امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

با سلام. ممنون از زحمات همه دوستان. منم یا ماه بنی هاشم عزیز را درک میکنم و اعلام وضعیت بسیار نتیجه مثبتی برایم دارد. همچنین یه وقتی هر روز با خانم رعنا عزیز درد و دل میکردم و خیلی پاکی راحت تر بود و نهایتاً از مدیریت محترم کانون اخطار دریافت کردم و مدتی به غیبت رفتم و دوباره برگشتم و فقط میتوانم برای خانم رعنا عزیز بابت زحمات بی دریغشان دعای خیر کنم. بهر حال برای قوانین انجمن احترام قائل هستم و مهم این هست که کانون برقرار باشه.  302
 سپاس شده توسط
(1402 دي 23، 21:59)silent scream نوشته است: سلام.
سلام
من حقیقتا وقت فعالیت رو ندارم وگرنه خیلی مشتاق بودم تک تک فعالیت ها و مسابقات رو شرکت کنم.  Khansariha (56)
و این پستو فقط برای زدن این حرف میزنم.
آقای یا ماه بنی هاشم، شما زیادی دارید از زاویه دید خودتون کانون رو می بینید.
بنده که گفتم برای تمام افراد کانون و تمام وضعیتهایی که قرار میگیرن برنامه داشته باشیم. چجوری میگید بنده همه رو زیادی از زاویه دید خودم میبینم؟ من مگه مسابقه ماه رمضان پارسال رو جوری طراحی نکردم که کسایی که نمیخواستن اعلام وضعیت پاکی انجام بدن بتونن شرکت کنن؟ کسایی که نمیخواستن اقرار به گناه کنن شرکت کنن؟ برای همه برنامه هام گفتم نظر سنجی کنید. مسابقه محرم که میخواست برگزار بشه به برادر صادقین گفتم اجازه بدید خود افراد انتخاب کنن چه کتابی بخونن چه فعالت مازادی داشته باشن. ایشون گفتن نه همون کتابی که من میگمو باید بخونن. بنده همیشه طرفدار آزادی عمل و انتخاب بودم مسابقه ماه رمضانم خودشون انتخاب میکردند چه کار های خوبی رو انتخاب کنن و امتیاز ها تعدیل شده بود. خیلی ها تو کانون با اعلام وضعیت مشکل دارند با مسابقه پاکی مشکل دارند. خیلی هام برعکس اگه نشمرند نمیشه. اگه روزهای خوب رو بشمرند بهتر پاک می مونن. برای همه باید برنامه داشته باشیم.
پس زیادی از زاویه دید خودم ندیدم درسته؟
بعدشم بارها گفتم تاپیک پیشنهادات و انتقادات رو باز کنید. ولی باز نمیکنن. پس کسایی که پیش نهادات بقیه و انتقادات بقیه براشون مهم نیست و با زاویه دید خودشون دارن کانون رو پیش میبرند بنده نیستم.
خانم عارفه یه بار به بنده گفت چرا میخوای برای همه تصممیم بگیری. من کی خواستم برای همه تصمیم بگیرم. دارم میگم نظر سنجی. نظر سنجی یعنی من برای همه تصمیم گرفتم؟  مدیر شاد شاد شاد رو گفتم سپهرر خیلی خوبه. آقای صادقین و خانم سنا هم همین موضوع رو به آقا آرمین گفتند . خود سپهرر راضی بود خانم یاقوت گفت بهش شما از منم مدیر بهتری میشو
ید ولی یک نفر از زاویه دید خودش سپهرر رو توانا برای مدیریت شاد نمیدونست و همون شخص برای کل ما تصمیم گرفت. پس اونی که برای همه تصمیم میگیره من بدبخت نیستم. 

منی که عضو بودم دوسال میگم از اعلام وضعیت ضربه خوردم و خب توی میزگرد هم اینو چند بار گفتم. قطعا اعلام وضعیت کردن هیچ سودی به حال فرد من نداره. اینکه مدام بیام به همه افراد اینجا خبر بدم نهاایت پاک موندن من سه روزه، نه تنها باعث نمیشه من قدر سه روز پاک بودنمو بدونم باعث ناامیدی و استرسمم میشه و اینکه بقیه چه فکری می کنن اضافه میشه و قبحش هم برام می ریزه. هیچ جوره نمی ارزه اعلام وضعیت برای من.. 
حتی قبل از این بحث ها هم من مدت ها بود اعلام وضعیت نمی کردم. در کل این دوسال شاید پونزده بار هم اعلام وضعیت نکرده باشم مگر روزای بالای 300 روز. Khansariha (56)
و این نمودار کشیدن و... شاید برای شما مناسب باشه. برای من اتفاقا مضره. برای من بهترین کار فراموش کردنه و نادیده گرفتن. اینکه هر روز بیام نمودار بکشم و چک کنم کجام و دارم چیکار کنم بیشتر روش زوم میشم و این خودش باعث میشه توجهم بهش جلب شه..
درسته. تیپ های شخصیتی آدم ها متفاوته. خیلی ها با برنامه ریزی مشکل دارند. با ثبت داده مشکل دارند. منم نگفتم برای همه. گفتم اگه یه روزی سایتی طراحی کردم این آپشن رو قرار میدهم. نگفتم همه رو مجبور کنیم. گفتم یه تاپیکی بزنیم که افرادی که میخوان بیان اونجا و وقتی خودشون اومدن ما ازشون بخواهیم اعلام وضعیت کنن که امروز ثبت کردند در دفتر چه یا نه. کسایی که میان داخل اون تاپیک رو باید ازشون بخواهیم ثبت کنن. اگه بدشون اومد خوب نمیان داخل اون تاپیک. یه اپشنه. زوری که نیست که.مثل بقیه تاپیک ها که زوری کسی رو مجبور نمیکنن فعالیت کنه. ولی تاثیر داره برای اونهای که اهلشن تاثثیر داره. ادم بدونه 12 ماه سال هر ماه چند بار خ.ا کرده معلومه که تاثیر میگذاره که اراده کنه کمترش کنه. برای شما نمیگما. برای اونا که تیپ شخصیتیشون میخوره میگم.

(1402 دي 23، 23:38)sanctity نوشته است: با سلام. ممنون از زحمات همه دوستان. منم یا ماه بنی هاشم عزیز را درک میکنم و اعلام وضعیت بسیار نتیجه مثبتی برایم دارد. همچنین یه وقتی هر روز با خانم رعنا عزیز درد و دل میکردم و خیلی پاکی راحت تر بود و نهایتاً از مدیریت محترم کانون اخطار دریافت کردم و مدتی به غیبت رفتم و دوباره برگشتم و فقط میتوانم برای خانم رعنا عزیز بابت زحمات بی دریغشان دعای خیر کنم. بهر حال برای قوانین انجمن احترام قائل هستم و مهم این هست که کانون برقرار باشه.  302
سلام 

ممنون از شما که بی تفاوت رد نشدید و نظرتون رو گفتید.
داداش منم مثل خودتم اگه روزهای خوبمو بشمرم مخصوصا داخل کانون خیلی خیلی بهتر پیش میرم. و به نظرم خیلی ها مثل ما دو تا اند. و اعلام وضعیت پاکی مثل خندیدن مسری است. یه نفر اعلام پاکی کنه پشت سرش چند نفر اعلام میکنن و کانون پویا تر میشه. خیلی ها بخاطر همین میان کانون.

یه بحث زمان هست
که آرمین عزیز به بنده گفت زمان مطرح نیست چه 5 ثانیه چه 500 سال پیش شما گناهی کردی نباید اقرار کنی

یه بحث مستقیم و غیر مستقیم هست
که بازم آرمین عزیز گفته غیر مستقیم هم اقرار به خ.ا نکنید و گناهه.

حالا این وسط خداییش خیلی حالتهای غیر مستقیم زیادی وجود داره.

مثلا همین حضور ما در کانون یعنی غیر مستقیم اقرار به گناه. یعنی ما یه روزی این گناه رو انجام دادیم که عضو شدیم.
غیر مستقیم شامل پیام های قبلی هم میشه یعنی اگه ما فعالیت هم نکنیم یه نفر پیام های قبلی ما رو ببینه یعنی ما اقرار به گناه خ.ا در گذشته نا معلوم کردیم که پستمون در کانون هست.

یعنی اگه یه نفر بگه 2 روز خوب دارم. غیر مستقیم داره اقرار به گناه میکنه.
و یه نفر که فقط پست بزنه و هیچی در مورد پاکی نگه بازم غیر مستقیم داره اقرار به گناه میکنه.

پس
اگه کسی نباید 2 روز خوبشو اعلام کنه
باید کل کانون رو پاک کنید از صفحه روزگار

مگراینکه بگین غیر مستقیم مشکلی نداره که دیگه اعلام وضعیت 2 روز خوبم مشکلی نداره.
چون طرف توبه کرده و توبه کننده مثل کسیه که هیچ گناهی نکرده.
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
 سپاس شده توسط
سلام 303

(1402 دي 22، 21:08)يا ماه بني هاشم نوشته است: باید بشینم فکر کنم.

همینش خوبه 53
.
.
.
در ضمن اینو بگم که؛ ما یه جاهایی یه موضوع رو نمیپذیریم، چون امکان اجرای اون نیست.

یا توانش نیست، یا وضعیت کانون ایجاب میکنه ردش کنیم، یا زمانش مناسب نیست، یا نکاتی داره که خلاف قانون یا هدف کانون هستن که باید رفع بشن یا...

اما در وقت و موقعیتی دیگه ممکنه این موضوع اجرا بشه.
چه به طور کامل یا جزئی.

زمانی که تاپیک های مختلف باز بود و امکان مدیریتشون فراهم بود و فعالیتی درشون اجرا میشد، برپا بودن؛ اما در موقعیتی که برای مدت طولانی راکد شدن یا نیروی کافی برای مدیریتشون نبوده و یا دلایل دیگه؛ طبعاً تصمیم به بستنشون گرفته شد.

و نکته مهم
هدف کانون، ترک خودارضایی هست.
ترک این گناه، اساس فعالیت کانون و مشخصه مسیر اونه.
بنابراین طبیعیه با مواردی که خلاف مسیر کانون و هدفش باشه مخالفت کنیم.

ما گفتیم که اقرار به گناه خلاف شرع و یک گناه کبیره ست.
و اگر اجماعی بر سر انجام کار خلاف شرع صورت بگیره، هر چقدر بزرگ و گسترده، اون اجماع از اساس باطله.

این در پاسخ به نقدیه که میگه «چرا اقرار به گناه رو به نظرسنجی نمیذارید؟».
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
(1402 دي 24، 18:46)مهدوی نوشته است: سلام 303

(1402 دي 22، 21:08)يا ماه بني هاشم نوشته است: باید بشینم فکر کنم.

همینش خوبه 53
.
.
.
در ضمن اینو بگم که؛ ما یه جاهایی یه موضوع رو نمیپذیریم، چون امکان اجرای اون نیست.

یا توانش نیست، یا وضعیت کانون ایجاب میکنه ردش کنیم، یا زمانش مناسب نیست، یا نکاتی داره که خلاف قانون یا هدف کانون هستن که باید رفع بشن یا...

اما در وقت و موقعیتی دیگه ممکنه این موضوع اجرا بشه.
چه به طور کامل یا جزئی.

زمانی که تاپیک های مختلف باز بود و امکان مدیریتشون فراهم بود و فعالیتی درشون اجرا میشد، برپا بودن؛ اما در موقعیتی که برای مدت طولانی راکد شدن یا نیروی کافی برای مدیریتشون نبوده و یا دلایل دیگه؛ طبعاً تصمیم به بستنشون گرفته شد.

و نکته مهم
هدف کانون، ترک خودارضایی هست.
ترک این گناه، اساس فعالیت کانون و مشخصه مسیر اونه.
بنابراین طبیعیه با مواردی که خلاف مسیر کانون و هدفش باشه مخالفت کنیم.

ما گفتیم که اقرار به گناه خلاف شرع و یک گناه کبیره ست.
و اگر اجماعی بر سر انجام کار خلاف شرع صورت بگیره، هر چقدر بزرگ و گسترده، اون اجماع از اساس باطله.

این در پاسخ به نقدیه که میگه «چرا اقرار به گناه رو به نظرسنجی نمیذارید؟».

این خطوط آبی زیر دلایل جناب صادقین برای رد پیشنهاد بندست. از میز گرد کپی کردم. 

اینکه هرچه قدر تمرکزها بالاتر بره، از پارکندگی ها جلوگیری می کنه، درست هست.

برای همین هم بود که در چند سال اخیر یه سری تاپیک های موازی که برای یک هدف بودند رو یکپارچه کردیم.
مسابقات ترک رو هم با انجمن گروه های ترک ادغام کردیم تا بتونیم فعالیت هایی که مستقیماً مربوط به ترک هستند رو یکپارچه کنیم.

منتها ادغام همه تاپیک های مفید کانون در گروه ها، باعث کاهش نظم و ترتیب میشه.
و این بی نظمی ها باعث میشه سرپرست ها ندونند دقیقاً باید چی کار کنند.
درصد خطاها هم در این طور اعلام وضعیت ها بالا میره. یکی ممکنه مدال کنترل نگاهش به تاخیر بیفته.
یکی اعتبارش به تاخیر میفته.

الان فرض کن یه نفر، هم موعد اعتبار نمازش هست و هم موعد اعتبار کتابخوانی و هم اعتبار ورزش. وقتی همه این ها در یک پست جمع باشه، سرپرست چه طوری می تونه به همه این ها اعتبار بده؟ [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
این طوری کمتر کسی حاضر میشه سرپرست بشه. چون نمی دونه دقیقاً چی به چیه.

ضمن اینکه وقتی کسی در تاپیک ورزشی فعالیت می کنه، این فرصت رو پیدا می کنه تا مطالب انجمن ورزشی رو هم بتونه بخونه و یاد بگیره.
البته به شرطی که نکته های مربوط به فعالیت اون تاپیک ها هم در طول فعالیت ها قرار داده بشه.

ولی برای جلوگیری از سردرگمی ها، میشه یک تاپیک جدید تاسیس کنیم و لیستی از تاپیک هایی که فعالیت محور هست رو در اون قرار بدیم.
لینک اون تاپیک رو هم در پست های ابتدایی هر گروه قرار میدیم تا اعضا راحت تر بتونند تاپیک ها رو پیدا کنند [تصویر:  128fs318181.gif] 

همون موقع هم این تاپیک ها خلوت بود. این دلایلی که باهاش پیشنهاد بنده رد شده نشون میده شماها فقط با بنده مشکل دارید و اگه یک پیشنهاد یکسان رو بنده بدهم موافقت نمیکنید همون پیشنهاد رو خودتون بدید میشه عالی درجه یک بی نظیر.

هدف کانون ترک خود ارضایی هستو همه میدونن. آیا هدف کانون کاهش تعداد خ.ا و ترک تدریجی نیست؟ پیشنهادی که بنده دادم برای مسابقه و ترک تدریجی بود اساسش و بعد همین دیروز پریروز برای اعلام وضعیت بدون گناه دوباره یه پیشنهاد بر همین اساس ترک تدریجی دادم . اینا باعث ترک تدریجی میشن . بازم مخالفت کردید. با چه دلیلی؟ هدف کانون ترک خ.ا است نه ترک تدریجی.  واقعا میخواین همه رو یه دفعه ترک بدین ؟ یه شبه؟   پس چرا مخالفت میکنید. چرا آرمین میگه هدف کانون ترک تدریجی نیست ؟ نمیخوایم 10 تا خ.ا فرد در ماه رو بکنیم 6 تا .

اقرار به گناه ، گناهه درست. همه قبول داریم. ولی سر شدت برخورد با این قضیه اختلاف هست. سر اینکه با چه شدتی تو کانون پیاده بشه. اگه میخوای 0 بشه باید کل کانون رو پاک کنی. چون حضور شما در این کانون یعنی یک جوانی یه روزی خ.ا کرده. همین حضورت یعنی یک نفر گناه کرده. به طور غیر مستقیم. پس سر شدتش باید نظر سنجی بشه. یکی میگه بالای 10 روز مجاز باشه. یکی میشه بالای 2 روز خوب مجاز باشه. یکی میگه افراد زیر 10 روز پیش هم باشن بقیه پیش هم . یکی میگه 0 تا 100 و بینهایت همش مشکل داره. داداش نظر سنجی کنید . و بعد قاطعانه عمل کنید. اگه مشکل داره اعلام وضعیت پس چرا یه عده دارن در گروه های ترک همین الان این کارو میکنن و من بدبخت چون نمیخوام خلاف دستور شما عمل کنم این کارو نمیکنم. اگه مشکل داره هیچ کسی اعلام وضعیت نکنه. چه 0 چه 100 چه 2 سال. اگه مشکل نداره بذار همه اعلام کنیم. من الان چه کار کنم؟ اعلام وضعیت کنم یا نکنم؟   چرا قاطعانه نمیگین ما چه کار کنیم. یه نظر سنجی بذارید با گزینه های خیلی متنوع از 2 روز تا 10 روز و بیشرترین رای اجرا کنید قاطعانه.    اگه با 2 سال خوبم مشکل دارید؟ پس کلا همه رو کنسل کنید بگید فقط اعلام وضعیت ثبت اعلام وضعیت در دفتر خصوصی مجازه.   اینجوری که شما عمل میکنید یه عده اعلام وضعیت میکنن و یه عده اذیتند تبعیض دارین قائل میشید. بی نظمی ایجاد شده.

موفق باشید 302 302 302 302 302 302 302 302 302 302 302
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
برای اینکه اعلام وضعیت پاکی داخلش گناهی نباشه میشه اینجوری عمل کرد

فرض کنید یه شخصی اصلا خ.ا انجام نمیده و تاحالا تو عمرش انجام نداده این شخص میاد و میگه من بهمن 1402 رو پاک بودم کامل

این اعلام وضعیت این شخص به صورت غیر مستقیم اعلام لغزش نیست درسته؟

چون مشخص نکرده قبلش چه اتفاقی افتاده فقط گفته بهمن رو پاک بوده

و ما میتونیم بهش امتیاز بدیم براش جشن بگیریم و ...

حالا یه شخصی که 25 دی 1402 لغزش کرده هم میاد و همون عبارت رو میگه : من بهمن 1402 رو کامل پاک بودم

این شخصم قبلش رو اعلام نکرده هیچ کسی نمیدونه لغزش داشته یا نه پس غیر مستقیم هم اعلام لغزش نکرده و مشکلی نداره

پس اگر ساز و کاری باشه که افراد بتونن این شکلی اعلام وضعیت کنن حتی غیر مستقیم هم اقرار به گناه نمیشه

فقط یه مشکلاتی پیش میاد

مثلا شخصی دی 1402 رو اعلام میکنه که کامل پاک بوده
بهمن رو هم اعلام میکنه
اسفند رو اعلام نمیکنه
فروردین 1403 رو اعلام میکنه

اینجوری ما به طور غیر مستقیم حدس میزنیم که طرف لغزش کرده که نیومده. اون بنده خدا خودش اقرار نکرده ها. ما از بس باهوش هستیم خودمون نتیجه گیری میکنیم که این شخص که همیشه فعال هست در کانون با احتمال 90 درصد لغزش کرده که نیومده بگه اسفند 1402 رو پاک بودم.

اگر باهوش بودن ما رو جز گناه اقرار به گناه طرف حساب نکنید به طور غیر مستقیم پس این طرح خوبی میشه و ماهانه و هفتگی و حتی 3 روز 3 روز میشه اجراش کرد

ولی اگر باهوش بودن ما = اقرار به گناه غیر مستقیم طرف 

بازم باید روش فکر کرد و مشکلاتشو برطرف کرد
میشه با فکر کردن اون باگ رو برطرف کرد

حالا همه دوستان نظر بدهند 
همه بیان خواهشا نظر بدهند
باهوش بودن ما = گناه اقرار به گناه غیر مستقیم طرف یا نه؟
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
با سلام. ممنون از پیشنهاد یا ماه بنی هاشم عزیز بله قطعا هر نوع اعلام وضعیت پاکی باعث ایجاد تعهد در ادامه مسیر خواهد بود. 53
 سپاس شده توسط
(1402 دي 27، 0:32)sanctity نوشته است: با سلام. ممنون از پیشنهاد یا ماه بنی هاشم عزیز بله قطعا هر نوع اعلام وضعیت پاکی باعث ایجاد تعهد در ادامه مسیر خواهد بود. 53

سلام سامان جان  302

داداش دیروز بیش از 6000 بار کانون چک شد ولی کسی جواب سوال منو نداد. 

بیا خودمون دوتا بحث کنیم

ما که مرجع تقلید نیستیم ولی با عقل خودمون بیا این مساله رو بررسی کنیم.

اگه من بیام داخل گروه سرو و بگم من 24 دی و 25 دی و 26 دی رو کامل پاک بودم . آیا شما فکر میکنی که من 23 دی لغزش داشتم که نگفتم ؟
اگر فکر کنی من لغزش داشتم آیا این فکر کردن شما گناه اقرار به گناه غیر مستقیم بنده است؟ 

به نظر خودم به هیچ وجه فکر کردن شما گناه بنده نیست. چون شما حتی با قطعیت 100 درصد هم نمیتونی اینو بگی. فقط میتونی بگی با احتمال زیاد لغزش کرده که نگفته.

پس اعلام وضعیت یک روزه هم شدنیه. فقط تعداد روز خوب نباید ذکر بشه.
مثلا طرف بیاد و بگه من 26 دی رو  پاک بودم. این اعلام وضعیت هیییچ مشکلی نداره. از نظر بنده نداره.

حالا شما بیا نظرتو بگو لطفا. فرض کن یک جایی دسترسی به مرجع نیست و خودتی و خودت. فکر کن و نظرتو بگو. هرچی که باشه. Thankyou

اگه کسی آینده کانون براش مهمه بیاد نظرشو بگه لطفا.  49-2
اگه این شکل اعلام وضعیت اوکی باشه. Khansariha (69)
مشکل اقرار به گناه حل میشه و خیلی به کانون کمک خواهد کرد. Khansariha (69)

ا 

از آقای مهدوی ، خانم عارفه و سرباز گمنام و خانم بنده پاک و خانم آسمان و داداش سپهر و داداش شهریار که این چند روزه کانون پست گذاشتند هم دعوت میکنم جواب این سوال رو بدهند.  Thankyou

ازمدیران کانون : خانم سها، آقا آرمین ، آقای صادقین، خانم سنا ، آقای تاج ، و مدیران بازنشسته آقای یاباب الحوائج خانم یاقوت ، آقای شازده کوچولو و آقا رامین آقای عاشق فاطمه زهرا  و خانم کویین خانم شادن  هم که احتمال خیلی زیاد این پیام رو میبینن خواهش میکنم  نظرشونو بفرمایند. Thankyou

از دوستانی که این مدت به کانون سر میزدند مثل آقای پشتکار و آقای محسنین خانم مبینا آقای جاویدان و .... هم دعوت میکنم تشریف بیاورند و نظر بدهند. Thankyou

Khansariha (8)
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
با سلام. ممنون از پیگیری یا ماه بنی هاشم عزیز بله این سبک از اعلام وضعیت با عدم قطعیت و بدون ذکر ارقام فکر میکنم مورد قبول مدیریت باشه. فرضا تنها تاریخ پاکی را ذکر میکنیم.
 سپاس شده توسط
(1402 دي 27، 23:56)sanctity نوشته است: با سلام. ممنون از پیگیری یا ماه بنی هاشم عزیز بله این سبک از اعلام وضعیت با عدم قطعیت و بدون ذکر ارقام فکر میکنم مورد قبول مدیریت باشه. فرضا تنها تاریخ پاکی را ذکر میکنیم.

سلام

ممنون از شما که در این روزای خلوت کانون، کانون رو تنها نگذاشتید Thankyou Khansariha (8) 

حالت های مختلفی میشه کار کرد. یه حالتش همینه که تاریخ هایی که پاک بودیم رو اعلام کنیم. به این شکل بقیه افراد گروه با احتمال مثلا 90 درصد تشخیص میدن که تاریخ هایی که اعلام نکردیم دچار لغزش شدیم. حالا میشه یه سیستم هایی طراحی کرد که افراد گروه با احتمال خیلی کمتری این تشخیص رو بدهند.

مثلا اعلام وضعیت به اجبار باید 3 روزه باشه
کسی که 23 دی پاک بوده هم نمیتونه اعلام وضعیت پاکی روز 23 رو اعلام کنه وقتی میگه 24 و 25 و 26 دی رو پاک بودم سه روزش پر شده و 23 دی چه پاک بوده چه نه ، نباید اعلام کنه. به این شکل شما با احتمال زیر 50 درصد میتونی بگی لغزش کرده . 

میشه همچین سیستم هایی طراحی کرد. 

بعدشم یه چیز دیگه
اگه کسی بیاد بگه من بیش از 10 روز خوب دارم شما میتونی با قطعیت 100 درصد بگی این شخص لغزش کرده؟ نه نمیشه گفت  Khansariha (69)
چون بیش از 10 روز خوب شامل بی نهایت روز خوبم میشه Khansariha (69)

پس با دوتا واژه ی بیش از میشه اعلام وضعیت عددی انجام داد و خط امتیاز و ستاره گرفت 2uge4p4 

من بیش از یک روز خوب دارم .....هیچ مشکلی نداره و اقرار به گناه غیر مستقیم نیست
من بیش از سه روز خوب دارم.....هیچ مشکلی نداره و اقرار به گناه غیر مستقیم نیست
من بیش از ده 
من بیش از بیست
من بیش از سی
من بیش از 100 
من بیش از 2 سال

2uge4p4
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
جام ملت های آسیا رو دنبال میکنید؟
حالت های احتمالی که ممکنه رخ بده رو داخل جدول زیر آوردم.
سخت ترینش جدول زرد رنگ میشه که به عمان و بعد کره میخوریم!

[تصویر:  _باشگاه_های_آسیا_pt03.png]

Khansariha (46)  انشالله همشونو میبریم  Khansariha (46)
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
با سلام. ممنون از راه حل یا ماه بنی هاشم عزیز بله این روش اعلام وضعیت پله کانی بصورت پاکی بیش از 10، 20، 30 روز و ... به هدف مدیریت کانون نزدیک تر هست و امتیازدهی را هم برای سرپرست گروه ها راحت تر خواهد کرد ضمن اینکه برای اعضاء هم تعهدی ایجاد خواهد کرد تا به پاکی ابدی برسند. بینهایت ممنونم.  302
 سپاس شده توسط
(1402 دي 28، 21:50)sanctity نوشته است: با سلام. ممنون از راه حل یا ماه بنی هاشم عزیز بله این روش اعلام وضعیت پله کانی بصورت پاکی بیش از 10، 20، 30 روز و ... به هدف مدیریت کانون نزدیک تر هست و امتیازدهی را هم برای سرپرست گروه ها راحت تر خواهد کرد ضمن اینکه برای اعضاء هم تعهدی ایجاد خواهد کرد تا به پاکی ابدی برسند. بینهایت ممنونم.  302

سلام 

بنده هم از شما بی نهایت ممنون و سپاسگزارم  Thankyou 

باید منتظر بمانیم و ببینیم مدیران گل کانون نظرشون چی هست و اگر مخالف هستند با کجای طرح مخالف هستند و با فکر کردن باگ ها و مشکلاتشو برطرف کنیم.

فعلا منتظر نظر مدیران میمونیم.
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
به نام خدا

بیانیه از طرف آقایون کانون

از طرف آقایون کانون ، به مدیران عزیز و گل کانون  53

خواهشمندیم فعالیت گروه سرو رو متوقف کنید. و یک گروه جدید برای آقایون کانون تاسیس کنید. عنوان گروه جدید رو اجازه بدهید خود اعضا با نظر سنجی انتخاب کنند.
و شیوه اعلام وضعیت پاکی در این گروه جدید رو به صورت زیر قرار دهید.

1) اعلام وضعیت ( ثبت اعلام وضعیت در دفترچه خصوصی)
2) اعلام وضعیت روزهای پاکی با تاریخ ( بدون اشاره به تعداد روز خوب و یا تاریخ لغزش)
3) اعلام وضعیت روزهای پاکی فقط به صورت 3 روزه و یا 1 هفته ای و یا 1 ماهه ( با تاریخ مشخص بدون اشاره به تعداد روز خوب و تاریخ لغزش)
4) اعلام وضعیت به صورت فرمت ( بیش از چند روز خوب ...مثلا بیش از یک روز خوب ...بیش از ایکس روز خوب )

بنده این پیام رو با اینکه میدانم تمام مدیران میبینن باز هم گزارش میزنم تا بیشتر توجه کنند. این درخواست تمام آقایون کانون هست. 
برای ایجاد تنوع و تازگی روح گروه جدید لازمه.
برای تعیین تکلیف نوع فعالیت و اعلام وضعیت که مهمترین دلیل پست گذاشتن اعضا هست این تغییر لازمه.

خواهش میکنم با این درخواست موافقت بفرمایید .   53

یا علی
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط
تولد امام جواد (ع) و حضرت علی اصغر(ع) خیلی خیلی مبارکا  Confetti Confetti
تولد پسر امام رضا و پسر امام حسین بسی تبریکات ویژژژژژه  317 317
امیدوارم هر چی دعا و آرزو دارین تو شب تولد این دو بزرگوار برآورده بشه  Greenstars Greenstars

برای منم و مشکلم دعا کنین خواهشنی  302 302
یه مشکلی هست که اگر حل نشه اوضاع خیلی بد میشه Hanghead Hanghead
بسی التماس دعا 302 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
نقل قول: [تصویر:  hanghead.gif]

یاد حرفای دایی جان میوفتم که میگفت هر کس باید بازی زندگی شو تنها بره

انگاری هر کس رفته سراغ زندگیش

و چقدر از بی معرفتی بعضی ها  دلم میگیره!!! 

دو ماه اخیر کانون انقدر خوب و مفید بود که تو هیچ دوره ای شاید اینطوری نبود حداقل برای من
حیف که جز معدودی استفاده نکردن
و از اون بدتر حیف که بعضی ها نه تنها قدر ندونستن ، بلکه بد و بی راه هم گفتن به ناحق
متاسفم براشون !!! برای اون هایی که فقط برای نوشتن 4 تا عدد و رقم و رکورد  میان کانون !!!
مخاطبم اینجا نیست ..هیچکس به خودش نگیره

سلام خانم سنا

حالتون چطوره ؟ خوب هستید؟ خیلی وقته باهاتون صحبت نکردم. 
پس ما شدیم بی معرفت؟ 

خانم سنا اگر بحث بی معرفتی باشه ما میتونیم حداقل یک جلد کتاب از بی معرفتی مدیران کانون تو این یکی دوسال بنویسیم.

برنامه های کانون تو این دو ماه هرچی که بوده وقتی مفیده که مخاطب داشته باشه. تلاش بی فایده به چه دردی میخوره؟ شما هزار ساعت وقت بگذار وقتی کسی استفاده نکنه به چه دردی میخوره. فقط عمرتو تلف کردی. تازه اصرافم کردی و گناه کبیرست.
اولا برنامه های کانون فقط وقتی سپاس بخورن و یا پاسخ و مشارکت داشته باشن مفید نیستند و همین که روزانه 6000 تا کاربر فعال چک میکنن یعنی تا بخشی مفید بودند. همین که 6000 نفر تفسیر قرآن که شما میگذارید رو میخونن همین یعنی مفید بودن. و با سپاس نخوردن تنها نمیشه گفت نادیده گرفته شدن.
خیلی از اعضا خواننده اند. فقط میخونن و پست هارو میبینن ولی حس پست گذاشتن به هر دلیلی ندارن. این اعضا رو نمیشه بهشون گفت بی معرفت. چون دوست ندارن حضورشون حس بشه. انتخابشون اینه که فقط خواننده باشن. حتی سپاسشون هم نباشه. دوست ندارن اثری از خودشون باشه. (به همان دلیلی که خود شما خیلی از پست های کانون که مورد تاییدتون هم بوده ولی سپاس نزدید ولی خوندید)

دوما
برنامه های کانون نقد بهشون وارده. و مدیرانی که نقد رو نپذیرند و حتی به انتقاد کننده ها حمله کنن مثل آقای مهدوی که به بنده حمله کرد و گفت چرا با لحن بد صحبت میکنی. یا شما که میگید به ناحق داری بد و بیراه میگی. این ها یعنی شماها مدیرانی نقد ناپذیر هستید. فقط دوست دارید تعریف و تمجید بشنوید. نقد رو بد و بیراه میدونید. تاپیک انتقادات رو بستید تا کسی نقدی ازتون نکنه. خودتون و طرز فکرتون و تصمیم هاتون رو بدون هیچ عیب و نقصی میدونید. و تا کسی بهتون نقد میکنه میشه بیمعرفت میشه بد و بیراه گو . میشه بی ادب . میشه لحن بد. میشه بی احترامی. میشه بی اخلاقی.
تمام برنامه های کانون تو این دو ماهه نقد بهشون وارده.
از مسابقه سپهرر گرفته که میتونست با بازه زمانی اجرا بشه و نشد و اعضا عادی شدن بی معرفت به دلیل بی فکر بودن مدیریت در اجرا کردن برنامه.
از مسابقه عکس حتی که بهترین برنامه بود ولی بازم نقد بهش وارده چون خانم یاقوت محدودیت تعداد شرکت کننده تعیین کرده بود و خود شما و خیلی های دیگه بخاطر محدودیت تعداد شرکت کننده شرکت نکردند. (یعنی بهترین برنامه و پرمخاطب ترین این دوماه کانون هم نقد بهش وارد بود و میشد خیلی بهتر برگزار بشه و این نقد نقد مفید و سازندست ولی برای مدیرانی که نقد پذیر باشن نه مدیرانی که خودشون رو عالی از هر عیب و نقصی بدونن)

یه سری برنامه هام که ذاتا خوب بودند مثل تفسیر قرآن و مسابقه نویسندگی و ... که بخاطر خلوت بودن کانون استقبال نشد. از حرف شما بنده خیلی تعجب کردم که مدیر ارشدمون تاسف میخوره برای کسایی که تنها هدفشون از کانون اومدن 4 تا عدد و رقمه و رکورد زدن. منم برای شما تاسف میخورم که طرز فکرتون اینه. و نمیدونید واقعا 99 % افرادی که عضو کانون میشن لحظه ای که تصمیم میگیرن عضو این مکان بشن فقط هدفشون خلاصی از اعتیاده و خستگی از اعتیاد و رسیدن به پاکی موقت و خلاص شدن از وضعیت سریالی هست. برای شمایی که اینجوری صحبت میکنید بنده شدیدا متاسفم. بالای 90% اعضای کانون اینقدر مشغله دارند که فقط انتظارشون از کانون اینه مکانی باشه که در حد یک نیم خط اعلام وضعیت پاکی کنن و برن. تا متعهد بشن به پاکی و بتونن دلیل داشته باشن برای مقابله با نفسشون. همون عدده و همون رکورد زدنه کل شور و اشتیاق اون هاست برای اینکه وسوسه هاشونو رد کنن. و شما این شور و اشتیاق رو مسخره کردید. واقعا مشخصه که  اصلا نمیدونید اغلب افرادی که میان کانون برای همین یه نیم خط نوشتن میان. نه برای برنامه ریزی نه برای اصلاح سبک زندگی نه برای تفسیر قرآن. آره اگه کانون اسمش چیز دیگه ای بود و سایت برنامه ریزی بود  و سایت اصلاح سبک زندگی بود باید تاسف میخوردید. ولی اینجا کانون ترکه. نه سایت برنامه ریزی. و مدیر ارشدش باید اینو بدونه که 99 درصد افراد برای پاکی و همون عدده میان اینجا.  و اگه شما برنامه ای برای پاکی نداشته باشید هیچ کس نمیاد اینجا واسه برنامه ریزی و اصلاح سبک. اگه برنامه برای پاکی و اون عدده باشه در کنارش میشه برنامه ریزی و اصلاح سبک و تفسیر قرآن هم کار کرد.

خانم سنا

بی معرفت مدیر کلی هست که میدونه عضو غیر مدیر کانون چندده ساعت وقتشو گذاشته تا تاپیک های برنامه ریزی رو رونق بده ولی به خودش زحمت نمیده یه سپاس ساده زیر پست های تاپیک جدید برنامه ریزی بزنه.

بی معرفت مدیر ارشدی هست که همه تاپیک های جدید رو تو اخبار اعلام میکنه ولی تاپیک های اکسل برنامه ریزی و برنامه ریزی قدم به قدم رو اعلام نمیکنه و تبعیض قائل میشه بین یه تاپیکی مثل درسیجات و تاپیک های برنامه ریزی.

بی معرفت مدیر گروه ترکی هست که حامی دو گروهه و باید حمایت کنه ولی از عمد به عنوان آخرین نفر در آخرین روز در آخرین ساعت میاد برای ثبت نام مسابقه ماه رمضان تا به برگزار کننده بی احترامی کنه.

بی معرفت مدیر کل و مدیر گروه ترکی هستند که میبینن عضو غیر مدیر کلی زحمت کشیده و پویش برنامه ریزی برای پویا سازی کانون راه انداخته و نه تنها شرکت نمیکنن با اینکه فقط 5 دقیقه وقت میخواست حتی سپاسم زورشون میاد بزنن.

بی معرفت مدیر کلی هست که فقط پست های مدیر کل دیگه رو سپاس میزنه. و وسط بحث با اعضای عادی غیبش میزنه.

بی معرفت مدیر کلی هست که پست اعضا رو نه تنها جواب نمیده بلکه پستشون رو منتقل میکنه به میزگردی با موضوع دیگه و میگه تمرکز بحث رو بهم نزنین.
بی معرفت مدیر کلی هست که بدون اینکه چیزی بدونه از خودش اعضا رو قضاوت میکنه و میگه این شخص هدفش از کانون اومدن پاکی نیست.

بی معرفت مدیر ارشدی هست که از اعضا میخواد پیشنهاد بدن و نه تنها پستشون رو سپاس نمیزنه اصلا جوابشونو نمیده. حتی حاضر نیست بگه نمیدونم بگه مخالفم.

بی معرفت مدیر گروه ترکی هست که حامی دو گروهه ولی جشن های پاکی اعضا رو بخاطر مشکلی که با برگزار کننده جشن داره شرکت نمیکنه.

بی معرفت مدیر ارشدی هست که خودش برنامه های کانون رو این دوماهه شرکت نکرده و به بقیه میگه بی معرفت.

بی معرفت اون مادری هست که غذای بی نمک میپزه و اگه بچه هاش نخورن بهشون برچسب بی معرفتی و بی انصافی میزنه.

بی معرفت اون مدیر ارشدی هست که بچه ها رو مجبور میکنه کتابی که خودش دوست داره بخونه رو بخونن.

بی معرفت اون حامی گروهی هست که یه بارم حاضر نیست پست سرپرست گروه که کلی وقت گذاشته جدول اعلام وضعیت آماده کرده رو سپاس بزنه.

بی معرفت اون مدیر برنامه ریزیه که میدونه سرپرست برنامه ریزی چه قدر زحمت کشیده تا برنامه تیر ماه رو قبل تیر اماده کنه و منتظر یک اوکیه فقط ولی برای یه اوکی دادن 5 روز طول میکشه تا سایت رو چک کنه.

بی معرفت مدیر کلی هست که کل تلاش افراد برای پاکی رو نادیده میگیره و برچسب عدم تعهد میزنه به افرادی که بالای 40 روز خوب رو ندیدن.

بی معرفت مدیر کلی هست که میاد و میگه میخواهیم پست اختصاصی برای سریالی شدن بسازیم و سر در کانون بگذاریم برای همیشه ولی با حب و بقض مدیریت میکنه و وقتی میبینه مهمترین پست اون تاپیک رو شخصی زده که باهاش مشکل داره کلا صرف نظر میکنه از پست اختصاصی سریالی شدن و بخاطر مشکل داشتن با شخص خاصی نسبت به کل کانون بی معرفت میشه.

بی معرفت مدیران ارشدی هستند که میبینن عضو غیر مدیر مسابقه موسیقی گذاشته و خودش سرپرستیشو قبول کرده ولی نه سپاس میزنن و نه سردر کانون اعلام میکنن نه نظر میدهند.

خانم سنا بی معرفت فقط ما اعضای عادی نیستیم. شما مدیرا دست ما اعضای عادی رو تو بی معرفتی از پشت بستین.
اونقدری که بنده این مدت حرص کانون رو خوردم هیچ کدوم از شما مدیرا حرص نخوردید. تازه متهم میشم به اینکه هدفم از کانون اومدن پاکی نیست.

اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
 فکر میکنی ؟ 
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان