امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام به همه دوستان,
عذرخواهی میکنم از اعلام وضعیت دیرهنگامم
امشب تا اومدم تایپ کنم مهمون اومد برام,
دریفت - گروه پاکان جاودان-هفته ؟-سبز

هفته گذشته :
نمازها که راضی نبودم
نرم افزار جلو نرفت
زبان نصفه نیمه کار کردم,
کلا راضی نبودم,
هفته آینده : انشالله 
بتونم فقط نمازم رو درست کنم خودش عالی میشه,

ممنون از هم گروهی ها بخاطر سبز بودنشون
شرمنده که سرگروه خوبی نبودم,خودم خیلی اوضاع روحیم خرابه.
برای رضا222 و حامدحامد هرکدام 15 صلوات میفرستم.انشاالله مشکلاتشون حل بشه.
 سپاس شده توسط
سلام و به نام خداوند بخشنده ی مهربان

امید 24 /امید سبز/هفته دوم  قرمز!!!! Swear1 Swear1

هفته ی گذشته
خستگی و وقت های اضافی بعد از یه کار مهمی که می کنم فکر کنم مهمترین دلایل شکستم باشه
فقط تونستم پروژه ی یکی از دوستان را انجام بدم
ولی به کار خودم کمتر رسییدم متاسفانه!
هفته ی آینده
فک می کنم باید اول هدفام را دوباره بنویسم
بیرون رفتنمو تنظیم کنم
قرآن، ورزش هر روز و بر غذا و افکارم نظارت بیشتری داشته باشم
ممنون از اعضای گروه بابت تلاششون و شرمنده بابت قرمز شدنم. جبران می شود Khansariha (69)
داداش دگرش گرامی ، یه نگاهی هم به پست من بابت لوگو بندازی بد نیست   4fvfcja  ممنون Khansariha (8)
داداش محسن عزیز ، کجایی ؟!  این هفته مثل من کم پیدا شدی4chsmu1

داداش علیرضا ، برادر ، اخوی،  ما را هم دریاب Hanghead 53258zu2qvp1d9v
نذر کرده ام    یک روزی که خوشحال تر بودم    بیایم و بنویسم که   زندگی را باید با لذت خورد

که ضربه های روی سر را باید آرام بوسید   و بعد لبخند زد و دوباره با شوق راه افتاد

یک روزی که خوشحال تر بودم  می آیم و می نویسم که     این نیز بگذرد

مثل همیشه که همه چیز گذشته است و   آب از آسیاب و طبل طوفان از نوا افتاده است

یک روزی که خوشحال تر بودم   یک نقاشی از پاییز میگذارم ,

که یادم بیاید زمستان تنها فصل زندگی نیست   زندگی پاییز هم می شود , رنگارنگ , از همه رنگ ,

یک روزی که خوشحال تر بودم   نذرم را ادا می کنم

تا روزهایی مثل حالا   که خستگی و ناتوانی لای دست و پایم پیچیده است

بخوانمشان     و یادم بیاید که

هیچ بهار و پاییزی بی زمستان مزه نمی دهد

و                                                           هیچ آسیاب آرامی بی طوفان

منگر به هر گدایی که تو خاص از آن مایی   مفروش خویش ارزان که تو بس گرانبهایی

Khansariha (89)
 سپاس شده توسط
من فکر می کنم یه ایرادی که این مسابقه گروهی داره اینه که اعلام وضعیت ها هفتگیه.مثلاً اگر من نوعی، اول هفته رو به هر ترتیب خراب کنم طوری که اعلام وضعیت اون هفته ام به خاطر خرابکاری اول هفته ام قرمز بشه، دیگه چونکه میدونم به هرحال اعلام وضعیت اون هفته ام به خاطر اون کار بدم در روز شنبه مثلاً قرمز میشه، ممکنه گستاخ بشم و با خودم بگم «حالا که این هفته قرمز شدم،پس بذار بقیه روزای هفته هم خرابکاری کنم چون دیگه در اعلام وضعیت من تاثیری نداره عوضش هفته دیگه رو جبران می کنم و سبز می مونم»
به نظر من این نقطه ضعف بزرگی برای این مسابقه است.
 سپاس شده توسط
دوستان صفحات پست رهروان واسه من بهم ریخته و اخرین ارسال هارو نشون نمیده واسه شمام این مشکل هست ؟؟؟
 سپاس شده توسط
سلام ب همه
من عذر میخام که نبودم و یه مدت دیگع همچنان نیستم ولی این مدت همیشه دلم پیش شما بود مخصوصا رهروان
راستش من نت ندارم که بیام و لبتابمم خراب شده و الان هم به زور تونستم بیام
همش تو فکرم این بود که همگروهیام کیا هستن و‌خیلب متاسف بودم برای اینکه نبودم که استفاده کنم
و البته امیدوارم منو از گروه مسابقات حذف کرده باشن تا امتیاز همگروهیام خراب نشه :(
نمی تونم الان خیلی بمونم ولی امیدوارم بتونم به زودی بیام 
وضعیتم خوبه و روبه بهبودیم و خیلی دلم برای دوستای کانونیم تنگ شده زیاااد
دوستتون دارم 1

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

سپاس شده توسط
(1396 آبان 28، 11:17)hamedhamed نوشته است: من فکر می کنم یه ایرادی که این مسابقه گروهی داره اینه که اعلام وضعیت ها هفتگیه.مثلاً اگر من نوعی، اول هفته رو به هر ترتیب خراب کنم طوری که اعلام وضعیت اون هفته ام به خاطر خرابکاری اول هفته ام قرمز بشه، دیگه چونکه میدونم به هرحال اعلام وضعیت اون هفته ام به خاطر اون کار بدم در روز شنبه مثلاً قرمز میشه، ممکنه گستاخ بشم و با خودم بگم «حالا که این هفته قرمز شدم،پس بذار بقیه روزای هفته هم خرابکاری کنم چون دیگه در اعلام وضعیت من تاثیری نداره عوضش هفته دیگه رو جبران می کنم و سبز می مونم»
به نظر من این نقطه ضعف بزرگی برای این مسابقه است.

حامد جان مرسی بابت نظرت. یه نکته فقط بگم.. توی مسابقه گروهی، یکبار شکستن، باعث زرد شدن میشه و اگه بار دوم خراب کردی قرمز میشی. زرد هنوز 0.5 امتیاز داره و اگه شنبه شکستی، یکشنبه و روزای بعدش رو فرصت داری برای جبران. ضمن اینکه مسابقات فردی برای این درست شده که ما جلوی شکستامون رو بگیریم دیگه. کانون هیچ بهونه ای برای شکست نذاشته چون هر عاملی که باعث شکست میشه رو جلوشو گرفته. 

(1396 آبان 28، 17:23)mohsen73 نوشته است: دوستان صفحات پست رهروان واسه من بهم ریخته و اخرین ارسال هارو نشون نمیده واسه شمام این مشکل هست ؟؟؟

آره محسن جون منم یه مدت اینجوری شده بود کانون برام .. البته وقتی با مرورگرِ موبایل میومدم. اگه از یه لپتاپ یا PC بیای مشکلی نباید باشه احتمالا

(1396 آبان 28، 18:10)engineer نوشته است: سلام ب همه
من عذر میخام که نبودم و یه مدت دیگع همچنان نیستم ولی این مدت همیشه دلم پیش شما بود مخصوصا رهروان
راستش من نت ندارم که بیام و لبتابمم خراب شده و الان هم به زور تونستم بیام
همش تو فکرم این بود که همگروهیام کیا هستن و‌خیلب متاسف بودم برای اینکه نبودم که استفاده کنم
و البته امیدوارم منو از گروه مسابقات حذف کرده باشن تا امتیاز همگروهیام خراب نشه :(
نمی تونم الان خیلی بمونم ولی امیدوارم بتونم به زودی بیام 
وضعیتم خوبه و روبه بهبودیم و خیلی دلم برای دوستای کانونیم تنگ شده زیاااد
دوستتون دارم 1

سلام علیرضا جان. خیلی جات خالیه اینجا. لپتاپتو سریییع درست کن بیا روزی یه بار هم شده سر بزن. کانون به تو نیاز داره آقای انرژی بخش.
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
به نام خدا
بچه ها من واقعا شرمنده ام که یادم رفت برنامه ختم صلواتا رو آپدیت کنم. 27 ام نوبت امید جان بود ولی گذشت. به همین دلیل صلواتای امید رو با دگرش میگیریم تا آخر 30 آبان
برنامه‌ی ختم صلوات گروهی

«رهروان پاکی»

[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
        عاشق فاطمه زهرا: تاریخ 96/08/17
        "Zeus": تاریخ 96/08/20
          رضا222: تاریخ 96/08/22
         hamedhamed: تاریخ 96/08/24  

302 :omid 24: تاریخ 96/08/27 302
        302  Mr Degaresh: تاریخ 96/08/29 302
         mohsen73: تاریخ 96/09/01
          engineer: تاریخ 96/09/04

rezaKy: تاریخ 96/09/06
         nobody31: تاریخ 96/09/08
         Naser_paki: تاریخ 96/09/11
       هبوطتاریخ 96/09/13

drift: تاریخ 96/09/15
         Hamed6: تاریخ 96/09/17
         majid78: تاریخ 96/09/21

14 تا صلوات برای امید عزیز.. به نیت اینکه دست به خاکستر میزنی طلا بشه
14 تا صلوات برای دگرش عزیز. آقای دکترِ کانون. انشالله توی زندگیت دعای مردم پشت سرت باشه و با عشق زندگی کنی
 سپاس شده توسط
سلام بزرگواران خوبین میگم اگه میشه نتایج این دو هفته را بزارین ببینیم چه کردیم تا حالا
 سپاس شده توسط
برای مستر دگرش و برای امید عزیز هرکدام 15 صلوات میفرستم.
حق نگهدارتان.
 سپاس شده توسط
۲۰ صلوات برای امید عزیز ، داداش ایشالا حال مادر هم زودتر خوب بشه .
 سپاس شده توسط
سلام به همه دوستان
رضا////گروه ؟؟؟؟/////هفته دوم سبز
هفته خوبی بود اما نتونستم کارام به طور کامل انجام بدم 
این هفت هفعلا که خوب نبوده .ببخشید دیر اعلام کردم .برای برنامه های این هفته بعدا اعلام وضعیت میکنم .ممنون از همه دوستان
 سپاس شده توسط
سلام ، عذرخواهی بابت تأخیر

nobody31  /   گروه چهار مرد شگفتی ساز   /   هفته دوم   /   وضعیت قرمز

فعلا که شگفتی من این بوده که حسابی این دور رو دارم بد شروع میکنم ... ان شاالله که خدا به دادمون میرسه 63  

ارزیابی هفته ی قبل :
- تکمیل هشتاد تا صد درصدی طرح پروژه ام (پیشرفتم در این بخش چیزی شبیه صفر بود Shy )
- کسب هوشیاری و برنامه ریزی بیشتر و جدی تر برای پاکی ( در این بخش هم نه هوشیاری وجود داشت و نه جدیتی ، متأسفانه  Hanghead )
- مراقبت بر ارتباط با خدا و نمازهام و قرآن (راضی نبودم و فاصله ام زیاد شده)
- اتمام جلسات باقیمونده از دوره درس مدنظر (تموم شد و خوشحالم از این جهت)

برنامه هفته بعد:

- کسب هوشیاری و برنامه ریزی بیشتر و جدی تر برای پاکی
- مراقبت بر ارتباط با خدا و نمازهام و قرآن
- تکمیل هشتاد تا صد درصدی طرح پروژه ام

14 صلوات برای    hamedhamed
14 صلوات برای       omid 24
14 صلوات برای     Mr Degaresh
از خدا براتون پاکی ابدی ، سلامتی ، موفقیت روزافزون و عاقبت بخیری رو میخوام.

من باید میزان هوشیاری ام در عمل رو مدام افزایش بدم
نباید بذارم هرنیرویی هر طرفی که میخواد بکشوندم
من  باید خودم باشم و مدام از خودم مراقبت کنم
من میتونم ، آره ...
چون من خدا رو دارم و اون کمکم میکنه
 سپاس شده توسط
سلام 
اگر در بیداری و به دلیل شهوت زیاد و فکر زیاد منجر به ارضا بشه ؛ باید روزها رو صفر کرد ؟ حتی با دیدن عکس ساده از یک خانم ؟
 سپاس شده توسط
(1396 آبان 30، 8:27)تـــواب نوشته است: سلام 
اگر در بیداری و به دلیل شهوت زیاد و فکر زیاد منجر به ارضا بشه ؛ باید روزها رو صفر کرد ؟ حتی با دیدن عکس ساده از یک خانم ؟

تواب جون. از نشانه های خروج آب منی از بدن، سست شدن بدن، خروج مایع به صورت جهنده هست که البته بوی خاص خودشم داره..  حالا شما آلتت رو با دست تحریک نکردی اصن؟ چون اگه جواب نه باشه نمیدونم حکمش چیه

ولی روی کنترل نگاه و ذهن کار کن چون حیفه اینهمه روز. سعی کن دور شی از عکسا و فیلما
 سپاس شده توسط
سلام
تونستم سر پا شم
رو نمازام دارم کار میکنم،فقط قضا نشن،کم کم اول وقتشون میکنم
یکم ذهنم خسته است چون اتفاقات زیادی رو تحلیل و حلاجی کرده،یکم مَنگ ام،ولی درست میشه انشالله سال بعد از لحاظ مالی بتونم تو شرایط خوبی قرار بگیرم
فعلا باید دست به عصا و سیاستمدار جلو برم
دوستان چه خبر
رضا جان بحث بده مشارکت کنین رهروان رو بالا نگهداریم
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان