امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام دوستان داشتم در مورد ترک خ.ا سرچ می کردم که به یه چیز جالب برخوردم 
فایر صوتی برای از بین بردن گرایش به خ.ا و فیلم مستهجن 
بعضی از کامنت ها گفته برای من تاثیر داشته یعنی اکثرشون تایید کردن 
بنظرتون درسته یعنی میشه با شنیدن فایل صوتی گرایش به خ.ا و فیلم از بین بره 
لینکش

http://www.monyms.ir/product/leave-bad-habit/
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

سپاس شده توسط
❁﷽❁.. ذکر روز دوشنبه {یا قاضیُ الحاجات..ای براورنده حاجات} امروز آغوشم را باز میكنم تا هر چیز با ارزشی را كه خداوند برایم میفرستد، دریافت كنم. اكنون از همه لحاظ احساس قدرت و توانگری میكنم. خیلی ها میخواهند اول به آسایش و خوشبختی برسند بعد به زندگی بخندند. ولی نمیدانند که تا به زندگی نخندند به آسایش و خوشبختی نمیرسند... سلااااام ..با شاد بودن؛زیبا بودن زندگی کنید..۹۷/۶/۱۹

[تصویر:  16815020-54e05bb0a68282c24fc53eef0e58fbbb-l.jpg]
 سپاس شده توسط
آقا پیروز والله کامنت هاش ک نصفش نوشته با هدفون گوش کنم یا هندزفری Gigglesmile

من ی دوره ای پول دادم و ی فایلی و گرفتم و گوش دادم اما ب نظرم موثر نیست نمیدونم شاید هم هست و من مستثنی هستم..اما خب ب هرحال من موافقش نیستم..ب نظرم تنها چیزی ک باعث میشه از فیلم دور شی و نری سراغش اینه ک بیشتر بری سراغ معنویات یعنی نماز و پادکست های خیلی زیادی هم هست ک موثر واقع میشه...و البته ورزش روزانه برا خ ا محشره..
کلا موافق این فایل ها نیستم من..موقتی هستن..البته منم بی صبرانه منتظر نظر بقیه هستم..اگر برا کسی موثر بوده لطفا توضیح بده1

پ ن:دیروز ی چند تا پست زدم دیدم اصلا بازدید نداره:(کانون خلوت نشده ها هستیم اما متاسفانه بازهم تاپیک ثابتی همه میرن..مثلا شبانه روزی شده ثابت...بقیه تاپیک هاهم خوبن ب خدا مثلا من برا اون خنده ها جوک ها زحمت کشیدم و ا عکس هاش خیلی خوشم اومده بودو ارزش ی بار دیدن و داشت ک...یا دیالوگ ها و مشاعره ک فقط شده مختص برادر یوسف...ی ذره مشارکت داشته باشین دیگه1 65
 سپاس شده توسط
سلام؛
تو یه دوره چندین ماهه درمان عدم مشاهده پورن هستم؛
فعلاً یه ماه و اندی ازش گذشته و از نظر کیفی ازش راضی بودم.
اگه موفقیت آمیز بود سعی ام رو میکنم تا یه سری تجربیات شخصیم رو به اشتراک میذارم.

مورد بعد اینکه یه تاپیک تو کانون هست که در رابطه با همین فیلم ها هست؛ خوندنش خالی از لطف نیست.

و همچنین در نهایت هر چقدر هم آموزش ببینین و تجربه کسب کنید باید اونا رو در مواقع حساس بکار ببندید.

به قول استادی ما این همه آموزش میبینیم تا در لحظات وسوسه بتونیم خودمون رو کنترل کنیم؛ وگرنه حالت عادی احتمال داره روزهای طولانی بگذره و هیچ گونه مورد شهوتی به وجود نیاد؛ این هنر چندانی نیست 1
 سپاس شده توسط
اینجور آدما که تو دل مردمو خالی میکنن و یاس و نا امیدی رو به مردم القا میکنن در برابر خدا حرفی واسه گفتن دارن ؟ 
خدا همسایه بد نصیب هیچ کدومتون نکنه...
 سپاس شده توسط
(1397 شهريور 19، 11:52)atrisa نوشته است: آقا پیروز والله کامنت هاش ک نصفش نوشته با هدفون گوش کنم یا هندزفری Gigglesmile

من ی دوره ای پول دادم و ی فایلی و گرفتم و گوش دادم اما ب نظرم موثر نیست نمیدونم شاید هم هست و من مستثنی هستم..اما خب ب هرحال من موافقش نیستم..ب نظرم تنها چیزی ک باعث میشه از فیلم دور شی و نری سراغش اینه ک بیشتر بری سراغ معنویات یعنی نماز و پادکست های خیلی زیادی هم هست ک موثر واقع میشه...و البته ورزش روزانه برا خ ا محشره..
کلا موافق این فایل ها نیستم من..موقتی هستن..البته منم بی صبرانه منتظر نظر بقیه هستم..اگر برا کسی موثر بوده لطفا توضیح بده1

پ ن:دیروز ی چند تا پست زدم دیدم اصلا بازدید نداره:(کانون خلوت نشده ها هستیم اما متاسفانه بازهم تاپیک ثابتی همه میرن..مثلا شبانه روزی شده ثابت...بقیه تاپیک هاهم خوبن ب خدا مثلا من برا اون خنده ها جوک ها زحمت کشیدم و ا عکس هاش خیلی خوشم اومده بودو ارزش ی بار دیدن و داشت ک...یا دیالوگ ها و مشاعره ک فقط شده مختص برادر یوسف...ی ذره مشارکت داشته باشین دیگه1 65

اره انصافا اون قسمتا که قشنگ شده واسه من 
میخوام برم از اقا ارمین یا سها خانم سرقفلی شو بخرم  4chsmu1
اصلا بعضی وقتا میرم انقد خلوته میترسم
 سپاس شده توسط
(1397 شهريور 19، 22:00)یوسف نوشته است:
(1397 شهريور 19، 11:52)atrisa نوشته است: آقا پیروز والله کامنت هاش ک نصفش نوشته با هدفون گوش کنم یا هندزفری Gigglesmile

اره انصافا اون قسمتا که قشنگ شده واسه من 
میخوام برم از اقا ارمین یا سها خانم سرقفلی شو بخرم  4chsmu1
اصلا بعضی وقتا میرم انقد خلوته میترسم

Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13) خرید چرا؟باید سند بزنن ب نامتون..دیگه مال شماست ماها گذری میایم و میریم اون تاپیک ها..و البته خطاطی هم برا اقا آرمین..سوتی ها اقا رامین..منم انقدر لطیفه گذاشتم ک اصلا ی حس و حال حق دارم روش.. 4chsmu1 4chsmu1
65
اره خدایی اونجا حق اب وگل دارم دیگه باید مرامی به نامم کنن  4chsmu1
یه صندلی هم میذارم ورودی میگیرم 
البته اگه کسی بیاد  22
❁﷽❁ 

السلام علی الحسین وعلی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین

حال و هوای کوچه، غم‌آلود و درهم است... پرچم به اهتزاز درآمد، #محرّم است... می‌گرید آسمان و زمین، در محرّمت... طوفانی از حماسه به پا می‌کند غمت...

فرارسیدنایامعزادارىامامحسین(ع) تسلیت التماس_دعــــــا

[تصویر:  16818277-d94bacf2a9064b7c8af8340fe72d1877-l.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام
آقا یوسف انتقال سند ب شرط آبادانیه.. حالا اگه بقیه تالار رو هم اباد کنین مدیریتش رو هم میدیم..

و
خیلی التماس دعا..
یاعلی. 53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلااااااام. 303 چطورین؟ خوبین انشاالله؟؟؟
دماغتون چاغه؟؟؟ 4chsmu1
من یه سوالی دارم. نظر سنجیه در واقع~~>
به نظرتون کدوم صحنه کربلا بیشتر از بقیه دلتو میلرزونه؟
و دوم:کدوم صحنه قشنگ تره به نظرت؟
دلیلشم بگو... 302
پ.ن: هرکس دوست داشت میتونه نظر بده...اصلا محدودیتی نداره. اگر حدیث یا حرف با سندی هم در این مورد داشتین بگین که  جزء" مما رزقناهم ینفقون "بشیم 49-2 ممنونم پیشاپیش.  53
یا علی
التماس دعای فرج
سلام
اول)
متشکرم بابت جایزه ها. توضیحات بصورت جداگونه به استجضار مدیر کل اداره امور جشن ها و جوایز کانون رسونده شد.

دوم)
چقدر این ماه غم دل آدمو می گیره...
امان از دل زینب

سوم)
بیاین قول بدیم به همدیگه که برای یک بار هم که شده میون گریه های این ماه برای پاکی بقیه دعا کنیم(کاش می شد اصلا این جمله تگ بشه بالای سردر، دعا میون گریه برای اباعبدالله خیلی اثر داره.)
زندگی مِلک وقف است دوست من !

تو ، حق نداری روی آن فساد کنی و به تباهی اش بکشی ، یا بگذاری که دیگران روی آن فساد کنند.

حق نداری بایر و برهنه و خلوت و بی خاصیتش نگه داری یا بگذاری که دیگران نگهش دارند. حق نداری بر آن ستم کنی و ستم را ، روی آن ، بر تن و روح خویش ، خاموش و سر به زیر بپذیری.

حق نداری در برابر مظالمی که دیگران روی آن انجام می دهند سکوت اختیار کنی و خود را یک تماشاگر ناتوان مظلوم بی پناه بنمایی.

حق نداری به بازی اش بگیری ، لکه دارش کنی ، آلوده و بی حرمتش کنی ، یا دورش بیندازی.

بریده ای از کتاب ابن مشغله اثر نادر ابراهیمی

زفیر
به نظرتون کدوم صحنه کربلا بیشتر از بقیه دلتو میلرزونه؟
و دوم:کدوم صحنه قشنگ تره به نظرت؟
دلیلشم بگو... 302

همیشه برام واقعه کربلا غیرقابل باوره
انگار یه کابوس باشه...
بعضیا می گن خیلی از روضه ها دروغه. من هم گاهی میون روضه پیش خودم می گم: خداکنه دروغ باشه... 20

دردناک ترین صحنه کربلا اونجاست که روضه خون می گه:
دخلت زینب علی بن زیاد...
زینب به مجلس ابن زیاد وارد شد

چه بانوی بزرگی، با چه وضعیتی، پیش چه انسان پستی وارد شد... 20

زیباترین صحنه هم به نظرم همون مجلسه؛ و مکالمه ای که بین حضرت زینب سلام الله علیها و اون ملعون شکل می گیره. که برای طولانی شدن نمی نویسم، اینجا می تونید بخونید
زندگی مِلک وقف است دوست من !

تو ، حق نداری روی آن فساد کنی و به تباهی اش بکشی ، یا بگذاری که دیگران روی آن فساد کنند.

حق نداری بایر و برهنه و خلوت و بی خاصیتش نگه داری یا بگذاری که دیگران نگهش دارند. حق نداری بر آن ستم کنی و ستم را ، روی آن ، بر تن و روح خویش ، خاموش و سر به زیر بپذیری.

حق نداری در برابر مظالمی که دیگران روی آن انجام می دهند سکوت اختیار کنی و خود را یک تماشاگر ناتوان مظلوم بی پناه بنمایی.

حق نداری به بازی اش بگیری ، لکه دارش کنی ، آلوده و بی حرمتش کنی ، یا دورش بیندازی.

بریده ای از کتاب ابن مشغله اثر نادر ابراهیمی

سلام همه چیز آروم و خوب ،
یه آرامش بسیار لطیف اینجا حاکم است 49-2
واقعا راضیم از این لحظه 317

What if they are wrong and you are right
میگم ...

فشار مصاحبه رفتن مخصوصا وقتی پنهانی میری چون از بس رفتی و نشده پیش خانواده ناجوره و برخوردشون ناجورتر
فشار خود مصاحبه چه وقتی یه ادم فول و همه چی تموم میخوان چه وقتی ادمای خرکار و بیگاری بده میخوان چه وقتی غیرانسانی برخورد می کنن چه وقتی همه اینا میکس می شن
فشار انتظار جواب 
فشار قطع امید از اون کار از بس فاصله می افته و زنگ نزدن هنوز
فشار بی پولی
فشار بی فایدگی
فشار خستگی روح 

اصولا سکچوآلایز می شن
حالا این نشه اون یکی می شه

تو فکرشم یاد بگیرم تبدیل شه به نقاشی های زیبا
تو فکرشم
گاهی تجسم می کنم
گاهی فیلمای نقاشی دیگرانو نگاه می کنم
رویای زیباییه