امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خوش‌آمد گویی به تازه واردها { سرپرست: همه‌ی کانونی‌ها :) }

(1402 مرداد 7، 13:28)کیمیاگر نوشته است: سلام .خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم
امیدوارم همگی در این راه موفق بشیم Confetti

سلام خانم کیمیاگر

ما هم خوشحالیم از حضور شما. خوش آمدید.  Welcome (1)

الان وقتش هست که از گذشته‌شون عبور کنید و پلی پـــاک به سوی آینده بسازید. 

امیدوارم تلاش‌های متفاوت شما در این محیط نتایجی متفاوت و شگفت‌انگیز خلق کنه.

با آرزوی موفقیت برای شما.  49-2
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1402 مرداد 7، 13:28)کیمیاگر نوشته است: سلام .خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم
امیدوارم همگی در این راه موفق بشیم Confetti
سلام خوش آمدید
ان شاءالله در مسیر سعادت ثابت قدم باشید 49-2
 سپاس شده توسط
سلام 
خیلی خوشحالم که منم عضو اینجا شدم و اینجا رو پیدا کردم امیدوارم هممون همیشه پاک و مومن و با خدا باشیم و موفق بشیم در این راه و خدا ازمون راضی باشه و هیچ وقت دچار گناه نشیم. 
خیلی ممنون از کسایی که همچین جایی رو ساختن 53
(1402 مرداد 10، 20:54)Mobinaaa نوشته است: سلام 
خیلی خوشحالم که منم عضو اینجا شدم و اینجا رو پیدا کردم امیدوارم هممون همیشه پاک و مومن و با خدا باشیم و موفق بشیم در این راه و خدا ازمون راضی باشه و هیچ وقت دچار گناه نشیم. 

سلام و عرض ادب
به کانون پاکی ها خیلی خوش آمدید Welcome (1)

از صحبت های شما سپاس گزارم. از اینکه به جمع اعضای خوب کانون پیوستید، خیلی خوشحالیم.
ان شاء الله بتونید به اهدافتون برسید و موفق باشید.

و
مطالعه دقیق و کامل دفترچه راهنمای کانون و همین طور مطالب ترک قدم به قدم رو به شما پیشنهاد می کنم.

و
با توجه به تکمیل فرم ثبت نام گروه ها، شما از همین الان می تونید فعالیت های خودتون رو در گروه باران و سایر تاپیک ها شروع بفرمایید.
منتظر فعالیت های خوب و مفید شما هستیم.

در پناه خدا باشید.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام خوش امدید ان شاءالله موفق باشید
ما از شما ممنون هستیم که تصمیم گرفتید که رضایت خدا کسب کنید 49-2
به امید رهایی از تمامی گناهان همه انسان ها 49-2
 سپاس شده توسط
سلام من ستاره م و این اولین پست من اینجاست راه های مختلفی و امتحان کردم و فهمیدم بهترین کار اینه که بتونم کسایی و پیدا کنم که مثل خودمن و میتونم از تجربیاتشون استفاده کنم و احساساتم و باهاشون به اشتراک بزارم. خیلی خوشحالم که اینجام هیچی دیگه همین  2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
(1402 مرداد 20، 20:48)Setareh نوشته است: سلام من ستاره م و این اولین پست من اینجاست راه های مختلفی و امتحان کردم و فهمیدم بهترین کار اینه که بتونم کسایی و پیدا کنم که مثل خودمن و میتونم از تجربیاتشون استفاده کنم و احساساتم و باهاشون به اشتراک بزارم. خیلی خوشحالم که اینجام هیچی دیگه همین  2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4

سلام و عرض ادب
به کانون پاکی ها خیلی خوش آمدید Welcome (1)

از اینکه برای رسیدن به موفقیت در راه پاکی و اصلاح سبک زندگی، به جمع اعضای کانون پیوستید، خیلی خوشحالیم و خدا رو شکر می کنیم.
به امید خدا شاهد موفقیت های روزافزون و ماندگار شما باشیم.

و
شما فرم ثبت نام گروه ها رو تکمیل کردید و می تونید از همین الان فعالیت های خودتون رو در گروه باران و سایر تاپیک ها شروع بفرمایید.

و
برای آشنایی با نحوه فعالیت در سایت و آشنایی با روند حرکت در مسیر پاکی لطفاً دفترچه راهنمای کانون و همچنین مطالب ترک قدم به قدم رو به طور کامل و دقیق مطالعه بفرمایید.

در پناه خدا باشید.
یا علی
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...

(1402 مرداد 20، 20:48)Setareh نوشته است: سلام من ستاره م و این اولین پست من اینجاست راه های مختلفی و امتحان کردم و فهمیدم بهترین کار اینه که بتونم کسایی و پیدا کنم که مثل خودمن و میتونم از تجربیاتشون استفاده کنم و احساساتم و باهاشون به اشتراک بزارم. خیلی خوشحالم که اینجام هیچی دیگه همین  2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4

سلام و دورد 

ورود شما رو به کانون پاکی ها تبریک عرض میکنم Welcome (1)  

ان شاءالله کانون پلی باشه برای رسیدن به قله های پاکی و سعادت . 49-2
 سپاس شده توسط
سلام به همه دوستان سعید هستم خیلی خوشحالم در جمع شما هستم امیدوارم بزودی هممون ترک کنیم و به مراحل زیباتر از زندگیمون برسیم
 سپاس شده توسط
(1402 مرداد 25، 12:12)Tamishan نوشته است: سلام به همه دوستان سعید هستم خیلی خوشحالم در جمع شما هستم امیدوارم بزودی هممون ترک کنیم و به مراحل زیباتر از زندگیمون برسیم

سلام به شما داداش عزیز
به کانون پاکی ها خیلی خوش اومدی Welcome (1)

سعید جان ما هم خیلی خوشحالیم در جمع اعضای خوب کانون حضور داری 49-2
ان شاء الله از حضور در این جمع، بهترین استفاده ها رو کسب کنی و به موفقیت و پاکی برسی Khansariha (69)

در پناه خدا باشی.
یا علی
 سپاس شده توسط
(1402 مرداد 25، 12:12)Tamishan نوشته است: سلام به همه دوستان سعید هستم خیلی خوشحالم در جمع شما هستم امیدوارم بزودی هممون ترک کنیم و به مراحل زیباتر از زندگیمون برسیم

سلام و درود آقا سعید ، به کانون پاکی ها خیلی خوش اومدین  49-2
 سپاس شده توسط
سلام من امید هستم
تقریبا 18 سال به این عمل مبتلا هستم
همیشه درگیرش بودم ترک کنم ولی نشده گاهی رفیقم که خبر داره و خودش هم مبتلا میگه سعی کن باهاش کنار بیای ولی من هیچوقت نخواستم باهاش کنار بیام
این کار زندگیمو فلج کرده
اینجا شاید زور اخرم برای ترک باشه
واقعا خسته شدم اراده ندارم...
 سپاس شده توسط
(1402 شهريور 8، 13:15)om!d نوشته است: سلام من امید هستم
همیشه درگیرش بودم ترک کنم ولی نشده گاهی رفیقم که خبر داره و خودش هم مبتلا میگه سعی کن باهاش کنار بیای ولی من هیچوقت نخواستم باهاش کنار بیام
این کار زندگیمو فلج کرده

سلام داداش امید عزیز
به کانون پاکی ها خیلی خوش اومدی Welcome (1)

درک می کنم که شرایط سختی داشتی. اینکه انسان خسته بشه و اراده اش رو از دست بده، از نتایج همین گناه هست.
آفرین به شما داداش جان که نخواستی با این گناه خانمانسوز کنار بیای و به اینجا اومدی تا فصل جدیدی از زندگی رو در کنار هم‌مسیرهای پاکی شروع کنی Khansariha (69)
کناره گیری از کسانی که شما رو به گناه تشویق می کنند و حضور در جمع دوستانی که دغدغه پاکی دارند، روی اراده و انگیزه‌ات تاثیر مثبت خواهد داشت 128fs318181

پیشنهاد می کنم، مطالب ترک قدم به قدم رو به دقت مطالعه کنی و همراه با اون پیش بری.
ان شاء الله که شاهد موفقیت ها و پاکی های شما باشیم Khansariha (18)
منتظر فعالیت های خوب و مفیدت هستیم 1

در پناه خدا باشی.
یا علی
 سپاس شده توسط
(1402 شهريور 8، 13:15)om!d نوشته است: سلام من امید هستم
این کار زندگیمو فلج کرده

سلام داداش گل  303 ، به کانون پاکی ها خیلی خوش اومدی  Welcome (1) 

، با توکل بر خدا و  یه شروع اصولی و دقیق هر چیزی امکان پذیره  128fs318181

پیش به سوی فتح قله های پاکی  49-2
 سپاس شده توسط
سلام
پارسا هستم؛ جوان و با اراده، تا حالا چندبار کنار گذاشتم که بیشترین رکورد روزهای خوبم 80 روز تمام بوده و متاسفانه روز هشتادویکم خطا کردم
راه های مختلفی رو برای کنار گذاشتن امتحان کردم اما  هیچکدوم منجربه خلاصی نهایی نشده، امیدوارم اینبار با همراهی عزیزانی که در کانون فعالیت می‌کنند بتونم رکورد دفعات قبلی رو فتح کنم و حتی برای همیشه از اون اشتباه مصون بمونم... Khansariha (46)
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان