امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

اولین و مهمترین اولویت خودت هستی و خدا 
اینو از من داشته باش یادگاری
 سپاس شده توسط
به به اینجا یه خانم خیلی عالی داریم که به شخصیت خودش خیلی احترام میذاره و پیامهای کسی که موجب آزارش هست رو نخونده پاک می کنه!
حتی از اون مهم تر طرف رو بلاک می کنه
گاهی حتی یه قدم دیگه هم پیش میذاره و گوشیش رو خاموش می کنه تا یه روز

همه با هم دست قشنگه رو بزنین به افتخارش
317  آتناااااااا شیییییرههههههه  317

[تصویر:  nasimhayat.png]
اگر درست ماجرا رو فهمیده باشم
می دونستید پیام های با محتوای غیر اخلاقی (حالا به هر صورتی، تلگرام یا گوشی و ...) می تونه نقطه ضعفی بشه برای سوء استفاده های بعدی، مالی و ...؟
پس هر چه سریع تر این پیام ها رو پاک کنید و اصلا بهشون محل ندید. حتی می تونید شکایت کنید از طرف.

مورد هایی رو من با چشم خودم دیدم که می گم، چه خانواده هایی که بد بخت شدن
چه احکام اعدام و ... که برای افراد صادر نشده سر این موارد. چه اخاذی هایی که نشده
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام . 
تشکر می کنم از تمام دوستانی که دیشب من وراهنمایی کردن و نزاشتن به گناه بیفتم. 303
خوشبختانه دیشب با موفقیت صبح شد . 302
به امید فردا های پاک 2uge4p4
دلم گرفته خدا یا ، تو دل گشایی کن ........................ من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن
سلام علی جون
کجایی داداش؟
به سرم زده بود چیه، بابا فردا شب قدره، قراره مقدرات یه سالمون رو بنویسن
بلند شو کامپیوتر رو خاموش کن، بشین با خدا حرف بزن، یه حساب کتاب کن باهاش ببین تو این یک سال گذشته چیکارا کردی؟ مثل من بیچاره پرونده ت سیاه سیاهه؟!(البته هیچ کس توی سیاهی به من نمی رسه 20)
زندگی مِلک وقف است دوست من !

تو ، حق نداری روی آن فساد کنی و به تباهی اش بکشی ، یا بگذاری که دیگران روی آن فساد کنند.

حق نداری بایر و برهنه و خلوت و بی خاصیتش نگه داری یا بگذاری که دیگران نگهش دارند. حق نداری بر آن ستم کنی و ستم را ، روی آن ، بر تن و روح خویش ، خاموش و سر به زیر بپذیری.

حق نداری در برابر مظالمی که دیگران روی آن انجام می دهند سکوت اختیار کنی و خود را یک تماشاگر ناتوان مظلوم بی پناه بنمایی.

حق نداری به بازی اش بگیری ، لکه دارش کنی ، آلوده و بی حرمتش کنی ، یا دورش بیندازی.

بریده ای از کتاب ابن مشغله اثر نادر ابراهیمی

سپاس شده توسط
قبول دارم علی جان 
حالتو درک میکنم 
بعضی روزا آدم واقعا به تعبیری اعصابش میریزه بهم 
از شرایط 
از مشکلات 
اما من به چند چیز ایمان دارم 
به صبر تو 
به تلاش تو 
به خدای تو
 سپاس شده توسط
الان امضات رو خوندم
خودت بخونش دوباره...
تنم لرزید، نکنه توفیق نداشته باشیم فرداشب رو ببینیم 20

تو ، حق نداری روی آن فساد کنی و به تباهی اش بکشی ، یا بگذاری که دیگران روی آن فساد کنند.

حق نداری بایر و برهنه و خلوت و بی خاصیتش نگه داری یا بگذاری که دیگران نگهش دارند. حق نداری بر آن ستم کنی و ستم را ، روی آن ، بر تن و روح خویش ، خاموش و سر به زیر بپذیری.

حق نداری در برابر مظالمی که دیگران روی آن انجام می دهند سکوت اختیار کنی و خود را یک تماشاگر ناتوان مظلوم بی پناه بنمایی.

حق نداری به بازی اش بگیری ، لکه دارش کنی ، آلوده و بی حرمتش کنی ، یا دورش بیندازی.

سپاس شده توسط
داداش فکر نکن من و تو چون روسیاهیم دیگه تاثیری نداره پاک بودنمون
چقدر زیاد بودن آدمایی که یه عمر روسیاهی کردن، یک لحظه توبه قبل مرگ نجاتشون داد

سپاس شده توسط
سلام خانم خنده
چی شده؟؟؟
نبئ عبادی أنّی أنا غفور الرحیم

سپاس شده توسط
(1397 خرداد 16، 22:27)امیرحسین خان نوشته است: سلام خانم خنده
چی شده؟؟؟

53 53
 سپاس شده توسط
(1397 خرداد 16، 22:29)خنده نوشته است:
(1397 خرداد 16، 22:27)امیرحسین خان نوشته است: سلام خانم خنده
چی شده؟؟؟

53 53

اتفاقی افتاده؟؟
بدونید کسی داره باهاتون صحبت می کنه که یقین داره از تمام اعضای کانون روسیاه تره
حتی اگه توی این ماه مبارک هم اتفاقی افتاده باشه براتون، باز هم یقین قلبی دارم من خیلی اوضاعم خرابتره
اما ناامید نیستم...
خدا اونقدر مهربون بوده که به من روسیاه اجازه داد عمرم ادامه پیدا کنه، وگرنه نامردی من اونقدر زیاده که لیاقت یه لحظه زندگی زیر سایه لطفشو ندارم...

سپاس شده توسط
به به چقدر همه از خودشون تعریف کردن
اگهی تلوزیونی باید ساخت از این یکی دو صفحه

سپاس شده توسط
سلام 
من الان حدود 10 روزی میشه که خودارضایی نکردم
ولی خیلی دو دلم
راستش میدونین مشکل چیه؟ نمیدونم چرا میخوام این کار رو ترک کنم
واقعا نمیدونم چرا . یکم که از کنار گذاشتن این کار گذشته از خودم میپرسم خب اخرش که چی؟
 سپاس شده توسط
سلام  49-2
سوال خوبی پرسیدی ....
انگیزه ... 
مشکل ازدواج و اقتصاد یک معضل برای همه شده 
اما حتی اگر وضع مالی خوبی داشتی هم ازدواج هدف مناسبی برای ترک نبود 
من دقیقا موقعیت مشابه شما با سختی ها و مشکلات جانبی رو دارم یدک میکشم 
انگیزه ترکم آرامشه ... ارامش روحمه.... کم کردن بار گناهمه ... 
ما تنها وقتی راهو درست داریم میریم که خدا هدف زندگیمون باشه 
این درس بزرگیه که ترک این گناه بهم داد
مقداری سخته
ماه ها باید وقت بذاری تا حس کنی به خدا نیاز داری 
بعد بری بسمتش 
نمیخوام جمله شعاری بگم 
اما خدا اصل زندگی همه ماهاست .. باور کنیم یا نکنیم ... کل تلاشمون هم مقابله با نفسمونه تا در مسیر خدا مس وجودمونو طلا کنیم 
شما بی انگیزه شدی در ترک 
و باید دلایل ترک رو مرتب برای خودت بازگو کنی 
اصن همینجا بنویس برامون
منکر وضع بد فعلی جامعه نیستم ... چون خودم میخواستم ازدواج کنم اما دیدم نمیشه 
هم خودم مریض ام و باید ترک کنم ... هم اقتصاد و شغلم افففففتضاحه  Hanghead
صبر صبر صبر خدا خدا خدا 
پاک کنیم وجودمون رو برای خدا
خدا خودش خریدار بنده توابه
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان