امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

سلام دختراااا
چرا انقدر سوت و کوره اینجا؟
خوبین؟
خوشین؟
روبراهین؟
کجایین؟
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
 سپاس شده توسط
سلام خواهرا. الان میبینم همه جدیدن.من 1 ساله که به گروه سر نزدم. از وقتی پسرم به دنیا اومد دیگه خیلی سرم شلوغ شد.
از خدا خواسته بودم که کمکم کنه با تولد پسرم این کارو بزارم کنار و خدا هم کمکم کرد. آخرین بارم 4 روز قبل زایمانم بود که از اون روز الان 1 سال و دو سه هفته میگذره .خدا رو شکر..خودم باورم نمیشه.امیدوارم همینطور ادامه پیدا کنه
[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
Confetti Confetti Confetti
موفق باشی عزیزم

سلام به همه
ببخشید که دوباره دیر دارم اعلام وضعيت ميكنم
دختر خورشيد / پرنسس های دلاور / سبزم ( بازم نمیدونم هفته چندمه )
ارزیابی هفته : خوب بود ولی بازم نتونستم استراحت کنم
برنامه هفته آینده : فقط میدونم بازم سرم شلوغه ، همین . کلاس کلاس کلاس متاستفانه

ارسال شده از HTC_D626phs با استفاده از kanoon

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
 سپاس شده توسط
سلام دخترای عزیزم 
چرااا کم حرف شدین انقدر؟
حال دلتون چطوره ؟

سپاس شده توسط
سلام
دوستان گلم انیدواری مساله مهمیه وقتی امید نباشه سنگ روی سنگ بند نخواهد شد

سپاس شده توسط
بچه ها جایی بودم یه حاج خانوم بالا منبری گفت که اجنه ها با ما در خونه زندگی میکنن مثلا اگر یه خانواده سه نفری پدر و مادر و دختر هستین یه خانواده اجنه پدر و مادر و دختر هم زندگی میکنن و شریکن با شما در وسایل خونه و ...
میگفت بعضی وقتا چیزایی که شما دنبالشید پیداش نمیکنید وبعد جای دیگه پیداش میکنید مال اینه اون خانواده استفاده گردن و سرجاش نذاشتن و حواسشون نبوده همونجا بذارن 
میگفت اجنه مسلمون و کافر داریم اگر خانواده و شما نماز خون باشید.و مسلمئن واقعی باهاتون کاری ندارن ولی اگر ببینن کافرید و اون اجنه ها هم کافر باشن شما رو اذیت میکنند
قبول این حرفا کمی سنگینه برام، اعتقاد دارم اجنه وجود داره ولی نه در این حد نزدیک به انسانها
نظر شما چیه؟
 سپاس شده توسط
نظر من اینه که این وقت شب اصلا زمان مناسبی واسه این پست نبود  65  ولی به نظرم باور نکن این حرفا رو .

سپاس شده توسط
سلام به همگی دوستان 303
خنده جان الان جوابتو بدم شب خوابم نمیبره  Gigglesmile ان شاءالله فردا میگم
میتوانم جان درسته امید خیلی مهمه.آدم امیدش به خدا باشه نه به خلق الله  53258zu2qvp1d9v
چیکا جان ما خوبیم.آره بچه‌ها خیلی کم حرف شدن.شما حال دلت خوبه؟ 302
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
سلام..
خانوم لبخند/باجیلر سیسترز/سبز

این هفته بسیار و بیش از حد سرم شلوغ بود خداروهزارمرتبه شکر بابت همین 53
به هیچکدوم از کارایی که تو برنامه گفتم نرسیدم22

برای هفته آینده برنامه ای جز اینکه به کارای هفته پیشم برسم ندارم چون وقتش رو ندارم..
و اینکه همچنان اتاقم رو مرتب کنم Shy 53258zu2qvp1d9v
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
 سپاس شده توسط
(1396 مهر 17، 22:58)خنده نوشته است: بچه ها جایی بودم یه حاج خانوم بالا منبری گفت که اجنه ها با ما در خونه زندگی میکنن مثلا اگر یه خانواده سه نفری پدر و مادر و دختر هستین یه خانواده اجنه پدر و مادر و دختر هم زندگی میکنن و شریکن با شما در وسایل خونه و ...
میگفت بعضی وقتا چیزایی که شما دنبالشید پیداش نمیکنید وبعد جای دیگه پیداش میکنید مال اینه اون خانواده استفاده گردن و سرجاش نذاشتن و حواسشون نبوده همونجا بذارن 
میگفت اجنه مسلمون و کافر داریم اگر خانواده و شما نماز خون باشید.و مسلمئن واقعی باهاتون کاری ندارن ولی اگر ببینن کافرید و اون اجنه ها هم کافر باشن شما رو اذیت میکنند
قبول این حرفا کمی سنگینه برام، اعتقاد دارم اجنه وجود داره ولی نه در این حد نزدیک به انسانها
نظر شما چیه؟

22

دقیقا طبق چه منبع موثقی اینو گفتن؟ Swear1
طبق کتب معتبری و اسلامی ک خونده بودن و ازشون پرسیدم دقیقا چه کتابی، بقیه خانم ها زدن تو کله ام گفتن هیسسسس گوش کن تو رو چه به این حرفا خجالت بکش Swear1
منم دیدم کلا جماعت پای منبر هم چنین حرفایی دلشون میخواد زدم بیرون Gigglesmile
 سپاس شده توسط
بچه ها یه سوال، مهمترین کتابی که خوندین و باعث شده زندگیتون متحول شه و الگویی باشه براتون چی کتابی بوده؟ علتشم بگید و کلیشه ایی هم نباشه که قران و ... اگر واقعا هست خب بگید اون کتاب در چه موردی بوده و چیش باعث شده شما رو تحریک فکری کنه و متحول شید و قبلا چجوری بودین الان بعد این تحول چی شدین؟
 سپاس شده توسط
سلام خنده بانوی عزیز 
من توی سن 18 سالگیم کتاب کیمیاگر رو خوندم که واقعا ذهنیتم رو عوض کرد و خیلی دوسش داشتم 
بعد ازون کتابای تاثیر گذار زیادی خوندم ولی توی اون سن فکر میکنم کتاب خوبی بوود

سپاس شده توسط
برامون میگی چ تغییری و چه تاثیری روت داشت؟ قابل گفتن هست؟
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان