امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1397 فروردين 18، 22:46)زینبی نوشته است:
نقل قول: البته فقط پسرا نیستنا تو نسیم سرک می کشن [تصویر:  4chsmu1.gif] 
تو همین دوران برعکسم اتفاق افتاده
منظورم دخترای پسر بودن ن پسرای پسر(خودتون متوجه بشین چی گفتم 65)

من دقیقا شمارو خطاب ندادم که 4chsmu1 از اولم قصد داشتم همونو بگم چون جدیدا اتفاقات خارج کانونم می خوره به سر پسرا...
به هر حال اون موجودم هرکی باشه اخرش به پسر ختم می شه دگ 4chsmu1 خب به همون متن بزرگ شده منم نگاه کنین می بینین پسر نوشتم Gigglesmile

ولی اینم بدونین که مهمونا هم می تونن به اون گروها برن منظور شبیه تاپیک هایی مثل صندلی داغ نیس که برا مهمونا نمایش داده نشه
.
.
.
خود متنم که باز به رهپویان گیر داده ولی ما به خودمون اینو می فهمونیم که خطاب به ی دختر پسره...اگ تو متنای ماهم اونجور چیزی رو دیدین ی جور دگ فکر کنین تا به اون شکل درنیاد (البته این شوخیه)
حالا در همین عرصه که تعقل می کنیم باس بگیم احتمال وجود ی پسر دخترم شاید باشه Khansariha (13)
بازهرچی باشه بخاطر اون پسر دخترنما (( (: )) متاسفیم...
[تصویر:  201705052108014731-5511488.jpg]
 سپاس شده توسط
ای بابا چه جریانی پیش اومد Hanghead
میتوانم جان که گفت من منظورم شوخی بود که بین دخترا تو نسیم بود وگرنه پسری نیومده نسیم وپسری هم به اسم دختر نیومده 1
نسیم خبری نیس ساکت وخلوت آقایونم میتونن بیان فقط قبلش خبر بدین چادرهامو سرکنیم Gigglesmile
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
منم جا  داره تشکر کنم بابت جشنی که گرفتی برادر عزیز. واقعا لذت بخش و روحیه دهنده بود 1 ان شاالله سر بلند باشی.. میگن حرفی که از دل بیاد بر دل می نشینه .. مرسی از زحمتت بابت جشن و متن جالبت. عالی بود عالی عالی عالی.... از همه شما بزرگواران خواهش میکنم کانون رو ترک نکنید وجودتون روحیه بخش و عالیه... یه لحظه پپش خودم فکر میکردم اگر همه ما که تو کانون بیشتر اوقات هستیم همه ترک دائم میکردیم و مشاور میشدیم برای عضو های جدید چقدر خوب میشد... خیلی فاصله داریم با اون حد اعلی... دوستون دارم و دوست دارم که همتون تو این مبارزه پیروز بشید و دیگر هیچ . 53 303
[تصویر:  qol.jpg]
سلام
شب تون بخیر  
امیدوارم همه تون شاد و پرانرژی باشید.  317

مسابقه آواتار هم که دیگه استارتش رو می توانم خانم زدم. دست شون درد نکنه.  49-2
و
زینبی خانم این چه طرز شوخی کردن بود؟  Swear1 
بچه ها نرسیده بودن کشته داده بودیم.  4chsmu1
یه جعبه نون خامه ای برای بچه ها بگیرید از دل شون در بیارید.  Khansariha (69)

(1397 فروردين 19، 17:29)sadaf1 نوشته است: منم جا  داره تشکر کنم بابت جشنی که گرفتی برادر عزیز. واقعا لذت بخش و روحیه دهنده بود
.
.
.
یه لحظه پپش خودم فکر میکردم اگر همه ما که تو کانون بیشتر اوقات هستیم همه ترک دائم میکردیم و مشاور میشدیم برای عضو های جدید چقدر خوب میشد... خیلی فاصله داریم با اون حد اعلی 
ممنون از حسن نظر شما برادر عزیز  Khansariha (18) 
حالا وایسا این تموم ماجرا نیست.
شاعر میگه:
روز به روز بهتر و بهتر میشه حالم. بی جهت نیست که من این قدر سر حالم.  4chsmu1 2uge4p4
و
واقعا چقدر خوب میشد.  53258zu2qvp1d9v
اما شاید خیلی هم دور از ذهن نباشه.
ما خیلی خودمون رو دست کم می گیریم. تفاوت استعدادهای آدم ها چنین نتایج متفاوت و فاصله داری رو نمی تونه توجیه کنه.
خدا رو چه دیدی. شاید تو برنامه چهره ماندگار سال 97 همین جمع 30 40 نفره دور همدیگه جمع شدیم و دیدیم تعداد غیرقابل توجیهی از ما یک سال از پاکی مون گذشته.  128fs318181
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام
اینم نون خامه ای شکلاتی 49-2
نفری یکی 65
[تصویر:  play-russian-roulette-with-a-few-wasabi-...rilfoo.jpg]

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
Hanghead
وای خدای من
عجب شیرنی هایی
دیووونه م کردی دختر

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
خوشت اومد پس یدونه اعتبار بده اعتبارم رند شد  Hangheadرفت رو مخم 374تا 65

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
Hanghead
اعتبار میدم اگر یه پست خوب تو تجربیات ترک یا امیدوار باش دوست من بذاری
خوبه ؟

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
(1397 فروردين 19، 22:27)زینبی نوشته است: سلام
نفری یکی 65

Hanghead باور کن یکی کمه Khansariha (13) من دو تا میخوااام سهم آبجی کویین مال من براش خوب نیس رژیمه 4chsmu1
117 اینا چیه میفرستید با روح و روان آدم بازی میکنید زینبی جونم الان یه اعتبار منفی بدم رند نباشی Swear1 Gigglesmile
خدایی  374 رنده؟  22
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟!
 سپاس شده توسط
(1397 فروردين 19، 23:27)می توانم نوشته است: Hanghead
اعتبار میدم اگر یه پست خوب تو تجربیات ترک یا امیدوار باش دوست من بذاری
خوبه ؟
الان گوجه پرت کنم سمتت؟! Vamonde
Smiley-talk038 Smiley-talk038 Smiley-talk038 Smiley-talk038
(1397 فروردين 20، 8:30)حوا هستم نوشته است:
(1397 فروردين 19، 22:27)زینبی نوشته است: سلام
نفری یکی 65

Hanghead باور کن یکی کمه Khansariha (13) من دو تا میخوااام سهم آبجی کویین مال من براش خوب نیس رژیمه 4chsmu1
117 اینا چیه میفرستید با روح و روان آدم بازی میکنید زینبی جونم الان یه اعتبار منفی بدم رند نباشی Swear1 Gigglesmile
خدایی  374 رنده؟  22
خودت با کویین کنار بیا 65 
بعدشم قراره تو ی اعتبار بدی بشم 375که رند شه 65

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
الان داشتم مصاحبه با آقا رضا رو میخوندم یه سوال برام پیش اومد چرا کانون تو فضای مجازی تبلیغات نداره یا تلاشی برای معرفی بیشترش نمیشه
مثلا یه پیج تو اینستا نداره درسته ممکنه خیلیا فالو نکنن ولی حداقل معرفی که میشه
یعنی واقعا راهی برای معرفی بیشترش نیس؟
(1397 فروردين 20، 14:36)حوا هستم نوشته است: الان داشتم مصاحبه با آقا رضا رو میخوندم یه سوال برام پیش اومد چرا کانون تو فضای مجازی تبلیغات نداره یا تلاشی برای معرفی بیشترش نمیشه
مثلا یه پیج تو اینستا نداره درسته ممکنه خیلیا فالو نکنن ولی حداقل معرفی که میشه
یعنی واقعا راهی برای معرفی بیشترش نیس؟

من فکر می کنم کانون نیازی به تبلیغ نداره
هر کسی واقعا بخواد خودش پیدا می کنه

البته شاید هم اشتباه می کنم
 سپاس شده توسط
 من که این همه با اینترنت سر و کار داشتم و از بچگی گرفتار این مشکل بودم کانون تازه سال 95 پیدا کردم !
واقعا یه موقع هایی فکر میکردم فقط خودم گرفتار این مشکلم و اصلا راهی برای درمان مشکلم نیس 
خانواده هم دیگه میدونستن اما هیچ کس در موردش حرفی نمیزد کمکی نمیکرد نمیگفتن چرا این کار بده یا حتی من نمیدونستم گناهه
حق باتوئه دیگه خودمم  تلاشی برای پاک موندن یا  قصد ترک کردن نداشتم مثه هر چیز دیگه ای فکر میکردم اینم یه اخلاق بده مثه وسواسم که همیشه همرامه

و صادقانه بگم تو این مدتم که این مشکل داشتم نه دنبال ترک بودم نه چیزای تحریک آمیز مثه فیلم و عکس و ... کلا همیشه از صحبت یا هر چیزی در این مورد فراری بودم
اونم تازه سال 95 تو یه سایت (دکتر افشار که در مورد درس و کنکوره) داشتم دنبال فایل درسی میگشتم و دانلود میکردم و
خیلی اتفاقی یه فایل دانلود کردم یکمش گوش دادم تشویق شدم ترک کنم یکم سرچ کردم تا رسیدم به کانون
اینم که گفتم یه برای کانون تبلیغ کنیم چون میترسم یه کسی مثه من با عذاب وجدان باشه
و هیچ وقت به فکر ترک کردنشم نیفتاده باشه. نمیدونم میفهمی چی میگم یا نه Hanghead
دقیقا می فهمم چی میگی

اما هر کسی کانون رو خودش پیدا کرده قدرش رو بیشتر می دونه
(1397 فروردين 18، 23:21)رامین. نوشته است: ولی برام خیلی جالبه بدونم کی رفته نسیم ؛ من خودم اخرین پستم تو رهروان برای سال 95 بوده حوصله م نمیشه برم رهروان رو بخونم ؛ ملت چه حوصله ای دارن میرن نسیم رو میخونن  Khansariha (56)
این الان خیلی افتخار داره Swear1
اگر دم دستم بودی کف گرگی رو خورده بودی Swear1
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان