امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

منظورم این نبود که ۱۰۰ درصد دستت تو جیب خودت باشه و کمک پدر مادر رو به چشم منت حساب کنی،برداشت اشتباه نشه منم معتقدم فرزندان ثمره زندگی پدر مادرن و اونا هرچی دارن برای ماست و ما هرکار میکنیم برای فرزندان آیندمونه،
ولی وقتی اینطور فکر کنی میبینی که واقعیت همینه برادر عزیزم،یه جایی که واقعا کم آوردی بهترین کمک پدر مادر هستن ولی وقتی از همون لحظه شروع با اتکا به کس دیگر زندگی رو بخوای شروع کنی بنظر من آمادگی لازم وجود نداره.
حرفهام آرمان گرایانه یا ایده ال نیست ، واقعیت همینه، وگرنه تشکیل زندگی با عدم تشکیل زندگی فرقش در اینه که حالا یک نفر کنارته،
اصلا نه تنها برای ازدواج در هر موردی،مثلا کار،اگر حمایت مالی پدر مادر همیشه از سر لطفی که دارن باشه اون موقع براحتی برای دیگران مجانی کار میکنیم و نتیجش این میشه که پدر مادر فقط میخوان ما سرگرم کار باشیم و ماهم چون کمبودی حس نمیکنیم به کارفرما برای پول فشار نمیاریم و نتیجش میشه حالتی که نیرو زیاد میشه و حاضرن برای سرگرمی کار کنن و وقتی نیرویی برای دریافت پولش اعتراض کنه جوابی بهش نمیدن و میگن به سلامت.(اینجا باز یه بحث جدید ایجاد شد که خودش طولانیه و نیازی نیست ادامه پیدا کنه)
بازم گفتم نظرات متفاوته،فقط منظور از روی پای خود ایستادن بُعد مالی نبود ،وقتی روی پای خود یاد گرفتیم که بایستیم اون موقع میتونیم تو زندگی موفق باشیم،پدر و مادرهای عزیزمون هم برای مواقع خیلی خیلی بحرانی کنارمون هستن و کمک هاشون بدون شک بی دریغه.
 سپاس شده توسط
امروز پام یه خورده درد گرفته، اما چیز مهمی نیست؛ خوب میشه
من از خود می پرسم، شما چطور؟

آیا اعتیاد یک نوع بیماری است؟؟

اعتیاد جنسی چیست؟؟

آیا من یک معتاد جنسی هستم؟؟

چگونه می توانم بفهمم که یک معتاد جنسی هستم؟؟

سپاس شده توسط
(1396 اسفند 17، 14:17)drift نوشته است: منظورم این نبود که ۱۰۰ درصد دستت تو جیب خودت باشه و کمک پدر مادر رو به چشم منت حساب کنی،برداشت اشتباه نشه منم معتقدم فرزندان ثمره زندگی پدر مادرن و اونا هرچی دارن برای ماست و ما هرکار میکنیم برای فرزندان آیندمونه،
ولی وقتی اینطور فکر کنی میبینی که واقعیت همینه برادر عزیزم،یه جایی که واقعا کم آوردی بهترین کمک پدر مادر هستن ولی وقتی از همون لحظه شروع با اتکا به کس دیگر زندگی رو بخوای شروع کنی بنظر من آمادگی لازم وجود نداره.
حرفهام آرمان گرایانه یا ایده ال نیست ، واقعیت همینه، وگرنه تشکیل زندگی با عدم تشکیل زندگی فرقش در اینه که حالا یک نفر کنارته،
اصلا نه تنها برای ازدواج در هر موردی،مثلا کار،اگر حمایت مالی پدر مادر همیشه از سر لطفی که دارن باشه اون موقع براحتی برای دیگران مجانی کار میکنیم و نتیجش این میشه که پدر مادر فقط میخوان ما سرگرم کار باشیم و ماهم چون کمبودی حس نمیکنیم به کارفرما برای پول فشار نمیاریم و نتیجش میشه حالتی که نیرو زیاد میشه و حاضرن برای سرگرمی کار کنن و وقتی نیرویی برای دریافت پولش اعتراض کنه جوابی بهش نمیدن و میگن به سلامت.(اینجا باز یه بحث جدید ایجاد شد که خودش طولانیه و نیازی نیست ادامه پیدا کنه)
بازم گفتم نظرات متفاوته،فقط منظور از روی پای خود ایستادن بُعد مالی نبود ،وقتی روی پای خود یاد گرفتیم که بایستیم اون موقع میتونیم تو زندگی موفق باشیم،پدر و مادرهای عزیزمون هم برای مواقع خیلی خیلی بحرانی کنارمون هستن و کمک هاشون بدون شک بی دریغه.
بازم موافقم باهات...

منم برای خودمو میگم که تقریبا 3 تا کار دارم... پدر هم همیشه لطف داشتن اگه چیزی بهم یاد داده...کسی به این موضوع شک نداره که همه ی پدر مادرا همیشه 

لطف دارن....منم تلاش کردم که پرچمشون بالا باشه...

اصلا مسئولیت فوق العاده سنگینیه....برای همین اومدم مشورت کنم.... تا بفهمم با این احساس ترس چکار کنم؟

(1396 اسفند 17، 15:08)منشور نوشته است: امروز پام یه خورده درد گرفته، اما چیز مهمی نیست؛ خوب میشه
کجاشه و به چه علت؟
 سپاس شده توسط
سلام 
میلاد حضرت زهرا رو تبریک میگم
ان شاالله سایه مهر همه مادرا رو سر بچه ها باشه 
مادر ستون ی خونه اس و وقتی نباشه زندگی خیلی خیلی سخت میشه
خدا همه مادرا رو حفظ کنه
امیدوارم خدا به همه دختران سرزمینم نعمت مادر شدن رو عطا کنه و بتونن فرزندانی شاد، سالم و صالح رو تحویل جامعه انسانی بدن
روزتون بخیر
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
(1396 اسفند 18، 14:05)smwarrior نوشته است: 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 روز مادررررههه 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4

امروز خیلی روز بزرگیه
ولی
از روز مادر پارسال
تا روز مادر امسال
چه کاری کردیم براشون؟
من خودم هیچوقت بچه خوبی برای پدر مادرم نبودم . ازم راضی نیستن
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
 سپاس شده توسط
(1396 اسفند 16، 22:07)می توانم نوشته است: الف - فکر کنم این صفحه چون خیلی رُنده مراد می ده

ب - برنامه ریزی برای روز مادر چطور شد ؟ کاش آقا آرمین برای کسایی مثل من که ایده ای ندارن می گفتن قراره چی کارا کنن مام الهام بگیریم .

ج - امروز همه تصورم به هم ریخت ! چرا با ناخن سه تار می زنن ؟ قشنگ داشتم قیمت می کردم و صداشو چک می کردم که فهمیدم ناخونام ممکنه درگیر بشن ! اونی که تو آپارات آموزش تنظیم ناخن رو می داد دستاش خیلی داغون شده بود ! یعنی سه تار این بلا رو سرش آورده ؟؟؟ عایا ؟

د - چند روزه همه ش دارم رویا پردازی می کنم

ه - درس امروز : هر کی گفت اخلاقت خرابه یه دونه بزنین در گوشش .

سلام
با مضراب های فلزی هم میشه زد. صدا رو یکمی لیزری تر میکنه. استاد ذوالفنون هم گاهی ازش استفاده میکردند
حتما سه تار رو با یک آشنا بخرید. چون فروشنده ها ممکنه جنس خوبی بهتون ندن و تازه با قیمت خیلی بالاتری هم بدن..
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ
 سپاس شده توسط
نقل قول: تا بفهمم با این احساس ترس چکار کنم؟
من بعضی وقتا ناراحت می شم از این حجم ابراز نگارنی مالیه آقایون ؛ بابا جان شاید دختره خودش انقدر پولکی نبود ! شما یه چیزای دیگه رو باید به خانم ثابت کنین تا بعدش ببینید چقدررررر تو بی پولی با شما همراه خواهد بود. می بینم که می گم !

نقل قول: از روز مادر پارسال
تا روز مادر امسال
چه کاری کردیم براشون؟
همون کاش فقط کاری براشون نمی کردیم ! بگید چقدر اذیت کردی و حرص دادی مادر مظلومتو ؟

نقل قول: سلام
با مضراب های فلزی هم میشه زد. صدا رو یکمی لیزری تر میکنه. استاد ذوالفنون هم گاهی ازش استفاده میکردند
حتما سه تار رو با یک آشنا بخرید. چون فروشنده ها ممکنه جنس خوبی بهتون ندن و تازه با قیمت خیلی بالاتری هم بدن..
تو نت سرچ زدم نوشته بودن صدای خوبی نمی ده با مضراب زدن درسته ؟ من اگر بخوام سه تار بزنم هیچ وقت نمی خوام از ناخونام استفاده کنم به نظر شما شدنیه ؟ راستش من آشنا ندارم شما راهنمایی کنین .

نقل قول: پ ن3:می توانم جانم چرا بزنیم در گوشش حالا؟ [تصویر:  4chsmu1.gif]
پیشنهاد من نیست دوستان گفتن. یه صفحه بری عقبتر می فهمی چی می گم. (من فقط جزوه نویسی کردم)

حالا ببینیم اون یکی صفحه چقدر مراد خواهد داد.

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
[quote pid='433224' dateline='1520625797']
(1396 اسفند 18، 23:33)می توانم نوشته است:
نقل قول: سلام
تو نت سرچ زدم نوشته بودن صدای خوبی نمی ده با مضراب زدن درسته ؟ من اگر بخوام سه تار بزنم هیچ وقت نمی خوام از ناخونام استفاده کنم به نظر شما شدنیه ؟ راستش من آشنا ندارم شما راهنمایی کنین .

[/quote]
نه من خودم با مضراب فلزی کارهای زیادی زدم. این یک نمونش:
https://instaud.io/_/1Snq.mp3
البته اینو با میکرفون گوشی ضبط کردم یکم نویز داره. اتفاقا شما اگه بتونید مضراب فلزی را خوب کنترل کنید صدای خیلی خیلی شفاف تری نسبت به ناخن میده ولی حجم صدا یکمی کمتره که این موضوع توی سه تار های کاسه بزرگ و کاسه یک تکه محسوس نیست
نه نمیشه هیچوقت از ناخن استفاده نکرد. توی سه تار مضراب تنبوری یا دوتاری هم داریم که باید با همه ی انگشتان دست راست مضراب بزنید و نیازه که ناخن ها تا حدی بلند باشند..
علاوه بر اون توی سازهای زهی ، منظورم سازهایی هست که با سیم هستند. مثل گیتار ، تار ، سه تار ، ویالون وقتی با نوک انگشت هاتون سیم رو نگه میدارید ممکنه یکمی تاول بزنه. و این تاول زدن حدود 1 سال ادامه داره و بعد از اون 1 سال نوک انگشت هاتون یکمی پینه میبنده که باعث میشه صدای سه تار رو خیلی خیلی قشنگ تر بتونید در بیارید...
شما طبیعتا لازمه که با یک استاد سه تار رو کار کنید دیگه؟ خب میتونید از همون استاد بخواین که توی خریدن یک ساز هم راهنمایی تون کنند. ساز رو باید همونجا دید. از پرده های پایینی صداشو چک کرد تا پرده های بالایی ، به کاسه اش دقت کرد و به گلوی سه تار (همون قسمتی که کاسه تبدیل میشه به دسته ی ساز) این گلو هر چقدر ظریف تر و بلند تر باشه صدای ساز زیباتره
 سپاس شده توسط
iخب اگر باید از ناخن استفاده کرد و دستام خراب می شه که باید بی خیال این قرطی بازیا شم 
راستش ایده م این بود ک بعضی وقتا که روحیه ندارم از رویه اموزشای داخل اینترنت یه کم کم کار کنم هم یاد بگیرم هم روحیه م بره بالا بعدها که وقکم ازادتر شد برم سر کلاس یشینم . 
همه چیز فقط تخیلش جالبه
چرا؟

سپاس شده توسط
(1396 اسفند 19، 0:17)می توانم نوشته است: iخب اگر باید از ناخن استفاده کرد و دستام خراب می شه که باید بی خیال این قرطی بازیا شم 
راستش ایده م این بود ک بعضی وقتا که روحیه ندارم از رویه اموزشای داخل اینترنت یه کم کم کار کنم هم یاد بگیرم هم روحیه م بره بالا بعدها که وقکم ازادتر شد برم سر کلاس یشینم . 
همه چیز فقط تخیلش جالبه
چرا؟

نمیدونم منظورتون از خراب شدن دستهاتون چیه؟ اگه ناخن هاتون میشکنن میتونید توی زرده ی تخم مرغ بذاریدشون تا محکم تر بشن. البته کلسیم بدنتون هم شاید کم باشه
شروع موسیقی را حتما باید با استاد شروع کرد. تا اگه شما ایرادی هم داشتید استاد بهتون گوشزد کنه و برطرفش کنید. اگر یک عادت غلط توی شما شکل بگیره و کسی نباشه که بهتون اینو بگه و همینطوری ادامه بدید ترک کردن اون عادت بد بعدا خیلی سخت میشه
ولی به هر حال هر کاری سختی های خودشو داره...
میگن استاد کیوان ساکت ، وزنه ی 200 ، 300 گرمی میبسته به مچ دستش و مضراب ریز میزده....  همین کارها را کرده که الآن قطعه ی پرواز زنبور عسل را با تار میتونه بزنه
 سپاس شده توسط
راستش ناخونام مریض شدن واسه همین نمیشه کاریش کرد

شما چند وقته تمرین می کنین ؟

سپاس شده توسط
(1396 اسفند 19، 0:38)می توانم نوشته است: راستش ناخونام مریض شدن واسه همین نمیشه کاریش کرد

شما چند وقته تمرین می کنین ؟

من 3 سالی میشه کار میکنم. البته امسال به خاطر کنکور نمیرسم خوب تمرین کنم
 سپاس شده توسط
صدای سه تار خیلی قشنگه انگار افریده شده واسه درد دل کردن

مرسی بابت قطعه و راهنمایی
 بعد از عید میرم با پزشک مشورت می کنم ببینم اون چی می گه 

سپاس شده توسط
دست دست نکنیم توی ترک

نقل قول: یه نکته ی هشدار دهنده هم بگم؛
اینکه در ترک گناه و عادت خ.ا. دست دست نکنیم و بهترین تلاشهامون رو بکنیم.

الان که مبتلا به این بیماری شدم، میبینم که چند سال پیش شاید راحت تر میتونستم این کار رو ترک کنم؛
اما الان باید ضمیر ناخودآگاهم رو هم درمان کنم.
البته این برای بهونه گیری نیست
همین حالت اگر درمان نشه میتونه به حالت حادتری منجر بشه، پناه بر خدا.

غرض اینکه فکر نکنیم این خ.ا. ها مجانیه! هزینه ی سنگین به ازای هر کدومش بر وجود کریم ما تحمیل میشه.

یا علی
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان