امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1402 بهمن 3، 0:50)يا ماه بني هاشم نوشته است:

بی معرفت مدیران ارشدی هستند که میبینن عضو غیر مدیر مسابقه موسیقی گذاشته و خودش سرپرستیشو قبول کرده ولی نه سپاس میزنن و نه سردر کانون اعلام میکنن نه نظر میدهند.

من به شخصه با موسیقی مخالفم. برید سخنرانیهای ... رو گوش بدید به این نتیجه میرسید همین موسیقی عامل برانگیختگی شهوت و عطش جنسی هست.
هیچ فرقی هم نداره چه بی کلام چه با کلام چه سنتی چه غیرسنتی و رپ و یا هر چیز دیگه.
...

فراموش نکنیم محور اصلی دور هم جمع شدنمون توی کانون ترک خ.ا هست. هر چیز فرعی‌ای که به این محور اصلی آسیب بزنه به نظر من نباید سمتش رفت.
 سپاس شده توسط
(1402 بهمن 4، 20:20)منتظر فرج نوشته است:
(1402 بهمن 3، 0:50)يا ماه بني هاشم نوشته است:

بی معرفت مدیران ارشدی هستند که میبینن عضو غیر مدیر مسابقه موسیقی گذاشته و خودش سرپرستیشو قبول کرده ولی نه سپاس میزنن و نه سردر کانون اعلام میکنن نه نظر میدهند.

من به شخصه با موسیقی مخالفم. برید سخنرانیهای ... رو گوش بدید به این نتیجه میرسید همین موسیقی عامل برانگیختگی شهوت و عطش جنسی هست.
هیچ فرقی هم نداره چه بی کلام چه با کلام چه سنتی چه غیرسنتی و رپ و یا هر چیز دیگه.
...

فراموش نکنیم محور اصلی دور هم جمع شدنمون توی کانون ترک خ.ا هست. هر چیز فرعی‌ای که به این محور اصلی آسیب بزنه به نظر من نباید سمتش رفت.

سلام منتظر فرج عزیز 302

مرسی که انتقاد کردید Thankyou

کاملا قبول دارم حرفتو . موسیقی باعث برانگیختگی میشه. ... درست میفرمایند.

ولی این تاپیک داخل کانون بوده و مسابقه ای که بنده طراحی کردم کاملا طبق چیزی بوده که یه تاپیک کانون بهش اختصاص داده شده. و خود مدیران ارشد هم موسیقی داخل این تاپیک ارسال کردند. اگر مخالف مسابقه بنده بودند به دلیل برانگیختگی اصلا نباید این تاپیک وجود داشت چه برسه به اینکه خودشون موسیقی ارسال کنند داخل سایت. 

حالا چرا داخل سایت ترک خ.ا یه تاپیک موسیقی که باعث برانگیختگی میشه وجود داره؟ اینو باید بری از کسایی که تاپیک رو ایجاد کردند بپرسی.

ولی تو جامعه ما خیلی از جوان ها موسیقی گوش میدهند و ادم غیر مذهبی داریم ادم مذهبی که اهل موسیقی باشه هم هست و برای اونهایی که گوش میدهند و بعضا زیاد هم گوش میدهند برای اونها میشه مسابقه گذاشت و اثر مفید داره. میتونه حواسشونو پرت کنه . میتونه بعضی وقتا که وسوسه میشن به صورت دارو عمل کنه و حواسشونو پرت کنه سمت گناه نروند. جدا از اینکه بنده مسابقه رو جوری طراحی کردم که شما عاشق روزهای خوبت بشی و عاشق خداوند بشی. موسیقی شاید مربوط به یه عشق زمینی باشه ولی شما جای مخاطب رو عوض میکنی و روز های خوبتو خطاب قرار میدهی. و باعث میشه عشقت و پایبندیت به عشقت به روزهای خوبت بیشتر بشه. و انگیزت برای پاکی بیشتر بشه و لذت ببری از پاکیت. و یا لذت ببری از عاشقی با خداوند. 

بقیه دوستان هم اگه دوست داشتن نقد کنند مسابقه موسیقی رو ببینیم خوبه یا بده؟ بی نمکه یا با نمکه؟

لینک مسابقه موسیقی 
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
 سپاس شده توسط
نقل قول: من به شخصه با موسیقی مخالفم. برید سخنرانیهای ... رو گوش بدید به این نتیجه میرسید همین موسیقی عامل برانگیختگی شهوت و عطش جنسی هست.

این سایت یه دوره ای روزانه 100 تا کاربر فعال داشت و روزانه 500 تا پست زده میشد
هر سری یک سری تغییرات تو کانون اعمال شد و یک مقدار دوز مذهبی سایت رفت بالا و هر بار کاربران سایت نصف شد

الان هم که فتوای حرام بودن اعلام پاکی صادر شده تعداد پست های روزانه از 7؛ 8 تا رسیده به دو تا پست در روز ؛  یکم دیگه اسلامش رو تشدید کنید موسیقی هم حذف کنید تا همین دوتا پست هم دیگه نبینیم 

ولی به طور کلی اگه میخوایید اعتقاداتتون تکمیل شه وجود دختر و پسر تو یک محیط مشترک حرامه ؛ وجود این سایت باعث میشه اسلام به خطر بیوفته ؛ کلا سایت رو تعطیلش کنید تموم شه بره

...
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
 سپاس شده توسط
[quote pid='631567' dateline='1706134287']
...
[/quote]

قبل از اینکه بحث بیشتر رو باهاتون ادامه بدم میخوام بپرسم هدفتون از مطرح کردن این سوالهای جهت دار به این شکل چیه؟! چه نتیجه‌ای میخواید بگیرید که روتون نمیشه مستقیم بگید و در قالب سوال میپرسید؟

(1402 بهمن 5، 1:41)رامین. نوشته است:
نقل قول: من به شخصه با موسیقی مخالفم. برید سخنرانیهای ... رو گوش بدید به این نتیجه میرسید همین موسیقی عامل برانگیختگی شهوت و عطش جنسی هست.

این سایت یه دوره ای روزانه 100 تا کاربر فعال داشت و روزانه 500 تا پست زده میشد
هر سری یک سری تغییرات تو کانون اعمال شد و یک مقدار دوز مذهبی سایت رفت بالا و هر بار کاربران سایت نصف شد

الان هم که فتوای حرام بودن اعلام پاکی صادر شده تعداد پست های روزانه از 7؛ 8 تا رسیده به دو تا پست در روز ؛  یکم دیگه اسلامش رو تشدید کنید موسیقی هم حذف کنید تا همین دوتا پست هم دیگه نبینیم 

ولی به طور کلی اگه میخوایید اعتقاداتتون تکمیل شه وجود دختر و پسر تو یک محیط مشترک حرامه ؛ وجود این سایت باعث میشه اسلام به خطر بیوفته ؛ کلا سایت رو تعطیلش کنید تموم شه بره

در مورد گروه ترک و اعلام پاکی که نمیدونم بهتره مدیرها بیان نظر بدن.
فراموش نکنیم که محور اصلی دور هم جمع شدنمون ترک خودارضایی هست دلیلش هم نهی شدن اون در دین اسلام هست.
موسیقی هم داخل همون اسلامی که من و شما بهش باور داریم مثل خ.ا حرام اعلام شده.
اسلام چیز تشدید شدنی نیست دوست عزیزم. نمیتونی به یک سری قوانین اسلام پایبند باشی و به یک سری اش پایبند نباشی.
در مورد جمله آخر هم لطفا مغالطه نکنید. توی مسجد هم دو جنس مشترک حضور دارند توی طواف خانه ی خدا هم همینطور. 
اینکه اینجا خانم و آقا پست میفرستن بستر گناه نیست ولی ممکنه کسی رو به گناه سوق بده که خب گروه های دخترانه و پسرانه برای همین ایجاد شدن فکر میکنم.
اما موسیقی بستر آشکار گناه هست.
 سپاس شده توسط
نقل قول: قبل از اینکه بحث بیشتر رو باهاتون ادامه بدم میخوام بپرسم هدفتون از مطرح کردن این سوالهای جهت دار به این شکل چیه؟! چه نتیجه‌ای میخواید بگیرید که روتون نمیشه مستقیم بگید و در قالب سوال میپرسید؟

من نظرم رو صریح و واضح گفتم . اینجا هم یک محیط سیاسی نیست که بخواییم بحث کنیم . فکر نمیکنم احتیاجی به توضیحات بیشتر باشه

نقل قول: فراموش نکنیم که محور اصلی دور هم جمع شدنمون ترک خودارضایی هست دلیلش هم نهی شدن اون در دین اسلام هست.

دلیل شما از ترک خودارضایی نهی شدن اون در اسلام هست نه دلیل همه
خیلی از اعضا تو این کانون بودن که حتی مسلمان هم نبودن

ولی همین نگرش شما باعث شد کانون به مرور از یک محیط عمومی که در اختیار همه بود کم کم تبدیل به حوزه علمیه ای بشه که جز افراد مذهبی_انقلابی کس دیگه ای نتونه فضاش رو تحمل کنه و ازش فاصله بگیره

نقل قول: موسیقی بستر آشکار گناه هست.

تبریک میگم . 
شما استعداد فوق العاده ای برای تبدیل شدن به یکی از مدیران رده بالای کانون جهت تصمیم گیری درمورد مسائل مهم کانونی رو دارین.
‌‌‌‌
سلام 303 

این تاپیک به علت عدم رعایت مکرر قوانین تا اطلاع ثانوی بسته خواهد شد.
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
سلام

انجمن باز است..
بیاین با هم شاد باشیم.. 63

یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

(1402 بهمن 27، 14:31)سها نوشته است: سلام

انجمن باز است..
بیاین با هم شاد باشیم.. 63

یاعلی.

سلام

مرسی 

اعیاد شعبانیه رو به شما و تمام بچه ها تبریک و شادباش عرض میکنم.  Confetti 2uge4p4
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
سلام عیداتون مبارک Confetti 317
میدونم هر کی دنبال زندگی خودشه و دلیل خاص خودشا داره برای نیومدن به کانون ولی حداقل از خودتون برامون بگید ماها یه زمانی هم گروهی بودیم و دوست بودیم
نگران میشیم خوب Hanghead
بیخیال هر چی بوده و شده
از امروز هر کی هر جا مطلب بزاره من میام برای حمایت ان شاءالله
تو مسابقه نقاشی که داداش یا ماه بنی هاشم برگزار کرده  شرکت کنید 49-2 49-2 49-2 49-2
واقعا دایی بودن و عمو بودن پروسه ی خیلی پیچیده ایه  Khansariha (56)

نوادگان همگی تو خونه ما جمع بودن ؛ یکیشون برگشت گفت دایی پیتزا میخوام ؛ بعد اون یکی گفت عمو پیتزا میخوام ؛ بعد همگی بصورت اجماع گفتن که پیتزا میخواییم  Khansariha (56)

اومدم 4 تا پیتزا سفارس بدم دیدم دونه ای 80 تومن ؛ مجموعا میشه 320 تومن ؛ برای اولین بار تو زندگیم اومدم یه حرکت اقتصادی انجام بدم
گفتم برم وسایلش رو بخرم بیارم بدم مامانم خودش بپزه
رفتم وسایل 4 تا پیتزا رو خریدم شد 400 تومن  4chsmu1

100 تومن پنیر
40 تومن خمیر اماده
60 تومن سس
60 تومن قارچ
60 تومن کالباس
60 تومن سوسیس
20 تومن ذرت

Khansariha (56)
هر جا مشاوره اقتصادی خواستید در خدمتم  Kool
‌‌‌‌
(1402 اسفند 5، 1:16)سر‌اب نوشته است: دوستان یه نکته‌ای بگم، با این تعداد افراد فعال سایت فک نکنم بشه مسابقه یا چالشی برگزار کرد، الان پلتفرم و شبکه‌های اجتماعی مثل تلگرام، واتساپ، اینستاگرام انواع شبکه‌ها وجود دارن که افراد بیشتر اونجا فعالن،، قبلا که بازدید این سایت شاید روزانه به هزار نفر میرسید شاید ۵۰۰ تا پست زده میشد... اما الان خلوت، دلیلش گستردگی بستر نته،، وقتی تپسی و اسنپ اومد راننده تاکسیا، آژانسا جمع کردن...
حالا اینجا خلوت بنظرم مثلا تو اینستاگرام یه صفحه از کانون بزنید اونجام کانون گسترش بدید، فعالیت این کانون فقط در بستر سایت وبلاگ ریشه دونده، ردپایی ازش جای دیگه وجود ندارع و مثلا الان کمتر کسی جذبش میشع
قبلا گوشی هوشمند نبود، طرف با رایانه یا لپ‌تاپ میومد پست میذاشت، این شده بود سرگرمی در عین حال ترک.. اما الان مثلا یکی برای سرگرمی یا کار میره تلگرام، اینستا و... اونجا سرگرم میشه و دنبال یه چیزی هست، همونجام مطلب در مورد ترک مثلا خ.ا یا هرچی میبینه همونجا بند میشه،، سازگار که شد دیگه جای دیگه نمیره...
حالا بماند که محتوای شبکه‌های مجازی سمیه و درکنار مطالب مفید کلی چیز بدرد نخور و محتوای غیر مفید تحویل میگیری...

کاش این کانونم طبق نظر دوستان که خوندم دو بخش تقسیم میشد، یه بخش مخصوص افراد مذهبی و بخشی برای افرادی که دنبال علم یا هرچی هستن، اینطوری درگیری نبود بهتر میشد،

حالا این یه نظر گفتم شاید مفید باشه.

سلام سراب جان Khansariha (8)
ممنون که نظرتو گفتی Thankyou

به نظر بنده دلیل اصلی خلوت بودن کانون قدیمی بودن پلتفرم نیست. دسترسی به این سایت خیلی راحته. و پست گذاشتن داخل سایت هم برای افرادی که یه مدت اینجا عضو بودند خیلی کار باحال و دوست داشتنیه. و یه مدت پست نزنن دلشون تنگ میشه. و این سایت هم مثل سایت ورزش3 بازدید داره. ورزش3 هم که تلگرام و.. داره. ولی همون سایتش ببین چه قدر نظر مینویسن زیر پست ها و چه قدر شلوغه.
بعدشم شما تو هیچ پلتفرمی نمیتونی به این شکل پست ارسال کنی. ما الان هممون به عنوان نویسنده یک سایت داریم پست میزنیم. و این هیجانش خیلی بیشتره تا پست زدن داخل تلگرام. داخل تلگرام شما میتونی عکس ارسال کنی زیرش متن رنگارنگ بنویسی و آهنگ بذاری و پست های 5 نفر رو یک جا ریپلای کنی پاسخ بدی؟ نه نمیشه. پس کانون هنوزم یه چیز متفاوت هست.
و در این روزهای خلوت کانون هم 1000 تا 2000 بازدید روزانه داریم. اگر این 1000 بازدید منجر به ارسال 20 پست روزانه هم میشد خیلی کانون پویاتر به نظر میرسید.
دلیل اصلی پست نگذاشتن میتونه صمیمیت اعضا باشه. صمیمت اعضا از بین رفته. اتفاق هایی که این دو سه سال افتاد باعث شد صمیمت مدیریت و اعضای عادی خیلی کم بشه. یک سری از اعضا طرف مدیریت رو گرفتند و یک سری طرف جبهه انتقاد کننده از مدیریت رو و یه سری هم طرف هیچ کس رو . و این باعث شد کانون سه قسمت بشه. مدیران و اعضای خیلی وفادار به مدیریت. اعضای انتقاد کننده از مدیریت. و اعضای عادی که نمیخوان خودشونو درگیر کنن. و این موضوع باعث شده حس هیچ کاری نباشه. و اصلا از برنامه های همدیگر حمایت نمیکنن. و با حمایت نکردن میخوان بگن ما کلا با شما مخالفیم. مثل مساله کشور که الان هم وقت مشارکت هست ولی ممکنه کینه و عدم صمیمیت مشارکت رو بیاورد پایین. بحث سیاسی ممنوع است و خیلی سر بسته گفتم.
کانون هم همین وضعیت رو داره. صمیمیت از بین رفته. اتحاد از بین رفته. و حس هیچ کاری نیست.
خوب راه حل چیه؟
باید یه جوری حس رو برگردونیم.

1. اول از همه صمیمیت مدیریت و اعضای انتقاد کننده باید بره بالا. و این دو قشر در کانون باهم کنار بیان و راضی به همکاری با هم بشوند. هرکدوم باید یکم کوتاه بیان. غرور و تکبر رو بگذارند کنار.
  2. مدیریت باید تاپیک های انتقادات و پیشنهادات رو باز کنه و با روی باز و روی خوش استقبال کنه از انتقاد سازنده و طرح های پیشنهادی اعضا. نه مثل الان که اصلا جواب پیشنهادات رو هم نمیدهند.
  3. افرادی که هنوز سایت رو چک میکنن رو به تیم مدیریتی اضافه کنن و اینقدر سخت گیری نکنن در انتخاب مدیران. ما الان میتونیم 10 مدیر به تیم مدیریتی اضافه کنیم. و این 10 مدیر وقتی مدیر بشوند فعالیتشون خیلی بیشتر میشه و با خلاقیت خودشون سعی میکنن بخش مرتبط با خودشون رو آباد کنن. مدیر انجمن گروه ترک. مدیر تالار ورزشی. مدیر شادشادشاد. مدیر تالار مسابقات. (مسابقه بدون اقرار به گناه مثل مسابقه ماه رمضان، شروع زندگی خوب با تغییر عادت، مسابقه ورزشی و ...)، مدیر مذهبی. مدیر گروه ترک. از افراد نپرسن میخواین مدیر بشین یا نه. چون حسش نیست. اعضا رو مدیر کنن و بگن این یک ماه این دو ماه شما مدیر این قسمتی . هر گلی زدی به سر خودت زدی.  مطمن باشن حسش میاد. و کولاک میکنن.
  4. پویش های باحال بگذارند. مثل پویش پست گذاشتن زیاد و حمله کردن به تاپیک های مختلف که باعث میشه همین 10 تا عضو بازدید کننده روزانه هر کدوم روزی 10 پست بگذارند و بشه 100 پست. مثلا یک مسابقه بگذارند سر زیاد پست گذاشتن (غیر اسپم) و اعضای عادی که سر میزنن رو تهییج کنن به حمله کردن به تاپیک ها و پست زیاد گذاشتن.
  5. خلاصه که خیلی کارها میشه کرد تا این صمیمت زیاد بشه. و دوستی شکل بگیره. و قبلا گفتم اعلام وضعیت پاکی مهمترین دلیل آمدن به کانون هست. باید یک سیستم بدون اقرار به گناه جایگزین بشه و اعضا اعلام وضعیت کنن. نه مثل الان که هرکی اعلام وضعیت کنه حس میکنه همه چپ چپ نگاهش میکنن. وضعیت سایت خیلی بد بود و با برنامه های امسال خیلی خیلی بدتر شد. الان هیچ برنامه ای برای اعلام پاکی نداریم. و این یعنی برای خیلی ها هیچ دلیلی برای کانون اومدن وجود ندارد. قبلا یه تاپیکی داشتیم به اسم اعلام وضعیت روزانه پاکی . این تاپیک به هیچ عنوان اقرار به گناه داخلش نداشت. ولی الان اون تاپیک رو هم بستن. و هیچ برنامه ای ندارن. از مسابقه ماه رمضان بنده هم هیچ حمایتی نکردند حتی حاضر نشدند سردر کانون بگذارند.

مسابقه ماه رمضان 1402 رو ببینید سی و دو سه نفر شرکت کننده داشته. همین پارسال. پارسالم کانون خلوت بود. ولی هیجان مسابقه این 30 نفر رو دور هم جمع کرد پارسال آقای صادقین سنگ تموم گذاشتن و خیلی حمایت کردند از این مسابقه. امسالم انشالله باکنار گذاشتن کینه ها و برگشتن صمیمت و حمایت تمام و کمال مدیریت و اعضا دوباره شاهد همچین مسابقه پر شوری باشیم.

[تصویر:  %D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%...A_8iof.png]
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
سلاااام عیدتون مبارک Confetti Confetti 317
ببخشید جواب پیام هاتون را ندادم Shy
 سپاس شده توسط
(1402 اسفند 5، 22:04)یا باب الحوائج نوشته است: سلاااام عیدتون مبارک Confetti Confetti 317
ببخشید جواب پیام هاتون را ندادم Shy

سلااااااام
2uge4p4
 حالت چطوره؟
2uge4p4
عید شمام مبارک 
2uge4p4
عید همگی مبارک

[تصویر:  depositphotos_45040079-stock-photo-choco...m_fmad.jpg]

[تصویر:  depositphotos_126688608-stock-photo-fres...s_comr.jpg]
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
سلام.
عید همگی مبارک
.
.
.
 سپاس شده توسط
سلام