امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

سلاااااااام
وای که چقدر خوشحالم پست گذاشتین 
خنده بانو ممنونم ازت و امیدوارم زوده زود حالت بهتر شه 
شقایق عزیزم خوبه که از حال هم باخبر باشیم حتی اگر اون خبر خوبی نباشه 
همیشه که همه چی عالی و خوب نیست 
گاهی هم بالا پایین داره  ولی این کنار هم بودن هاست که انگیزه میده برای بهتر شدن 
و شادن بانوی عزیزم گاهی رفقا یه کارایی می کنند که ادم شاخش در میاد ولی برای اینکه حال دل خودت خوب بشه و از فکرش در بیای به نظر من یه پیام تبریک بهش بدی خوبه ولی بدون انتظار اینکه جواب بگیری 
و اما چیکا / پیشتازان / سبز
ارزیابی : بالاخره این هفته سبزم بالاخخخخخخره یکم یکم یکم تونستم بلند شم ولی از خودم فکرم طرز رفتارم فوق الععاده ناراحتم و ناراضی خدا باید بهم رحم کنه فقط
برنامه هفته اینده : کار روی خودم فکرم حرف زدنم درونم . کتاب خوندن . یکم کار تایپی ببنیم میتونم پیدا کنم برای درامد یا نه 
دلم برای خودم خیلی تنگه حس می کنم خودم رو خیلی خیلی گم کردم 
302
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
 سپاس شده توسط
خنده خودتییییی؟؟؟ یا هکت کردن؟؟ چنان با قطعیت گفتی خداحافظ برای همیشه و اشک منو دراوردی که فکر نمیکردم برگردی
خوشحالم برگشتی
پروفایلتو باز کن کار دارم باهات.بدو بدو
....
شادن جانم خودت میدونی عزیزم ولی تجربه ثابت کرده دیگران قدر محبت ها رو نمیدونن و اصلا محبت رو درک نمیکنن .تعداد کسانیکه متوجه وقت گذاشتن و محبت کردن طرف مقابل هستن خییییلی کمه . ایشونم جزو همون مورده که کلا محبت رو درک نمیکنه . بهش تبریک بگی هم بعید میدونم جواب بده . من از سر تجربه اینو میگم.بازم خودت میدونی
.....
شقایق آره آقا اصلا بیایم بگیم پشت سر هم داریم خراب میکنیم راه حل بدین مشکل دارم کمکم کنین راهنماییم کنین و هر چیز دیگه . اینجا تنها جاییه که حرفایی که هیییییچ جای دیگه نمیشه زد رو میشه گفت و راه حل خواست . دیگه اینجا هم نگیم کجا بریم بگیم؟؟؟
...
و دوباره خنده
"واقعانا بیایم اینجا چی بگیم؟ بگیم شکست خوردیم و حال بدمونو بگیم تا دیگران دلداری بدن؟ یا نه بیایم از حال خودمون بگیم و احساساتمون رو اینجا تخلیه کنیم؟ یا بیایم تظاهر کنیم به خوب بودن و بگیم من جقد خوبم و خوشحال و دلخوشم؟ یا بیایم هر کار دیگه..."
آره خودمونو تخلیه کنیم چیه مگه؟ دلداری دادن کار سختیه ؟ بعضی وقتا آدما نیاز دارن صحبت کنن . نیاز دارن یکی دلداریشون بده. دروغ میگم؟
 از خدامه یکی بیاد بگه من حالم خوبه و شادم . ولی نه به تظاهر . کسی اینجا تظاهر به خوب بودن نمیکنه . یا واقعا حالشون خوبه یا بده .دلیلی برای تظاهر وجود نداره.همون که هستیم واقعیه واقعیه
...
بچه ها مرسی . من به همین حرف زدن کمتون هم کلی دلم خوش شد 302
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
65 65 65 65 65 65  
302 302 302 302 302

دقیقا همینا رو میخواستم بگین، باید تن داد به حرف زدن چه سخت باشه چه اسون چه حرفایی از جنس درد باشه یا لذت تکراری باشه یا نباشه فقط خودمون باشیم و حرف بزنیم تا سبک بشیم حتی حرفایی ک خودمون میدونیم حتی حرفای کسل کننده حتی و حتی ...
بیاین از حالمون بگیم شده روزی یه خط
حاضری بزنیم تو نسیم
مثلا من برای امروز اینطوری حاضری میزنم:
خنده یه هفته است از اتاق عمل اومده بیرون. قبلش مرگ رو جلوی چشماش دید و چشم وقتی باز کرد باورش نمیشد زنده است. همون خانواده ایی که اشک شوق ریختن امروز با حال بیحالی من باز مث همیشه شده بودن و متلک بارم میکردن و باز روز از نو روزی از نو و من بی حوصله تر از همیشه

یا خیلی ساده تر میتونیم بگیم
خنده امروز بیحوصله چون با خانواده بحثم شد

به همین سادگی، فقط دور هم باشیم ما یه هدف باعث شده جمعمون کنه اینجا، اینگه یه زن سالم جسمی و روحی تو جامعه باشبم
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها
خوش اومدی خنده جون. الان دیگه درمانت با دارو ادامه داره؟
حق با شماست . نسیم جای حرفاییه که هیچ جا هیچ کی نمی خواد بشنوه و مام نمی تونیم بگیم .
کسی تو این جمع هست به خاطر خودار... لکه خون یا ترشح خون آلود داشته بوده باشه ؟ چه کرده ؟ ممنون از راهنمایی هاتون Gol

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام ممنونم میتوانم جان.
اره فعلا که بعد جراحی دارو تحویز کردن. چشامم یکمم ضعیف شده چون تاثر داشته رو بینایی جراحی.
دکترم میگه شرایطم خوبه و غیر قابل باور و امیدواره بهتر شم وگرنه پیشنهاد یه جراحی دیگه میده.
راستش این دکتره یه جورایی هم پزشک معالجم شده و هم روانشناس و مشاورم.
خوب قلقم دستش اومده و میتونه رامم کنه ولی میترسم بچه ها... از اینکه مجرده و هر چی میگذره صمیمیتش بیشتر میشه...نکنه فکری به سرش بزنه.

من تا حالا اینطوری که گفتی نشدم کم خونی یا سردردهای عصبی شدید گرفتم ولی لکه بینی یا چنین ترشحی نداشتم.
خب فکری به سرش بزنه
چه ایرادی داره
اون وقت گاهی یم شینید یه گوشه می گید چرا کسی عاشق ما نمی شه ! یا چرا تنها موندیم !
خب حتما یه چیز خوبی درت دیده که جذب شده
خب عشق همین جوریه دیگه

[تصویر:  nasimhayat.png]
ایرادش اینه که تکلیف بیماری من مشخص نیس و اینکه رفتارش نشونه ترحم هست تا عشق یا علاقه، نمیخوام این حرفا یه وقت بینمون و خانواده پیش بیاد که درمان بیماری وتحمل همدیگه سخت شه.
با اینکه همیشه رقتار سرد و خشکی باهاش داشتم ولی متاسفانه ...
نمیدونم... امیدوارم کلا اشتباه باشه این فکرا .... ولی اخه جرا برای ویزیت کردن بیمارش پاشه بیاد خونه بیمار اونم با مامانش؟
در هر صورت امیدوارم چیزی مطرح نشه تا جواب منفی نشنوه و منم مجبور نشم برم سراغ یه دکتر دیگه.

یه همکار قدیمی زنگ زد خال واحوالپرسی بعد یهو بغض کرد گفتم چی شده برگشته میگه فلانی (یکی دیگه از همکارا) جلوی همکار مرد اروم بهش گفته چاق شدی خبریه؟ اینم گفته نه جدی چاق شدم؟ دارم ورزش میکنم چ چاقی. بعد بلند گفته فکر کزدم خبریه که چاق شدین. از اونطرف جلوی همون همکار مرد یه همکار خانم برگشته گفته نه ایشون که مجرده متاهل نشده. این همکارام ناراحت شدهبود و گریه میکرد که خجالت کشیده جلوی همکار مرد و روشم نشده جواب تند بده به اونیکی تا ارووم بگیره.
به نظرتون اون خانومه کار بدی کزده که این ناراحت شده ؟ درکش نمیکنم..
بچه ها دلم برای زندگیه گذشته ام
درس خوندن سرکار رفتن تنگ شده
 سپاس شده توسط
از اتاق فرمان اشاره میکنن کــــــــــــــــــــــــــه
بحــــــــــــــــــــله زینبی هاااااااجر شدددددددددددده
لی لی لیییییییی لیییییییییی
مبارکا باششششششه 317
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
بههههه بههههههه چقدر عالی Confetti
زینبیییییییییییی جووون مباااااااااااااااارکهههه جووون جوون
امروز کاملا یهویی ختم صلواتی که گرفته بودیم برات اومد تو ذهنم و دعا کردم ازدواج کرده باشی
مببببببببببببببببببباااااااااااااااارکهههههههههههههه
6 6 6 Khansariha (57) Khansariha (57) Khansariha (57) 317 317 317
تو تاپیک پله پله تا ازدواج جششششششن بگیییریم؟؟؟ 36
به افراد مذکر کی اعلام میکنه ؟؟ قبلنا زینبی خودش اعلام میکرد ، درست میگم ؟ یا یکی دیگه بود؟ 39

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
من نتونستم خودمو نگه دارم تو شبانه گفتم22
 سپاس شده توسط
خوب کردی 4chsmu1
317 6 Khansariha (57)

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
بگم غافل گیر شدم باور میکنید؟نمیکنید 53258zu2qvp1d9v
خاااله خیییلی یهویی بود  4chsmu1من کی هاجر شدم خبر ندارم 65
ساق دوش یکی شقایقه یکی رضوانه Gigglesmile
اصلنم پررو نیستم Shy
مرررررسی خواهریااااااا قسمت خودتون ان شااللههههههه
بگو آمیییییین 2uge4p4 2uge4p4
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
بلههه که ساقدوشت منم نکنه می خواستی بدیش به کس دیگه؟-_-
2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
اونجا نتوسم زیاد قر بدم  Khansariha (57) 
2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4  Khansariha (57) Khansariha (57) Khansariha (57)
Greenstars Greenstars
 سپاس شده توسط
نه از اولم برا تو درنظر گرفته بودم 4chsmu1
من اینجا هم نمیتونم قر بدم فقط از این حرکتا میرم Khansariha (13) 2uge4p4
Khansariha (84)  Khansariha (84) Khansariha (84) Khansariha (84) Khansariha (84)
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان