امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

کارتن میتونی ببینی؟ Khansariha (56)

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
ن اصلا نمیتونم از جام بلند شم.همش دارم از این شاخه ب اون شاخه میکنم ی کم بگذره برم ب کارام برسم.الانکه دقیقا دارم دلایل من برای ترک میخونم و اورژانس تا خودمو قانع کنم..اما میدونم اگر فقط ی لحظه الان غفلت کنم کارو تموم کردم ..چون پردازش ذهنم افتضاح کار کرده و داره همینطوری میگه برو فلان سایت باز خوبه فیلتر و پاک کردم.بعد از بیدار شدنم این حالت و دارم خدا کنه این بار بیچاره نشم چون میدونم اگه بشکنم دیگه نمیرم طرف ترک و چندین روز پشت سرهم این کار تکرار میشه.
 سپاس شده توسط
اتریسا بانو ب شددددت از دیدن خزعبلات دوری کن
و پاشو برو سمت اشپزخونه یه چیز خوشمزه درست کن
ک میدونی دوس داری
مثلا هات چیپس ( دهنم اب افتاد )
پاشو دختر 
خودتو مشغول کن ب کار
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
 سپاس شده توسط
(1396 مهر 11، 1:32)atrisa نوشته است: رضوانه جان سلام.خوبی؟
سلام عزیزم.ممنون.شما خوبی؟ 53

//////////////// // / / / /
اقا من نمیدونم چی شدم.امروز از بعد از ظهر همینجور انگار یه نفر کلمات وسوسه برانگیز تو گوشم میخونه.هعی خدا... Hanghead
رفتم دوش گرفتم از سرم بپره. پرید. بعد الان دوباره اومد. تو این دوره پاکی یادم نمیاد که اینجوری شده باشم. بعد این مدت دفعه اوله.
میدونم آبرو بردن خودمه ولی قبلا با همین وضعیت یعنی با همین وضعیتی که انگار یه نفر تو گوشم کلمات زشت رو میخونه به خ.ا کشیده شدم. Hanghead 
اینجا تنها جاییکه میتونم اینارو بگم. و گفتم شاید کسی راه حلی داشت و شاید تجربه ای 53258zu2qvp1d9v
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
(1396 مهر 11، 21:12)rezvaneh نوشته است:
(1396 مهر 11، 1:32)atrisa نوشته است: رضوانه جان سلام.خوبی؟
سلام عزیزم.ممنون.شما خوبی؟ 53

//////////////// // / / / /
اقا من نمیدونم چی شدم.امروز از بعد از ظهر همینجور انگار یه نفر کلمات وسوسه برانگیز تو گوشم میخونه.هعی خدا... Hanghead
رفتم دوش گرفتم از سرم بپره. پرید. بعد الان دوباره اومد. تو این دوره پاکی یادم نمیاد که اینجوری شده باشم. بعد این مدت دفعه اوله.
میدونم آبرو بردن خودمه ولی قبلا با همین وضعیت یعنی با همین وضعیتی که انگار یه نفر تو گوشم کلمات زشت رو میخونه به خ.ا کشیده شدم. Hanghead 
اینجا تنها جاییکه میتونم اینارو بگم. و گفتم شاید کسی راه حلی داشت و شاید تجربه ای 53258zu2qvp1d9v

منم امروز اینطوری در جدال بودم ک خدارو شکر رفع شد.آبرو بردن چیه همه ب خاطر این اینجاییم دیگه Khansariha (56) ب نظرمنکه برا کلمات اینجوری ذکر بخون بلند بلند یا ی سوره ای چیزی  53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
ممنون آتریسا جان چشم ذکر میگم 302
خب من فکر کنم فقط من اینجوریم با کلمه به خ.ا کشیده شدم برای همین گفتم آبرو بردن خودمه Hanghead

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
بچه ها سلام
خوبین جطورین؟ دخترای شیطونمون چطورن؟ امیدوارم بخیر گذشته باشه و روز سختی اما خوب گذرونده باشید
بچه ها یه سوال، چقدر به نقاشی درمانی اعتقاد دارید و چقدر به موسیقی درمانی؟
 سپاس شده توسط
(1396 مهر 11، 23:25)خنده نوشته است: بچه ها سلام
خوبین جطورین؟ دخترای شیطونمون چطورن؟ امیدوارم بخیر گذشته باشه و روز سختی اما خوب گذرونده باشید
بچه ها یه سوال، چقدر به نقاشی درمانی اعتقاد دارید و چقدر به موسیقی درمانی؟

سلام عزیز.من خوبم 4chsmu1شما و بقیه چطورین؟
من اولین باره میشنوم و تا حالا برخوردی نداشتم بقیه ی دوستان نظرتون چیه؟ 4chsmu1
 سپاس شده توسط
درمان چی خب؟ آرامش بخشن اما خب منظور دقیقت خنده جان از درمان چیه؟خو قطعا سرماخوردگی رو درمان نمیکنن 4chsmu1

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
عزیزم خنده به نظر من هر دو تاش اثر داره و واقعا این جور درمانا هست  303 اما اگه قراره بابتش به دکتر بری نود درصد دکتره سر کارت میذاره

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
سلام.من اعتراض دارم Swear1 Swear1 Swear1(چقدر عصبیه شکلکه  4chsmu1خوشم اومد بزار ی چند تا هم بزارم)Swear1 God 
دارم تاپیکهارو نگاه میکنم اصلا اون چیزیو ک میخوام پیدانمیکنم حالا قبلا ی بار ب مدیر ارشد آرمین گفتم گفت نمیشه چون اعلام وضعیت روزانه هستش و همین میتونه مناسب باشه ولی این تاپیک خیلی متفاوته تازشم خوبه صفحه ی اولش زده ک فقط باید اسم و روزهای خوبتو بزاری 53258zu2qvp1d9v
جهت اطلاعتون دوستان من قبلا تو ی انجمن رمانی بودم اونجا ی تاپیکی داشت ب اسم خاطره نویسی روزانه همه میومدن خاطرات روزانشونو مینوشتن اینکه امروز چیکار کردن و چیشد خلاصه ک خیلی جالب بود الان من همه ی مجازی هامو حذف کردم و فقط اینجا هستش اون تاپیکو ب استاد آرمین گفتم گفت اعلام وضعیت روزانه هستش Hanghead و نمیشه Hanghead من از اونا میخوااااام آخه  12قبلم شیکست Hanghead
پ ن:خانم ها فکر کنم تو رهروان پیشنهاد شومی از طرف یکی مطرح شده  Khansariha (56)خیلی زشته کلمه ش 53258zu2qvp1d9v تو دردودل برادر میپ نوشته بود تو صفحه ی برادر آرشم خودش برا خودش نوشته بود ک آرش اشتباهه ..از قرار دوست روحانی برادر آرش پیشنهاد ازدواج موقت داده vayy خدایا ب راه راست هدایتمون کن ک این خ ا خل کرده مردمو
پ ن:دوستان تاپیک های خیلی جالبی هست ک خاک خوردن منکه یکیشو ی پستی زدم توش شماهاهم ی همتی کنید  4chsmu1
 سپاس شده توسط
سلام سلام
خوبه که حالتون خوبه اتریسا جون. منم شکر خوبم.
در مورد هنر درمانی و موسیقی درمانی به قول رضوانه جون ببیشتر مورد استفاده ارامش ذهن و اعصاب و تقویت تمرکز و موارد روانی رو کمک میکنه. اینکه به نظرم بخوای براش پیش دکتری بری به قول میتوانم جون فقط الکیه و پول خرج کردنه، من این تحربه رو شخصا داشتم و بهم در خیلی جاها کمک کرده ایا شماها هم این تحربه رو داشتین؟ با چ ترانه و اهنگی یا نوع نقاشی؟ دلم میخواد بدونم کسی هم تحربه کرده یا نه؟
 سپاس شده توسط
سلام
خنده جان منظور دقیقت رو از موسیقی درمانی و نقاشی درمانی متوجه نمیشم.یعنی یه بیماری یا حالا استرس و اینا کلا برای همیشه با موسیقی یا نقاشی درمان شده؟؟میشه توضیح بیشتری بدی
و اینکه خب من مثلا وقتی میخوام به چیزی اصلا فکر نکنم یعنی یه موضوعی ذهنمو مشغول کرده اگه بخوام واقعا بهش فکر نکنم آهنگهای ریتم تند میذارم که ذهنم حتی یه ثانیه مشغول اون موضوع نشه ولی اگه بخوام آرامش بگیرم آهنگ بی کلام.اگه غم بزرگی داشته باشم آهنگای غمگین.اگه به شاد بودن نیاز باشه و یا کلا خودم شاد باشم آهنگای ریتم شاد. و وقتی استرس زیادی دارم حتما اگه آهنگ در دسترسم باشه گوش میکنم.نمیدونم میشه اینجا معرفی کرد یا نه.

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
نقاشی درمانی روشی زیبا و موثر برای تقویت مهارتهای احساسی، ارتباطی و کلامی مراجعان و تخلیه و ابراز ناکامی ها و فراگیری راه های سازنده برای تقویت خود با مقابله با مشکلات است. نقاشی درمانی و ساختن کلاژ به شما امکان می دهد احساسات و عواطف خود را مشاهده کنید و با درکی نو مشکلات خود را بازسازی کنید. نقاشی درمانی نه تنها فرصت هایی برای بیان خود پدید می آورد بلکه فضایی برای مورد پذیرش قرار گرفتن و حمایت شدن و افزایش مهارتها و تمرکز و خلاقیت به وجود می آورد همچنین فضایی برای ابراز احساسات شخص و برون ریزی خشم و هیجانات و کنترل و مهار آنها می شود
درمانگر در طول کار خود می تواند از موسیقی و داستان به منظور تاثیر بیشتر به همراه نقاشی استفاده کند. فرایند درمان در نقاشی منجر به خلق اثری است که می تواند عزت نفس و اعتماد به نفس به فرد را افزایش دهد. در مراکز هنر درمانی از روش نقاشی درمانی به عنوان زیر شاخه ای از هنر درمانی خلاق استفاده می شود.
---من اعتقاد ندارم که باید زیر نظر ادم متخصصی باشیم چون خئدمون بهتر میتونیم درک کنیم برای بهبود حالمون از چه موسیقی استفاده کنیم و چجور نقاشی بکشیم
موسیقی درمانی عبارتست از کاربرد موسیقی برای ۱) القاء آرامش، ۲) تسریع روند بهبود بیماریها، ۳) بهبود عملكرد ذهنی و ایجاد سلامتی. افراد تحت درمان با موسیقی، بوسیلهٔ راهنمایی‌های یك فرد متخصص كه در این زمینه آموزش دیده یا زیرنظر یك موسیقی درمانگر دارای مجوز فعالیت، به موسیقی های خاصی گوش می دهند و یا موزیكهایی را برای خود می‌سازند. موسیقی درمانی یكی از درمانهای هنری خلاق یا درمانهای بیانگر احساسات (شامل درمانهای هنری، شعر سرایی، درام درمانی و پسیكودرام ) می باشد.
از موسیقی درمانی می‌توان به تنهایی و یا همراه با درمانهای دیگر استفاده نمود.موسیقی درمانگرها با تمام سطوح سنی از اطفال كم‌ سن و سال گرفته تا افراد مسن كار می‌كنند. این افراد در مراكز مختلفی همانند مدارس، مطبهای خصوصی، خانه‌های سالمندان، بیمارستانها و مراكز روانپزشكی مشغول به فعالیتند.
 سپاس شده توسط
تا حالا نشنیده بودم عزیزم. دوست داشتی بگو چه نوع موسیقی و یا نقاشی رو تجربشو داشتی که موثر بوده؟

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان