امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

امروز چه کار مفیدی انجام دادی؟

clapping سلـــــــــــــــــــــــام clapping
دوستان حیف این تاپیک نیست بیشتر از
یک ساله هیچ خبری توش نیست؟؟؟
128fs318181 بیاید دوباره فعالش کنیم 128fs318181
Khansariha (58)
سلاااااااااااام

از مفیدترین کارهای امروزم:

من امروز در مورد یه موضوع مهمی مطالعه کردم که خیلی حس خوبی بهم داد 317

واقعا چقدر یادگیری لذت بخشه 128fs318181
 سپاس شده توسط
سلام به بروبچ. 

من امروز کار خوبی که کردم این بود که با خودم و خدای خودم و تمام شما گل های انجمن عهد بستم که از الآن تا آخر عمرم نماز هام رو سر وقت بخونم.
Khansariha (46) (میخام دوباره به زندگی برگردم) Khansariha (46)
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام دوستان گلم. من امروز نماز صبح و ظهر و عصرم رو سر وقت خوندم.
هورا...
Khansariha (46) (میخام دوباره به زندگی برگردم) Khansariha (46)
 سپاس شده توسط
سلام
امروز ب سهاجون توی دعوت بچه ها ب چله عاشورا کمک کردم.خیلی خوشحالم 317 .و اینکه عهد کردم با خدای خودم ک مثل خدا ستارالعیوب باشم.انشاالله ک خدا خودش کمکون کنه توی تصمیمای خوبی ک میگیریم 128fs318181
 سپاس شده توسط
امروز تنها کار مفیدی که کردم این بود که خیلی کار کردم  128fs318181
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
کارمفید من خوندن نماز جماعت بود
من امروز تونستم بر نا امیدی غلبه کنم
خخخخخ هر چی فکر کردم دیدم کار زیاد مفیدی انجام ندادم . کار مفیدم هموننماز خوندن مغرب به جماعت بود . و رفتن به مسجد خوندن یه کار مستحبی

دوستون دارم زیاد . دعام کنید.
[تصویر:  03.gif]

تاپیک امروز چه کار مفیدی انجام دادی ؟ >> به این تاپیک سر بزنید منتظرتونیم. Confetti

تاپیک قرار عاشقی >> سر بزنید نماز اگر قبول شود همه ی عبادات ما قبول میشود 2uge4p4

تاپیک مسابقه ی کنترل ذهن و نگاه >> بسیار مهمه >> منتظر همه هستیم. 53258zu2qvp1d9v

تاپیک طرح ختم قران >> از میراث پیامبر اکرم قران است. پس احترام به ان حضرت و این کتاب حد اقلش خواندنش و در پس خواندن عمل کردن است . فلذا بشتابید . قران دریاییست که انتها ندارد.  49-2 منتظریما

تاپیک برنامه ریزی >> دوستان وقت بسیار مهمه. برای همه مهمه اما برای ما خیلی مهمتره. دوستان ما به یه موضوعی دچار هستیم که چگونگی گذروندن وقتمون بسیار در ترکش موثره پس به این تاپیک بی مهری نکنید . که بی مهری به این تاپیک بی مهری به خود خود شماست . 128fs318181  مطمئنم که با من موافقید. Khansariha (69)

و حالاشاگرد زرنگ>>>این تاپیک یکی از مهم ترین تاپیک ها هست . بسیار منتظرتونم .به جان خودم نیای مدیونی  Gigglesmile

تاپیک ز نیرو بود مرد را راستی >> پشتابید که و برخیزید که وقت تحول است . یعنی ورزش . هر کی میخواد ورزشکار بشه پا شه بیاد اونجا. یالا منتظریما

از اینکه به پیشنهاد هام احترام گذاشتی ممنون دوست خوبم .

[تصویر:  o2kf_1112.png]
به دوستم یه چیزیو اطلاع دادم
امیدوارم به دردش بخوره

[تصویر:  nasimhayat.png]
امروز برای اولین بار درس خصوصی ریاضی دادم Confetti
امروز خیلی به بقیه کمک کردم 128fs318181
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
امروز ورزش کردم و برای خانواده عذا پختم  49-2
[img=0x0]http://8pic.ir/images/u2kig0x2xk6igwj759y.png[/img][تصویر:  QS_7c5f964da77044e88497dbf7f765d819.jpg]
سلام رفقای خوبم .

منم امروز بعد مدت ها اومدم شروع کردم به درس خودن . همین الان از فیزیک مبحث حرکت شناسی اومدم بیرون . نیم ساعت مطالعه کردم . دیگه اینکه ان شاء الله فردا بیشتر روی خودم کنترل میکنم .

فعلا یا علی

تاپیک امروز چه کار مفیدی انجام دادی ؟ >> به این تاپیک سر بزنید منتظرتونیم. Confetti

تاپیک قرار عاشقی >> سر بزنید نماز اگر قبول شود همه ی عبادات ما قبول میشود 2uge4p4

تاپیک مسابقه ی کنترل ذهن و نگاه >> بسیار مهمه >> منتظر همه هستیم. 53258zu2qvp1d9v

تاپیک طرح ختم قران >> از میراث پیامبر اکرم قران است. پس احترام به ان حضرت و این کتاب حد اقلش خواندنش و در پس خواندن عمل کردن است . فلذا بشتابید . قران دریاییست که انتها ندارد.  49-2 منتظریما

تاپیک برنامه ریزی >> دوستان وقت بسیار مهمه. برای همه مهمه اما برای ما خیلی مهمتره. دوستان ما به یه موضوعی دچار هستیم که چگونگی گذروندن وقتمون بسیار در ترکش موثره پس به این تاپیک بی مهری نکنید . که بی مهری به این تاپیک بی مهری به خود خود شماست . 128fs318181  مطمئنم که با من موافقید. Khansariha (69)

و حالاشاگرد زرنگ>>>این تاپیک یکی از مهم ترین تاپیک ها هست . بسیار منتظرتونم .به جان خودم نیای مدیونی  Gigglesmile

تاپیک ز نیرو بود مرد را راستی >> پشتابید که و برخیزید که وقت تحول است . یعنی ورزش . هر کی میخواد ورزشکار بشه پا شه بیاد اونجا. یالا منتظریما

سپاس شده توسط
متاسفانه امروز کار مفیدی نکردم .

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان