دوست خوبم به کانون ترک خودارضایی خوش اومدی. اگر این پیغام رو می بینی، به این خاطر هست که هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن تا به ما ملحق شی و از تمام امکانات سایت استفاده ببری.
اگر قبلا ثبت نام کردی، می تونی از اینجا وارد شی.
مهمان عزیز : .::.:. فعالیت دسته جمعی شماره 2 .:.::.

مهمان عزیز : .::.:. قدم سوم: مراقبت از شکم .:.::.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تجربیات شما در ترک

سلام

دوستان به نظر من خود ارضایی مثل یک دیوار سیاه بزرگ و سخت میمونه

که یک حفره داره و فقط از همونجا میشه اون رو نابود کرد

وقتی این دیوار جلوی شما وایساده و شما پس از هربار شکست و یک تلاش پوچ

میگی دیگه این اخرین باره -نهههههه --اخرین بار نبود 

فقط چون ارضا شدیاین حرفو میزنی و اون دیوار سیاه همچنان پابرجا جلوی تو ایستاده

هیجچیز تغییر نکرده این خودارضایی هست که کارشو رو تو انجام داده و رفته

و فکر میکنی که تو از دستش رهایی پیدا کردی....

و باز دوباره تو را به بهانه های مختلف  به تباهی میکشه و دوباره فریبش رو میخوری 

.......باید راه اصلی و واقعی رو پیدا کنی  اون اراده واقعی که از عمق وجودت هست....................

باید این سد رو با دستان خودمون خراب کنیم و به جای هر دفعه تباهیرو به ازادی و روشنایی حرکت کنیم

بعد  یه نگاه به پشت سرتمیکنی و اینبار تو به چهره ی نابود شده ی اون میخندی.

من از همین الان با تمام دوستان خودم در اینجا این موجود کثیفونابودش میکنیم.

تو تنها نیستی فقط باید فکر کنیم  و مقاومت کنیم و از دشمنون شیطان غفلت نکنیم 

با هیج کس رودرباستی نکنید من به همتون ایمان دارم .
Wink 
ادامه پست قبلی:

وقتی در مسیر ترک و پاکی هستیم با چالش های زیادی رو برو میشیم وسوسه های زیادی سراغمون میاد 

گاهی میگیم همش همین یکباره 

بعد این، حتما ترک میکنم

اما این وسوسه ها دونه دونه مارو به سمت تباهی میکشونند مگر اینکه راهکار ایستادگی در برابرشون رو یاد بگیریم

تو این مسیر برای هرکس چالش های مختلفی پیش میاد که هرکس به روش خودش از پس اون برمیاد یا شکست میخوره و روش جدیدی رو پیدا میکنه

که تو این تاپیک ما تجربیات و راهکار هایمان را زمانی که از برامون نتیجه بخش و باعث پیشرفت بوده رو یادداشت میکنیم تا برای بقیه هم مسیر هامون درس عبرت و سرمشق ادامه راه پاکی باشه
 سپاس شده توسط
سلام درباره اون سوالي كه دوستمون برسيده بود در مورد عوارض بايد بكم كه من توي سايتهاي مختلف مطالب انبوهي خوندم كه نوشته بود عوارض استمنا كم كم محو ميشوند به دليل اين كه ما هنوز در دوره نوجواني وجواني به سر ميبريم به همين علت هم بدن ميتونه نقص ها و كمبودهايي رو كه داره جبران كنه .
اميدوارم كه هم تو دوست عزيز وهمه ما به حول و قوه الهي بتونيم با اين اعتياد مبارزه كنيم.اكه كمي دقت كرده باشيد اعتياد ما تركش خيلي سخت تر از اعتياد به مواد مخدره !شما ميتونيد جواب هاتون را توي همين فروم بنويسيد.
به جهان خرم از آنم كه جهان خرم از اوست
دل قوي دار كه بنياد بقا محكم از اوست
سلام ..من هم مثل بقیه دوستان هنوز موفق به ترک کامل نشدم ولی حدود چند سالی هست که با اقداماتی که انجام دادم آمارشو خیلی کم کردم به خصوص این اواخر :

1)از وقتی اوم تو این سایت و همنین حدود 20 تا وبلاگ دیگه در این مورد رو توی اینترنت سرچ کردم و فهمیدم اولا تنها نیستم و وقتی مصائب و مشکلات بقیه دوستان رو در این مورد هر روز میونم و اون ها رو خیلی امید وار میبینم .باورم برای کنار گذاشتن این کار قوی تر میشه
2)من همیشه نماز میخوندم ولی اخیرا سعی کردم تعقیبات نماز رو هم بخونم تو این چند هفته ای که این کار رو شروع کردم باورنکردنی بوده و آمارمو خیلی کم کرده
3) صد در صد فهمیدم که با سخت گیری و گیر دادن به خودم در تمام اون چیز هایی که سفارش میکنن تو سایت های ترک فقط باعث شده بیشتر لجبازی کنم آخه همش رو نمیشه که با هم اجرا کرد .مهم عقیده و باور به توانایی انجام این کار و استمداد از خداست
4)یه چیزیم تازگیها فهمیدم که این فقط یه مشکله ولی اکثر ما این مشکل رو بسطش میدیم و هه بدبختیامون رو به این کار نسبت میدیم . حتی اگه این مشکل وقعا در همه ابعاد زندگیمون نقش داره میتونیم با تغییر این باور یا کم کردن اون از فراگیر کردنش تو بقیه زمینه ها جلوگیری کنیم .
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
 سپاس شده توسط
خدارو شکر الان من 8 روزه که از زندان ابلیس آزاد شدم .
بهتره بگم که ما چهارصد واندی نفر به کمک خدا تونستیم از زندون فرار کنیم .
اون نامرد دربه در دنبال ما میاد .ولی خوب چه میشه کرد بزار بیاد .
انقدر بیاد تا جونش هم دربیاد .نکته کنکوری:واج آرایی در بیاد.
میخوام یه ضرب المثل جدید بگم:
ترک کننده بی ایمان مثل زنبور بی عسله.
تجربه به من ثابت کرده وقتی از یاد خدا تهی شدم خودم رو دست شیطون دادم.
هر وقت که خواستم ترک کنم نشده.
تو ماه رمضون امسال من 33روز با یاد خدا بودم وپاک بودم.ولی ...
اینبار دیگه نمیخوام بزارم شیطون از من سبقت بگیره.
یاد خداست که به من آرامش میده.

الهی دست ما را بگیر
الهی جز تو کسی ندارم
الهی به فریاد ما برس
 سپاس شده توسط
سلام به همه
چطور میشه خود ارضایی را ترک کرد؟

سوالی که برای همه ما هست. ایا دارویی داره؟ ایا دعایی چیزی هست بخونیم رفع بشه؟ یعنی میشه ؟ شاید بشه

خیلی از این سوالها تو ذهن ما هست. حالا من نظر خودمو میگم. من بارها شکست خورده بودم و این تصور برام ایجاد شده بود که دیگه ترک برام غیر ممکن هست. بعد از هر شکست منتظر شکست بعدی بودم. ترک تنها برام یه ارزو بود. ناامیدی و افسردگی، بی ارادگی تمام وجودم را فرا گرفته بود. طوری که هیچ درد و دلی نمی تونست من را اروم کنه(حتی با خدا حرف زدن؟)، چرا؟

چون نمی خواستم چون نا امیدی افسردگی بی ارادگی شرایط محیط و استرس ومشکلات و ... را بهانه می کردم . بله من هرگز فکر نمی کردم که ترک خود ارضایی واقعیت داره و ممکنه و این سوال تو ذهنم بود" چطور میشه ترک کرد" با این شرایط من این سوالی عبث و بیهوده بود. من هیچ وقت تصمیم قاطع نگرفته بودم. شیرینی گناه و پشیمانی را با هم تجربه می کردم و هرگز نخواستم ترک کنم.  شاید چند روزی دوام میاوردم اما با طرز نگاه(به خاطر افسردگی شدید و نا امیدی) من به این مساله دوباره خراب می کردم.

پس باید چیکار کرد باید طرز فکرم را عوض می کردم. من خیلی چیزها از اعضای این تالار و وبلاگها یاد گرفتم(کسایی که تازه وارد هستن حتما یه گشتی تو تالار بزنید .. یاد گرفتم که روحیاتم را عوض کنم و ترک را برای خودم واقعیت ببینم نه یک ارزو. و یاد گرفتم قاطع تصمیم بگیرم. خواستم و در این مدت خیلی وسوسه شدم اما به یاد تصمیمم بودم ومبارزه کردم .به این مسئله که برام خیلی بزرگ بود ، مسلط شدم. هدف های والایی برای خودم در نظر گرفتم.

دیدتون را به این مسئله عوض کنید مطمئن باشید نتیجه می گیرید. باورها مون را باید ریشه دار کنیم تا در برابر هیچ طوفانی قامت خم نکنیم.
والسلام
گل نیلوفر در مرداب می روید، تا همه بدانند
در سختی ها باید زیبایی آفرید

مراحل نه گانه ترک اعتیاد خود ارضایی

من3 ماه خود ارضايي رو ترك كردم چون نمازم رو سر وقت مي خوندم ولي اين كه مي گن اگه نماز سر وقت باشه نميزني به نظر من نميشه چون شيطان در هر حال با انسان هست. بايد نماز با اخلاص بخوني كه خدا نسيب كنه
ورزش بزرگترين داروي بشريت !

سپاس شده توسط
هر 2 روزي يك بار بايد بايد خودم رو تخليه ميكردم.
نه نكاهي نه تحريكي نه هيج برنامه اي فقط تو فكر اين كه جطور جايي خالي بيدا كنم و خودمو راحت كنم
هميشه در آرزوي اين كه مثل اكثر جوونها منم از اين بلا دور بودم
3‏ بار تو اين سالها ترك كردم و دوباره روز از نو وروزي از نو اما يه دفعه به فكرم رسيد كه توي سايتها ببينم جه راههايي براي خلاص شدن از اين بختك شوم وجود داره 3روز دنبال بودمو ذخيره ميكردم و ميخوندم بالاخره كانون رو ديدم و عضو شدم از اون روزي كه عضو اينجا شدم و شما رو بيدا كردم 15 روز ميكذره و من با حالا از فكرش در اومدم و وقتي كه فكر ميكنم كه اكه دوباره تو اين راه بيام جي ميشه عزا ميكيرم
اصلأ نميخام دوباره به اون روزهاي نكبت بار بركردم
دوست ندارم همش مورد كنايه و تمسخر قرار بكيرم.اي خدا من هر كاري كه تو كفتي دارم انجام ميدم تا تو كمكم كني و از اين مخمصه نجاتم بدي فقط در بشت و بناه تو حركت ميكنم.
اكه خواستيد دوباره شروع كنيد فقط ياد اون لحظه هايي بيافتيد كه به عنوان يه معتاد به شما نكاه ميكنن و خود شما هم رويي نداريد كه در جمعي باشيد
به جهان خرم از آنم كه جهان خرم از اوست
دل قوي دار كه بنياد بقا محكم از اوست
اینجا یه خلاصه ای از کارهایی که تو این چهل روز کردم می نویسم.

1. یاد خدا و یاری خواستن از او . دید من نسبت به خود ارضایی عوض شد(با خوندن وبلاگهای دوستان و مطالب تالار ترک خود ارضایی) این یک امتحان هست که باید در اون پیروز باشم.

2. سعی کردم نمازم را عمیق تر بخونم و بعد از هر نماز برای همه همدردهام دعا کردم.

3. دور کردن غم و اندوه و ناامیدی و افسردگی که عامل بازگشت من به خود ارضایی بود.

4. نقطه ضعف هام را بررسی کردم یه نگاه عمیق به این مسئله کردم. همیشه موقعی که می رفتم حموم و یا جلو کامپیوتر بودم کلمه "نمی توانم " می اومد سراغم و من با این کلمه بی اراده می شدم.

5. تا تونستم به خودم تلقین کردم که من می توانم. خوندن کتاب خیلی برام مفید بود . کتابهای خوب زیادی هست باید از انها استفاده کرد.

6. کنترل کردن تخیلات و افکارم که دربارش زیاد نوشتم.در این مورد باز هم نظرات دوستان خیلی بهم کمک کرد.

7. به زمینه های این عادت ریز شدم نه خود این عادت. بیشتر از خود این عادت سعی کردم از زمینه های خود ارضایی متنفر بشم.

پیشنهاد من این هست تا می تونید اگاه بشید از طریق کتاب ها، تجربه ها ی دوستان و .... امیدوارم که تونسته باشم کمکی کرده باشم به همدردهایی که نمی دونند باید چطور ترک کنند.Khansariha (18)

سپاس شده توسط
سلام
منم با محدود دانسته های خودم به جمع شما می پیوندم.Khansariha (48)
من نوشته های دوستان رو که خوندم یه چیز مشترک پیدا کردم که منم با اون موافقم اونم نماز خالصانه هست.منم با کمک نماز تونستم چند باری به مدت دو هفته ترک کنم اما به خاطر تنهایی شکستم ودوبره روز از نو روزی از نو.
من خودم الان 11 روزه ترک کردم چون خواستم که ترک کنم.یه حسی بهم میگه که این دفعه با دفعه های دیگه خیلی فرق میکنه و پریشبم بهم ثابت شد چون خواب دیدم که با یه پرنده دارم پرواز میکنم که وقتی بیدار شدم تعبیر خوابو خوندم دیدم نوشته ((از حال خود بر میگردید)) کهخ خیلی امیدوار شدم.
من 11روز پیش نشستم تو دفتر خاطراتم که برادرزادم بهم هدیه ی تولد داده بود اهدافمو نوشتم و به کاری که می کردم فکر کردم و گفتم که باید چقدر پست باشم که کاری رو که خالقم از اون کار نفرت داره بکنم خالقی که ما رو اشرف مخلوقات قرار داده چرا باید از دستورات خالق خودم سر پیچی کنم.
من نتایجی که گرفتم اینه که :
1_آدم باید واقعا بخاد تا کاری رو بکنه
2_نماز،دعا،یاد خداو... می تونه کمک کننده باشه نه عالی ترین راه
3_خداوند فرموده از تو حرکت از من برکت
دوستان سعی کنید روزها نخوابید چون و چند بار بعد از اینکه وسط روز خوابیدم و بیدار شدم در همون لحظه که چشمامو باز کردم تحریک شدم و شکستم.Tears
من خواستم می ومی خوام که ترک کنم دیروز بد جوری تحریک شده بودم به خاطر همینم دیروز به یاد هدفام افتادم و همچنین حس کردم خدا پیشم ایستاده وخجالت کشیدم1276746pa51mbeg8jکه واقعا هم اینطور بود. این حالت تو حمام برام اتفاق افتادو من دائم با خودم می گفتم که چرا این کارو می خوای بکنی؟ دفعه های قبل که کردی چی شد من اینو بگم که من هر دفعه که یکی دو هفته تحمل میاوردم و میشکستم هیچ لذتی برام نداشت و به یاد دفعه های قبل از حمام و وسوسه ی شیطون فرار کردم و پاک موندم.wacko2
الهی
به بهشت و حور چه نازم مرا دیده ای ده که از هر نظر بهشتی سازم.

من همون mary هستم
 سپاس شده توسط
40روز نوشته است:بنام خداوند مهربان مهربان

امشب بهترین شب زندگی من بعد از 11 سال عجز و ناتوانی هست
بله 11 سال گرفتار این مشکل بودم و هر بار خواستم اقدام کنم و دیگه
این عمل شوم و ویرانگر رو انجام بدم نتونستم.
الان هم که 40 روز از این قضیه گذشته نمیتونم باور کنم
من هر بار تصمیم گرفتم که دیگه این کار رو نکنم دقیقا همیشه بعد از
انجام این کار اما بیشتر از یک هفته نتونستم تحمل کنم.
تنها پارسال بیشترین روزی که تونسم جلوی خودمو بگیرم 20 روز بود
اما روز 21 ...

این کار کثیف این بلای جان برای من مثل مواد مخدر بود این کار باعث
نابودی من در این 11 سال شد ارمغان این کار برای من افسردگی،
و عدم تمرکز در کارهاست که متاسفانه بشدت در من پدیدار شده

من ورزشکار بودم ولی ورزش نتونست به من برای ترک این کار کمک کنه
من از روشهای پزشکی و توصیه های موجود در وبسایتها نتونسم کمک
بگیرم و زور این کار مقابل این روشها بیشتر بود.
به چندتا سایت مذهبی هم سری زدم ولی روشهای موجود در این سایتها
همه تکراری بود و ...

در سایتهای مذهبی نکته ای دیدم که به من کمک کرد و اینکه هر کس
40 روز ترک گناه کنه لطف خدا شامل حالش میشه.
من هم 40 روز پیش تصمیم گرفتم که این کار شوم رو 40 روز ترک کنم تا
خدا کمک کنه که دیگه انجام ندم با اینکه میدونستم برای من این کار خیلی
سخته و شاید نتونم اما به ذهنم رسید که باید این عهد بین منو خدا با یک
واسطه بسته بشه برای همین به حرم یکی از امام زاده های شهرمون رفتم
و اونجا قسم خوردم و توبه کردم و خواستم کمکم کنه که دیگه اینکار رو نکنم
یک چیزی بگم بخدا قسم گرفتارش شدم این کار باعث میشه که تو کارتون
در زندگی گره بوجود بیاد 10 ـ 11 سال هست که همیشه تو کارهام یک جا
یک مشکلی یک گره بوجود میاد و باعث میشه کارم پیش نره من به نامحرم
هم زیاد نگاه کردم و الان مطمئن هستم 100 در 100 باعث این مشکلات این
کار کثیف و شوم هست خدا لعنت که سایتهایی که میگن این کار یک کار
طبیعی هست و جوونها باید انجام بدن این هم یک نقشه هست برای نابودی
جوونهایی مثل من که 11 سال زندگیم با ضعف و ناتوانی سپری شد

بله من اونجا توی حرم عهد کردم که تا 40 روز هر روز به حرم اون امامزاده برم
و کمک بخوام و اگر در بین این 40 روز این کار رو انجام میدادم دیگه رویی برای
رفتن به اون حرم نداشتم...
40 روز فقط عهد نشکوندم 40 روز خواستم حرمت اون امام زاده رو نشکنم
تو این 40 روز روزه هم نگرفتم نه اینکه بد باشه یه تمام راه رو برای انجام دادن
این کار باز گذاشتم ولی به لطف خدا و توسل به اون امام زاده ایمان داشتم

این 40 روز برام بسختی گذشت ولی عزمم و جزم کرده بودم که دیگه انجام
ندم در این فاصله حتی تو دل موقعیت انجام این کار رفتم ولی انجام ندادم
موقعیت هایی که هر بار قبل از این 40 روز پیش میومد حتما این کار رو انجام
میدادم ولی مثل یک معجزه بود که نشه.

خلاصه 40 روز گذشت و من موفق شدم و به لطف و عنایت خدا هم ایمان دارم
میدونم که دیگه از امروز اگه با خدا صحبت کنم در جایگاه یک گناه کار نیستم
و بهترین دلیل برای اینکه آرزوهای یک نفر رو خدا مستجاب کنه اینه که اون شخص
کمترین گناه رو کرده باشه.

باز هم تکرار میکنم این کار باعث میشه تو کارهای زندگیتون مشکل و گره بوجود بیاد

امیدوارم شما هم موفق بشید
یک لحظه تفکر بهتر از 70 سال عبادت است.
سلام303
امیدوارم خوب باشید!Khansariha (48)
خواستم بگم نا امید نباشید،من مطمئنم ما می تونیم. فقط اراده می خواد41
من بارها تا مدتی خوب پیش رفتم و تونستم تا 3 ماه هم ترک کنم ولی متاسفانه باز خودم باعث شدم که دوباره غلط اضافی بکنم!13
باور کنید خدا همه جوره حمایتمون می کنه من بار ها شاهد کمکش بودم تا نگذاره من دوباره برگردم به راه خلاف ؛ ولی من خیلی آدم بی چشم و رویی بودم که باز گرفتار شدم
می گم که فقط و فقط تقصیر خودم بوده و خدا همه جوره حمایتم کرده تا ترک کنم..
الانم مدتیه که خوب خوبم. و امیدوارم و از ته دل دعا می کنم مه دیگه هرگز غلط اضافی نکنم...
یاد اونوقتایی که با خدا لج می کردم ......... و اون با تمام محبتش من رو کمک می کرد تا بفهمونه به من که حامی منه می یوفتم از خودم خجالت می کشم
خدا جونم ممنونم..
باید به اون هایی که همش از نا امیدی حرف می زنن بگم که
یار ما بنده نواز است از آن می گویم..
هر چقدر هم اوضاشون بد باشه باید امید داشته باشن فقط امید...317
فقط اون یه لحظه که دلت می خواد انجام بدی تحمل کن بخدا بعدش لذت بیشتری می بری از اینکه تونستی خدا رو اطاعت کنیcheshmak
اگه خدا بخواد و بتونم تا آخر اسفند همینطور خوب ادامه بدم .می یام اینجا و داستان گرفتار شدنم رو می گم و اونوقت خواهید فهمید که حتی بدترین وضع رو هم داشته باشی باز هم خدا کمکت می کنه
من یه نمونش!!!17
خدایا ممنونم از تو که من رو در آغوش محبت خودت جای دادی تا فقط و فقط بخاطر تو از گناه برگردم
شکرت خدا.Khansariha (8)
[تصویر:  f2i2but6buzzlbhtlo04.gif]
الیس الله بکاف عبده

آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست ؟

بايد آرام آرام سنگ بزرگي را كه مانع حركت آب است ، بتراشم تا كوچك وكوچكتر شودوبه اندازه اي برسد كه با يك تلنگر او را كنار بزنم .

یک نکته خیلی مهم برای ترک این هست که با یک ویژگی خود مقابله کنم. در واقع این اخلاق تو همه کارها فراگیر هست و اون نتیجه گیری سریع هست. در واقع برای نتیجه گیری سریع کارهای کوچیکی انجام میدادم و نتیجه خود ارضایی مجدد و شکست بود و این خودش عامل تشدید پریشانی و کم شدن اعتماد به نفس بود. برای ترک بهترین کار جذب افکار انرژی زا به طور مداوم و پیوسته( و نه سطحی و مقطعی) برای به دست اوردن یک نتیجه خوب شکستها نباید مانع از این بشه که از این امر مهم غافل بشیم.cheshmak

خود ارضایی های افراطی و اعتیاد شدید

این حالت برای کسانی که زمان بیشتری مبتلا به خودارضایی هستند شدیدتر هست.

قبلا درباره دور شدن از عوامل تحریک امیز نوشتم بعد از این کار نوبت به مرحله ی دیگری میرسه که مقابله با اون خیلی مهمه و در بازسازی اعتماد به نفس خیلی موثر هست. من از دوره راهنمایی به خود ارضایی مبتلا شدم. یک نگرشی که خیلی به من کمک کرد این بود که خود ارضایی را شناختم . اینکه اعتیاد هست و خودمو اماده مقابله با حالت خماری کردم . حالتی که انسان را بی اراده می کنه من این حالت را خیلی تجربه کردم طوری هست که هر کسی میگه این من نیستم که خود ارضایی می کنم ، اصلا اراده ای ندارم ، دست خودم نیست و من معنای این جمله را خیلی خوب میفهمم.

در واقع سخت ترین شرایط همین حالت هست که باید خودم را کنترل کنم. وگرنه بقیه مواقع راحت میگذره. تو این شرایط دونستن این که تو چه مرحله ای هستم خودش کمک بزرگی هست می دونم که خماری خودارضایی بهم دست داده و باید از دستش خلاص بشم. این جور موقع من سریع دست به کار میشم و خودمو به زور(چون زخوت و تنبلی تمام وجود ادم را میگیره) مشغول مطالعه یا گپ زدن با دوستان ، بیرون رفتن و داد زدن گوش دادن به اهنگ مورد علاقه به یاد اوردن اخرین توبه و اخرین پیمان و حالت بعد از خود ارضایی و چه بهتر سراغ کاری بریم که جایگزین خوبی باشه اونقدر ذهنمون را با چیزهای مثبت و خوب مشغول کنیم که جایی برای این افکار نمونه.
توجه: پیش از انکه این حالت وجود شما را فرا بگیره شما بر ان غلبه کنید

سلام این اولین مطلبه منه.... میخوام براتون بگم چه جوری تونستم <<یـــــــــــــک ســـــــــــــال>> ترک کنم.

سال دوم راهنمایی نادانسته شروع کردم .....فقط میدونستم بقیه نباید بفهمند .....نمیدونستم دارم چه غلطی میکنم .....
آخرای سال معلم پرورشی مون اومد گفت استمنا چیه و چه تاثیراتی داره(ضعف بینایی.پیری زودرس و .....)
از ترس داشتم میمردم اضطرابهای شخصیتی من از همون موقع شروع شد واقعا خشکم زد ..........

بعد ازاون دیگه سعی کردم بهش فکر نکنم ...<<نفرت شدیدی>> ازش پیدا کردم ...هر وقت داشتم تحریک میشدم هزار بار خودمو لعنت میکردم و تو دلم از خدا عاجزادنه میخواستم که زودتر مرا نجات بده... حتی محکم خودم روبشگون میگرفتم یا با مشت میکوبیدم تو پام.......

موقع خواب هم تا تحریک میشدم با اینکه خوابم میومد و حس و حال مقاومت رو نداشتم اما از جام بلند میشدم تو تاریکی تو اتاق راه میرفتم و در عین حال از خدا عاجزانه میخواستم زودتر منو از شر اون وضعیت رها کنه تا اینکه تحریک از بین بره و برگردم به رختخواب.... میدونین نفرت عجیبی ازش پیدا کرده بودم و گاهی بعضی از شبها این از رختخواب کندن و راه رفتن و خدا خدا کردن چند بار تکرار میشد....با همین روش تونستم برای یک سال ترک کنم........ باورتون میشه؟! ........ الان حسابی گرفتار و اسیرم......حتی خودمم باورم نمیشه چه جوری تونستم یـــــــــــــــــــک ســـــــــــــــــــال ترک کنم............
برام دعا کنید براتون دعا میکنم.......
ای گنهکار امروز مگر عالم به پایان می رسد
روز از نو شد باز برخیز گنهکاری به پایان می رسد
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان