطالبش رو پیاده میکنیم تا ایشالله با یه سرعت ثابتی با دو تا پست توی هفته شما بتونین از مطالب مفیدش استفاده کنین . 

2) آینه صوتی : 
از تالار دوپینگستان ، برنامه مون آپ کردن 10 تا اینه هر ده روزیکبار خواهد بود . 

..........................................................

برای تالار تغییر عادت ، دنبال اوردن سه تا سبک هستیم : 
برنامه ریزی داشتن بچه ها که قبلن پیشرفته 
گزارش محوری 
و محاسبه 

3)تاپیک برنامه ریزی و شروع همگانی برای زندگی موفق : 
این رو روش داریم فکر میکنیم ، با کمک سرپرست تاپیک میخوایم تغییرات اساسی بدیم ، و تاپیک رو فقط برای برنامه ریزی و نوشتن یه سری قول تنها نباشه ، بلکه محاسبه و گزارش عملکرد توی روز هم اضافه کنیم 

4) تاپیک  پیگیری ذکر  به نیت ترک ، 
نماز ، ذکر و چشم پاکی از موارد مسابقه ای خیلی از بچه هاست که فعلن بین این ها قرار عاشقی توی تالار مذهبی دنبال میشه ، و برای چشم پاکی فعلن مسابقه داریم ، هر چند یه تاپیک برای اهمیت چشم پاکی و اصلاح باور های بچه ها هم برای تاپیک تغیر عادت لازم هست ، 

ولی توی تالار تغییر عادت ، پیگیری برنامه ذکر  به عنوان اصلاح یه اصل و یه برنامه مهم برای ترک دنبال میکنیم و سعی میکنیم روش بیشتر زوم کنیم . 

5) تقویت باور ها برای ترک خ.ا
تاپیکش رو زدیم ولی استارت نخورده ، سعی دارم هدفمند تر بعد از امتحان ها این تاپیک رو فعال تر کنیم . از تجربه این تاپیک قراره اگه موفق باشه کارهایی هم برای چشم پاکی بکنیم . 

....................................................

سبک هایی مثل : 
اولویت بندی 
گزارش محوری 
و برنامه ریزی 
محاسبه 

این ها قراره توی تاپیک تغییر عادت بیشتر توجه بشن ، 
بخشی از کارهانمون اسیب شناسی هست مثل تاپیک خود کاوی 
و بخشی هم تغییر عادت و شروع برای تغییر عادت هست 
و بخشی هم مربوط به برنامه ریزی هست 

و چیزیک ه نداشتیم و نشده ، داشتن یه سبکی که بچه ها بیان عملکرد روزانه اشون رو بنویسن ، و یا همون بهینه کردن مراقبه و محاسبه توی برنامه بچه ها هست که دنبال این هم هستیم که تاپیک مناسبی یا جدیدی برای این کار انتخاب کنیم . و در ادامه بیشتر من در این مورد میگم و شما هم فکری دارین در این مورد نظر بدین . 

.
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان