امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

قاصدک / گروه اراده هالک خان / هفته سوم : سبز [تصویر:  53.gif]

ارزیابی:
طبق برنامه هفته پیش که روی سه مورد تمرکز داشتم
برنامه ریزی رو شروع کردم و گزارشش رو در تاپیک برنامه ریزی دادم.
زمان مطالعم یکم زیاد تر شد اما بازم راضی نیستم.
کنترل نگاه و ذهنم نسبتا خوب بود و در تاپیک کنترل نگاه اعلام وضعیت داشتم

برنامه هفته اینده:
ادامه برنامه ریزی و بهبود نقاط ضعف
زمان مطالعم رو افزایش بدم
روی کنترل نگاه و ذهن کار کنم 

نقل قول: داداش قاصدک میدونسی دقیقا رو رکورد من قرار داری الان؟  [تصویر:  4chsmu1.gif] 

ایشالا باهم دوتایی جشن یه سالگیمونو بگیریم. 5-6 روز از من جلوتری

اوی مای گاد
منو و کاکو ممد با هم بستیم Khansariha (69)

ان شالله دعات مستجاب بشه 49-2

یاعلی [تصویر:  53.gif]
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سلام 49-2
جناب خان / گروه اراده هالك قاصدخان / هفته سوم سبز Khansariha (46)

اين هفته به شدت فشار زياد شده بخصوص چندروز آخرهفته؛
انشالا كه بتونم كنترلش كنم
برنامم واسه اين هفته مثل قبله ديگه گفتن نداره 303
53
سلام و صد سلام دوستان عزیز و همگروهی هایِ جان، عزیزانِ دل، دوستان رکورد دارِ پاکی، گل های باغ بهشت، پسرانِ ماه، آقایان عاشق فاطمه زهرا (س)، کاکو ممد، فرهنگ و دیوار.
خوبید جانانِ من؟
سلامتید مهربانان؟
پاک و طیّب و طاهر هستید گُل پسران؟
اوضاع ورزش و دوچرخه سواری و درازنشست هفته قبل چطوره؟ حتماً می دونید که انسان ساکن، سالم نیست. پس به اتفاق همدیگه بلند بشیم و نرمش کنیم. آماشاءالله. یک دو سه چهار.
بچه های گل گلاب برای هفته بعد،《بارفیکس》در نظر گرفته شده. یه رکورد تعیین کنیم و در طول هفته تمرین داشته باشیم تا آخر هفته بتونیم اون رکوردا بزنیم.
هزاران آفرین بر شما قهرمانان.
Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46)
سلام
هانتر1 / گروه: (خدایا بهم توان بده نفس کم نیارم وقتی دارم اسم گروه رو میگم... یاخدا... یاخدا 63) قاصد اراده هالک خان(درست گفتم؟ 22) 18 
هفته سوم سبز

کنترل نگاه و ذهنم خوب نبود Hanghead

ان‌شاءالله هفته بعد بهتر بشه
برنامه‌هامم گاهی تنبلی کردم Tears
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

سلام

بچه ها دقت کردین هرکی یه چیزی اسم گروه نوشت4chsmu1

به نظرم همون اسم اولی خیلی خوب بود و نیازی به تغییرش نیست
همون گروه اراده هالک خان

موافقین ؟
و

پیشنهاد منم برای برنامه هفته اینده مون کتابخوانیه 49-2 
اگر سرگروه موافقت کنه برنامه خوبیه..
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
(1397 آبان 26، 6:54)قاصدک نوشته است: سلام

بچه ها دقت کردین هرکی یه چیزی اسم گروه نوشت4chsmu1

به نظرم همون اسم اولی خیلی خوب بود و نیازی به تغییرش نیست
همون گروه اراده هالک خان

موافقین ؟
و

پیشنهاد منم برای برنامه هفته اینده مون کتابخوانیه 49-2 
اگر سرگروه موافقت کنه برنامه خوبیه..

اسم گروه قاصد نداشته باشه یه چیزیش کمه 4chsmu1
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

اعلام وضعیت:

کاکوممد / گروه پسران ماه / هفته سوم سبز

ارزیابی:

یه عذرخواهی دارم از بچوی گروه که من این هفته اصلا نتونستم برم سراغ دوچرخه سواری. ولی پیاده روی زیاد داشتم، ایشالا که قبوله 4chsmu1 
خداروشکر اوضاع پاکی هم خوب بود، ولی یکم رو نگاه و ذهنم کمتر کنترل داشتم که اصلا راضی نیستم. ایشالا بهتر میشه این هفته. به خاطر یه سری مسائل حواسم جمع نبود خیلی کلا

برنامه هفته آینده:
خوب امتحانا سبک تر شدن یکم، بیشتر میتونم بیام اینجا خداروشکر. کنترل نگاه و ذهن رو هم ادامه میدم و بهتر میکنم. اگه شد مکتب خونه هم میام، ولی شاید وقت نکنم.
و اللللللبته بارفیکس. من پیشنهادم اینه که هرکی هرچقدر هفته اول زد، آخر هفته بتونه 2 یا 3 تا اضافش کنه. چون بارفیکس برای هرکسی خیلی متفاوته.
[تصویر:  Moonmen_3_S.jpg]
برنامه‌ی ختم صلوات گروهی

«رهروان پاکی»
[تصویر:  jsi6_%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%8...8Cd-11.png]
آقای اراده: تاریخ 97/08/14
سالِک: تاریخ 97/08/16
جناب خان 1: تاریخ 97/08/19
hunter1: تاریخ 97/08/21
قاصدک: تاریخ 97/08/23

hamedhamed: تاریخ 97/08/26
عاشق فاطمه زهرا: تاریخ 97/08/28
دیوار: تاریخ 97/08/30
فرهنگ: تاریخ 97/09/03
کاکو ممد: تاریخ 97/09/05

یَدُ اللهِ مَعَ ­الجَماعَه
قبل از اینکه با مسابقه گروهی و رهروان پاکی آشنا بشم، در دوره های ده روزه، بیست روزه و ... شرکت می­ کردم. همیشه درجا می­زدم. فقط یکی دو روز می تونستم دوام بیارم. بعضی روزا به دو بار در روز هم می ­رسید. خیلی اوضاعم خیت بود. دیگه با جون کندن، فوق فوقش ده روزه رو تونستم تمومش کنم و وارد بیست روزه بشم ولی اصلاً به­ یاد ندارم که تونسته باشم از سدّ بیست روزه بگذرم. اراده و انگیزه ­ای نداشتم برای پاک موندن. نه اینکه مسابقات ده روزه و بیست روزه و سی روزه و ... بد باشه­ ها، نه، چون چندان در اون مسابقات، رقابت وجود نداشت و فقط خودم بودم و خودم، زیاد به پاکی، بها نمی­ دادم. تعجب می­ کردم از بچه­ هایی که راحت ده روزه و بیست روزه و سی روزه و دو ماهه و سه ماهه و ... را پشت سر می­ ذاشتن. اصلاً برام قابل تصوّر نبود که بشه از سدّ این روزها گذشت و به پاکی طولانی ­مدت رسید.
با مسابقه گروهی رهروان که آشنا شدم و در اون شرکت کردم فهمیدم که دیگه اینجا خودم تنها نیستم و پاک بودن یا شکستن من، سرنوشت یه گروه رو رقم می­ زنه. فهمیدم که در قبال همگروهیام مسئولم و برای برنده شدن و مدال آوردن، باید پا به پای اونا، هفته ­هامو سبز نگه دارم. مسابقه گروهی یعنی اینکه فردیّت باید کنار گذاشته بشه و افراد در یک گروه و تیم، معنا پیدا می­ کنن. برای همین خودما ملزم کردم که باید تعداد روزهای پاکیم بالا بره. با تلاش و توکل تونستم هرطور شده با دیو پلید خ.ا که هرروز میومد سروقتم بجنگم و نذارم هر روز و هر ساعت بیاد سراغم. اوایل سخت بود و گاهی از پَسِ این دیو غدّار برنمیومدم ولی کم­ کم راه مقابله رو باهاش یاد گرفتم و دیگه نذاشتم گاه و بیگاه مزاحمم بشه. الآن هم وسوسه می شم ولی نه به شدّت قبل. الآن پشت سر گذاشتن یه هفته پاکی و ده روز پاکی، خیلی برام آسون­ تر از قبل شده. همه این موفقیتها رو مدیون رهروان هستم.
زنده باد مدیران و دست ­اندرکاران و بچه­ های خوب و باصفای شرکت کننده در مسابقه گروهی رهروان پاکی و برقرار باد مسابقه ارزشمند رهروان پاکی.

تبریک فراوان به حامد عزیز به خاطر این پیشرفت عالی
ماشاالله عزیز  302
۱۴ صلوات تقدیم به تو ، به امید پاکی ابدی  53
خب برنامه این هفته گروه  4chsmu1
خوب باشیم پاک باشیم نماز و دعا زیاد بخونیم چشامون درویش کنیم 
اما 
فکرمون هم کنترل کنیم 
برای این کار این هفته میریم مکتب خونه  Gigglesmile
اونجا شلاق میزنن تا کتابخون بشیم  65 
تور لیدرمون هم آقای قاصدک هست 
گویا برامون جا گرفتن قبلا 
لطفا کتابهاتون رو بیارید  Khansariha (56)
(1397 آبان 25، 23:06)hamedhamed نوشته است: سلام و صد سلام دوستان عزیز و همگروهی هایِ جان، عزیزانِ دل، دوستان رکورد دارِ پاکی، گل های باغ بهشت، پسرانِ ماه، آقایان عاشق فاطمه زهرا (س)، کاکو ممد، فرهنگ و دیوار.
خوبید جانانِ من؟
سلامتید مهربانان؟
پاک و طیّب و طاهر هستید گُل پسران؟
اوضاع ورزش و دوچرخه سواری و درازنشست هفته قبل چطوره؟ حتماً می دونید که انسان ساکن، سالم نیست. پس به اتفاق همدیگه بلند بشیم و نرمش کنیم. آماشاءالله. یک دو سه چهار.
بچه های گل گلاب برای هفته بعد،《بارفیکس》در نظر گرفته شده. یه رکورد تعیین کنیم و در طول هفته تمرین داشته باشیم تا آخر هفته بتونیم اون رکوردا بزنیم.
هزاران آفرین بر شما قهرمانان.
Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46)

آقا قبول نیست
من نه دوچرخه دارم، نه بارفیکس Swear1 
با اجازتون من برنامه ی استخر رو به جاش اجرا می کنم.
دو روز می رم استخر توی این هفته Khansariha (69)

البته با گروه مقابل هم توی مکتبخونه فعالیت می کنم. 49-2

۱۴ صلوات برای پسر ماه، حامد عزیز
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام مجددا مزاحم میشم 
14 صلوات برای حامد عزیز 

نقل قول: با اجازتون من برنامه ی استخر رو به جاش اجرا می کنم.
دو روز می رم استخر توی این هفته [تصویر:  khansariha%20(69).gif] 

البته با گروه مقابل هم توی مکتبخونه فعالیت می کنم. [تصویر:  49-2.gif]

عاشق با نیسان رامین میریم مکتب خونه  Gigglesmile
تو بشین جلو 
قاصدک هم راننده 

بالاخره جفتتون مدیر ارشدین شاید تو راه خواستین با هم حرف خصوصی بزنین 
ما هم همه میپریم عقب   Gigglesmile
خب یه چیز دیگه یادم اومد برگشتم  Gigglesmile
دوستان اعلام وضعیت مسابقه گروهی یادتون نره تا دوشنبه وقت داریم براش 

اعلام وضعیت هفته سوم :
آقای اراده / گروه اراده هالک خان / هفته سوم / سبز 

ارزیابی : خب در هفته ای که گذشت فراز ها و نشیب های زیادی رو داشتم .. دو سه بار در معرض خطر قرار گرفتم 
خب برنامه ی غذاییم رو کامل تر کردم ... سعی کردم هله هوله نخورم و بجاش غذاهای مفید بخورم ... ورزش هم سه جلسه انجام شد ... 
فکر میکنم اگر نگاه و ذهنمو کنترل کنم نصف راه ترک رو رفتم .... 

برنامه هفته آینده :
ایجاد تعادل در امور روزمره  ... کار درس و ... 
استارت مطالعه زبان انگلیسی 
ورزش سه جلسه 
برنامه کتابخونی 
کنترل نگاه و ذهن
برنامه نماز قرآن و دائم وضو بودن
(1397 آبان 26، 14:46)کاکو ممد نوشته است:
و اللللللبته بارفیکس. من پیشنهادم اینه که هرکی هرچقدر هفته اول زد، آخر هفته بتونه 2 یا 3 تا اضافش کنه. چون بارفیکس برای هرکسی خیلی متفاوته.

پیشنهاد داداش گُلُم خیلی خوبه. هرکی هرچقدر اول هفته بارفیکس رفت، آخر هفته بتونه 2 یا 3 تا اضافه تر بزنه، خیلی خوبه.

(1397 آبان 26، 22:38)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: آقا قبول نیست
من نه دوچرخه دارم، نه بارفیکس Swear1 
با اجازتون من برنامه ی استخر رو به جاش اجرا می کنم.
دو روز می رم استخر توی این هفته Khansariha (69)

البته با گروه مقابل هم توی مکتبخونه فعالیت می کنم. 49-2

عیب نداره عزیز دلُم. نفس ورزش کردن مهمه. مهم نیست چه ورزشی باشه. استخر که دیگه عالی عالیه.

از همه دوستان عزیز رهروانی بابت صلواتها و دعاهای خوبتان متشکرم. ان شاءالله برقرار باشید عزیزان.

اعلام وضعیت:
حامدحامد/ گروه پسران ماه/ هفته سوم سبز  

ارزیابی هفته ای که گذشت:
خودم در برنامه دوچرخه سواری که ریختم، چندان موفق نبودم. عمده دلیلش گرفتاری بود. خیلی کار داشتم و سرم شلوغ پلوغ بود. البته نداشتن دوچرخه هم مزید بر علت بود. پسران ماه طبق قرار قبلی خدا را شکر در تاپیک های مختلف کانون فعالیت دارن یا مشغول فعالیت هستن که از جمله اونها تاپیک های قرار عاشقی، کنترل نگاه و ذهن و بخش مکتبخونه است که خودم هم در این سه جا جدیداً فعالیتم رو از سر گرفتم. از همگروهی های عزیز بابت این فعالیت های ارزنده سپاسگزارم.

برنامه های هفته پیشِ رو:
میله بارفیکس در دسترس ندارم ولی یه دروازه فوتبال بغل دستمون هست که از دیرک (یا تیرک) افقی اون به عنوان میله بارفیکس استفاده می کنم و حتماً بارفیکس می زنم.
در زمینه فعالیت های کمک کننده به ترک مثل همین کنترل نگاه و ذهن، ورزش، نمازهای سرِ وقت، مطالعه و ... در هفته قبل از خودم راضی نبودم که باید این هفته جبران کنم.
خب سلاممممم
گویا این هفته قرار بود نیسان رامینو قرض بگیریم باهاش بریم مکتبخونه و بیایم 
[تصویر:  81cv_img_20170531_172614_(1).jpg]
من کتاب پینگ رو دارم میارم 
دیروز هم خوندم 
بدو بدو جا نمونی 
مکتب خونه 2 نفر  Gigglesmile

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان