امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

امروز یکم اوضاع خطریه. وسوسه سایت غیر اخلاقی اومده. از طرفی هم تعداد روزای پاکیم فشار فیزیولوژیک رو باعث شده. خدا به خیر بگذرونه.
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
 سپاس شده توسط
سلام
الان چطورین؟
 سپاس شده توسط
سلام 
من سه گناه خیلی خیلی بد انجام دادم خیلی بد 
لعنت بر من که هر روز بدتر می شم 
نمی دونم چه خاکی به سرم بریزم
 سپاس شده توسط
تواب جون به چیزی که زیر اسمت نوشتی عمل کن...
دوباره شروع کن.... شروع کن .... شروع کن.... حرکت کن....

تو یه بار تونستی که چند قدم جلو بری، پس می تونی قدم برداری.... تو می تونی داداش....

وقتی که حرکت کردی و پاکیت تثبیت شد بعدش می تونی بشینی فکر کنی که چه خاکی باید بریزی روی سرت....
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
اوضاعم خرابه. یه تردید بزرگ واسه یه تصمیم دارم که پوستمو کنده. انگار همه این وسوسه ها به خاطر رهایی از فکر به این تردیده. اگه تصمیم درست نگیرم و درست عمل نکنم نابود میشم.
(1396 دي 6، 18:35)Deril نوشته است: اوضاعم خرابه. یه تردید بزرگ واسه یه تصمیم دارم که پوستمو کنده. انگار همه این وسوسه ها به خاطر رهایی از فکر به این تردیده. اگه تصمیم درست نگیرم و درست عمل نکنم نابود میشم.

سلام برادر الان که حالت خرابه فقط و فقط بزن بیرون از خونه و نیم ساعت راه برو و پیاده روی کن ,
من خودم اینقدر فکر و خیال و مشکل دارم که واقعا بعضیاشونو دیگه میگم بیخیال چون به اونا نمیرسم ولی اونایی که لاینحله توکل به خدا میکنم و میگم برای خدا کن فیکن ـه و کاری نداره حل کردنش,پس با توکل به خدا اگر مصلحت باشه حل میشه,بعد فکر میکنم چه دارایی هایی دارم , مثلا میگم درامدم کمه نمیتونم ازدواج کنم افسرده میشم,ازون ور میگم حداقل یه کاری بلدم ازش پول دربیارم شب گشنه نمیمونم,همه چیز به طرز فکر خودت بستگی داره, کلا اگر میتونی مشکلتو اعلام کن با همفکری دوستان شاید چاره ای پیدا بشه.
 سپاس شده توسط
مرسی از شما دوستان. شکر فعلا سبزم. الانم میرم نمازم میخونم بعدشم یه فیلم خوب میبینم. انشالله که با مقاومت این حس از بین بره. این تصمیم دو ماهه درگیرشم ولی اینقدری سرنوشتساز هست که صبح تا شب تو ذهنمه. دیگه اعصابم از خودم خورد شده از این همه تعلل و دست دست کردن. نمیدونم چرا در مواجهه با مشکلات و دو راهی های زندگی به جای اینکه قوی و محکم بایستم و تصمیم بگیرم همش تردید میکنم و میخام همه جوانب رو در نظر بگیرم درحالیکه خیلی از جوانب نامعلومن یا اینکه به خودم و عملکردم بستگی داره... خیلی دارم اذیت میشم از این بلاتکلیفی. حتی حس افسردگی و ناامیدی هم خیلی بهم غلبه میکنه. کلا ذهنم مشوشه.
 سپاس شده توسط
آقا مثه اینکه دیر رسیدم. دریل جان خداروشکر که سبز موندی. فقط در زمان وسوسه یه مقایسه ای بکن لذتی که با مثاومت بدست اوردی با لذتی که از خ.ا عایدت شد. قطعا همیشه مقاومت رو انتخاب میکنی
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
بچه ها مشکل دارم. هی وسوسه میاد سراغم تا برم سراغ عکس و فیلم. اگه بگین چطوری غلبه میکنین به وسوسه، عالی میشه.
الانم باز این وسوسه اومده سراغم
 سپاس شده توسط
(1396 دي 7، 16:51)rezaKy نوشته است: بچه ها مشکل دارم. هی وسوسه میاد سراغم تا برم سراغ عکس و فیلم. اگه بگین چطوری غلبه میکنین به وسوسه، عالی میشه.

برید اب خنک بخورید به مقدار یک لیتر
برید انیمیشن یا مسابقه ورزشی ببینید
برید پیش خانواده
اگرم مذهبی هستین نماز بخونید دو رکعت  یا قران بخونید
 سپاس شده توسط
(1396 دي 7، 16:51)rezaKy نوشته است: بچه ها مشکل دارم. هی وسوسه میاد سراغم تا برم سراغ عکس و فیلم. اگه بگین چطوری غلبه میکنین به وسوسه، عالی میشه.

داداش رضای عزیز

من معمولا آهنگ گوش می کنم یا کارای خونه یا حتی آشپزی 4.

یا سر یه چیز خیلی مسخره میشینم با اعضای خونه صحبت می کنم ، خاطره های قدیمی خیلی جواب میده 4chsmu1 با چایی میچسبه. 

امیدوارم تحمل کرده باشی
و یه قدم کوچیک تو این راه برداشته باشی و با اراده تر راهتو ادامه بدی

[تصویر:  25018784_187777755139544_7540759422587371520_n.jpg]

دعا میکنم
برای یکی از بهترین و عزیزترین دوستامKhansariha (8)
برای اینکه لحظه های سخت زندگیش
با یاد خدا و با تلاش خودش بگذره
و به زندگی شیرین خودش برسه.
در پناه خدا باشی
نذر کرده ام    یک روزی که خوشحال تر بودم    بیایم و بنویسم که   زندگی را باید با لذت خورد

که ضربه های روی سر را باید آرام بوسید   و بعد لبخند زد و دوباره با شوق راه افتاد

یک روزی که خوشحال تر بودم  می آیم و می نویسم که     این نیز بگذرد

مثل همیشه که همه چیز گذشته است و   آب از آسیاب و طبل طوفان از نوا افتاده است

یک روزی که خوشحال تر بودم   یک نقاشی از پاییز میگذارم ,

که یادم بیاید زمستان تنها فصل زندگی نیست   زندگی پاییز هم می شود , رنگارنگ , از همه رنگ ,

یک روزی که خوشحال تر بودم   نذرم را ادا می کنم

تا روزهایی مثل حالا   که خستگی و ناتوانی لای دست و پایم پیچیده است

بخوانمشان     و یادم بیاید که

هیچ بهار و پاییزی بی زمستان مزه نمی دهد

و                                                           هیچ آسیاب آرامی بی طوفان

منگر به هر گدایی که تو خاص از آن مایی   مفروش خویش ارزان که تو بس گرانبهایی

Khansariha (89)
 سپاس شده توسط

داداش به این فکر کن که چند لحظه لذت ارزش پشیمونی بعدش رو نداره. اگه میتونی دسترسیت رو از نت یا گوشی یا لپتاپ یا وسیله ای که میتونی باش عکس و فیلم ببینی قطع کن تا زمانیکه حالت خوب بشه. ایشالله که حالت زودتر خوب بشه. تو کانون هم هی بیای سر بزنی خوبه. ما منتظر خبر پاکیت هستیم.
 سپاس شده توسط
آقا رفع شد دستتون درد نکنه 
چقدر خوبین شما ها ایول. خدا توی اوج نا امیدی ایشالا کمکتون کنه توی زندگی
 سپاس شده توسط
برام دعا کنید......
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
(1396 دي 11، 20:49)rezvaneh نوشته است: برام دعا کنید......

سلام
ان شالله خدا کمکتون کنه .. 63
افکار منفی رو از خودتون دور کنید .. و افکار مثبت رو جایگزین کنید ..
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان