امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برنامه ریزی روزانه

هفته چهارم آبان 96

شنبه : 10  / یکشنبه :  4.25  / دوشنبه :  5.5  / سه شنبه :  8.25  / چهارشنبه : ؟  / پنج شنبه :   / جمعه :
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
هفته چهارم آبان 96

شنبه : 10  / یکشنبه :  4.25  / دوشنبه :  5.5  / سه شنبه :  8.25  / چهارشنبه : 6  / پنج شنبه : 2  / جمعه :1

نزولی بود .. 22
یه روز دیگه بود مسلما صفر میشد .. 22
متاسفم برای خودم .. 22
 سپاس شده توسط
هفته پنجم آبان 96

شنبه : 2.5  / یکشنبه :  3.75  / دوشنبه :    / سه شنبه :    / چهارشنبه :   / پنج شنبه :   / جمعه :
 سپاس شده توسط
هفته پنجم آبان 96

شنبه : 2.5  / یکشنبه :  3.75  / دوشنبه :  6.5  / سه شنبه :  7.5  / چهارشنبه : 6  / پنج شنبه :   / جمعه :
 سپاس شده توسط
هفته پنجم آبان 96

شنبه : 2.5  / یکشنبه :  3.75  / دوشنبه :  6.5  / سه شنبه :  7.5  / چهارشنبه : 6  / پنج شنبه : 10  / جمعه: 7
بسم الله
هفته دوم آذر:

شنبه : 0     یکشنبه:
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
هفته اول آذر 96

شنبه : 4  / یکشنبه :  9.5  / دوشنبه :    / سه شنبه :   / چهارشنبه :   / پنج شنبه :   / جمعه:

امروز زود تر درس دانشگاهی رو حساب کردم که مجبور بشم بخونم . الان میرم انجامش میدم....

خانم خاله شادن خوش  اومدید 49-2 49-2 
اولش به خودتون سخت نگیرید . یه چند تا کار برای روز هاتون مشخص کنید و انجامش بدید .. خیلی راحت ..
مثل شنبه من . یه چند تا کار مشخص کردم انجامش دادم . نتیجش شد 4 22  خیلی راحت
 سپاس شده توسط
سلام برادر قاصدک ممنون از شما 49-2
فعلا که تا حدی عقبم از برنامه 
ولی همینشم خوبه
بهتره ک ادم ی برنامه داشته باشه تا اینکه همش تو نت بیخودی بچرخه 
زده به سرم تلگرام رو حذف کنم همون نیمچه تفریحمم از خودم بگیرم ولی بعدش میگم فرار خوب نیس بهتره ادم یوزر خوبی برای فناوری باشه
هرچند من استفادم از تلگرام زیاد نیس و کلا رد روز شاید ی ساعت بچرخم توش ولی وقتمو حسابی میگیره متاسفانه
 سپاس شده توسط
سلام 
خاله شادن
هفته دوم آذر:
شنبه : 0 / یکشنبه: تقریبا 2 / دوشنبه 0 (از دیشب بعد دانشگاه یهویی ی مسافرت ی روزه چیدن خانواده و باعث شد به برنامم نرسم کلا) Hanghead
 سپاس شده توسط
هفته اول آذر 96

شنبه : 4  / یکشنبه :  9.5  / دوشنبه : 9.5    / سه شنبه :   / چهارشنبه :   / پنج شنبه :   / جمعه:

امروز هم تقریبا طبق برنامه پیش رفتم .
 سپاس شده توسط
سلام 
آفرررررررین برادر قاصدک clapping
من ی سوال دارم
من در طول هفته اغلب تا ساعت 8 شب سرکلاسم و بعدشم ک میرسم خونه عملا نای کاری ندارم و صرفا ی چرخی میزنم تو کانون و میخوابم
حالا من نمیدونم امتیازهای این روزها رو چطور باید محاسبه کنم؟
عملا غیر از کلاس من برنامه ای ندارم 
بهمین دلیل صفر میذارم براشون
خاله شادن:
هفته اول آذر
شنبه : 0 / یکشنبه 2 / دوشنبه:0 / سه شنبه: 0 / چهارشنبه: برنامه خاصی نداشتم / پنج شنبه:      ( نخندید :22  )
 سپاس شده توسط
بسم الله
خاله شادن:

هفته اول آذر
شنبه : 0 / یکشنبه 2 / دوشنبه:0 / سه شنبه: 0 / چهارشنبه: برنامه خاصی نداشتم / پنج شنبه: 6.25      49-2
 سپاس شده توسط
بسم الله
خاله شادن:

هفته اول آذر
شنبه : 0 / یکشنبه 2 / دوشنبه:0 / سه شنبه: 0 / چهارشنبه: برنامه خاصی نداشتم / پنج شنبه: 6.25 / جمعه: 5

الحمدلله 
راضیم از این هفته هرچند میشد بهتر ترتررررررر باشه ولی  ی برنامه داشته باشی هرچند بهش پایبند نباشی صددرصد بازم تورو ی قدم جلو میبره

میانگین این هفته: 1.89  Gigglesmile

اشکال نداره در عوض یاد گرفتم برای روزهای شنبه تا سه شنبه ک تا دیروقت سرکلاسم برنامه بچینم و بهش عمل کنم مثلا اگه قراره ده اسلاید بگم سر کلاس حتما ده اسلایده رو بگم و اینطوری محاسبه امتیاز کنم
 سپاس شده توسط
هفته اول آذر 96

شنبه : 4  / یکشنبه :  9.5  / دوشنبه : 9.5    / سه شنبه : 7.5  / چهارشنبه : 10  / پنج شنبه :  8 / جمعه: 4.5 

نقل قول: من ی سوال دارم
من در طول هفته اغلب تا ساعت 8 شب سرکلاسم و بعدشم ک میرسم خونه عملا نای کاری ندارم و صرفا ی چرخی میزنم تو کانون و میخوابم
حالا من نمیدونم امتیازهای این روزها رو چطور باید محاسبه کنم؟
عملا غیر از کلاس من برنامه ای ندارم 
بهمین دلیل صفر میذارم براشون
سلام
منم تقریبا همین مشکلو دارم .. موقع هایی که کلاسم وقتی میام خونه عملا هیچ کاری نمیتونم بکنم..
ولی کارا هایی جزئی میشه انجام داد و رو اونها برنامه ریخت ..مثلا همین کانون چرخیدنی که گفتین . یه کتاب بگیرین دست بخونید . سر یه ساعت مشخصی بخوابید . دو تا ذکر بگید . وضو بگیرید و .....
خیلی از این کارا... حتی اون چیزی که خودتون گفتین که سر کلاس با برنامه پیش برید .

موفق باشید ... 53
 سپاس شده توسط
بسم الله
خاله شادن
هفته دوم آذر
الهی به امید تو
شنبه: 7  49-2 /
 سپاس شده توسط