امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1396 خرداد 3، 13:34)aliunknown نوشته است:
(1396 خرداد 3، 13:15)rezaKy نوشته است: اقایون خانوما هرکی هست، کمک کنه فوری و اورژنسی نیاز به کمک دارم Please

چی شده داداش ؟ من اینجام ...
وسوسه شدی ؟ 
ناراحتی ؟

نه داداش طوری نی حساس نشو حساس نشو این امضامو میخاستم ببینم عکسی که میاد، چطوری باید از امضام حذفش کنم Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
هی روزگار Hanghead
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

سپاس شده توسط
آفرین داداش علییییییی همینه Khansariha (69)
مقاومت کنننن
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

سپاس شده توسط
سلام بچه ها کسی هست؟ 
اوضاع روحی خوبی ندارم
 سپاس شده توسط
(1396 خرداد 5، 10:49)یه روز سخت نوشته است: سلام بچه ها کسی هست؟ 
اوضاع روحی خوبی ندارم
سلام داداش. من اینجام هرچه می خواهد دل تنگت بگو. راستی منو توی غم خودن شریک بدون.. امیدوارم روحشون شاد باشه
 سپاس شده توسط
داداش صبر نکن ، وارد عمل شو.
سریع حالت رو عوض کن.
تو می تونی Khansariha (69)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام
داداش رایز همین که اینجا اومدی یعنی اینکه نمی خوای هیچ کاری کنی.
بی محلی کن. اون خواب ها دست خودت نیست.
خودت رو آزار نده.
اندکی صبر سحر نزدیک است.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام یک سری فکر نکبت ازار دهنده شروع شده و من وقتی به یادشون میفتم دچار تحریک میشم
امروز هم ول چرخی تو اینستاگرام داره کار دستم میده.با دیدن یک عکس در سرچ اینستاگرام حالم نوسانی شده نمیخوام تو این ماه خراب کنم ولی این افکار شیطانی و اون عکس لعنتی داره ازارم میده
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
یادش بخیر پارسال وقتی ماه رمضون رسیده بود دو سه ماهی پاک بودم و کلا هوسش از سرم پریده بود . همش از عکس و فیلم مبتذله که هوس را به من برگردوند. الان دارم با هوس مبارزه می کنم . Hanghead
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

سپاس شده توسط
(1396 خرداد 7، 1:02)meep نوشته است: سلام یک سری فکر نکبت ازار دهنده شروع شده و من وقتی به یادشون میفتم دچار تحریک میشم
امروز هم ول چرخی تو اینستاگرام داره کار دستم میده.با دیدن یک عکس در سرچ اینستاگرام حالم نوسانی شده نمیخوام تو این ماه خراب کنم ولی این افکار شیطانی و اون عکس لعنتی داره ازارم میده

داداش اینستاگرامتو پاک کن شاید واست سخت باشه ولی خیلی تاثیر گذاره یهو میری ناخوداگاه چشت به یه سری تصویرایی میفته که بقیه لایک کردن من خودم با اینکه خیلی واسم سخت بود پاکش کردم بیخیالش شدم. 128fs318181
 سپاس شده توسط
سلام دوستان با خالت بدیداز خوابدپریدم و از شدت حال بد دست و پاهام دارن میلرزن دعا کنین خراب نکنم
کاملادبهم غالب شده و داذم دیوونهدمیشم از اینکه چرا نمیدونم مشکل کجاست.از دیشب داذم خواب های جنسی میبینم و خیلی نا امیدم. چی میشه کهدحال منم خوب بشه دیگه چرا اینقدر تحریک چرا اینقدر شهوت دیگه دارم میمیرم بخدا 4جا بیرون نمیتونم برم با سلام و صلوات بری دانشگاه و بیای با سلام و صلوات بری اموزشگاه و بیای واقعا دیگه نمیتونم این وضع رو تحمل کنم کاش واقعا یچیزی بود این شهوت و خاموش کرد میرفت.الانم نمید نم باید چکار کنم فیلتر شکن تو گوشیم امادست و حال بد من هم ....
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1396 خرداد 8، 0:54)meep نوشته است: سلام دوستان با خالت بدیداز خوابدپریدم و از شدت حال بد دست و پاهام دارن میلرزن دعا کنین خراب نکنم
کاملادبهم غالب شده و داذم دیوونهدمیشم از اینکه چرا نمیدونم مشکل کجاست.از دیشب داذم خواب های جنسی میبینم و خیلی نا امیدم. چی میشه کهدحال منم خوب بشه دیگه چرا اینقدر تحریک چرا اینقدر شهوت دیگه دارم میمیرم بخدا 4جا بیرون نمیتونم برم با سلام و صلوات بری دانشگاه و بیای با سلام و صلوات بری اموزشگاه و بیای واقعا دیگه نمیتونم این وضع رو تحمل کنم کاش واقعا یچیزی بود این شهوت و خاموش کرد میرفت.الانم نمید نم باید چکار کنم فیلتر شکن تو گوشیم امادست و حال بد من هم ....

سلام داداش. امیدوارم که هنوزم دوام آورده باشی و از زمان ارسال پیامت تونسته باشی مقاومت کنی. به نظر من خودت با خودت مسابقه بذار. من یه مدت اینکارو کردم و خوب بود خداییش. با خودت شرط کن که مثلا تا فردا همین ساعت تحمل کنی. بعدش تا دفه ی بعدی که خراب میکنی به جای 24 ساعت 30 ساعت تحمل کنی.. روز بعدش 36 ساعت دفعه بعد همینطوری زیادش کنی. اونموقع وجدانت آروم تر میشه. وقتی بِدونی که داری روی یه برنامه پیش میری عذاب وجدانت کمتر میشه. حواست باشه که این ماه فرصت خوبیه.
اومدم بخوابم و اورژانسی شدم میل شدیدی دارم 
خسته ام از روزها
خسته ام از فشاری که لحظه قطع نشد
 سپاس شده توسط
سلام . نمیدونم چرا مدیریت بعد از شکست ندارم.... چیکار کنم سریالی نشم

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

سپاس شده توسط
(1396 خرداد 10، 0:35)aliunknown نوشته است: خیلی عجیبه  1744337bve7cd1t81 22
هیچ وسوسه ای سراغم نیومده ، حتی فکر خ.ا هم سراغم نیومده 
الان تو روز 5 هستم و معمولا از روز سوم انواع صحنه ها و چیزای تحریک کننده تو ذهنم برای خودش میچرخید
و دلیلشم کاملاااا میدونم .... شروع کردم نمازامو از نو بخونم و کم کم میخوام اول وقت بخونم که تاثیرش بیشتر بشه
میدونید یجورایی خوشحال کنندست ... چون فهمیدم واقعا خدا صدامو شنیده و به دادم رسیده و از همه مهم تر تنهام نزاشته ....

داداش متاسفانه باید بگم تو ام سریالی شدی منتها در جهتِ عکس Khansariha (13) Khansariha (13) Gigglesmile
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان