امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خوش‌آمد گویی به تازه واردها { سرپرست: همه‌ی کانونی‌ها :) }

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام میکنم به همه عزیزانی که برای پاکی خود و دیگران در این سایت تلاش میکنند.امیدوارم که حالتون خوب باشه و سرشار از انرژی باشید.
ابوالفضل هستم.17 سالمه.ترک هم هستم.از شمال غرب کشور.
خب راستش رو بخواید من تازه وارد نیستم 65
چون یک سال پیش با این سایت آشنا شدم و 5 ماه توش فعالیت داشتم.شاید بعضی ها منو یادشون بیاد.شایدم نیاد. لحظات خوبی رو هم خلق کردم اما بیش از 10 روز نتونستم پاک باشم. بعد از مهر دیگه زندگیم وارد بحران شد و دیگه نه به سایت اومدم، نه سر زدم.. گه گاهی برای ترک تلاش میکردم اما نهایتش میشد 3 روز و باز هم ناامیدی و خستگی و.... 
تا امروز که دیگه تصمیم گرفتم بار دیگه تلاش رو شروع کنم تا به پاکی برسم. خیلی کار دارم. باید روی اهداف،انگیزه ها، ارادم و خیلی چیز ها کار کنم تا بتونم این مشکل رو کنار بزارم. امیدوارم که بتونم با کمک های خدا، شما عزیزان و تلاش خودم، خودم رو از این باتلاق بکشم بیرون. 
به خودم و خدام ایمان دارم. درسته که در حق خودم و خدام خیلی بدی ها کردم اما امیدوارم که خدا منو ببخشه و دستم رو بگیره.
من میتونم. من میتونم. من میتونم. فقط باید خودم رو روی ریل بندازم. بقیش راحته. مهم ترین و سخت ترین کار به نظرم همین روی ریل و به راه افتادن هست.
ببخشید سرتون رو درد آوردم.باقی حرفا باشه بعد از ثبت نام تو گروه.
ممنون از لطفتون. یا حق. خدانگهدار.  Thankyou
سلام آقای ابولفضل

خوش برگشتین 49-2

بله که یادمونه شمارو

نقل قول: تا امروز که دیگه تصمیم گرفتم بار دیگه تلاش رو شروع کنم تا به پاکی برسم. خیلی کار دارم. باید روی اهداف،انگیزه ها، ارادم و خیلی چیز ها کار کنم تا بتونم این مشکل رو کنار بزارم. امیدوارم که بتونم با کمک های خدا، شما عزیزان و تلاش خودم، خودم رو از این باتلاق بکشم بیرون.

خیلی هم عالی 49-2

به تالار برنامه ریزی هم سر بزنید و سعی کنید با برنامه ریزی به اهدافتون برسید.
رمز پیروزی تلاش مداومه 49-2
[سلام دوستان من مهدی هستم امیدوارم بتونیم در این مسیر موفق باشیم]
(1402 ارديبهشت 28، 18:29)Mahdi R نوشته است: [سلام دوستان من مهدی هستم امیدوارم بتونیم در این مسیر موفق باشیم]

سلام به داداش مهدی عزیز Khansariha (18)
ورود شما رو به کانون پاکی ها، خوش آمد میگم Welcome (1)

از حضور شما در جمعمون، خیلی خوشحالیم 49-2
ان شاء الله بتونید به موفقیت برسید Khansariha (69)

و
لطفاً متن هایی که می خواید ارسال کنید رو در قسمت «عنوان ارسال» ننویسید چون دیده نمیشه، بلکه در کادر سفید رنگ پایین صفحه بنویسید و گزینه «ارسال پاسخ» رو انتخاب کنید 128fs318181
متن پست فعلیتون رو در عنوان ارسال نوشته بودید که به صورت دستی، در پستتون قرار دادم.
از توجه و همکاری شما ممنونم Gol

و
برای آشنایی با نحوه فعالیت در سایت، لطفاً دفترچه راهنمای کانون رو به طور کامل و دقیق مطالعه بفرمایید.
منتظر فعالیت های خوب و مفید شما هستیم 49-2

در پناه خدا موفق و پیروز باشید.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
نقل قول: [سلام دوستان من مهدی هستم امیدوارم بتونیم در این مسیر موفق باشیم]
سلام به شما 49-2
خیلی خوش اومدید به کانون 2uge4p4
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
Star 
و به نام خداوند بخشنده‌ مهربان  49-2

رفقا تقریبا ۷ ساله گرفتار این اعتیاد هستم
بحول الله تمام موانع ترک برداشته شد فقط یه بت از درمان ناپذیری این اعتیاد تو ضمیر ناخوآگاهم ساخته شده که میخوام با توکل بر خدا و اهل بیت و کمک شما دوستان این بت بشکنم.
 سپاس شده توسط
(1402 خرداد 1، 18:59)Omidª نوشته است: و به نام خداوند بخشنده‌ مهربان  49-2

بحول الله تمام موانع ترک برداشته شد فقط یه بت از درمان ناپذیری این اعتیاد تو ضمیر ناخوآگاهم ساخته شده که میخوام با توکل بر خدا و اهل بیت و کمک شما دوستان این بت بشکنم.

سلام امید جان Khansariha (18)
به کانون پاکی ها خیلی خوش اومدی Welcome (1)

خیلی خوشحالبم که به جمع کانونی ها پیوستی Confetti
خدا رو شکر که موانع برداشته شده. این مانع هم حل میشه داداش جان 128fs318181
به این فکر کن که وقتی خیلی ها تونستند موفق باشند، پس دلیلی وجود نداره که شما نتونی 49-2
این اسامی رو هم می تونی ببینی و قوت قلب پیدا کنی Khansariha (46)

و از همین اول کار، با نام و یاد خدا اولین پستت رو قرار دادی، ان شاء الله که خدا به تلاش هات برکت بده Khansariha (69)
منتظر فعالیت های خوب و مفیدت هستیم داداش جان 49-2

در پناه خدا موفق و پاک باشی.
یا علی
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
 سپاس شده توسط

سلام داداش خیلی خوش اومدی ان شاءالله موفق میشی Khansariha (69)
این جا ادم های زیادی اومدن و ترک کردن و تونستن خ.ا را شکست بدن قطعا توام جزو قهرمان ها هستی
میتونی این تالار را مشاهده کنی 317
کلی ادم که تونستن بیشتر از دوسال پاکی به دست بیارن 317 Confetti
 سپاس شده توسط

امید جان خوش اومدی به کانون.

این بت رو بشکن و پاک زیستن رو آغاز کن.  2uge4p4
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

Heart 
بسم الله الرحمن الرحیم
به نام خدایی که جان را فکرت اموخت
سلام وعرض ادب خدمت همه عزیزان و دوستان گرامی
من حدود ۱۷ سال گرفتار بودم الان ک اینجام شاید صد ها بار قصد ترک داشتم تا الان ک ۳۲ سال از زندگیم با انواع واقسام بیماریهای روحی وروانی و جسمی گذشته و واقعا با تمام وجود تصمیم قطعی گرفتم ک پاک باشم ایشالا ک با کمک هم و در کنار هم جشن پاکیمونو برپا کنیم یا علی ❤
سلام به همه ی دوستان و اعضای محترم 

من یه دخترم که حدود یازده روز دیگه 19 سالم میشه
دلم نمیخواد اسم خودم رو بگم اما هوری صدام کنید که لقب عزیزی هست که خیلی بهش ارادت دارم 
 من چند روزی بود که ثبت نام کرده بودم اما به دلایلی دیگه به سایت نیومدم تا امروز 

یه خلاصه ای از خودم بگم

من یه دختر خیلی درسخون و فعالی بودم از بچگیم
 قبل از این که برم مدرسه خوندن یاد گرفتم خیلی اهل کتاب بودم و هستم و اتفاقا آدم مذهبی ای هم هستم از قبل از تکلیف شدنم یعنی حدود هفت هشت سالگی نماز و روزه و حجاب و همه چیز رو رعایت میکردم 

اینکه چطور شد و من چطور با این عمل آشنا شدم بماند شاید یه روزی بهتون گفتم ولی الان همینقدر بگم که من اصلا نمیدونستم خ.ا چی هست. توی مدرسه توسط یکی از بچه ها با این مسائل آشنا شدم اما هنوز نمیدونستم خ.ا چیه و وقتی متوجه شدم این عمل چیه و گناه داره و اینا که حدود یکسال بود گرفتارش شده بودم 21
و خب بعد یکسال انجام هر روزه ی یک عمل مگه میشه به همین راحتی ترکش کرد؟
فقط خدا میدونه که من چند بار تلاش کردم برای ترک 
چند بار توبه کردم و دوباره شکستم 
ترک طولانی هم زیاد داشتم حتی بالای چهل روز هم پاک بودم اما باز شکستم
اما الان دیگه واقعا خسته شدم. دیگه واقعا بریدم. 
من و از یه دختر درسخون فعال و پر انرژی تبدیل کرده به یک آدم خسته ی بی انگیزه ی بی اراده 

نمیخوام جوونیم از دستم بره
میخوام از دوران دانشجوییم استفاده کنم و این لعنتی نمیذاره 
باید ترکش کنم برای هدف هام تلاش کنم 
بعد از حدود شیش سال توبه کردن و توبه شکستن میخوام برای همیشه کنارش بذارم 

با کمک خدا و شما

امیدوارم هیچ جوونی تو هیچ جای دنیا گرفتار این درد نشه یا اگر هم میشه ترکش کنه و خودش رو نجات بده
(1402 خرداد 6، 2:06)1030 نوشته است: بسم الله الرحمن الرحیم
من حدود ۱۷ سال گرفتار بودم الان ک اینجام شاید صد ها بار قصد ترک داشتم تا الان ک ۳۲ سال از زندگیم با انواع واقسام بیماریهای روحی وروانی و جسمی گذشته و واقعا با تمام وجود تصمیم قطعی گرفتم ک پاک باشم ایشالا ک با کمک هم و در کنار هم جشن پاکیمونو برپا کنیم یا علی ❤
سلام خوش اومدین  49-2
حضورتون در کانون را تبریک میگم از این که اومدین برای ساختن اینده خودتون خوشحالم
ان شاءالله در کنار هم روزهای خوبی میسازیم Khansariha (69)
با تلاش و پشتکار میشه بر هر مشکلی غلبه کرد Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
(1402 خرداد 6، 17:54)Hoorii نوشته است: سلام به همه ی دوستان و اعضای محترم 

دلم نمیخواد اسم خودم رو بگم اما هوری صدام کنید که لقب عزیزی هست که خیلی بهش ارادت دارم 
سلام خوش اومدین  [تصویر:  49-2.gif]

حضورتون در کانون را تبریک میگم از این که اومدین برای ساختن اینده خودتون خوشحالم
ان شاءالله روز های خوبی میسازید
با توکل به خدا و تلاش قطعا میشود پاک شد Khansariha (69)

خواندن نماز بسیار کمک کننده هست ان شاءالله همیشه در مسیر حق بمانید 49-2
 سپاس شده توسط
سلام من هم تازه عضو شدم امیدوارم تو این سایت نتیجه دلخواه مو بدست بیارم
 سپاس شده توسط
(1402 خرداد 6، 2:06)در پی نور نوشته است: بسم الله الرحمن الرحیم

(1402 خرداد 6، 17:54)Hoorii نوشته است: سلام به همه ی دوستان و اعضای محترم 

من چند روزی بود که ثبت نام کرده بودم اما به دلایلی دیگه به سایت نیومدم تا امروز 

یه خلاصه ای از خودم بگم

من یه دختر خیلی درسخون و فعالی بودم از بچگیم
 قبل از این که برم مدرسه خوندن یاد گرفتم خیلی اهل کتاب بودم و هستم و اتفاقا آدم مذهبی ای هم هستم از قبل از تکلیف شدنم یعنی حدود هفت هشت سالگی نماز و روزه و حجاب و همه چیز رو رعایت میکردم 

اینکه چطور شد و من چطور با این عمل آشنا شدم بماند شاید یه روزی بهتون گفتم ولی الان همینقدر بگم که من اصلا نمیدونستم خ.ا چی هست. توی مدرسه توسط یکی از بچه ها با این مسائل آشنا شدم اما هنوز نمیدونستم خ.ا چیه و وقتی متوجه شدم این عمل چیه و گناه داره و اینا که حدود یکسال بود گرفتارش شده بودم 21
و خب بعد یکسال انجام هر روزه ی یک عمل مگه میشه به همین راحتی ترکش کرد؟
فقط خدا میدونه که من چند بار تلاش کردم برای ترک 
چند بار توبه کردم و دوباره شکستم 
ترک طولانی هم زیاد داشتم حتی بالای چهل روز هم پاک بودم اما باز شکستم
اما الان دیگه واقعا خسته شدم. دیگه واقعا بریدم. 
من و از یه دختر درسخون فعال و پر انرژی تبدیل کرده به یک آدم خسته ی بی انگیزه ی بی اراده 

نمیخوام جوونیم از دستم بره
میخوام از دوران دانشجوییم استفاده کنم و این لعنتی نمیذاره 
باید ترکش کنم برای هدف هام تلاش کنم 
بعد از حدود شیش سال توبه کردن و توبه شکستن میخوام برای همیشه کنارش بذارم 

با کمک خدا و شما

امیدوارم هیچ جوونی تو هیچ جای دنیا گرفتار این درد نشه یا اگر هم میشه ترکش کنه و خودش رو نجات بده

(1402 خرداد 10، 21:15)ظریف نوشته است: سلام من هم تازه عضو شدم امیدوارم تو این سایت نتیجه دلخواه مو بدست بیارم

سلام به شما همراهان تازه‌وارد 303
ورود شما بزرگواران رو به کانون پاکی‌ها، خوش‌آمد عرض می کنم Welcome (1)

از اینکه به جمعمون پیوستید، خیلی خوشحالیم Confetti
ان شاء الله که ناامیدی‌ها رو کنار بزنید و روزهای سراسر خوب و پر از موفقیت و پاکی در پیش داشته باشید Khansariha (69)
منتظر فعالیت‌های خوب و مفید شما در کانون هستیم 128fs318181

در پناه خدا موفق و پیروز باشید.
یا علی
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان