امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

1. APFL
53
سلام

1- APFL
2-آقای اراده
3 -  302
 سپاس شده توسط
به نام خدا
ثبت نام مسابقه گروهی دوره 35

نام کاربری:rezaKy

معرفی: رضا هستم و 23 سالمه تا 6 ماه دیگه میشم 24.. فارغ‌التحصیل مهندسی شیمی، بدنبال تبدیل شدن به یه نوازنده واقعی و بدنبال راه هایی برای شناختن خود. از 11 اردیبهشت به ktarkپیوستم و تا 9 روز دیگه یکساله شدن عضویتمو باید جشن بگیرم 

ارزیابی از خودم: این شش هفته ی پیش رو، باید خوابمو درست کنم. چون برای بیدار شدن صبح زود، نیازش دارم.. تمرین موسیقی رو باید انجام بدم و شل نگیرم مخصوصا اینکه به کلاسام اضافه شده. میتونم این دوره روی خودم حساب کنم تا 42 روز خیلی عالی رو رقم بزنم. میتونم بیشتر کتاب بخونم، بیشتر ورزش کنم، روزای پاکیمو زیاد کنم و...
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
(1397 ارديبهشت 1، 22:27)APFL نوشته است: 1. APFL
53

(1397 ارديبهشت 1، 22:48)آقای اراده نوشته است: سلام

1- APFL
2-آقای اراده
3 -  302

سلام

ممنون از ثبت نامتون
بچه ها حتما قوانین مسابقات رو مطالعه کنید.
الان این ثبت نام شما قبول نیست.
باید مثل رضا ثبت نام کنید....
تمام این قوانین طبق تجربه برای استفاده ی بهتر شما از مسابقه وضع شده ان 302

(1397 ارديبهشت 2، 13:02)aliunknown نوشته است: بچه ها لطفا رمز قسمت پسرونه رو برام ایمیل کنید .
هر چه زودتر بهتر . یه مشکل خیلی بد برام پیش اومده
جوری که نمیتونید تصورش رو بکنید ، اینجا نمیتونم بیانش کنم ....
53

داداش به شازده کوچولو بگو
من ایمیل ها رو ندارم 302
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام ب همه دوستان عزیز خوبید خوش میگذره و خبر من چن وقت نبودم
 سپاس شده توسط
سلام به همه 53

هر لحظه که چشم رو باز میکنیم و روزی دوباره رو شروع میکنیم به این فکر کنیم که ما در هر لحظه که بخوایم میتونیم هر کاری رو انجام بدیم کافیه باور داشته باشیم با جلو رفتن اون کار خودش انجام میشه چون باور داریم که قراره اون کار انجام بشه اگه خدای بزرگ از روحش در ما دمیده پس طبیعتا ما هم میتونیم خیلی جاها شبیه خدا عمل کنیم کافیه باور داشته باشیم برای اینکه باور خودمون رو تقویت کنیم پیشنهادم اینه بعضی امور که انجام دادنشون با انجام ندادنشون تفاوتی نداره رو انجام ندیم یعنی محدودیت بسازیم چون زمانی که ما خودمونو تو بعضی از جنبه های زندگی محدود میکنیم جنبه های دیگه زندگی بیشتر خودشونو نشون میدن اگه مطالب انگیزشی ر این ضمینه ها داشتید خوشحال میشم بتونم در بهره جستن از مطالب شما سهیم باشم 53 53
[img=0x0]http://3ali3.com/wp-content/uploads/2016/02/god-1.jpg[/img]
(1397 ارديبهشت 3، 21:26)majid78 نوشته است: سلام ب همه دوستان عزیز خوبید خوش میگذره و خبر من چن وقت نبودم

بَه سلام مجید آقا گل. چه خبر؟؟ خوبی؟ خبری که علی داد نگرانمون کرد. حالا خودت دیگه اومدی و نگرانی رو برداشتی.
ایشالا زود، کاملا حالت خوب شه و مثل قبل برگردی به رهروان و کانون
 سپاس شده توسط
(1397 ارديبهشت 4، 14:47)rezaKy نوشته است:
(1397 ارديبهشت 3، 21:26)majid78 نوشته است: سلام ب همه دوستان عزیز خوبید خوش میگذره و خبر من چن وقت نبودم

بَه سلام مجید آقا گل. چه خبر؟؟ خوبی؟ خبری که علی داد نگرانمون کرد. حالا خودت دیگه اومدی و نگرانی رو برداشتی.
ایشالا زود، کاملا حالت خوب شه و مثل قبل برگردی به رهروان و کانون

ممنون داداش رضا مخلصم شما خوبی سلامت باشی ایشالله 
البته چیز نگران کننده ای نبود فقط یکمی رفته بودم تو کما  Gigglesmile
یا خدا 17 42 42

خب خداروشکر که الان اینجایی و این ینی به اندازه کافی بهتر شدی.

راستی بچه های گل از ثبت نام مسابقه گروهی جا نمونین. فک کنم تا الان 5-6 تا بیشتر شرکت نکرده باشن از آقایون
[تصویر:  group.gif]
 سپاس شده توسط
ثبت نام دور ...ام مسابقه گروهی «گروه رهروان پاکی»
[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
5- 53
6-  53
اطلاعات بیشتر تو این پست (به اطلاعیه ثبت نام در تاپیک هدایت لینک داده شود) هست...
قوانین مسابقه هم تو این پست هست...
بشتابید...  [تصویر:  14.gif]

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1397 ارديبهشت 5، 19:49)aliunknown نوشته است:
(1397 ارديبهشت 5، 17:23)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:
ثبت نام دور ...ام مسابقه گروهی «گروه رهروان پاکی»
[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
5- 53
6-  53
اطلاعات بیشتر تو این پست (به اطلاعیه ثبت نام در تاپیک هدایت لینک داده شود) هست...
قوانین مسابقه هم تو این پست هست...
بشتابید...  [تصویر:  14.gif]
22 22 22 22 22 22 22 
کلا 4 نفریم یعنی ؟! Hanghead
یعنی یک گروه !؟ یا دو گروه ؟ یا هر کی برای خودش Khansariha (13) ؟!
مسابقه گروهی نزاریم سنگین تره دی:  4fvfcja 
پارسال 6 تا گروه بودیم کم کمش
چی شده به نظرتون !؟ Hanghead

اینقد که هرکی اومد ثبت نام کرد و رفت دیگه نیومد....
اگه قوی عمل میکردیم همگی یکی که میومد تو تشویق میشد که همراه بقیه بیاد...
نه اینکه همیشه از یه گروه چند نفر غیب شده داشته باشه که امتیاز گروه بره به سمت صفر!
5 تا باشیم ولی محکم باشیم...
5- درخشنده
سلام به همگی.

5- درخشنده
6- hamedhamed
(1397 ارديبهشت 6، 6:16)hamedhamed نوشته است: سلام به همگی.

5- درخشنده
6- hamedhamed

سلام حامد جان
خوش اومدی به مسابقه

ولی باید فرم مسابقه رو پر کنی.

چرا آخه فرم رو پر نمی کنید شما Swear1
چرا من رو حرص می دین God
نقل قول: موقع ثبت نام در مسابقه باید فرمی به این صورت پر بشه و در گروه ترک قرار بگیره:
1- نام کاربری
2- معرفی: هر چیزی از خودتون که دوست دارید در موردش به بقیه بگید و بقیه که شما رو نمیشناسن با شما آشنا بشن.
3- ارزیابی: کجای کارید؟ رو به راهید؟ فکر می کنید مهم ترین مشکل تون چیه؟ چی عوض بشه وضعیت پاکی تون تغییر می کنه؟ چی تغیر کنه حال تون بهتر میشه؟ رو چی باید کار کنید؟
4- برنامه: تو هفته ی آینده چه برنامه ای برای خودتون دارید؟ به چه چیزی از خودتون می خواید دقیق تر باشید؟ رو چی سرمایه گذاری می کنید؟ این برنامه می تونه یه برنامه ی خیلی کوچیک مثل 5 دقیقه ورزش روزانه باشه یا یه برنامه با جزئیات فراوان.

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام
اومدم برا ثبت نام...

1. نام کاربری: قاصدک
2. معرفی: فکر می کنم دیگه منو میشناسید. چی بگم . قاصدکم دیگه دنبال یه زندگی خوب ...
3.ارزیابی : یکم لنگ میزنم. اما هنوز تو مسیرم . نزدم به جاده خاکی .
4. برنامه: میخوام روی کنترل نگاهم کار کنم که هرچه می کشیم از تیر های شیطانه...
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
1. نام کاربری: عاشق فاطمه زهرا
2. معرفی: مخلص شما عاشق هستم، درس خون و فعال و کمی هم درون گرا، غذا زیاد می خورم و همین 4chsmu1
3.ارزیابی : الحمد لله این بار خوب جلو اومدم به نسبت. اما این اواخر یه مقداری که کارهام و درگیری های ذهنیم زیاد شده، از اون طرف یه ذره انگاری به سمت خ.ا دارم گرایش پیدا می کنم و اون بخش کثیف وجودم داره عرض اندام می کنه. اما این برام مثل روز مشخصه که اولیت اولم الان حفظ و تقویت پاکیه. اگر هر اتفاق بدی هم بیافته، بد تر از این نیست که یک بار دیگه بشکنم.
4. برنامه: این بار برنامه ام رو عوض می کنم. قرآن روزانه. این که روزانه نیم ساعت قرآن بخونم. 53258zu2qvp1d9v

خداحافظی

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان