امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1397 شهريور 11، 21:28)Queen نوشته است: سلام دوستان
ببخشید وسط جایزه گرفتن هاتون مزاحم شدم

یه پروژه ای هست به نام نیلوفر مرداب، شاید بعضی ها اسمش رو شنیده باشند که راهکارهای دوام آوردن و موفق شدن تو این شرایط اقتصادی رو مطرح می کنه.
لینک سایتش رو براتون میزارم می تونید عضو بشید و فایل ها رو به صورت رایگان دریافت کنید.
توضیحات کاملش هم تو سایت هست. اینکه شامل چه سرفصل هایی میشه و چه اساتیدی تو این دوره حضور دارند.

لینک سایت

احتمالا درس آخرشون این هست که برای پول درآوردن توی این اوضاع بهترین کار راه انداختن جلساتی برای راهنمایی به مردم و گرفتن پول از اون ها بابت جلساته 65
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1397 شهريور 11، 21:36)majid78 نوشته است: عه حاجی پس چرا زود تر نگفتی الان چطورن ؟؟
جدا شرمنده شدم
ولی خوب من با چ ذوقی رفتم بسته خریدم انلاین شدم
از الان تا فردا این موقع هرچی صلوات فرستادم ب نیت بهبود بانو مهر خدا گرامی
فقط دیگه جایزه مارا اکی کنید21))

وضعیت شون رو به بهودی هست و ان شالله به زودی سرپا میشن.  Khansariha (69) 
و
همین بسته خریدن هم خوبه دیگه مایه خیر شد.  4chsmu1 

از الان تا فردا هر چی صلوات با حضور قلب بفرستی، اول باعث گشایش در رزق و روزی خودت میشه و بعد اثرش هم شامل حال خانم مهر خدا میشه.  Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1397 شهريور 11، 21:51)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:

یه پروژه ای هست به نام نیلوفر مرداب، شاید بعضی ها اسمش رو شنیده باشند که راهکارهای دوام آوردن و موفق شدن تو این شرایط اقتصادی رو مطرح می کنه.
لینک سایتش رو براتون میزارم می تونید عضو بشید و فایل ها رو به صورت رایگان دریافت کنید.
توضیحات کاملش هم تو سایت هست. اینکه شامل چه سرفصل هایی میشه و چه اساتیدی تو این دوره حضور دارند.

لینک سایت

احتمالا درس آخرشون این هست که برای پول درآوردن توی این اوضاع بهترین کار راه انداختن جلساتی برای راهنمایی به مردم و گرفتن پول از اون ها بابت جلساته 65

مشخصه هنوز نگاهی به سایت ننداختید. 4chsmu1
این فایل ها رایگان هستند و به نظرم دانلود و گوش دادن بهشون خالی از لطف نیست.
همین راهنمایی ها و راهکار ها تو همین فایل ها مطرح میشه
البته من نفعی از این موضوع نمی برم اما خودم دان کردم به نظرم مفید و کاربردی هستند برای کسانی که کسب و کاری دارند یا حتی کارمند هستند.

مطمئنا رایگان قرار دادن این فایل ها خودش به نوعی تبلیغ هست که شما به این مجموعه اعتماد کنید.
سلام   4chsmu1
دوستان و آشنایان 
جایزه بگیران عزیز  Gigglesmile
ضمن عرض پوزش بابت تغییر زمان قرعه کشی بزرگ تاپیک جشن 
بدلیل مشکل بوجود اومده این امر به روزهای آینده موکول خواهد شد . 
ممنونم ازتون Khansariha (46)
تاپیک جشن همراه لحظه های خوب شما  Khansariha (69)
(1397 شهريور 11، 22:28)Queen نوشته است:
(1397 شهريور 11، 21:51)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:

لینک سایت

مشخصه هنوز نگاهی به سایت ننداختید.  4chsmu1
این فایل ها رایگان هستند و به نظرم دانلود و گوش دادن بهشون خالی از لطف نیست.
همین راهنمایی ها و راهکار ها تو همین فایل ها مطرح میشه
البته من نفعی از این موضوع نمی برم اما خودم دان کردم به نظرم مفید و کاربردی هستند برای کسانی که کسب و کاری دارند یا حتی کارمند هستند.

مطمئنا رایگان قرار دادن این فایل ها خودش به نوعی تبلیغ هست که شما به این مجموعه اعتماد کنید.

اتفاقا الان مردم خیلی به این موضوع نیاز دارن.
با این وضعیت اقتصادی باید واقعا فکر کرد که چطور می شه دووم آورد و به فنا نرفت اینجا 22

این رو گفتم چون خودم هم به این موضوع فکر کرده بودم که از این راه برای خودم درآمد زایی بکنم 4
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام دوستان احوالتون چطوره من مدتی از کانون دور بودم متاسفانه شرایط واسم به مراتب بدتر از قبل شده و روز به روز بیشتر تو این منجلاب فرو رفتم خدا میدونه چقدر دوست دارم این گناه رو بزارم کنار که برنامه زندگیم یه سر و سامونی بگیره شاید اگه مث خیلی از دوستام با اینکار کنار اومده بودم الان وضعم خیلی بهتر بود ولی متاسفانه یا خوشبختانه هیچ وقت نتونستم خودمو راضی کنم که این یه کاره عادیه از لحاظ اعتقادی هم خیلی ضعیف تر از قبل شدم ولی بازم یه چیزی تو وجودم میگه تا این کارو کنار نزاری نمیتونی تو هیچ مسیری از زندگیت موفق بشی شاید هم من اشتباه میکنم نمیدونم .... خلاصه خاستم دوباره فعالیتمو تو کانون شروع کنم البته فک نکنم از بچه های سایت کسی منو یادش باشه  Hanghead
با عرض معذرت این متنی که اینجا میذارم را قصد داشتم بعدا بخونم در مورد تقویت اراده هست 

اکثر ماها وقتی توبه میکنیم و شروع میکنیم به ترک کردن هیچ کار خاصی نمیکنیم فقط منتظر میشیم هرچه پیش آید خوش آید بعد هم زمین میخوریم و دوباره همون آش و همون کاسه یا شاید برنامه ریزی هم انجام بدیم ولی وسط کار وا بدیم

ببینید مشکل مشترک همه ی ما ارادست ما تو اجرا مشکل داریم میخوام از پایه براتون شروع کنم چون شاید کسایی که این پست رو میخونن ندونن که چجوری ارادشون رو تقویت کنن

توی درجه ی اول ما باید بعد از توبه بشینیم برنامه ریزی کنیم که قراره چیکار کنیم
باید برای خودمون هدف تعیین کنیم وقتی هدف تعیین میکنیم باید اونو به قسمت های کوچیک و قابل انجام دادن تقسیم کنیم انقد که دیگه نشه کوچیکش کرد
میخوام کنکور رتبم 100 بشه
چجوری؟
باید هر درس حداقل 80 درصد بزنم
چجوری؟
باید روزی 10 ساعت مطالعه داشته باشم
چجوری؟
باید از کار های اضافه تو زندگیم بزنم و یک سری کار هارو انجام بدم
و.....

دیدین؟انقد کوچیکش کردم که به حالت غیرقابل تقیسم 
وقت چجوری بعدی رو بپرسم مشخص میشه باید چیکار بکنم و چیکار نکنم برای برنامه ریزی از این کلمه استفاده کنید((چجوری؟)) با این کلمه انقد هدفتون رو کوچیک کنین تا به اون کاری که باید انجام بدین براتون واضح بشه این از این بخش

خب حالا هدف ما مشخص شد الان باید چیکار کنیم سادست توی دو کلمه بهت میگم
انجامش بده!

تنها راههای تقویت اراده تکرار میکنم تنها تنها تنها تنها تنهاااااااا راههای تقویت اراده انجام دادن برنامه  و چیزیه که برنامه ریزی کردی و زورت میاد انجام  بدی!!!!!و ایستادن جلوی خواسته های مسخره دلته(همون نفس)

در واقع انجام دادن کار ها در زمان تعیین شده باعث میشه نفس سرکشت رو رام کنی و ارادت تقویت بشه هرچقدر به نفست نه بگی و به عقلت عمل کنی قوی تر میشی مثلا 
برای مثال
نمازتو اول وقت بخونی(مخصوصا صبح که ادم دلش میخواد بخوابه)
سر وقت بخوابی
به همون اندازه ای که تعیین کردی از شبکه های مجازی استفاده کنی
طبق برنامه درسیت پیش بری و........
و اما یه نکته ی دیگه هم وجود داره که میتونی باهاش ارادتو تقویت کنی
در مقابل شهوتت مقاومت کنی!

شهوت چیزیه که تا اخر عمر باهاش سر و کار داریم برای اینکه ارادت در مقابل خودارضایی قوی بشه باید در مقابل شهوتت مقاومت کنی
هر بار که مقاومت کنی ارادت تقویت میشه و باعث قوی تر از دیروز بشی
اگه شل بشی وا بدی باعث میشه زمین بخوری(نگو شکست خوردن چون ادم زمانی که زمین میخوره دوباره بلند میشه)و دوباره روز از نو روزی از نو
همیشه در نظر داشته باش یکم که رو به روش وایستی باهاش بجنگی خودش خاموش میشه(البته یه مدت و بازم برمیگرده)
انتظار یه نیروی فراجادویی خاص نداشته باش که بیاد زندگیتو تغییر بده!!!!خدا بهت اراده داده (که با توکل به خودش)زندگیتو تغییر بدی
جلو وسوسه ها وایستی ارادت قوی میشه و نفست رام
جلو وسوسه ها وا بدی ارادت ضعیف میشه و نفست وحشی تر

پ ن
پست های
رو حتما بخون مکمل این پسته خیلی کمکت میکنه

عکس زیر رو هم ببین توضیح تقویت اراده

برگرفته شده از tobe94.blog.ir
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

(1397 شهريور 12، 1:29)mohsen73 نوشته است: سلام دوستان احوالتون چطوره من مدتی از کانون دور بودم متاسفانه شرایط واسم به مراتب بدتر از قبل شده و روز به روز بیشتر تو این منجلاب فرو رفتم خدا میدونه چقدر دوست دارم این گناه رو بزارم کنار که برنامه زندگیم یه سر و سامونی بگیره شاید اگه مث خیلی از دوستام با اینکار کنار اومده بودم الان وضعم خیلی بهتر بود ولی متاسفانه یا خوشبختانه هیچ وقت نتونستم خودمو راضی کنم که این یه کاره عادیه از لحاظ اعتقادی هم خیلی ضعیف تر از قبل شدم ولی بازم یه چیزی تو وجودم میگه تا این کارو کنار نزاری نمیتونی تو هیچ مسیری از زندگیت موفق بشی شاید هم من اشتباه میکنم نمیدونم .... خلاصه خاستم دوباره فعالیتمو تو کانون شروع کنم البته فک نکنم از بچه های سایت کسی منو یادش باشه  Hanghead

کار عادیه ?!
ببخشید ولی فکر نمی کنم هیچ ادم سالمی با این کار کنار بیاد  Swear1 
بهتره از دوستات فاصله بگیری و دوستای بهتری برای خودت پیدا کنی  Swear1
دوستایی که از این کار دفاع می کنند بیشتر از شیطان تو زندگی ادم اثر منفی میگذارند .  Swear1

از دوستای اینجا یاد بگیر به همدیگه تو ترک گناه هر کمکی بتونند می کنند  53258zu2qvp1d9v 
دوستی به این میگن  302 
نه ادمی که مث شیطون گناه را خوب جلوه بده  Swear1 

با عرض معذرت سلام خوش اومدی  302
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

Confetti سلام به دوستان خوب کانونی Confetti
قبل از گفتن هر مطلبی 
باید بدهیمو بدم و اون یه عذر خواهیه 65
بابت پیشامد دیشب
و امیدوارم چنین اتفاقی دوباره پیش نیاد 
و من شرمنده دوستام نشم
امیدوارم عذرخواهی منو بپذیرید Hanghead
317 و مورد بعدی
به پاس محبتاتون که به دعوتم از شما  
جواب مثبت دادین و تشریف اورده بودین
یه جایزه به جوایز اضافه میشه  49-2
و سورپرایز خواهد بود تا برنده هامون مشخص شه
این جایزه خیلی خاصه Khansariha (46)
خیلییییی هاااا
317 و مورد سوم
جا داره تشکر کنم از دوستان خوبم  302
که برام صلوات ختم کردین  
لطفتون فراموش نشدنیه 
و ببخشید که نگرانتون کردم  Shy
از دست آقای آرمین که لو دادن ماجرا رو  Shy
تازه جایزه ام میخوان ازم  65
ولی بخاطر همه چی ممنونم ازشون Khansariha (69)
و خبر آخر
منتظر قرعه کشی به همین زودیا باشین
البته توکل به خدا
بزودی با شما و برندگان خوش شانس
در تاپیک شبانه
317 317 317
[تصویر:  Untitled_2.png]
(1397 شهريور 12، 16:06)مهرخدا نوشته است:
Confetti سلام به دوستان خوب کانونی Confetti
قبل از گفتن هر مطلبی 
باید بدهیمو بدم و اون یه عذر خواهیه 65
بابت پیشامد دیشب
و امیدوارم چنین اتفاقی دوباره پیش نیاد 
و من شرمنده دوستام نشم
امیدوارم عذرخواهی منو بپذیرید Hanghead
317 و مورد بعدی
به پاس محبتاتون که به دعوتم از شما  
جواب مثبت دادین و تشریف اورده بودین
یه جایزه به جوایز اضافه میشه  49-2
و سورپرایز خواهد بود تا برنده هامون مشخص شه
این جایزه خیلی خاصه Khansariha (46)
خیلییییی هاااا
317 و مورد سوم
جا داره تشکر کنم از دوستان خوبم  302
که برام صلوات ختم کردین  
لطفتون فراموش نشدنیه 
و ببخشید که نگرانتون کردم  Shy
از دست آقای آرمین که لو دادن ماجرا رو  Shy
تازه جایزه ام میخوان ازم  65
ولی بخاطر همه چی ممنونم ازشون Khansariha (69)
و خبر آخر
منتظر قرعه کشی به همین زودیا باشین
البته توکل به خدا
بزودی با شما و برندگان خوش شانس
در تاپیک شبانه
317 317 317

همین که بچه های اینجا بهم کمک می کنند پاکیمو حفظ کنم برای من بزرگترین جایزه ای هست که تو عمرم از کسی می گیرم  53258zu2qvp1d9v
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

بسم الله الرحمن الرحیم
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
سلاااااام 49-2
دعا برای رفع اضطراب
دست یابی به آرامش اعصاب و روان تنها با آرامش درونیبه دست می آید. همه انسان ها به خصوص مومنان می دانند که یاد خدا آرامش بخش دل ها است  و به همین خاطر  پناه بردن به خدا را  راهی مطمئن برای رفع دلشوره می دانند.
فردی که اعصاب و روان خویش را کنترل نماید ، دیگر  خشمگین و ناراحت نخواهد بود. پروردگار عالم یکی از خصوصیات انسان های پارسا و مومن را  "کظم غیظ"  و  عفو از مردم  می داند و می فرماید: مومنان به هنگام عصبانیت  خشم خود را فرو می برند و از اشتباه  مردم در می گذرند و همانا خداوند نیکوکاران را دوست دارد.
راه های  معنوی رسیدن به آرامش اعصاب و روان و رفع دلشوره
[تصویر:  7559682_502.jpg]
  • پناه بردن به خدا

• وضو گرفتن با آب سرد

• دور نمودن علل خشم از خود

• صبر پیشه کردن

• دعا برای آرامش یافتن

• نماز

• یاد خدا کردن
بی شک دعا، نیایش، نماز ، توبه، یاد خدا  و صبر از موثرترین احیاگران روح و روان انسانی است  که موجبرفع دلشوره و استرس می شوند.
سوره های قرآنی برای دست یابی به آرامش
دعا و ذکر آرامش بخش  انسان ها است. ازجمله رایج ترین دعاهای آرامش عبارتند از :
۱_ "ماشاءَ الله لا حَولَ وَ لا قوّهَ اِلّا باللهِ العَلِیَّ العظیم "
با نیتی صادقانه و قلبی اگر این ذکر را بگویید تاثیر زیادی در  کسب آرامشتان خواهید دید.
۲_ میرزا احمد آشتیانی در کتاب هدیه احمدی آورده است که  علامه طباطبایی صاحب تفسیر المیزان  فرموده اند:  برای رسیدن به آرامش در حالت نشسته و ایستاده   دست خود را روی سینه بگذارید و  چندین مرتبه  آیه ۲۸  سوره رعد را بخوانید:
"الذّینَ امَنوا و تَطمَئِنُّ قُلوبُهُم  بذِکرِ اللهِ اَلا بذِکرِالله تَطمَئِنُ القلوب " آرامش بخش ترین دعا برای  آنان که به خدا ایمان دارند.
 حجت الاسلام صحفی در این باره روایت می کند:  در اواخر عمر  علامه طباطبایی از ایشان  خواستم تا پیشنهادی جهت آرامش روان بدهند و ایشان  فرمود دستت را در حالت ایستاده یا نشسته بر روی سینه ات  بگذار و  چندین بار آیه  "الذّینَ امَنوا و تَطمَئِنُّ قُلوبُهُم  بذِکرِ اللهِ اَلا بذِکرِالله تَطمَئِنُ القلوب " را  ذکر کن. معنی را می توان به صورت این که :  کسانی که ایمان آورده اند و دل هایشان با یاد خدا آرام می گیرد،  آگاه باش  که با یاد خدا  دل ها آرامش می یابد. خلاصه نمود.
 شکرگذار بودن مایه آرامش روان است
[تصویر:  7559775_627.jpg]
 در طول روز  به تفصیل  درمورد  نعمت های الهی  و الطاف خداوند  نسبت به خود فکر کنید و شکر تمامی نعمت هایتان باشید. از پروردگار عالم و اهل بیت (ع) یاری بطلبید و با نیروی مضاعف به  زندگی تان بپردازید. آگاه باشید که محبت خداوند نسبت به بندگانش توصیف ناپذیر است و نمی توان آن را محدود کرد. " اَلا بذِکرِالله تَطمَئِنُ القلوب"  گواه روشنی است که وجود خدا و حس حضور او مایه آرامش بندگان است.  هم چنین با خواندن دعاهای دیگر مفاتیح الجنان  هم چون  دعای کمیل،  دعای ندبه،  دعای مکارم الاخلاق، مناجات  شعبانیه ،  زیارت عاشورا،  زیارت  جامعه کبیر می توان از نگرانی ها و اضطراب ها  دور شد. خواندن قرآن موجب رفع دلشوره و کسب آرامش می شود.   سوره هایی نظیر  احقاف هر جمعه،  مداومت بر سوره های قدر،عصر و هم چنین آیت الکرسی نیز در آرامش شما بی تاثیر نخواهند بود.
مداومت بر استغفار  و گفتن ذکر  استغفر الله ربی  و اتوب الیه  و ذکر  لا حول و لا قوه الا با الله  العلی العظیم نیز بر رفع پریشانی بسیار موثر است.
دعا برای رفع و دفع ترس و وحشت
حلبی روایت می کند که فردی نزد امام جعفر صادق علیه السلام رفت و گفت:  زمان تنهایی وحشت زده می شوم و غم و اندوه مرا فرا می گیرد ولی در بین مردم چنین حسی ندارم. 
امام فرمود:   در ابتدا دستت بر روی قلبت  بگذار و بگو: بسم الله .
بعد دستت را بر روی قلبت کشیده و ۷ مرتبه بگو:
أَعُوذُ بِعِزَّةِ اللَّهِ وَ أَعُوذُ بِقُدْرَةِ اللَّهِ وَ أَعُوذُ بِرَحْمَةِ اللَّهِ وَ أَعُوذُ بِجَلَالِ اللَّهِ وَ أَعُوذُ بِعَظَمَةِ اللَّهِ وَ أَعُوذُ بِجَمْعِ اللَّهِ وَ أَعُوذُ بِرَسُولِ اللَّهِ وَ أَعُوذُ بِأَسْمَاءِ اللَّهِ مِنْ شَرِّ مَا أَحْذَرُ وَ مِنْ شَرِّ مَا أَخَافُ عَلَی نَفْسِی 
آن شخص آن چنین کرد و بعد گفت به لطف خدای متعال  ترس و وحشت از من زدوده شد و به آرامش رسیدم. (بحار الانوار ج ۹۵ ص ۱۳۸)
راه حلی برای آرامش روحی و سعه صدر
[تصویر:  7559803_573.jpg]
برای افزایش حوصله و صبر خود هرشب قبل از خواب سوره مبارکه  عنکبوت را  قرائت کنید.
 هم چنین امام صادق ( ع) در روایتی فرموده است که در شگفتم  برای فردی که از ۴ چیز می ترسد ، چگونه  به ۴ کلمه  پناه نمی برد!
  1.  فردی که ترس بر او غلبه کرده است  به ذکر " حسبنا الله  و نعم الوکیل" سوره آل عمران آیه ۱۷۱  پناه ببرد.

2. افراد اندوهگین به ذکر " لا اله انت سبحانک انی کنت من الظالمین "  سوره مبارکه انبیا آیه ۸۷ پناه ببرند.

3.  افرادی که مورد حیله و مکر  قرار گرفته اند به ذکر" افوض امری الی الله ، ان الله بصیر بالعباد" سوره مبارکه  غافر آیه ۴۴ پناه ببرند.

4. برای کسانی که خواستار دنیا و زیبایی های دنیا هستند بهتر است به ذکر " ماشاءالله  لاحول و لاقوه الا بالله" سوره مبارکه کهف آیه ۳۹ پناه ببرند.
بی شک همه ما انسان ها در بسیاری از اوقات زندگی خود  دچار اضطراب  و نگرانی می شویم و به همین جهت لازم است  تا بدانیم در این شرایط باید چه کنیم. امید است با خواندن آموزه های دینی و دعاهای گفته شده آرامش به  عنصری جاویدان و همیشگی در زندگیتان  تبدیل گردد.

سپاس شده توسط
سلاااام بچه ها 49-2
4 تیتر داره متن بالا که رنگیه... بخونیدش. خوبه. 53
التماس دعا...خیلی خیلی زیاد.
یا ابوالفضل... 53
آدم ها فکر می کنند

اگر یک بار دیگر متولد شوند
جور دیگری زندگی می کنند،
شاد و خوشبخت
و کم اشتباه خواهند بود
فکر می کنند می توانند همه چیز را
از نو بسازند، محکم و بی نقص