امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1396 فروردين 6، 19:55)aliunknown نوشته است:
(1396 فروردين 6، 14:42)همایون2017 نوشته است:
(1396 فروردين 5، 23:48)aliunknown نوشته است: همین چند دقیقه پیش بود که داشتم میشکستم دوباره ...
اووووف
خداروشکر که خدا به دادم رسید . الانم سریع اومدم اینجا و واقعا هر جوری فکر میکنم انگار اون لحظه خودم نبودم
انگار علی خودش نبود انگار یکی دیگه بود Hanghead
خداروشکر که بازم از بغل وسوسه رد شدم ...
/////////////////////////

کارت عالی بود.
ممنونم آقا همایون ولی امروز بیشتر از دیروز مورد حملات پی در پی ( ! ) قرار گرفتم و زیر بار فشار شکستم Hanghead
//////////////

من از روز اولی ک اومدم تو کانون نمیدونم چرا از اعتماد بنفس شما توی حرفاتون خیلی خوشم اومد و پیش خودم گفتم علی حالا حالا تکون نمیخوره جلوی هیچ لغزشی 

نباید میشد اما شد. برا خودت ی تنبیه بزار ک لغزش کردی ی چی رو برا خودت محروم کن ازطرفی ی حالی هم ب قول خودمون  بده ک مشوقت باشه برای تلاش مجدد. ی چیزی ک خیلی وقته  توکفش. بودی.

ولی برام  بازم همون علی روز اول هسی.ادامه بده ب مسیر
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
امروز نزدیک بود خراب بشه ولی همون دوتا آیه نجاتم داد (البته با چند آیه قبلش)
خدایا شکرت 63

فَإِذَا جَاءَتِ الطَّامَّةُ الْکُبْرَى ﴿٣٤﴾ یَوْمَ یَتَذَکَّرُ الإنْسَانُ مَا سَعَى ﴿٣٥﴾ وَبُرِّزَتِ الْجَحِیمُ لِمَنْ یَرَى ﴿٣٦﴾ فَأَمَّا مَنْ طَغَى ﴿٣٧﴾ وَآثَرَ الْحَیَاةَ الدُّنْیَا ﴿٣٨﴾ فَإِنَّ الْجَحِیمَ هِیَ الْمَأْوَى ﴿٣٩﴾ وَأَمَّا مَنْ خَافَ مَقَامَ رَبِّهِ وَنَهَى النَّفْسَ عَنِ الْهَوَى ﴿٤٠﴾ فَإِنَّ الْجَنَّةَ هِیَ الْمَأْوَى ﴿٤١﴾
هنگامى كه آن حادثه بزرگ رخ دهد، (۳۴) در آن روز انسان به یاد كوشش هایش مى‏ افتد، (۳۵) و جهنم براى هر بیننده ‏اى آشكار مى‏ گردد، (۳۶) اما آن كسى كه طغیان كرده، (۳۷) و زندگى دنیا را مقدم داشته، (۳۸) مسلما دوزخ جایگاه اوست! (۳۹) و آن كس كه از مقام پروردگارش ترسان باشد و نفس را از هوس بازدارد، (۴۰) قطعا بهشت جایگاه اوست! (۴۱)
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]

(1396 فروردين 15، 19:46)hunter1 نوشته است: امروز نزدیک بود خراب بشه ولی همون دوتا آیه نجاتم داد (البته با چند آیه قبلش)
خدایا شکرت 63

فَإِذَا جَاءَتِ الطَّامَّةُ الْکُبْرَى ﴿٣٤﴾ یَوْمَ یَتَذَکَّرُ الإنْسَانُ مَا سَعَى ﴿٣٥﴾ وَبُرِّزَتِ الْجَحِیمُ لِمَنْ یَرَى ﴿٣٦﴾ فَأَمَّا مَنْ طَغَى ﴿٣٧﴾ وَآثَرَ الْحَیَاةَ الدُّنْیَا ﴿٣٨﴾ فَإِنَّ الْجَحِیمَ هِیَ الْمَأْوَى ﴿٣٩﴾ وَأَمَّا مَنْ خَافَ مَقَامَ رَبِّهِ وَنَهَى النَّفْسَ عَنِ الْهَوَى ﴿٤٠﴾ فَإِنَّ الْجَنَّةَ هِیَ الْمَأْوَى ﴿٤١﴾
هنگامى كه آن حادثه بزرگ رخ دهد، (۳۴) در آن روز انسان به یاد كوشش هایش مى‏ افتد، (۳۵) و جهنم براى هر بیننده ‏اى آشكار مى‏ گردد، (۳۶) اما آن كسى كه طغیان كرده، (۳۷) و زندگى دنیا را مقدم داشته، (۳۸) مسلما دوزخ جایگاه اوست! (۳۹) و آن كس كه از مقام پروردگارش ترسان باشد و نفس را از هوس بازدارد، (۴۰) قطعا بهشت جایگاه اوست! (۴۱)
داداش حالا که وسوسه رو گذروندی ، وقتش هست که فکر کنی چی شد که به این حالت رسیدی؟
اگر علتی داشته پیداش کنی و برطرفش کنی.

آفرین داداش. تبریک می گم بهت. Khansariha (69)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1396 فروردين 15، 19:58)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: داداش حالا که وسوسه رو گذروندی ، وقتش هست که فکر کنی چی شد که به این حالت رسیدی؟
اگر علتی داشته پیداش کنی و برطرفش کنی.

آفرین داداش. تبریک می گم بهت. Khansariha (69)
حق با توئه باید همین کار رو بکنم. ممنونم 302
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]

سپاس شده توسط
(1396 فروردين 15، 22:47)aliunknown نوشته است: تبریک میگم هانتر جان . خیلی خوشحال شدم که تونستی تو مبارزه پیروز بشی 2uge4p4

خیلی ممنونم علی جان
دعام کن لطفا
302

(دعای عرفه)

سپاس شده توسط
سلام در حال نوسانم چند بارم تا مرزش رفتم در مواقع نوسان باید چه غلطی کرد؟!
 سپاس شده توسط
تو خونه نباید بمونی
پاشو برو بیرون
یا برو تو جمع بشین
با کسی حرف بزن و خودت رو مشغول کن
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
 سپاس شده توسط
(1396 فروردين 16، 13:02)meep نوشته است: سلام در حال نوسانم چند بارم تا مرزش رفتم در مواقع نوسان باید چه غلطی کرد؟!

اگه تنهایی بلند بلند با خودت حرف بزن تو خونه داد بزن

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
 سپاس شده توسط
اینجا برام خیلی گنگه متوجه نشدم چکاری انجام بدم تا خودارضایی نکنم؟
اگرچندمورد هست ترجیحا لیست بدید
 سپاس شده توسط
(1396 فروردين 16، 15:22)Slmdonya2012 نوشته است: اینجا برام خیلی گنگه متوجه نشدم چکاری انجام بدم تا خودارضایی نکنم؟
اگرچندمورد هست ترجیحا لیست بدید

اینجا اورژانس کانون هست . وقتی کسی میاد اینجا حالش اورژانسیه .بچه های کانون بهش مسکن میزنن تا از اون حال بدش فاصله بگیره .
شما اولین کاری که باید بکنین اینه که از تنهایی فرار کنید
[تصویر:  qol.jpg]
 سپاس شده توسط
چجوری؟ من امروز خودارضایی کردم.
(1396 فروردين 16، 18:13)Slmdonya2012 نوشته است: چجوری؟ من امروز خودارضایی کردم.

یعنی با حرفاشون به شخص انگیزه میدن تا خودارضایی نکنه.
[تصویر:  qol.jpg]
 سپاس شده توسط
عجب. ممنون اقا
 سپاس شده توسط
موقعیتم اورژانسی شده Hanghead ..یه ساعته از خواب بیدار شدم اینطوری شدم!....
18
َ
َ
 سپاس شده توسط
من چجوری بهتون روحیه بدم الان؟
[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان