امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

شما تا حالا شده به چهره ی کسی نگاه کنی و اثرات خ.ا رو تو چهرش ببینی؟
 سپاس شده توسط
(1397 بهمن 10، 22:44)arad olfati نوشته است: کسی نیس جوا بده ??

درود گرامی . طبق تجربه اثراتش تا 80 درصد خوب میشه حدودا  باید سه ماه بگذره ولی بعد از دو هفته میشه حس کرد بهبود ظاهر رو. بعضی ها به صورت گسسته بعضی هم پیوسته
 سپاس شده توسط
اگه بخوام خلاصه ( خیلی خلاصه ) تجربه ام رو در خصوص عوارض خ.ا بگم :
از مهــــم ترینش شروع کنم :
همه چی زیر سر خ.ا نیست! ببینید. منظورم این نیست که خ.ا خوبه  Shy 1744337bve7cd1t81 منظورم اینه که دلیل بعضی از مشکلای شما خ.ا نیست! و ریشه تو چیزای دیگه ای داره.
مثال بزنم؟ من خ.ا رو دلیل اصلی افت نمراتم میدونستم. و این قول رو به خودم داده بودم تا خ.ا رو ترک نکنم نمراتم هم افزایش پیدا نمیکنه  Tears
خب . من ۲۰۵ روز پاک موندم - کاری به تعداد روزش نداشته باشید - و نمراتم نه تنها افزایش پیدا نکرد که بیشترم افت کرد.
زمین و زمان رو به بد و بیراه گرفتم . من این همه پاک موندم نتیجه اش باید بشه این ؟ آخر کار هم ۱۹ خرداد ۹۷ شکستم.... یکی از دلایل این بود.... من این همه پاک موندم و تو درسام هم پیشرفت نکردم :/ خب چه فرقی کرد با زمانی که تو خ.ا غرق شده بودم؟
خب ... چند وقت بعد فهمیدم من کاملا اشتباه فکر میکردم: خب آره. یه درصدی از افت نمراتم مربوط به خ.ا بوده. اماااا نه کُلـــــِش!!!!
من تنبل بودم. و تمام مدت نمیتونستم این رو قبول کنم. برای همین کل مشکل رو میچسبوندم به خ.ا و میگفتم تا ترک نکنم نمیتونم پیشرفت بدم نمراتم رو....
این تفکر نه تنها کمک کننده نیست که مضر هم هست چون یه ناامیدی شدیدی رو به همراه داره. دیگه مثالم زدم واضحه... به خودتون میگید این همه پاک موندم که چی؟ خب آقا مشکل شما ریشه اش فقط توی خ.ا نیست. یه جای دیگه ی کار هم شدیدا میلنگه. باید ببینی اون چیه!!! 

این رو همیشه به یاد داشته باشید.... اوکی  53258zu2qvp1d9v ؟

مشکلات روحی ... زمان میبرن تا خوب بشن... اما خوب میشن.... ببینید نمیشه خیلی راحت اومد گفت انقدر زمان میبره.... از نظر من برای هر شخصی متفاوت هست زمان این بهبودی 1

مشکلات جسمی.... تجربه هام :
من کمرم داغون شده بود. اما یه دلیل دیگه هم داشت. من پشت سیستم درست نمینشستم.... دیگه خ.ا هم بهش اضافه شده بود و باعث وخیم تر شدن مشکل شده بود.... یه ورزش حتما ثبت نام کنید. حتمااااا. حتما حتما حتما حتما. خیلی از عوارض مثل لرزش دست و عدم تمرکز و خم شدن کمر و .... حل میشن.... 
تاری چشم... چیزی که وقتی دوران سریالی شدنم آغاز شد بیشتر از همیشه درگیرش شدم.
اما الان خیلی بهترم....
و یه سری چیز دیگه که الان نمیشه اینجا توضیح داد 1

در کل زیاد ذهن خودتون رو به این موضوع درگیر نکنید....
که خوب میشه یا خوب نمیشه....
به خودتون بگید حداقل که میتونیم جلوی خسارت بیشتر رو بگیریم؟
میتونیم نزاریم این شکاف عمیق و عمیق تر بشه....
با این تفکر بیاید جلو.... و امیدوار باشید  302
[تصویر:  1.png] 
 سپاس شده توسط
Shy اي خداااااااااا
يعني با توجه به اين چيزي كه دوستان نوشتن هيچوقت چهرم مثل روز اول نميشه 
من افسردگي رو خوب كردم اميد داشتم كه اينم خوب بشه.
 سپاس شده توسط
(1397 بهمن 11، 0:35)Queen نوشته است: شما تا حالا شده به چهره ی کسی نگاه کنی و اثرات خ.ا رو تو چهرش ببینی؟

واقعیتش من ک نه1
ــــــــــــــــــ
آقا آراد میشه بگی چ اثری در چهرت هست؟؟؟؟؟
خیلی مبهم حرف زدن همه 22

پ ن:تنها اثرات ظاهری گودی و کبودی زیر چشمه...لاغریه ...تا جایی ک من اطلاع دارم این ها هستن...و میگم ک با ترک طولانی مدت از بین میرن..مثلا شما انتظار نداشته باش ک ی ماه پاک باشی ظاهرت برگرده ب حالت اولش....باید طولانی شه..

اضافه کردنی:ولی خب هیچ کس نمیتونه منکر حال خوب تو دوران پاکی باشه....کلا وقتی یک ماه پاکی بهترین روزهارو داری میگذرونی...وضع روحی خیلی خوب میشه1

پ ن2:آقای آراد شما زیاد فکرت و درگیر عوارض ناشی از خ ا نکن1
اول سعی کن 6روزت بشه 10روز و بالاتر1

ــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سلام ب همه1

[تصویر:  16916083-1454-l.jpg]
 سپاس شده توسط
(1397 بهمن 11، 10:36)مهر آسا نوشته است:
(1397 بهمن 11، 0:35)Queen نوشته است: شما تا حالا شده به چهره ی کسی نگاه کنی و اثرات خ.ا رو تو چهرش ببینی؟

واقعیتش من ک نه1
ــــــــــــــــــ
آقا آراد میشه بگی چ اثری در چهرت هست؟؟؟؟؟
خیلی مبهم حرف زدن همه 22

پ ن:تنها اثرات ظاهری گودی و کبودی زیر چشمه...لاغریه ...تا جایی ک من اطلاع دارم این ها هستن...و میگم ک با ترک طولانی مدت از بین میرن..مثلا شما انتظار نداشته باش ک ی ماه پاک باشی ظاهرت برگرده ب حالت اولش....باید طولانی شه..

اضافه کردنی:ولی خب هیچ کس نمیتونه منکر حال خوب تو دوران پاکی باشه....کلا وقتی یک ماه پاکی بهترین روزهارو داری میگذرونی...وضع روحی خیلی خوب میشه1

پ ن2:آقای آراد شما زیاد فکرت و درگیر عوارض ناشی از خ ا نکن1
اول سعی کن 6روزت بشه 10روز و بالاتر1

ــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سلام ب همه1

[تصویر:  16916083-1454-l.jpg]
منظورم همون گودي و كبوديه زير چشمه
منظور شما از ترك طولاني مدت چقدر هست؟؟
 سپاس شده توسط
(1397 بهمن 11، 4:02)aliunknown نوشته است: اگه بخوام خلاصه ( خیلی خلاصه ) تجربه ام رو در خصوص عوارض خ.ا بگم :
از مهــــم ترینش شروع کنم :
همه چی زیر سر خ.ا نیست! ببینید. منظورم این نیست که خ.ا خوبه  Shy 1744337bve7cd1t81 منظورم اینه که دلیل بعضی از مشکلای شما خ.ا نیست! و ریشه تو چیزای دیگه ای داره.
مثال بزنم؟ من خ.ا رو دلیل اصلی افت نمراتم میدونستم. و این قول رو به خودم داده بودم تا خ.ا رو ترک نکنم نمراتم هم افزایش پیدا نمیکنه  Tears
خب . من ۲۰۵ روز پاک موندم - کاری به تعداد روزش نداشته باشید - و نمراتم نه تنها افزایش پیدا نکرد که بیشترم افت کرد.
زمین و زمان رو به بد و بیراه گرفتم . من این همه پاک موندم نتیجه اش باید بشه این ؟ آخر کار هم ۱۹ خرداد ۹۷ شکستم.... یکی از دلایل این بود.... من این همه پاک موندم و تو درسام هم پیشرفت نکردم :/ خب چه فرقی کرد با زمانی که تو خ.ا غرق شده بودم؟
خب ... چند وقت بعد فهمیدم من کاملا اشتباه فکر میکردم: خب آره. یه درصدی از افت نمراتم مربوط به خ.ا بوده. اماااا نه کُلـــــِش!!!!
من تنبل بودم. و تمام مدت نمیتونستم این رو قبول کنم. برای همین کل مشکل رو میچسبوندم به خ.ا و میگفتم تا ترک نکنم نمیتونم پیشرفت بدم نمراتم رو....
این تفکر نه تنها کمک کننده نیست که مضر هم هست چون یه ناامیدی شدیدی رو به همراه داره. دیگه مثالم زدم واضحه... به خودتون میگید این همه پاک موندم که چی؟ خب آقا مشکل شما ریشه اش فقط توی خ.ا نیست. یه جای دیگه ی کار هم شدیدا میلنگه. باید ببینی اون چیه!!! 

این رو همیشه به یاد داشته باشید.... اوکی  53258zu2qvp1d9v ؟

مشکلات روحی ... زمان میبرن تا خوب بشن... اما خوب میشن.... ببینید نمیشه خیلی راحت اومد گفت انقدر زمان میبره.... از نظر من برای هر شخصی متفاوت هست زمان این بهبودی 1

مشکلات جسمی.... تجربه هام :
من کمرم داغون شده بود. اما یه دلیل دیگه هم داشت. من پشت سیستم درست نمینشستم.... دیگه خ.ا هم بهش اضافه شده بود و باعث وخیم تر شدن مشکل شده بود.... یه ورزش حتما ثبت نام کنید. حتمااااا. حتما حتما حتما حتما. خیلی از عوارض مثل لرزش دست و عدم تمرکز و خم شدن کمر و .... حل میشن.... 
تاری چشم... چیزی که وقتی دوران سریالی شدنم آغاز شد بیشتر از همیشه درگیرش شدم.
اما الان خیلی بهترم....
و یه سری چیز دیگه که الان نمیشه اینجا توضیح داد 1

در کل زیاد ذهن خودتون رو به این موضوع درگیر نکنید....
که خوب میشه یا خوب نمیشه....
به خودتون بگید حداقل که میتونیم جلوی خسارت بیشتر رو بگیریم؟
میتونیم نزاریم این شکاف عمیق و عمیق تر بشه....
با این تفکر بیاید جلو.... و امیدوار باشید  302

از اثرات خ ا. این ها هستن که ذهن آدم رو درگیر خودشون می کنن. واثرات روحی روانی روی شخص می زارن که توی تحصیل و یاد گیریش اثر داره.
با ترک کردن.ما خ ا نمی کنیم  ولی اثرات روحی و روانی که گذاشته  و موجب افسردگی و تنبلی شده و همینطور حواس پرتی میمونه. تا وقتی که به مرور خوب بشه. اثر خ ا فقط جسمی که نیست.روانی و روحی هم هست. بدن و روح انسان عادت کرده که درگیر چیزی باشه.به افسردگی یه جورایی عادت کرده.به تنبلی عادت کرده و این ها نیاز داره به ادامه تلاش برای درمانشون.

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
والا منم تا حالا نشده تو چهره کسی چیزی ببینم که به خودم بگم آهاااا اثر خ.ا ایناس
کوتاه بیاین و از کرم دور چشمی چیزی استفاده کنین تا ویتامین برسه و خوب شه

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
سلام

شب همگی بخیر

کسی بابت این موضوع مشکلی نداشت:

(1397 بهمن 9، 20:50)آرمین نوشته است: اینجا به جز خانم کویین کسی هست که پیام های پروفایل قبلیش رو نتونه ببینه؟

و
خانم رضوانه هم میگن که:

نقل قول: وقتی سپاس می زنم نه تنها سپاس رو نمایش نمیده بلکه سپاس های قبلی اون پست هم حذف میشه

اما وقتی دوباره وارد اون تاپیک میشم و پست رو می بینم همه سپاس ها و سپاس من هستن

کس دیگه ای هست این مشکل رو داشته باشه؟
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1397 بهمن 11، 23:20)آرمین نوشته است: خانم رضوانه هم میگن که:

نقل قول: وقتی سپاس می زنم نه تنها سپاس رو نمایش نمیده بلکه سپاس های قبلی اون پست هم حذف میشه

اما وقتی دوباره وارد اون تاپیک میشم و پست رو می بینم همه سپاس ها و سپاس من هستن

کس دیگه ای هست این مشکل رو داشته باشه؟

خانم رضوانه مشکلت چ شیکه Smiley-face-biggrin
میزنی نابود میکنی سپاس هارو ک Khansariha (58)
 سپاس شده توسط
سلام
خوبید؟؟؟؟

ما هم برگشتیم 4chsmu1 

چند تا سفر داشتیم

یک سفر به کشور مهاتما گاندی داشتیم، کشور عجایب و غرایب
کشور رنگ ها و طعم ها و زبان ها و ادیان جورواجور
با مردمی دوست داشتنی

از اون طرف هم بعد از برگشت رفتیم شیراز، شهر شعر و ادب
خیلی از جاهای زیبای شیراز رو رفتیم و گشتیم
مردم شیراز خیلی خیلی آروم و خوش اخلاق هستم.

برعکس تهران 4fvfcja

راستی، کانون چقدر عوض شده؟؟؟؟؟؟
هنوز چشم هام بهش عادت نکرده

تشکر از دست اندرکاران و آرمین و فریست بوی عزیز و بقیه
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام

خوش برگشتی عاشق.  317

برادر تو چرا این قدر در گردشی؟ 
مگه خونه زندگی نداری؟ 
مگه کانون نداری؟  Swear1

قول بده دفعه بعدی که رفتی هند من رو هم ببری. 
به عنوان بادیگارد هم شده میام.  4chsmu1

برامون از حال و هوای اون ور تعریف کن ببینیم چه خبر بوده.  Khansariha (18)
و 
شیراز هم که عالیه. خدا رو شکر خوش گذشته.  Khansariha (69)

یه تصویر هم از هند برای بچه ها بذارم که آشنا شن:

[تصویر:  india-1024x640.jpg]
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

دوستت دارم آرمین

این عکسی که گذاشتی رو من هم اولین باره می بینم 4chsmu1 
ما یه شهر دیگه ای رفته بودیم  4chsmu1 

من می آم کانون از روی امضای آرمین تاپیک ها رو پیدا می کنم و فعالیت می کنم توی کانون 4chsmu1
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
53258zu2qvp1d9v

سلام  Hanghead
 سپاس شده توسط
خیلی داغونم 
شدید پشت سر هم به فنا رفتم :(
باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و خود پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ ...