امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "نسیم حیات" (گروه خانم ها) (غیر فعال)

امروز لغزیدم فکر کنم هفته ایی که اعلام وضعیت سبز کردم میشه قرمز
 سپاس شده توسط
سلام

خنده جان فکر کنم زرد بشه هفته ت نه قرمز

دوستای عزیزم
از تون ممنونم
به یمن حمایت شما هفته ای که رفت من سبز بودم

یه سبز خیلی خوشرنگ

صبح برنامه هفته م رو می نویسم تویه دفترم

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
میییتوانم چقدرررر خوووووب . آفریییییین Confetti Confetti Confetti
دوست داری بیای ماهانه اعلام وضعیت کنی؟ خوشحال میشیم بیای 128fs318181
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
سلام دخملای گل
خوبید؟
ممنون از میتوانم ،چیکا و رضوانه عزیز که راهنماییم کردید.
میتوانم جان بیشتر با گوشی میرم. البته خیلی موانع برا خودم گذاشتم ولی وقت وسوسه همشونو از بین میبرم که بتونم پیدا کنم فیلمارو.

بچه ها چند روز پیش توی آینه نگاه میکردم یهویی ی جوری شد توی دلم. به خودم گفتم الان این تویی یا اوونی که فیلم مستهجن میبینه؟آیا لیاقت تو انجام عمل زشت خ.ا و دیدن این جور صحنه هاست. حیف تو نیست.خیلی دلم برای خودم سوخت. خیلی ساله که درگیرم و خودمو داغون کردم سر این قضیه. ولی دیگه نمیخوام اینطور باشه بخصوص که الان یه ترس از یه بی آبروییه احتمالی هم دارم. یعنی حس میکنم یه نفر فهمیده. و دیدم چقدر راحت خدا میتونه کارامونو رو کنه ولی شرمش میشه از این کار ولی ما با تمام وقاحت و بی شرمی بازم اصرار روی گناهمون داریم.
یه جایی خوندم یه نفر غذا کم میخورده ازش پرسیدن چرا کم میخوری گفته بود شرمم میاد مدت طولانی توی دستشویی بشینم و خداوند منو توی این وضعیت تماشا کنه. تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل Hanghead Shy ..........
یا علی
 سپاس شده توسط
سلام دوستان خوب هستین 
من تازه اومدم به جمع تون امیدوارم بتونم مفید واقع بشم  302
برای دور بعدی مسابقات گروهی منم خبر کنین
 سپاس شده توسط
خدا همراهمونه عزیز
خیلی خوبه از این مثل که گفتی برداشت خوبی کنی؛ اما اون شخصی که مثلش رو گفتی به احتمال زیاد مبتلا به نوعی وسواس بوده !
تو رو خدا از این عقاید نداشته باشید! خداییش که خودش دستشویی رو جز مکانیزم بشر قرار داده مشکلی هم با انجامش نداره شرم از اون هم اشتباهه

همین الان تو زندگی مه به قدر کافی توهم و بدعت و خرافات و سختگیری هست بیشترش واقعا اشتباستااااا از ما گفتن

و اما بعد ...
کسی که فهمیده ادم مشکل داریه ؟چقدر احتمال داره لوت بده ؟ شوهرت کجاست ؟

سپاس شده توسط
رز عزیز خیلی خوش اومدی

آره اینجا تویه نسیم واسه مسابقه گروهی هزار بار تبلیغات می شه فقط کافیه بیای بخونی

از خودت بگو برامون
چند سالته؟ مجردی؟ برنامه ت چیه؟ درس؟ کار؟

سپاس شده توسط
ممنون میتوانم عزیز 
من 19 سالمه 
امسال می بایست کنکور قبول میشدم که نشدم ولی دوباره نشستم برای کنکور این کوفتیم از11 سالگی در گیرش بودم چند بار رکورد دای نسبتا خوبی داشتم تا3 ماهم رفتم جلو البته مال موقعی بود که شب و روزم شده بود کار اون موقع موسیقی درس میدادم 
الان که نشستم برای کنکور بخونم دیگه اگه بخوام کار کنم تمرکز نمیمونه برام من از1 سالگی پدرما از دست دادم ولی خوب چه میشه کرد باید زندگی کرد نمیشه غصه خورد نمیشه دست رو دست گذاشت 
اگه یه لجظش از دست بره میتونه باعث پشیمونی بشه که دیگه قابل جبران نباشه جدیدا دارم با درسایی که به زور میرن و مخم یه روشی دیگه برخورد میکنم اونم اینکه میام توی ورد تایپ میکنم البته خلاصه بیبشتر منظورمه وقتی هم که حوصله درس خوندن ندارم میام اینا را میخونم 
بعضی مواقع هم موسیقی کار میکنم
 سپاس شده توسط
به به

یعنی بازم یه هنرمند به جمعمون اضافه شد
عالیه

اینم بگم که دو تا از بچه ها می خوان موسیقی شروع کنن اگر اومدن ازت سوال بپرسن بگو بیان از من وقت بگیرن! هر چی تونستم ازشون بگیرم نصف نصف

واسه کنکوریا تالار و برنامه رزی هستا، خواستی بگرد پیدا کن، با هم درس می خونن بچه های کانون

کتابخونه رفتن هم خوبه ها برای کسی که مشکلش تو خونه موندنه و تویه خونه که باشه می ره سراغ خ.ا

امیدوارم موفق بشی تو همه جای زندگیت
و خیلی خوشحالم و مفتخرم من اولین کسی باشم که ورودت رو به نسیم تبریک بگم
لطفا هر روزی که می تونستی به نسیم بیا

53

سپاس شده توسط
(1396 بهمن 15، 9:49)می توانم نوشته است: خدا همراهمونه عزیز
خیلی خوبه از این مثل که گفتی برداشت خوبی کنی؛ اما اون شخصی که مثلش رو گفتی به احتمال زیاد مبتلا به نوعی وسواس بوده !
تو رو خدا از این عقاید نداشته باشید! خداییش که خودش دستشویی رو جز مکانیزم بشر قرار داده مشکلی هم با انجامش نداره شرم از اون هم اشتباهه

همین الان تو زندگی مه به قدر کافی توهم و بدعت و خرافات و سختگیری هست بیشترش واقعا اشتباستااااا از ما گفتن

و اما بعد ...
کسی که فهمیده ادم مشکل داریه ؟چقدر احتمال داره لوت بده ؟ شوهرت کجاست ؟

سلام میتی جان خوبی؟
مرسی عزیزم
من خودمم از این به قول تو وسواس ها خوشم نمیاد.و البته این جور چیزا بیشتر توی آدمایی هست که به ادراکای بالاتری نسبت به عامه رسیدند.مثلا ببین درسته ما خ.ا انجام میدیم ولی از انجامش ناراحتیم و پشیمون ولی خیلیا هم هستند که اصلا بنظرشون این کار بد نیست و مشکلی هم با انجامش ندارم. و مطمینا من و توی نوعی هم نمیتونم بالاتر از خودمونو درک کنیم. ولی منم باهات موافقم و اینو قبول ندارم و این نسخه خوبی برای مشکل ما نیست ولی منظورم از این داستان این بود که کسی حتی از انجام یه کاری که گناهی هم نداره پیش خدا شرمش میشه ولی من از گناه کبیره ای که انجام دهنده اون جز کسایی هست که سه بار لعن شدند اونوقت از خدا شرمم نمیشه و با اختیار کامل انجامش میدم و بعدشم از خدا میخوام که منو ببخشه. آخه گستاخی تا کی؟از خودم و خدا شرمم میشه چون متاهلم و دانسته و با علم میرم سراغ این فیلما Shy Shy
اون که فهمیده کسی نیست که بره لو بده ولی نسبت خیلی نزدیکی داره و من شرمم میشه Hanghead Hanghead فقط دعا میکنم که نفهمیده باشه.شمام برام دعا کنید Hanghead
 سپاس شده توسط
(1396 بهمن 15، 10:01)roz77 نوشته است: ممنون میتوانم عزیز 
من 19 سالمه 
امسال می بایست کنکور قبول میشدم که نشدم ولی دوباره نشستم برای کنکور این کوفتیم از11 سالگی در گیرش بودم چند بار رکورد دای نسبتا خوبی داشتم تا3 ماهم رفتم جلو البته مال موقعی بود که شب و روزم شده بود کار اون موقع موسیقی درس میدادم 
الان که نشستم برای کنکور بخونم دیگه اگه بخوام کار کنم تمرکز نمیمونه برام من از1 سالگی پدرما از دست دادم ولی خوب چه میشه کرد باید زندگی کرد نمیشه غصه خورد نمیشه دست رو دست گذاشت 
اگه یه لجظش از دست بره میتونه باعث پشیمونی بشه که دیگه قابل جبران نباشه جدیدا دارم با درسایی که به زور میرن و مخم یه روشی دیگه برخورد میکنم اونم اینکه میام توی ورد تایپ میکنم البته خلاصه بیبشتر منظورمه وقتی هم که حوصله درس خوندن ندارم میام اینا را میخونم 
بعضی مواقع هم موسیقی کار میکنم

سلام رز عزیز. خیبی خیلی خوش اومدی عزیزم. انشالله اینجا بتونی خیلی موفق عمل کنی و بهترین لحظات عمرت رو سپری کنی.
و به قول میتوانم جان خوشحالم که یه هنرمند دیگه به جمعمون اضافه شده. خیلی خوب و خیلی عالیییییییییییییییییییییییییییییییی 2uge4p4 2uge4p4 Confetti Confetti
 سپاس شده توسط
Gigglesmile  
ممنون ایشالله که بتونم کمکی بکنم  نه من رایگان اموزش میدادم به بچه های یتیمی که مثل من پدرشونا از دست داده بودن 
الانم اگه بتونم کاریانجام بدم رایگانه
ممنون از لطفت می توانم عزیز باید یکم بگردم تا کتابخونه اینجا را پیدا کنم 
کتابخونه واقعی هم که فک نکنم بتونم برم چون باید روزانه دارو بخورم که حملشون برام مشکله
 سپاس شده توسط
چقدر خوب که کار خیر انجام میدی.
میتونم برات لینک کتابخونه رو بذارم که راحت بری داخلش ولی ترجیح میدم خودت بگردی پیدا کنی که با کانون بیشتر آشنا بشی و بقیه تاپیک هارو هم بشناسی.فقط یه راهنمایی: اسم تاپیکی که بچه های کنکوری درس میخون تاپیک درسیجات هست که میتونی پیداش کنی
 سپاس شده توسط
اها ممنون خدا همراهمونه عزیز اتفاقا بعد از ظهر که یکم سرم خلوت بشه میرم کل کانونا میگردم
 سپاس شده توسط
فدات رز عزیز.
انشالله موفق باشی Khansariha (46) Confetti
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان