امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1395 دي 29، 17:35)Mr Degaresh نوشته است: سلام دوستان...من یه مشکلی پیدا کردم. مدتهاست که نه فکر ناجور نمیکنم و فیلم ناجور نمیبینم ولی مرتب تو خواب به صورت طبیعی دچار میشم. تا حد معمول خوب هم هست ولی دیگه خسته میشه آدم. هم شب هم گاهی که عصر یه چرتی میزنم اینجوری میشم. البته این روزها استرس به خاطر یه سری مسائل دیگه روی من زیاده ،نمیدونم به خاطر اونه یا نه....میگین چی کار کنم. هر روز حموم و غسل خسته ام کرده Hanghead Hanghead Hanghead

من راه حل الهی رو میدونم روی خود من جواب داده و مدتهاست خواب مذخرف خیلی کم میبینم

نمیدونم مذهبی هستین یا نه ولی مینویسم

حمعا یک دقیقه وقت میگیره

هرگاه قبل از خواب سه مرتبه سوره اخلاص «قل هو الله احد» را بخواني = گويا قرآن را ختم كرده اي،

صلوات = مؤمنين و مؤمنات را از خود راضي و خشنود ساخته ای

و هرگاه بگويي: «سبحان الله و الحمدلله، ولا اله الا الله و الله اكبر» = معادل ثواب حج تمتع و عمره
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

دگرش عزیز من فکر نمیکنم بد باشه اتفاقا این بار روانی و جنسی شما رو هم بخوبی کنترول میکنه و اسودگی بیشتری بدست میارین اما اگه فکر میکنین که بیش از حد داره انجام میشه باز هم دلیل غیر منطقی و یا وجود مشکل در شما نیست ولی چون شما گفتین خسته شدین از غسل و حموم رفتن میتونید برنامه غذایی تونو عوض کنین و از غذا هایی که باعث افزایش احتمال احتلام در خواب میشه رو کمتر مصرف کنین بنظرم تا حد امکان شام رو سبک مصرف کنین مثل سالاد ولی احتلام یک اتفاق طبیعی هست و در طول زمان شدتش کم و زیاد میشه 
البته اگه شما حس میکنین موضوع جدی تر از این هست میتونید به پزشک مراجعه کنین
[تصویر:  05_blue.png]
سپاس از بچه ها بابت پست های بالا 53 53 53 ....الان مدیر نیاد نگه چرا از گزینه تشکر استفاده نکردی؟! فکر میکنم اینجوری محترمانه تره!!!
(1395 دي 29، 17:35)Mr Degaresh نوشته است: سلام دوستان...من یه مشکلی پیدا کردم. مدتهاست که نه فکر ناجور نمیکنم و فیلم ناجور نمیبینم ولی مرتب تو خواب به صورت طبیعی دچار میشم. تا حد معمول خوب هم هست ولی دیگه خسته میشه آدم. هم شب هم گاهی که عصر یه چرتی میزنم اینجوری میشم. البته این روزها استرس به خاطر یه سری مسائل دیگه روی من زیاده ،نمیدونم به خاطر اونه یا نه....میگین چی کار کنم. هر روز حموم و غسل خسته ام کرده Hanghead Hanghead Hanghead

سلام داداش
با تجربه ای که من به دست اوردم تو این مدتی که واسه ترک جدی شدم به نتیجه رسیدم اصلا دست خودت نیست کم وزیادیش 
مثلا واسه خودم یه دفعه سه ماه طول کشید یه بار یه ماه
چارماه تو ترک بودم کلا دوبار اینجوری شدم 
تو اون دفعه ای که سه ماه فاصله افتاد چند تا فیلم ناجور دیدم کلی عکس همه مدل غذایی میخوردم 
تو اون دوره یه ماهه هم همینجور 
واقعا موندم چجوریه داستانش
(1395 دي 29، 11:38)بازگشت به خاک نوشته است: موافقم برای تشویق

وقتی رکورد 33 روز نگاه نکردن به نامحرم خودم رو زدم و رد کردم حتما برای خودم جایزه ای چیزی در نظر میگیرم

====

مسابقه قبلی برندش مشخص نشد ؟

فکر کنم ما یا قهرمان میشیم یا نایب قهرمان
داداش من می گم تشویقش رو بیشتر کن.
مثلا وقتی پاکیت رسید به ده روز. 53258zu2qvp1d9v 
این جوری نفست بیشتر تمایل داره که خوب باشه. البته پیشنهاده ها.
........
چرا مشخص شد ، ما قهرمان شدیم دیگه. 317 
این جا هم جشنش برقراره. Khansariha (46)  بچه ها بیاید به ما تبریک بگید. Khansariha (69)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
ثبت نام در مسابقه فراموش نشه.

بازشگت به خاک خیلی خوش اومدی به مسابقه. ان شاء الله که این دور هم قهرمان بشی Muscular
مستر دگرش عزیز شما هم خوش اومدی. این همگروه خواهیم بود ، البته اگر قرعه کشی ها اجازه بدهند. امکان تقلب در قرعه کشی هم هست. 317
سعید ۷۷۷ شما هم توی پاکی خوب پیش می ری. سعی کن در رهروان هم بیشتر فعال باشی ، ثواب داره. 302
قاصدک جان شما هم دیگه خودت می دونی خوش اومدی. 4chsmu1
فقط قراری که با هم گذاشتیم رو یادت نره. 4fvfcja

ثبت نام دور بیست و ششم مسابقه گروهی «گروه رهروان پاکی»
[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
قوانین مسابقه هم تو این پست هست...

بشتابید...  [تصویر:  14.gif]

خداحافظی

[تصویر:  tedr_56q_1.jpg]
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سپاس شده توسط
منم میخوام تو مسابقات گروهی شرکت کنم...اسم منم ثبت کنید لطفا 4chsmu1
سلام .. کسی هست ؟
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
آقا یه سوال مغز منو درگیر کرده 

او دو قسمتی که قفل هستن (دخترونه و پسرونه ) چین؟
و اینکه من ثبت نام کردم کی تایید میشه اسمم؟
 سپاس شده توسط
کتاب اخلاق جنسی در اسلام و جهان غرب رو خوندم - نوشته مطهری
خیلی ساده و خوب بود 
چون مطهری تقریبا معاصر با ماست حرفاش و نوشته هاش خیلی نزدیک به ما

شما هم اگرخواستین دانلود کنید
اگر بتونیم از لحاظ فکری خودمون رو اصلاح کنیم با خوندن کتاب - درصد بسیاری از موفقیت رو طی کردیم
باید دروغ هایی رو که غرب در زمینه شهوت افسار گسیخته بهمون اموزش داده رو پاک کرده و حقایق الهی رو جایگزین کنیم

دانلود

سپاس شده توسط
(1395 دي 29، 22:03)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:
ثبت نام دور بیست و ششم مسابقه گروهی «گروه رهروان پاکی»
[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
قوانین مسابقه هم تو این پست هست...

بشتابید...  [تصویر:  14.gif]

حسین جان خیلی خوش اومدی داداش 53
(1395 بهمن 1، 12:43)sabour نوشته است: سلام .. کسی هست ؟
سلام صبور جان خوش اومدی به رهروان
بله ، این جا ما هستیم. فقط برای جواب گرفتن باید صبور باشی که هستی 4chsmu1
داداش شما هم باید بری توی گروه ثبت نام کنیا.
حالا خودت تعریف کن آشنا شیم. 53
(1395 بهمن 1، 18:27)Mahdyar نوشته است: آقا یه سوال مغز منو درگیر کرده 

او دو قسمتی که قفل هستن (دخترونه و پسرونه ) چین؟
و اینکه من ثبت نام کردم کی تایید میشه اسمم؟
سلام داداش
شما هم خوش اومدی 303 
او دو قسمت سوال های خیلی خصوصی رو می پرسیم‌ ، رمزش رو هم باید از مدیر ها بگیرید.
ثبت نام شما انجام شده.
راستی ما اینجا یه مهدیار دیگه هم داریما. 4chsmu1 
حالا شدین دو تا. 4chsmu1

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام دوستان فردا گروه بندی ها رو انجام می دم. Khansariha (69)
اگر زیاد تر نشیم ، می شه سه گروه سه نفره تقسیم بشیم ، موافقید.

آقا این دور باید بترکونیم 317
جوری که بشه چند سال بعد سر بلند کنیم بگیم ، ما توی اون دوره مسابقه گروهی شرکت کردیم.  Khansariha (130)

من خیلی برنامه تو ذهنم دارم که می تونیم دور هم انجام بدیم.
اگر پایه باشید خیلی می تونیم خوش بگذرونیم. مهم نیست صد ها نفر باشیم ، دو نفر انسان پایه باشن کافیه.  53258zu2qvp1d9v
نیازی به وقت گذاشتن آن چنانی هم نیست.
روز یک ربع ، روزی یک پست ، دو روز نیم ساعت ، هفته ای دو ساعت.
ما خیلی از این ساعت ها رو تو روز تلف می کنیم. گاهی می شه ساعت ها تو تلگرام می چرخیم.
اون وقت برای گروهمون ، نباید روزی یک ربع وقت بذاریم؟ God

هر کی پایه است این پست من رو لایک کنه تا برنامه رو بگم بهتون ، بدونید که لایک کردن نشانه ی پایه بودن شماست
و بعدا از این لایک بر خلاف شما در دادگاه استفاده می شه. Gigglesmile

(1395 بهمن 1، 20:43)بازگشت به خاک نوشته است: کتاب اخلاق جنسی در اسلام و جهان غرب رو خوندم - نوشته مطهری
خیلی ساده و خوب بود 
چون مطهری تقریبا معاصر با ماست حرفاش و نوشته هاش خیلی نزدیک به ما

شما هم اگرخواستین دانلود کنید
اگر بتونیم از لحاظ فکری خودمون رو اصلاح کنیم با خوندن کتاب - درصد بسیاری از موفقیت رو طی کردیم
باید دروغ هایی رو که غرب در زمینه شهوت افسار گسیخته بهمون اموزش داده رو پاک کرده و حقایق الهی رو جایگزین کنیم

دانلود

داداش راستی همین چند روز پیش تو مدیریت بحث در مورد مطالعه بود و تاثیر اون توی ترک بچه ها.
سپاس برای معرفی کتاب.
راستی داداش کتابش که مشکل نداره؟ خود می دونی که ما این جا توی ترکیم ها. 4chsmu1

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام بچه ها من دوباره لغزش داشتم دوباره تکرار شد 
هر بار تا پله سوم میرم دوباره بر میگردم سر خونه اول 
امروز بدجور دچار فشار بودم حس میکنم هیچکی به این اندازه شبیه من نیست حس میکنم یک مریض جنسیم که باید تو اسایشگاه ببندنش تا این که تو جامعش یا حتی تو خونش ول باشه همه راه هارو رفتم ولی هیچی انگار ارامش نمیده از عاقبتم میترسم 
شاید چون الان از گند کاریم بلند شدم و حس خالی شدن دارم دارم این حرفا رو میزنم این احساس گناه این حس نزدیکی مرگ .... نمیدونم 
خسته ام از خودم از پ ورن و از این افکار لجن و مریض
(1395 بهمن 2، 1:01)meep نوشته است: سلام بچه ها من دوباره لغزش داشتم دوباره تکرار شد 
هر بار تا پله سوم میرم دوباره بر میگردم سر خونه اول 
امروز بدجور دچار فشار بودم حس میکنم هیچکی به این اندازه شبیه من نیست حس میکنم یک مریض جنسیم که باید تو اسایشگاه ببندنش تا این که تو جامعش یا حتی تو خونش ول باشه همه راه هارو رفتم ولی هیچی انگار ارامش نمیده از عاقبتم میترسم 
شاید چون الان از گند کاریم بلند شدم و حس خالی شدن دارم دارم این حرفا رو میزنم این احساس گناه این حس نزدیکی مرگ .... نمیدونم 
خسته ام از خودم از پ ورن و از این افکار لجن و مریض
داداش فشار که طبیعیه. ما حتما می تونیم با کمک همدیگه بهش غلبه کنیم.  Muscular
داداش علی الحساب باید یه جایگزین برای خ.ا پیدا کنی به نظر من.
یه کاری که حسابی تو رو درگیر خودش کنه.
به نظرت کاری هست که بتونه فکرت رو منحرف کنه؟

خداحافظی

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان