امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برنامه ریزی روزانه

خاله شادن:
هفته اول آذر
شنبه: 6/ یکشنبه 0 / دوشنبه 4 / سه شنبه 0 / چهارشنبه   / پنج شنبه   / جمعه

کتابای دکترا سختن Hanghead حوصله خوندنشونو ندارم ولی در شرایط امروزم و در حال حاضر هیچ گزینه ای جز این ندارم یعنی ی باید هس برام 
من باید قبول شم و جز این هیچ گزینه دیگری ندارم 
موجود جان 
من وقتی میگم دوس دارم این کتابو بخونم خر درونم میگه نخونش مگه اینکه ی زور بالاسرم باشه و این چنین شد ک ما  ارشد گرفتیم 4chsmu1
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
عامل موفقیت از نظر دانشگاه استنفورد:

دانشگاه استنفورد در سال 1970 میلادی تحقیقی انجام داده که به نظر من با کمک آن می‌توان اصلی‌ترین عامل موفقیت را به دست آورد.
در این تحقیق از تعدادی کودک 4 تا 6 ساله خواسته شده بود که در اتاقی بمانند و فردی وارد اتاق می‌شد و یک شیرینی بسیار خوشمزه در اختیار آن‌ها می‌گذاشت. به آن‌ها گفته می‌شد می‌توانند شیرینی را همان موقع بخورند و یا این که 15 دقیقه صبر کنند و بعد از 15 دقیقه شروع به خوردن شیرینی کنند و بدانند که یک شیرینی دیگر هم برایشان می‌آورند!
بنابراین هر کودک، دو انتخاب داشت، یا این که می‌توانست 15 دقیقه صبر کند و پس از 15 دقیقه یک شیرینی دیگر نیز جایزه بگیرد و دو شیرینی بخورد یا می‌توانست همان لحظه شیرینی را بخورد و دیگر انتظار نکشد.
دوربین‌هایی که در آن اتاق بودند، رفتارهای جالبی را ضبط کردند. بعضی از بچه‌ها به محض رفتن آن فرد از اتاق، شروع به خوردن آن مارشملو کردند. برخی دیگر کمی‌ صبر کردند. 2 دقیقه، 3 دقیقه، 4 دقیقه، برخی دیگر خیلی با خودشان درگیر بودند و وسوسه می‌شدند که شیرینی را بخورند. شیرینی را بو می‌کردند، نزدیک دهانشان می‌آوردند و بعد منصرف می‌شدند و شیرینی را سر جایش می‌گذاشتند!
در نهایت حدود یک سوم از کودکان نیز توانستند خودشان را تا پایان 15 دقیقه کنترل کنند. نکته جالب این تحقیق این ‌است‌ که چند دهه بعد وقتی زندگی این کودکان را بررسی کردند؛ آن‌هایی که توانسته بودند خودشان را 15 دقیقه کنترل کنند به مراتب انسان‌های موفق‌تری بودند.
نکته‌ای که می‌توانیم از این تحقیق به دست آوریم این است که:
اگر بتوانیم در مواقعی از خواسته‌هایمان دست بکشیم
و آن شیرینی‌های زندگی را در لحظه نخوریم و مدتی صبر کنیم،
در ادامه می‌توانیم شیرینی‌های خوشمزه‌تر، بهتر و بیشتری داشته باشیم
امیدوارم دچار این اشتباه نشویم که تصور کنیم همه چیز به دوران کودکی محدود میشود.نتیجه ی این آزمایش به این معنا نیست که اگر شما در دوران کورکی میتوانستید خودتان را کنترل کنید الان هم میتوانید!
در حقیقت این یکی از بهانه هاییست که مغز ما برای حفظ حالت موجود می آورد. در ادامه در مورد حفظ حالت موجود با یکدیگر صحبت میکنیم.

نکته ی مهم این است بدانیم :
ما میتوانیم در هر زمانی خودمان را تغییر دهیم . فقط کافیست که بخواهیم و راهش را بدانیم و بر اساس دانسته هایمان اقدام کنیم
 128fs318181

منبع : کتاب از شنبه نوشته ی محمد پیام بهرام پور.

.
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
(1395 آذر 2، 23:07)خاله شادن نوشته است: خاله شادن:
هفته اول آذر
شنبه: 6/ یکشنبه 0 / دوشنبه 4 / سه شنبه 0 / چهارشنبه   / پنج شنبه   / جمعه

کتابای دکترا سختن Hanghead حوصله خوندنشونو ندارم ولی در شرایط امروزم و در حال حاضر هیچ گزینه ای جز این ندارم یعنی ی باید هس برام 
من باید قبول شم و جز این هیچ گزینه دیگری ندارم 
موجود جان 
من وقتی میگم دوس دارم این کتابو بخونم خر درونم میگه نخونش مگه اینکه ی زور بالاسرم باشه و این چنین شد ک ما  ارشد گرفتیم 4chsmu1

ســــلام

هر چقدر میتونی و در توانت برای دکترا بخون چون میگی بهترین گرینه همینه پس نزار یه سال دیگه براش وقت بزاری..فکر نکنم هم خیلی مثل کارشناسی درس خوندن شدید بخواد..چون من دیدم کسی دو ماه مونده بود عالی و خوب خوند تیجه هم گرفت..ولی میگن انگار پایان نامت باید کامل باشه و زبان خوبی میخواد...اگه اینات تکمیله پس زیاد استرسم برای مصاحبش نباید داشته باشی فقط خوب بخون1

و این که این حرفی که گفتی خر درونت میگه نخون..به خاطر همینه که مغرت خیلی دوست داره حالتی و حسی که اکثر اوقات داره حفظ کنه باید روش تمرین و کار کرد در مورد همین حفظ حالت موجود فردا میزارم یه مطلبی بخون متوجه میشی.. 4chsmu1
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

"صحیفه سجادیه"
 سپاس شده توسط
خاله شادن:
هفته اول آذر
شنبه: 6/ یکشنبه 0 / دوشنبه 4 / سه شنبه 0 / چهارشنبه 0  / پنج شنبه 0  / جمعه 0

این هفته رو مفت از دست دادم اما اومدم اینجا و نوشتم خواستم ب خودم بفهمونم اگر پا گذاشتی تو ی راهی تا تهش باید بری ن ک فقط وقتی سرخوشی باشی و وقت ناخوشی ده برو ک رفتی 4chsmu1
آذر ماه:

هفته اول:
شنبه : 0 / 
یک شنبه : 0 / دوشنبه : 0 / سه شنبه : 0 چهارشنبه: 5 / پنج شنبه: 0 / جمعه: 7.27
53
 سپاس شده توسط
تا ب من کار ندید توی تاپیک برنامه ریزی نمیام اعلام وضعیت کنم Swear1 Swear1 Swear1 Swear1 Swear1
راستی سلام 303 4chsmu1
 سپاس شده توسط
بسم الله
خاله شادن
هفته دوم آذر:
شنبه:  8.5 / یکشنبه   / دوشنبه   / سه شنبه   / چهارشنبه   / پنج شنبه   / جمعه 
سلااااام
من برگشتم

آذر ماه:

هفته اول: 1.3

شنبه : 0.6 / 
یک شنبه : 0.6/ دوشنبه : 3.4 / سه شنبه : 3.6 چهارشنبه: 0.4 / پنج شنبه: 0.7/ جمعه: 0.4

اون هفته که خوب نبودم  Hanghead
ان شالله این هفته بهتر میشم 128fs318181
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

سپاس شده توسط
ســــلام

حالتون چطوره؟ 49-2

خاله شادن : اشکالی نداره خاله..این هفته رو دریاب و مخوصا روزای تعطیل اگه جایی نمیرین1 منتظرتم بیای بگی به برنامه هات رسیدی 128fs318181

جناب خان : یعنی جعه قشنگ ترکوندین 4chsmu1 49-2 خب سعی کنین این هفته بقیه روزای هفترو هم دریابین 49-2

خدا همراهمونه : سلام1 باشه ولی قول بده بعدش بیای 4chsmu1 میام پروفایلت

عطر رهایی : خیــــلی خوش برگشتی عزیزم 49-2 53 این هفته بیشتر تلاش کن 53258zu2qvp1d9v

.................

اون قسمتایی که قراره از کتاب بزارم فکنم امشب نرسم یه چند روزم سرماخورده بودم نتونستم بنویسم فردا حتما میزارم

و پیشنهاد عطر رهایی ممکنه پستا لابلای پستای دیگه اینجا گم شه میزارمش تو قسمت روش و علوم " برنامه ریزی و تعادل" میزارم بعد ارجاعش میدم اینجا...فقط این ارجاع دادن از یه تاپیک به تاپیکی دیگه رو بلد نیستم هر کی میدونه ممنون میشم بهم بگه 53

نظرم این بود اول تو قسمت " چگونه یک برنامه ریزی موفق داشته باشیم بزارم" بعد دیدم بزارم سنا جان بیاد بهش بگم بعد اگه قرار شد بزارم اونجا 53258zu2qvp1d9v

حالا این همه پر حرفی های منو خوندین که اینجــــــــــــــــــــــــــا روز بخونین :49-2

همگی موفق باشیم 49-2 53

"نادر ابراهیمی"

"صحیفه سجادیه"
بسم الله
خاله شادن
هفته دوم آذر:
شنبه:  8.5 / یکشنبه  2.25 / دوشنبه  7 / سه شنبه   / چهارشنبه   / پنج شنبه   / جمعه 
 سپاس شده توسط
ســـــلام

حس میکنم اینجا خیلی خلوت بوده 4chsmu1

چند روز تعطیلی بوده شما هم کلا برنامه ریزی و این حرفا رو تعطیل کردین؟ 4chsmu1  Khansariha (51)

عطر رهایی..خدا همراهمونه..جناب خان..جناب قاصدک..و شاد بانو

خاله شادن هم  که عالی پیش میری 49-2 

کجایین؟

این تاپیک بی صبرانه منتظرتونه 49-2  53258zu2qvp1d9v

"نادر ابراهیمی"

"صحیفه سجادیه"
 سپاس شده توسط
ادامه مبحثی که شروع کرده بودیم و از اینجــــــــــــــــــــا میتونین بخونین

"نادر ابراهیمی"

"صحیفه سجادیه"
 سپاس شده توسط
آذر ماه:

هفته دوم:
شنبه :  5 / 
یک شنبه :  6 / دوشنبه :  4 / سه شنبه : 10 چهارشنبه:  10 / پنج شنبه:  / جمعه: 
53
 سپاس شده توسط
سلااااام

آذر ماه:

هفته اول: 1.5

شنبه : 0.6 / 
یک شنبه : 0.6/ دوشنبه : 3.4 / سه شنبه : 3.6 چهارشنبه: 0.6 / پنج شنبه: 0.9/ جمعه: 0.6

هفته دوم:

شنبه : 0.7 / 
یک شنبه : 6.6/ دوشنبه : 1.7 / سه شنبه : 1.2 / چهارشنبه : 4.2 /
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

سپاس شده توسط
آذر ماه:

هفته دوم:
شنبه :  5 / 
یک شنبه :  6 / دوشنبه :  4 / سه شنبه : 10 چهارشنبه:  10 / پنج شنبه:  5.71/ جمعه: 6
53
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان