امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

ولی من دارم بهتر میشم شکر خدا1
قوی تر از قبل!1
ولی درسی خیلی نگرانم Hanghead 
همه ی ابعادو باهم بخوای بیاری جلو خیلی سخت میشه:\Hanghead
 سپاس شده توسط
سلاااام دخترااااااای گل
خوووووبین شیر دخترهای نسیم
نسیمیااااااا شیررررررن
دوووووستتووووون دارم
مواظب خودتون باشینااااااا
روز خووبیی داشته باااااشید
 سپاس شده توسط
شما به سها ایمیل بفرست بعد که جواب نداد بگو وقت نداره
اوکی هر جور مایلی عزیز جان

بچه ها دیشب مودممون ترکید
الان با نت ایرانسل اومدم اینجا !
چرا این نسل جدیدیا اصلا به حرف گوش نمی دن ؟ می گم مراحل کانفیگ مودم رو تو کاغذ نوشتم گذاشتم تو کشو کامپیوتر بردار از رو اون برو جلو برداشته از تو سایت رفته سرچ زده هر چی می گم بابا جان نوشتم تو کاغذ مگه اینترنته از پوله حرامه چیزی ک می دونیم سرچ می زنی؟ آخرش دادم زده سر من ! باز صد بار گفتم رمز از ترکیب حرف کوچیک و بزرگ اعداد علامات بعد چهار پنج بار باز می گه گفتی ترکیب چیا ؟ می گم بابا جان تو کاغذ نوشتم خب بخون ! می گه نمی خوای بگی نگو منم کانفیگ نمی کنم !
بعد این همه خودشو دم حساب کردن و منو خر حساب کردن دیدیم نت از همون ثانیه قطع شد و دیگه کلا چراغ اینترنت مودم خاموشه ! حالا مودمو تنظیماتشو به هم ریخته ! حالا چی کار کنم ؟

از اون طرف صد تا کانال سیاسی سر می زنه آهنگای اون ش.ن خر خدا رو دانلود می کنه . وقتی ام می گم بابا جان من پول ندارم نتو این جوری هدر نده می گه مامان و بابا وظیفه دارن نت بخرن تو نمی خری اونا باید بخرن

شبام که تا نصفه شب تو نته بعضا تا صبح کلا نمی خوابه به من می گه تو اذیت می شه پا شو برو جای دیگه بخواب .
آخه این همه طلب ؟ این همه رو داری ؟ خسته م کرده والا !

بخوام نت نخرم خودم دست و پام بسته است ( اونم گناه داره خب تفریحش ایناست ) بخوام ایرانسل بخرم خداییش صد لا پهنا حساب می کنن. برم جای دیگه بخوابم می ترسم که از این بیشتر خودشو در گیر کنه !

حرفم که باهش می زنم می گم این قانونه این روشه این انصافه هیچ عین خیالش نیست

خداییش من همیشه گفتم نسل جدید گناه دارن اما کم کم دارم خسته می شم از دستش دلم می خواد ولش کنم به امان خدا .

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
میتوانم جان برای تنظیم مودم می تونی از دفترچه راهنماش استفاده کنی
مودمتون برای مخابراته؟
 سپاس شده توسط
درستش کردم . مودم رو ریست سخت افزاری کردم بعد از نو تنظیمات کردم . مشکلم این نیست که فقط . کلا مشکل دارم با این داستان . الان بهش باز می گم از رو کاغذ از این به بعد تنظیم کن و دقت کن و این حرفا باز می گه ولم  کن !

سپاس شده توسط
22

اصلا خودت بگیر براش تنظیم کن 65
Swear1
انتظار بیش تری از این نسل جدیدی ها نمیشه داشت
 سپاس شده توسط
نقل قول: شما به سها ایمیل بفرست بعد که جواب نداد بگو وقت نداره 
اوکی هر جور مایلی عزیز جان
چون باهاشون درارتباطم میگم وقت ندارن 53258zu2qvp1d9vالبته 
همیشه کمکم کردن ولی رمز دخترونه چیزی نیس که بخاطر اونم بخوام وقتشون رو بگیرم Khansariha (56)
ممنون از راهنمایی همگیConfetti
103
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
ولی من بیشتر انتظار دارم
Hanghead

سپاس شده توسط
اگه هی بخوای نصیحتش کنی ازت دور تر میشه
 سپاس شده توسط
بچه ها فردا موعد اعلام وضعیته 49-2

سپاس شده توسط
سلااااام
کویین 53 رقیب کش ها 53 هفته ی سوم سبـــــــــز 2uge4p4

خداروشکر وسوسه ها خیلی کم بود. مراقبت کردم و سمت تصاویر ناجور هم نرفتم. کلا از خودم راضی بودم. 4chsmu1

برنامه ی این هفتم هم 50 درصدش عملی شد که خیلی نتیجه ی خوبی نیست.
برای هفته ی آینده که باید اول یه برنامه مطالعاتی جدید بریزم
اتاقمو مرتب کنم
صبح ها زود از خواب بیدار بشم
تو تایم های بیکاریم کتاب بخونم
 سپاس شده توسط
سلام خووووووبین؟ خوووشین؟
خنده || رقیب کش ها 
سبز سبزم ریشه دارم
من درختی استوارم
سبز سبزم ریشه دارم
در زمستان هم بهارم
شور و عشق و شادیم را
از خدایم هدیه دارم
سبز سبزم ریشه دارم
ریشه در اندیشه دارم
هرچه هستم هرچه باشم
چشمه ام پاکم زلالم
ارزیابی هفته: وجود مشکلات خانوادگی، اوضاع بد جسمیم اما تنها خوشیم به اینه که حال دلم خوبه نمیدونم چرا ولی روحی خوبم خداروشکر... دیشب تا صبح خوابای ناجور میدیدم و تصاویر غیر اخلاقی و از خواب میپریدم و دوباره اروم میکردم خودمو باز هم دوباره خواب میدیدم. نمیدونم خدا بخیر بگذره فردا 60 روزه میشم و نمیخوام به هیچ وجه این تعداد روزا رو خراب کنم. کارهایی که قرار بود انجام بدم 80 درصد اوکی شدن و بیست درصد دیگه اش که مطالعه و کار در نت بود به دلیل اینکه ذهنم منحرف میشد به خ ا مجبور شدم بیخیال شم تا ذهنم ارووم بگیره و بعد دوباره انجامشون بدم.
هفته در پیش رو: انجام کارهای دیگه ام که برنامه ریزی کردم و امیدوارم بهش برسم. هنوز روحیه تنبلی و شلختگی رو دارم و دلم میخواد اینو هم برطرف کنم چهار روز دیگه نبودم نگن خدا بیامرز خیلی شلخته بود Gigglesmile
و اینکه قبل اینکه دیر شه تنبلی و کاهلی در نماز دارم رو برطرف کنم چون اون دنیا خیلی لازمش دارم 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
سلام گل دخترای نسیم
خوبین؟

خدا همراهمونه/رقیب کش ها/سبزززززززززززززز خداروشکر

مرور این هفته:
خداروشکر از لحاظ خ.ا خیلی مراقبت کردم.هرچند توی فضاهای مجازی بخصوص اینستاگرام خیلی عکسای ناجور میذارن و در ادامه ش بدتراش هست ولی اصلا نگاهشون نکردم وسریع رد میشدم که نخوام وسوسه بشم. درسته به اونایی که اینارو میذارن کلی بدوبیراه میگم که باعث انحراف بقیه میشن ولی از یه طرف دیگه هم میگم من باید بتونم در جایی که زمینه گناه کردن هست خودم رو حفظ کنم و اونوقته که ارزش داره.به هرحال خداروشکر که پاکم امیدوارم بقیه هم پاک باشن. 49-2

کارهامم تقریبا انجام دادم ولی باید بیشتر تلاش میکردم.انشالله هفته بعد بهتر عمل کنم.
انشالله برای هفته بعد زود بیدار شدن و در حد توان زود خوابیدن و انجام کار مورد نظر با تمام قوا. و مطالعه کتاب امانتی Khansariha (56) Khansariha (69)

دوستتون دارم دوستای مجازی ولی بهتر از واقعیت Confetti
 سپاس شده توسط
بچه ها اوضاعم یهو بهم ریخت، میدونم کار این شیطان لعنتیه که به شکلای مختلف سراغم میاد 
یبار غرور یبار نگرانی، یبار بیخیالی، یه بار با کابوس 
حسابی کم اوردم در برابرش
 سپاس شده توسط
[تصویر:  2sok_%D9%86%D8%B3%DB%8C%D9%85_%D9%85%D8%...%D9%87.png]
خنده: تاریخ 96/10/16
خدا همراهمونه: تاریخ 96/10/21
chika: تاریخ 96/10/26
دختر خورشید: تاریخ 96/11/1
Queen: تاریخ 96/11/6
زینبی: تاریخ  96/11/8
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...