امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

منم تو این بازه زمانی خیلی زود رنج میشم و مثل می توانم گریه میکنم شبا تا اروم شم
اما بعضی وقتا آرومم نیمکنه و هر کاری دیگه ام میکمنم نمیشه
راستش تو این وقتا رومم نمیشه برم سمت دعایی ذکری یا قران چون از خودم متنفر میشم ولی
میرم انیمیشن دانلود میکنم و نگاه میکنم چون مطمئنم که دیگه صحنه نداره چون شرایط سنی براش لحاظ شده
به لحاظ فضولی در مورد بیماریم فیلترشکن دارم چون نمیتونم در موردش تو سایتای ایرانی مطلبی پیدا کنم
و همیشه وسوسه میشم برای رفتن به جاهای بد بد
که اونم جدیدا یه بازی نصب کردم رو گوشیم از این بازی هایی که باید آبادی بسازی و آبادش کنی
اینقدر غرقش میشم تا ذهنم آزاد شده
دوست داشتین این روش رو هم امتحان کنید
ولی 80 درصد موارد با گریه کارم حله ولی بقیه موارد که استرس دارم با گریه استرسمم برطرف نمیشه و باید ذهن رو تغییر مسیر داد
نظرتون چیه؟
 سپاس شده توسط
انیمیشن خیلی خوبه
من سریال پاندای کونگفو کار رو پیشنهاد میدم

گریه فقط حس میخواد
حس بگیر گریه کن
مثل بازیگرا

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
یعنی مشکل ازمنه ک گریم نمیاد؟ Shy Shy Shy من تو این مواقع فقط کمرم وحشتناک درد میکنه و لیوان لیوان چایی دارچین میریزم تو گلوم غیر این کلا یادم میره ک وضعم فرق.داره  4chsmu1
این اولین باریه ک موقع ترکم با این وضع تداخل داره و نمیخوام بشکنم 53258zu2qvp1d9vبقیه موارد تو این موقع همیشه تا جایی ک ب یاد دارم شکستم..انیمیشن پیشنهاد خوبیه Khansariha (56) Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
نه بابا چرا مشکل از تو باشه نمیتونی گریه کنی؟ روحیات دخترا و زنا تو اون شرایط با هم متفاوته. من به شخصه عصبی و زودرنج میشم در حدی که یکی بهم بگه پخ اول دعوا راه میندازم و بعد میرم تو اتاقم میزنم زیر گریه.
تازگیا دارم تمرین میکنم با مشاهده اولین مورد سریعا خودمو ایزوله کنم و دور شم از جماعت و همه اش تو حال خودمو گوشیم باشم
کلا من دست به گریه ام عالیه و هر کاری میکنم نمیتنوم درستش کنم Shy
منم عاشق پاندای کنفوکارم حتی یه زمانی سریالش رو هم نگاه میکردم
من نفرت انگیز هم دوست دارم شنیدم میگن شماره 3 اشم اومده هنو ندیدم
فوتبالیستا رو هم دوست دارم با اینکه تکراریه ولی به یاد بچگیم نگاه میکنم
انیمیشن های والت دیسنی هم که نگو عاشقشونم اما تو این بازه ها نمیرم مثلا دیو و دلبر رو ببینم خخخ
راستی چایی دارچین چرا میخوری؟؟؟ چه خواصی مگه داره؟
 سپاس شده توسط
من کلا گریه نمیکنم زیاد.اما دعوارو هستم.کلا بی حوصله میشم  53258zu2qvp1d9vالانم دقیقا. تو این حالتم.همش دلم میخواد سرم تو کارخودم باشه و تنها باشم با کسی. حرف نزنم و کسی هم ازم کاری و نخواد انجام بدم 53258zu2qvp1d9v پپاندارو اصلا خوشم نمیاد اما بهترین انیمیشنی ک دیدم عصر یخبندان.تارزان و بیشتردیسنی میبینم.چایی دارچین کلا آروم میکنه اعصابو .دردو آروم میکنه.خستگیو از بین میبره کلا خیلی خوبه.خواص خیلی زیادی داره اما من اینارو میدونم دیگه Khansariha (56)
 سپاس شده توسط
(1396 مهر 10، 21:46)می توانم نوشته است: انیمیشن خیلی خوبه
من سریال پاندای کونگفو کار رو پیشنهاد میدم

گریه فقط حس میخواد
حس بگیر گریه کن
مثل بازیگرا

چرا آخه گریه کنم Khansariha (13) Khansariha (13)قاطی کردم کلا  Gigglesmile
 سپاس شده توسط
4chsmu1
آخه من قبل از پریدم گریه کنم درد و خلشدگی !!! قبل از پریدم خیلی بهتر می شه
گفتم شاید واسه اعصاب خردی تو هم اثر کنه Khansariha (13)

سپاس شده توسط
من دارم رو این فکر میکنم خدا رو بنده های جنس لطیفش دیدگاهش چی بوده درد زایمان، درد پریود، درد تخمکگذاری حتی.
زیر بار این همه فشار روانی و روجی از اینکه پریود میشیم کسی نفهمه بیشتر منظور پدر وبرادرا و این همه خئد سانسوری در موردش
نمیخوام بگم خدا بهمون ظلم کرده فقط دلم میخواد یه روزی درک حکمتشو بهم بده تا بفهمم چراشو
 سپاس شده توسط
فهمیدی به منم بگو
من که خیلی فکر کردم و نفهمیدم

سپاس شده توسط
(1396 مهر 10، 23:47)خنده نوشته است: من دارم رو این فکر میکنم خدا رو بنده های جنس لطیفش دیدگاهش چی بوده درد زایمان، درد پریود، درد تخمکگذاری حتی.
زیر بار این همه فشار روانی و روجی از اینکه پریود میشیم کسی نفهمه بیشتر منظور پدر وبرادرا و این همه خئد سانسوری در موردش
نمیخوام بگم خدا بهمون ظلم کرده فقط دلم میخواد یه روزی درک حکمتشو بهم بده تا بفهمم چراشو

من نظرمو میگم و قطعا حکمتی بوده شاید یه روز فهمیدیم.
اول اینکه از نظرم آقایون اگه همچین اوضاعی براشون بود حتی یه ذرشو نمیتونستن تحمل کنن. و ظرفیتشو ندارن. دوم اینکه بیخود نیست میگن بهشت زیر پای مادران است. چرا نمیگن زیر پای پدران است؟ سوم این درد کشیدنا هم پاداش داره و هم ریختن گناهان رو شامل میشه.میتونید سرچ کنید احادیث راجع بهش رو
تصور اینکه یه مرد بچه زاییده هم خنده داره. یه مرد خودشو نمیتونه جمع کنه چه برسه اون بچه رو.
یه جایی خونده بودم مردا هم این حالات روحی رو بخاطر هورمونها دچارش میشن.نمیدونم راسته یا نه.
و اینکه میخوایم کسی نفهمه خب بخاطر حیاست. میدونم سخته ولی اونم پاداشی داره قطعا.
و خیلی دلایل دیگه...
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
رضوانه جان سلام.خوبی؟
این ها رو قبول اما من ی چیوزیو نمیفهمم ک زن ی عالمه دردو تحمل میکنه آخرشم 45سالگی دچار یائسگی میشه و ب عبارتی دیگه زندگی جنسیش تموم میشه 53258zu2qvp1d9vاین حقه ک زن تخمک گذاریش تموم شه و مرد تا آخر عمرش بتونه زندگی جنسی داشته باشه؟همین باعث خیانت نمیشه یعنی Hanghead 
خب کسی نباید بفهمه دیگه Khansariha (13) Khansariha (13)میخوای تو خونه همه بفهمن درد پ داری؟!این دقیقا ب خاطر حیاست 53258zu2qvp1d9v
دوستان ی بارون شدیدی داره میاد   Khansariha (121)
 سپاس شده توسط
من همیشه میگم
یعنی خدایی که خداست دیگه این همه توانایی داره
نمی شد یه روش بهتر واسه ادامه نسل بشر ابداع کنه؟ 
بعد هر جور حساب می کنم میبنم خداست دیگه پس حتما می شد

سپاس شده توسط
شاید دین و ایمون قوی نداشته باشم ولی خدا رو قبول دارم و میدونم حتما حکمتی توش بوده
اگر قرار بود که شرایط زن و مرد برعکس میشد مسلما در اون شرایط مرد تحمل دردش بیشتر میشد و چیزایی که فکر میکنیم خنده دار میشد چون همونطوری قبولشون کردیم خنده دار نمیش.
گاهی وقتا میگم اشتباه اول حوا باعث این اتفاق شده اما باز میگم قبل از اون اتفاق انسانها تکمیل شده بودن از سمت خدا
و گاهی میگم شاید علت این همه درد و فشار رواانی که تحمل میکنیم به خاطر اینکه خدا میدونسته در یک خانواده یک زن بخش مهمی رو ایفا میکنه
من خیلی قبول دارم به این مورد که زن میتونه مرد رو تو مشتش بگیره حتی مغرور ترین و سرسخت ترین مردا رو
فقط کافیه راه بلد باشه و از راهش وارد بشه
در تاریخ بارها دیده شده به خاطر خواسته ی یک زن حتی سیاست یک کشور تغییر کرده
حالا اگر یک زن نتونه تحمل داشته باشه چجوری میتونه در برابر ناملایمات با روحیه حساسش رو تحمل کنه
ولی خب میشد خدا این روحیه حساس رو برای زن نذاره ولی بازم جواب خودم رو میدم که اگر نمیذاشت لطافت و طبع لطیفی که حضور زن میتونه ایجاد کنه دیگه تو جامعه نبود
نمیدونم خودمم موندم چی به چیه مدام از این افکار میاد تو ذهنم و باز خودم جواب خودم رو میدم
 سپاس شده توسط
سلام دخترا
میبینم که بحثتون گرمه . چه خبراا ؟ چی کار میکنید ؟ 
دعا کنید بتونم مثه قدیما اینجا حضور داشته باشم .

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
 سپاس شده توسط
عاغا عجیبا غریبا چشم خوردم 4chsmu1ن میتونم از جام بلند شم ن میتونم تمرکز کنم ن میتونم وسوسمو نگه. دارم .دوساعته دارم میمیرم ک فکرمو مشغول کنم تا نرم سراغش اماا شدیدا هم دلم میخواد.در جنجال عقل و هوس گیر افتادم Swear1
بانو خورشید دعا میکنم ک همیشه سلامت باشی و اینجا هم ب دیدنمون بیای 302منکه با این وضعم فقط صبحانه ناهر شامم و اینجا نیستم .همش میگم قول دادی و چتر باز کردم تو اورژانس Khansariha (56)
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان