امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

صبح بخیر  53258zu2qvp1d9v

پ.ن  Gigglesmile : خانم میتوانم کار خیلی معضل مزخرفیه درک میکنم کاملا... نا امید نشید لطفا خدا بزرگه   4chsmu1
 سپاس شده توسط
گاهی وقتا میشینم یه گوشه و فکر میکنم 
به اینکه چه بودم توی زندگی ... چه میخواستم توی زندگی و چه شدم در زندگی 
فراز و نشیب های زیادی رو میبینم طی تاریخ 
زندگی من پر شده از نقطه های عطف سرنوشت ساز
یادمه از مدرسه راهنمایی که بودم این کار شروع شد ( فکر نمیکردم بعدا چقدر بهم ضربه میزنه چون اون موقع درک این مسائلو نداشتم )
زمانی که کنکور سراسری دادم و فکر میکردم زندگیم با یک سال درس خوندن تغییر خواهد کرد ...
و وقتی که در یکی از بهترین رشته ها در یکی از بهترین دانشگاه ها شروع به درس خوندن کردم فکر می کردم به موفقیت دست پیدا کردم ...
اما دیدم تازه اول ماجراست 
من موندم و یه درد بی درمون بنام خ.ا که روز به روز منو ضعیف میکنه و حتی تحصیل ام رو به خطر انداخته 
افت تحصیلی شدید ...
یه روز اتفاقی با کانون آشنا شدم ...
اون موقع اینترنت ها دیال آپ بود  Gigglesmile
اومدم کانون و دنیا به روم باز شد انگار 
از اون به بعد از هر چیز که نا امید میشدم باز هم میدونستم کانون هست 
کانون برای من یعنی قلب دوم 
خونه دوم 
درس خوندم و لیسانسم رو گرفتم 
دیدم مشکل فراتر از درس و سربازی و این حرفاست 
باید کار پیدا کرد ... Hanghead اون هم در شرایطی کاملا ناجوانمردانه 
حالا من موندم و یه درد بی درمون ... یه روحیه داغون جسم و روحی خسته و اما بیکار  53258zu2qvp1d9v
اونجا بود که تن دادم به کاری که در حد تحصیلم نبود 
درامدش هم خوب نبود اما کار بود 
دهن بقیه رو میبست 
معنی از عرش به فرش اومدن رو اونجا تمام حس کردم 
منی که با یک دنیا شور و علاقه و دانش اومدم سمت میدان زندگی و کار دیدم یکسال تمام شب تا صبح دارم فقط نیازمندیهای مزخرف سیاه و قرمز رو خط خطی میکنم  Hanghead
از لطف خدا بود که به مسیری برده شدم که برام مثل یک دانشگاه بود 
به شغلی وارد شدم که درسته جوابگو و ارضا کننده میل درونی پرواز طلبانه من نبود اما منو به آرامش رسوند 
خواست خدا بود که مسائل بزرگی رو یاد بگیرم که بعدا شاید دیر باشه برای یاد گرفتنش
از خدا خواستم منو به عرش ببره و مطمئن ام میبره 
فقط ازش میخوام لحظه ای منو به خودم واگذار نکنه ...  Khansariha (56)
درود من نظر کلی ام رو میگم به کسی منظورم نیست
طبق تجربه من که از گردن کج کردن جلو کارفرما گرفته تا شرایط تعیین کردن برای کارفرما نتیجه گرفتم:

فقط قوی کار کنید،تا جایی که ممکنه قوی کار کنید،اونقوت میبینید مصاحبه چیزی جز تشریفات نیست،
مگر چیزی جز اینه که کار شما رو میخواد چون شخص مفیدی هستین و براشون ارزش افزوده دارین ؟ پس شک نکنین اگر هرکس خودشو نشون بده ۹۹ درصد میتونه کار کنه نکته اینجاست بعد از نظر مثبت کارفما اونجا شما باید شرایط تعیین کنید،
مگر اینکه کار شما رو ۱۰۰ نفر دیگه هم بتونن براحتی انجام بدن اینجا باید بیشتر فکر کرد چون اگرم جایی شمارو بگیره پاتون رو پوست موزه،
من با جایی دعوا کردم با تحقیرشون خارج شدم هنوز بهم زنگ میزنه بیا،
به جایی گفتم شرایطم طوریه که یک ماه کارم نامشخصه کاراتونو بدین کس دیگه،بعد از بیست روز باز زنگ زدن برنامت چیه،هنوز دست نگه داشتن،
تو همین اوضاع خراب اقتصادی که تو موسسات آموزشی کلی مدرس ریخته که مفت کار میکنن،دوست من خصوصی ساعتی ۲۵۰ هزارتومان پول میگیره،حتی خودم حاضر شدم باهاش کلاس بردارم ، 
خب یک فرقی هست دیگه 65
[quote pid='444354' dateline='1536694749']

به نظرتون کدوم صحنه کربلا بیشتر از بقیه دلتو میلرزونه؟
و دوم:کدوم صحنه قشنگ تره به نظرت؟

در محله ی ما هر سال روز عاشورا مراسم شبیه خوانی برگزار میشه در قسمتی که خیلی دلم میلرزه لحظه ای که حرمله با تیر میزنه به علی اصغر که یه طفل شش ماهه ای رو اینجوری به شهادت میرسونه فک کنین یه نوزاد شش ماهه تشنه رو اینجوری بزنن یه نوزاد بی دفاع .

اما از صحنه ای که خیلی خوشم اومده اون لحظه ای که حضرت ابوالفضل علمدار کربلا میاد میدان جنگ و همه دشمنان هم به لرزه میفتن و خیلی هاشونو هم به هلاکت میرسونه حضرت ابوالفضلی که باید از ایشان درس فداکاری و غیرتی بی اندازه و شجاعت رو اموخت

[/quote]
هنوزم جای جبران هست 53
سلام 

مراسم پاکی دوستانه  128fs318181
منتظرتونیم   Khansariha (46) 
 سپاس شده توسط
آقای دریفت
خیلی ام این حرفا نیست

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
❁﷽❁..ذکر روز پنجشنبه {لا اله الا الله الملک الحق المبین..معبودی جز خدا نیست،پادشاه حق آشکار} خداوندا،،، از تو بخشنده تر؛؛پوشاننده تر؛؛درگذرنده تر؛؛ کیست.؟ ما حیا نمیکنیم از گناه کردن و تو حیا میکنی از نبخشیدن..ما حیا نمیکنیم از نیامدن و تو حیا میکنی و از در نگشودن،، به ما ذره ای حیا عنایت کن. خداوندا،،، بحر بی نهایت کرمت وسیع تر از برکه حاجات ماست. تو به سخاوت شهره تری تا ما به نیاز. تو به بخشیدن راغب تری تا ما به گدایی...سلااااام..عزاداریها تون قبول حق آخر هفته خوبی داشته باشید..۹۷/۶/۲۲

[تصویر:  16820060-08db433071b949dafa55e86ba4e1a98d-l.jpg]
 سپاس شده توسط
☆هوالباقی☆ اولین پنجشنبه محرم از راه رسید فراموش نکنیم آن دسته از عاشقان حسین (ع)را که سال‌های قبل در کنار مان عزاداری میکرند امروز دستشان کوتاه است چه کسی میداند مسافر بعدی کیست؟ ..بافاتحه و صلوات یاد میکنیم.اموات،پدر و مادر،خواهر و برادر،دوستان و آشنایان،شهدا،شهدای گمنام،بخصوص شهدای مدافع حرم،بدوارث و بی وارث،وهر آنکس که از دلت گذشت....اَللّٰهُمَّ صَلِّ عَلٰی مُحَمَّدْ وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ.
[تصویر:  16789418-6666-l.jpg]
 سپاس شده توسط
❁﷽❁..ذکر روز جمعه{اَللّٰهُمَّ صَلِّ عَلٰی مُحَمَّدْ وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ..خدایا بر محمد و خاندانش درود بفرست} السَّلامُ عَلیك یااَباصالِحَ المهدی(عج).. خدایا.. میدانیم که نام حقیقی تو عشق است... به ما کمک کن تا مانند تو باشیم به ما کمک کن تا مانند تو دوست بداریم، بی قید و شرط بی چشم داشت بی اجبار و بی قضاوت.. سلاااااام ظهر آدینه تون بخیر دلتون پر از نغمه های خوش زندگی عزاداری هاتون قبول حق التماس دعا..۹۷/۶/۲۳ السلام علیک یا باب الحوائج..
جمعه تون همراه ی اتفاق خوب باشه انشالله1
[تصویر:  16665288-5767-l.jpg]

پ ن:کانون باز خلوت شده 1

پ ن2:ترسی ک من از گردنه حیران دارم فکرنمیکنم جایی همراهم باشه1دوتا تصادف دیدم تو جاده همش حس میکردم ی چیزی میشه میمیرم اما خب خداروشکر برگشتم1

پ ن 3:می توانم بانو کلا استخدامی و مصاحبه کاری ب پارت بستگی داره 1تو فامیل ما طرف الف رو نمیتونه تشخیص بده شده رئیس 1و استخدامی هم مدتی پیش دو نفر از شهر ما برمیداشتن ی آقا و ی خانم قبولی خانم پدرشون جانباز بود و نمره ای ک ب دست آورده بود کمتر از بقیه اما الان استخدام شد1سختی مصاحبه و استخدام خیلی زیاد شده این روزها..امیدوارم بهترین ها برات اتفاق بیوفته1

پ ن4:در سوال زفیر جان:کلا من اون صحنه ی جنگ حضرت ابوالفضل و خیلی دوست دارم  و خیلی تحت تاثیر قرار میگیرم.
سلام بچه ها. خوبین؟
ایشالا عزاداری هاتون خیلی خیلی مورد توجه و عنایت خدا و امام زمان و امام حسین قرار بگیره...
بچه ها من یه سوال داشتم.
مهلت ثبت نام حضوری دانشگاهی که اوردم 26،27،28 امه انگار.
آزاد هنوز نتیجه اش نیومده... حتی ممکنه تا هفته آخر شهریورم نیاد با این فس زدن اینا...!
اگه مناینی که اوردمو بنویسم. بعد بخوام ازاد که نتیجه اش اومد ، اونو برم ، میشه انصراف داد؟
چون میترسم این بگذره... اونم نیارم... هم اینو ازدست بدم هم اونو.
مثلا اکه ثبت نام شدمو همون اوایل مهر انصراف دادم رفتم ازاد... بعدش به جز یک سال(؟)محرومیت از کنکور ،چیز دیگه ای داره؟
اگر اطلاع داشتید ...تونستین راهنمایی کنین خیلی خوب میشه 302
پیش پیش ممنون 303
 سپاس شده توسط
در صورتی از کنکور محروم میشی ک روزانه قبول شی غیر از اون اگر بری ثبت نام کنی و بعد انصراف بدی مشکلی پیش نمیاد.
کلا مواردی و ک گفتی مشکلی نمیشه براش..ثبت نام کن اگر بعد رفتی ازاد انصراف بده .همین.
 سپاس شده توسط
(1397 شهريور 23، 14:17)atrisa نوشته است: در صورتی از کنکور محروم میشی ک روزانه قبول شی غیر از اون اگر بری ثبت نام کنی و بعد انصراف بدی مشکلی پیش نمیاد.
کلا مواردی و ک گفتی مشکلی نمیشه براش..ثبت نام کن اگر بعد رفتی ازاد انصراف بده .همین.
سلام اتریسا جونم 53 ممنون از کمکت  302

پس اگه روزانه باشه جز  محروم شدن از کنکور سال بعدش مسئله ی دیگه ای هم داره؟؟
 سپاس شده توسط
تا جایی ک من میدونم غیر از اون موردی نیست1

پ ن:یعنی ب معنای واقعی کلمه بازی برده رو باختیم ..سه یک جلو باشی و ببازی ....واقعا مریض شدم Khansariha (60) 809197ps94ijjhwg Tears 45
❁﷽❁..ذکر روز شنبه {یا رَب العالَمین..ای پروردگار جهانیان} الهی...تویی آرامشِ تمام لحظاتی که سخت میگذرد و انگار ساعت دیواریِ خانه، یادش رفته، رفتن را... الهی مگذار غافل شوم از عمری که کوتاه است و فرصتی که ناچیز... مگذار تو را بین بازار مس گریِ دنیا گم کنم و نشنَوم نجواهای عاشقانه ات را... الهی رهایم مکن که هیچ میشوم... سلاااااام... ﺍﻣﺮﻭﺯ ﭘﻨﺠﺮﻩ ی ﺩﻟﻢ ﺭﺍ رو ﺑﻪ سوی ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﯽ ﺑﺎﺯ میکنم ...۹۷/۶/۲۴(نمای از بازار تبربز )

[تصویر:  16821715-2665ad9dda6d06fd4913e630c40dada5-l.jpg]
 سپاس شده توسط
(1397 شهريور 21، 16:07)می توانم نوشته است: میگم ...

فشار مصاحبه رفتن مخصوصا وقتی پنهانی میری چون از بس رفتی و نشده پیش خانواده ناجوره و برخوردشون ناجورتر
فشار خود مصاحبه چه وقتی یه ادم فول و همه چی تموم میخوان چه وقتی ادمای خرکار و بیگاری بده میخوان چه وقتی غیرانسانی برخورد می کنن چه وقتی همه اینا میکس می شن
فشار انتظار جواب 
فشار قطع امید از اون کار از بس فاصله می افته و زنگ نزدن هنوز
فشار بی پولی
فشار بی فایدگی
فشار خستگی روح 

اصولا سکچوآلایز می شن
حالا این نشه اون یکی می شه

تو فکرشم یاد بگیرم تبدیل شه به نقاشی های زیبا
تو فکرشم
گاهی تجسم می کنم
گاهی فیلمای نقاشی دیگرانو نگاه می کنم
رویای زیباییه
با اون پلیدی زمین تا آسمون متفاوته

نمی دونم نامربوط بود؟

مربوط : والله بالله اونی که بخواد بیاد روضه میاد اونی که نیومده نخواسته
صداشو کم کنین
شما ساعت ۱۱ اوقات فراغتته من دارم سعی می کنم بخوابم تا ۷ پا شم

سلام این پست چقدر منو یاد خودم انداخت  
امیدوارم آخرش همه چی خوب باشه برات
شگفتا هر چه ترا به يادم بياورد، زيباست .

بوی نمور کوچه و کلمات ..
نگاه مورب کسی که از انتهای بن‌بست باز آمده است ..
و دستها، دامنه‌ها، روزنامه‌های عصر، پتوی کهنه‌ای بر هره‌ی ديوار ...
هرچه ترا به يادم بياورد، زيباست.

[تصویر:  0607.jpg]
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان