امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

امیدوارم ارژانس مثل قبل نباشه من فشار دوباره داره روم شروع میشه البته شروع شده تنهام هم هستم ولی مثل این دوروز ک تنها بودم نقاومت میکنم خلاصصصصص میکنم خودنا از این شیطون لعنت شده
 سپاس شده توسط
سلام 

مجید جان الان در چه وضعی هستی ؟
 سپاس شده توسط
(1397 تير 22، 20:27)majid78 نوشته است: امیدوارم ارژانس مثل قبل نباشه من فشار دوباره داره روم شروع میشه البته شروع شده تنهام هم هستم ولی مثل این دوروز ک تنها بودم نقاومت میکنم خلاصصصصص میکنم خودنا از این شیطون لعنت شده

آقا مجید کجایی؟؟؟؟
زدی یا خوردی؟؟؟؟؟؟ Smiley-face-whistle-1 Smiley-face-whistle-1Smiley-face-whistle-1
انشالله ک شکست نخوردی
 سپاس شده توسط
سلام مجدد عالیم عالییییی بازم موفق بودم ممنون از داداش محمدرضاو اتریسا بانو ک ب یادم بودن سپاس
 سپاس شده توسط
ای خدا تا کی قراره این فشارارا تحمل کنیم؟؟
شیطون فک نکنی تسلیم شدما یا میخام تسلیم بشم فقط سوال کردم
مجید جان منم در حال تحمل فشار های زیادی هستم اما چاره ای نیست باید هر موقع فشار ب بیشترین حد میرسه فقط صبر کرد و از خدا کمک گرفت تا وضعیت متعادل بشه
شکستن بدترین انتخابه قطعا و هیچ خیری نداره
 سپاس شده توسط
مجیدجان داداشم
بزن تو دشت و بیابون
جواب می ده
زندگی مِلک وقف است دوست من !

تو ، حق نداری روی آن فساد کنی و به تباهی اش بکشی ، یا بگذاری که دیگران روی آن فساد کنند.

حق نداری بایر و برهنه و خلوت و بی خاصیتش نگه داری یا بگذاری که دیگران نگهش دارند. حق نداری بر آن ستم کنی و ستم را ، روی آن ، بر تن و روح خویش ، خاموش و سر به زیر بپذیری.

حق نداری در برابر مظالمی که دیگران روی آن انجام می دهند سکوت اختیار کنی و خود را یک تماشاگر ناتوان مظلوم بی پناه بنمایی.

حق نداری به بازی اش بگیری ، لکه دارش کنی ، آلوده و بی حرمتش کنی ، یا دورش بیندازی.

بریده ای از کتاب ابن مشغله اثر نادر ابراهیمی

سپاس شده توسط
مرسی دوستان من ک دیگه نمیشکنم  هر لحظه ای ک مقاومت میکنم ی حسی خوبی بهم دست میده احساس میکنم دارم قوی تر میشم
 سپاس شده توسط
امروز اصلا حالم خوب نیست 
یعنی از دیروز تا حالا حالم خوب نیست 
از اون روزاست که این حس لعنتی زیاد میشه داخل آدم 
فکر داره دیوونه ام میکنه 
26 روز خوب دارم بدون این لعنتی 
نمیخوام صفر بشه 
خدایا معجزه ات رو مثل روز دهم برام بفرست 
نیاز بهت دارم خدااا
نیاز  Hanghead
 سپاس شده توسط
اراده جان

تو حتما موفق میشی 49-2 

به گروهت فکر کن، این که اگر بشکنی آخر هفته باید اعلام کنی قرمز

از یه طرف روی انگیزه های ترکت تمرکز کن

این که شکست چه عواقب بدی برات داره
۲۶ روزت صفر می شه و ...

از طرف دیگه دنبال راه جایگزین برای آروم شدن بگرد.
کاری که جزو برنامه هات نیست
قدم زدن، بلند بلند فکر کردن، نامه نوشتن برای یه نفر، با یه دوست خوب صحبت کردن و ...
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1397 تير 24، 18:16)آقای اراده نوشته است: امروز اصلا حالم خوب نیست 
یعنی از دیروز تا حالا حالم خوب نیست 
از اون روزاست که این حس لعنتی زیاد میشه داخل آدم 
فکر داره دیوونه ام میکنه 
26 روز خوب دارم بدون این لعنتی 
نمیخوام صفر بشه 
خدایا معجزه ات رو مثل روز دهم برام بفرست 
نیاز بهت دارم خدااا
نیاز  Hanghead
خدایا معجزه ات دریافت شد  53 
ممنونم بابت کمکت  53 

عاشق جان تشکر بابت حرفات 302
 سپاس شده توسط
یوزپلنگه این پسر 49-2
زندگی مِلک وقف است دوست من !

تو ، حق نداری روی آن فساد کنی و به تباهی اش بکشی ، یا بگذاری که دیگران روی آن فساد کنند.

حق نداری بایر و برهنه و خلوت و بی خاصیتش نگه داری یا بگذاری که دیگران نگهش دارند. حق نداری بر آن ستم کنی و ستم را ، روی آن ، بر تن و روح خویش ، خاموش و سر به زیر بپذیری.

حق نداری در برابر مظالمی که دیگران روی آن انجام می دهند سکوت اختیار کنی و خود را یک تماشاگر ناتوان مظلوم بی پناه بنمایی.

حق نداری به بازی اش بگیری ، لکه دارش کنی ، آلوده و بی حرمتش کنی ، یا دورش بیندازی.

بریده ای از کتاب ابن مشغله اثر نادر ابراهیمی

سپاس شده توسط
(1397 تير 25، 6:26)امیرحسین خان نوشته است: یوزپلنگه این پسر 49-2

ممنونم داداش امیر حسین
 سپاس شده توسط
امروز صبح خیلی عالی و خوب شروع شد اما یجورایی زندگی همیشه روی خوشش رو نشون نمیده و داستانی پیش اومد برام که خیلی منو بهم ریخته 
باید تا ظهر به این حس لعنتی غلبه کنم  Swear1
 سپاس شده توسط
سلام دادا اراده ی  53 ِ   53اب . مخلصم . میدونم که بعضی وقت ها یه اتفاقاتی میفته که آدم ناراحت میشه .  گاهی وقت ها هم اصلا آدم ناامید میشه و کار به جایی میکشه کا آدم مایوس میشه. اصلا من چرا باید ترک کنم؟ برای کی ترک کنم ؟ برا چی ترک کنم؟  ولی جون دادا باور کن با شکستن هیچی درست نمیشه. هیچی درست نمیشه که هیچ همه چی بد تر از روز اول میشه خونه ای که با دست خودت آجر به آجر ساختی رو با زحمت فراوون .خراب نکن که این خونه ی امید تو هست...
من ادعای درک ندارم شرایط رو درک میکنم به اندازه شعور فعلی خودم. من با کفش های تو راه نرفتم . ولی باور کن با هر شرایطی شکستن اوضاع رو بدتر میکنه . مجدد مخلصیم دادا. روزهای خوب به شرط پاکی و مقاومت در انتظارته 49-2 Khansariha (69)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان