امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

هفته ی خوبی نداشتم
چند بار به مرحله لغزش رسیدم برای فراموش کردن دنیام و اتفاقای دوروبرم اما نتونستم اینکارو کنم
خیلی سخته گذروندن این روزا دلم داره اتیش میگیره دعا کنید برام کم نیارم دلم خوش بود روحی حالم خوبه الان روحمم داغونه و بدبختی اینکه وقتی روحیه ندارم اوضاع خراب جسممیم رو بیشتر حس میکنم و درد میکشم.
دلم گریه میخواد هم دلم میخواد شب دامادیش پیشش باشم و هم ...
دلم میخواد ساقدوش عروسش باشم و هم ...
دلم میخواد بعد عقدشون نباشم بعد عقدشون نباشم
 سپاس شده توسط
چیکا / سبز
ارزیابی: هفته سخخخخت و سنگینی بود خیلی سنگین
سرماخوردگی وحشتنااااک . کار پایان نامه دوستم زیاد بود شب بیداری کشیدم با تب و لرز  Hanghead وقت هیچی نداشتم دیگه
برنامه هفته آینده : فکر میکنم بازم شلوغ بازی باشه ولی دلم یکم استراحت میخواد یکم گشت و گذار  Hanghead
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
 سپاس شده توسط
سلام . 
دختر خورشید / فک کنم هفته چهارمیم سبزم خداروشکر 
ارزیابی هفته گذشته : مثل همیشه شلوغ بود . با این تفاوت که دیگه بابام نیست . هر روز یه نفر میومد برای عرض تسلیت . شنبه و دوشنبه امتحان داشتم و ازونجایی که میدونستم بابام رو درس خوندنم حساسه هر جوری بود رفتم امتحانمو دادم و خداروشکر خوب دادم البته زیر یکی از برگه هام برای استاد نامه نوشتم (اولین بار بود تو عمرم که زیر برگه امتحانی نامه مینوشتم )
برنامه هفته آینده : کنار اومدن با تنهایی . چون همه رفتن و منو مامانمو داداشم موندیم . از یه خانواده 4 نفره کم شدن دو عضو تو یه سال خیلی سخته . فکر اینکه بعد ازدواجم مامانمو داداشم چی کار میخوان بکنن دیوونم کرده . شاید مشغول شدن به کلاسا یه ذره این درد رو کاهش بده

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
 سپاس شده توسط
سلام
کویین 53 رقیب کش ها 53 هفته ی چهارم سبز

این هفته دوره ی عادت ماهیانه ام بود زیاد از نظر روحی و جسمی خوب نبودم . ضعف و سردرد داشتم. فکر کنم خیلی کم خون شدم.
برنامه هام هم تا حدودی انجامشون دادم اما همچنان رضایت بخش نیست. زیاد وقت تلف می کنم.
این هفته احتمال زیاد شدن وسوسه ها هست Hanghead انشاءالله که کم نمیارم.

برنامه ام همچنان درس خوندن و تلاش برای این که از وقتم به خوبی بهره ببرم.

دوستان فردا می خوام نتایج اعلام وضعیت رو به کارگاه اعلام کنم، کسی جا نمونه
 سپاس شده توسط
[تصویر:  2sok_%D9%86%D8%B3%DB%8C%D9%85_%D9%85%D8%...%D9%87.png]
خنده: تاریخ 96/10/16
خدا همراهمونه: تاریخ 96/10/21
chika: تاریخ 96/10/26
دختر خورشید: تاریخ 96/11/1
Queen: تاریخ 96/11/6
زینبی: تاریخ  96/11/8
14 صلوات برای زینبی عزیز 53
 سپاس شده توسط
سلام بر همه بچه ها Gol
چقدر ساکت 22
14 صلوات برای زینبی 53
صلواتای دیگر دوستان رو هم میفرستم 53
بقیه هم میفرستین دیگه؟ 53
و ماشاءالله به گروه رقیب کش ها 49-2 همچنان با اقتدار اولین Khansariha (46)
دیگه صوبتی ندارم . هیچکس هم که صوبتی نداره 65  قبلنا میتی خانوم جان یه صوبتی میکرد اوشونم دیگه نیستن .هعی 65
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
چرا من یه صوبتی داشتم :

من همیشه معتقد بودم گرفتن پروژه درسیه بقیه ظلم! اول به خودم که همیشه خودم درسامو به بهترین وجه خوندم دوم م به اون همکلاسیایی از مشتری که خودشون تمرینشونو نوشتن

راستش کار هم برام بود که برم همچین شرکتایی با حقوق ثابت و درصد! اما تا دقیقه آخر دلم نبود و نرفتم حتی با وجودی که رییسم می گفت استفسا کرده و حلاله

حالا از این حرفا که بگذریم از اول دوره ارشد کم کم کار دانشجویی گرفتم ! با پولای کم ! زحمت زیاد و البته گزارشم می نوشتم و کامله کامل کار می کردم ! بذار کار اشتباه رو هم ادم درست انجام بده

الان حدود دو ساله که کار دانشجویی نگرفته بودم تو یکی از سایتای کارگزاری آن لاین حتی پیشنهاد صدا پیشگی و تایپ و پاورپوینت ساختن هم داده بودم! تا اینکه این چند روزه بعد از مدتها بازم کار دانشجو گرفتم

حالا آقای دریفت پست گذاشته بله من خودمم ! منم باید پست بذارم نخیر من خودم نیستم !

نکته : همیشه بیشتر از زمانی که تخمین می زنین لازمه پیشنهاد بدید چون بعدش طرف میاد چونه می زنه تا زودتر هم تحویل بدین
نکته : گور بابای همه چی دیگه همین کار رو ادامه می دم ! انگار مگه من تافته جدا بافته م ؟ یا مگه تا حالا هیچ حرامی نکردم ؟ اینم روش ! گردن اونایی که سواد ندارن سر کارن !
نکته : آنکه شیران را کند روبه مزاج .... ؟ حالا خوبه من زیاد احتیاج ندارم !

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
عجب سکوتی!
بابا یکی بیاد یه چیزی بگه

ای وای

بچه ها یه جوری شدم که نمی تونم بیام درباره ترک و مشکلاتش تو نسیم بگم
خیلی سختم شده
در حالی که کمک احتیاج دارم واقعا

سپاس شده توسط
سلام
چرا؟ کاری به این نداشته باش که کحا داری مینویسی و میگی. فقط تایپ کن و بدون معطلی ارسال رو بزن
خودتو خالی کن
 سپاس شده توسط
می نویسم اما نمی تونم ارسال کنم
بگذریم
اعصابم به هم می ریزه

سپاس شده توسط
والا من درمورد ارشد پرسیدم تو شبانه فقط یه نفر جواب داد:(
خوب اینجوری میکنین ادم دلش نمیاد اصن چیزی بگه-_-
 سپاس شده توسط
نمیدونم چه گرایشی برای ارشد برگزینم
و از طرفی هم نمیخوام وقتم بره Hanghead
 سپاس شده توسط
آخه جوابش واست رنجش خاطر میاره
فرض کن بهت بگم با ارشد هیچ چیزی تغییر نمی کنه یا بگم ارشد فقط در صورتی به درد می خوره که بخوای حتما دکترا بری فرض کن بگم دنبال مهارت باش نه مدرک فرض کن بگم فقط سنت بالا می ره و ارشد چیز زیادی بهت اضافه نمی کنه
از همه اینا بدتر : فرض کن بهت بگم اگر هیچ حسی گرایش خاصی درت ایجاد نمی کنه و با توجه به لیست دروس ارشد گرایشت نمی تونی حس کنی از خوندن کدوم گرایش می تونی لذت ببری بی خیال شو چون تنها فایده ارشد مگر لذت بردن از تحصیل باشه

اینا البته همه ش فرضیه است.

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

دروغ چرا اصلا یادم نمیاد رضوانه جان چه سوالایی داشتم
الان بیشتر به این فکر می کنم بقیه واقعا چرا دارن ترک می کنن ؟ واقعا همین خواستن معمولی منجر به ترک نمی شه یه انگیزه خیلی خاص می خواد که وادارت کنه ( انگیزه واقعی منظورمه)
شایدم من این طورم

چون کلا هیچ انگیزه خاصی دیگه ندارم حتی برای زندگی

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

کویین جان چیز جدیدی نیست ولی همون طور که می دونی آدم رو له می کنه این طوری و این سبک خ.ا
چون تمام روز فقط به همین کار می ره
تمامش

نمی تونی به چیز دیگری فکر کنی
آدم سیرم نمی شه حتی اگر هزار بار در روز انجامش بده

الان تو در مرحله دست و پنجه ای؟ یعنی وسوسه داری؟

سپاس شده توسط
من وقتی پریودیم تموم میشه تحریک ها زیاد میشه
Hanghead
 سپاس شده توسط
من هم قبلش هم بعدش
یعنی این مدت قبل از پردم بود ترکوندم این چند روزم هم سرم شلوغ بود هم کار داشتم هم پرید بودم وگرنه گاهی حتی وقتی پریدم ... !

به نظرم یه بخشیش مال این سندروم قاعدگیه

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان