امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

عاشق جان عرض کردم هیچ کدوم برای من نیست
راست می گی. الان توقع دخترا و بیشتر از همه خانواده هاشون بالاست.
و خب کارم نیست.

خو چرا به خودت فحش می دی؟ چه می شه کرد؟ راه حل چیه؟
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

بله درسته ، اونا مال پدر شماست. 

ولی الان کدوم جوون تو سن و سال ماست که از خودش خونه و ماشین داشته باشه؟
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

من نتونستم برای خودم راه حلی پیدا کنم و اینم به این دلیل نیست راه حل نیست 
زندگی من قسمتش این بوده که اینطوری باشه 
هر کسی زندگیه خودشو داره 
من توانم این بوده ... نتونستم 
خوب نشستید پشت سر دخترا بد میگید
خوشم باشه

[تصویر:  nasimhayat.png]
خواهر می توانم
خب دخترا حق دارن
می خواد زندگی کنه باید با یه ادم درست و حسابی ازدواج کنه کسی که شرمنده نباشه که دست خالی اومده خونه کسی که خوشحالش کنه و یار و غمخوارش باشه و کلی چیزای دیگه
من که نمی تونم
برم کنار بهتره
انقدر جوونای خوب لایق هست که اصلا من به چشم نمیام
انقدر برام اتفاق افتاده این حالات
دیده نشدن و تحقیر شدن
خب حق دارن می خوان خوشبختر بشن ...
خدایا خودت بهم قدرت، امید و آرامش بده برای ادامه مسیر  53
  یک بار برای همیشه ترک خواهم کرد  
سعی کن واسه هر چیزی هر چند کوچیک خدا رو شکر کنی تا یاد خدا بیاد تو ذهنت و همیشه توی ذهنت بمونه اینجوری بودن خدا توی زندگیت رو کاملا حس میکنی
با یاد خدا قطعا دلها آرام گیرد 

کوچیکت معین  53
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

تنها راهی که به شکست می انجامد، تلاش نکردن است

خودت را بپذیر؛ هر چه که هستی حتی اگر نقصی هم داری آن را بپذیر؛ تنها آن
هنگام قادری دست از جنگ با خودت برداری و آسوده باشی.

می خواستم اینجا کمی از دردهام بگم،
وقتی اومدم، دل م گرفت،
دیروزِ خوبی نداشت اینجا.

دو ساعت دیگه هم باید راه بیفتم برم سر کار،
اصلن حوصله ی ساک بستن هم ندارم. 1276746pa51mbeg8j
[تصویر:  tree.jpg]

خُنُک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش  ***  بِنَماند هیچ ش الا، هوس قمار دیگر

" مولوی "

53   53   53

این بار، بی تاریخ؛
خسته ام،
آن همه روزها که قرار بود شروع ی باشند ...

53 5353
[تصویر:  05_blue.png]
سلام
اقای تواب من صحبتهاتون رو خوندم ولی واقعا بی انصافی شما خیلی در حق خودتون کم لطف هستید... :smiley-yell:
من نمیگم واقعا دخترا پر توقع هستن ولی بیشترش به خاطر ترس از اینده است و کارهایی که از بعضی پسرها تو جامعه میبینن از اینده خودشون و زندگیشون میترسن و فکر میکنن حداقل با کسی باید ازدواج کنن که لااقل از لحاظ مالی تا حدودی تامین باشن....
ولی این مساله در همه صدق نمیکنه .... و خیلی ها هم هستن که کم توقع ان کسایی که تو خانواده های متوسط بزرگ شدن مثل خیلی از ما....
به نظر من شما اصلا شرایط بدی ندارید قرار نیس اول زندگی همه چیز به نام خودتون باشه .... تنها کاری که الان باید بکنید پیدا کردن یا شروع کردن یه کار هستش چه شریکی چه تنهایی...یا پیش یه نفر ....303
به هر حال شما الان ماشین و خونه به قول خودتون خیلی کوچیک که بنام خودتون نیست ولی شما استفاده میکنید رو دارید...
من وقتی با همسرم ازدواج کردم دقیقا یه پراید داشت بنام پدرش و راستش سربازم بود یعنی کار ند اشت دنبال کار میگشت فقط تنها چیزی که داشت خونه بود ... ولی هیچ کدوم از اینا مهم نبود ....مهم این بود که به نظر من پسر خوبی بود و پاک که تا بحال لب به سیگار و مشروب و... نزده بود ....
برای همین این بستگی به معیار های انتخاب طرف مقابلتون داره.... Khansariha (8)

پس این همه ناامیدی اصلا جایی نداره ..... با اینکه متاسفانه من خودم هم زیاد ادم مثبت اندیشی نیستم ولی با این همه این همه ناامیدی شما رو اصلا درک نمیکنم ..... 1744337bve7cd1t81
من خودم هم خیلی مواقع تو زندگیم شکست خوردم و نا امید شدم ولی اصلا نمیخوام به گذشته فکر کنم ..... راستش میگن غصه اینده رو هم نخورین... و از حال لذت ببرین ولی اخه نمیتونم به حال هم فکر کنم چون یه اتفاقاتی در خونواده داره رخ میده که واقعا خیلی خیلی بد هستن 53258zu2qvp1d9v ...برا همین مجبورم فقط به نوع چطوری توکل کردن فکر کنم ...

ببخشید زیاد شد دیگه 53 Khansariha (8)
سام علیکم ما اومدیم

عرضم به خدمتتون که الان ازدواج ها جوری شده که من به این ازدواجا میگم ازدواج گوسفندی یعنی بنده میرم خواستگاری یه دختری و معیارم اینه که دختر پاکی باشه.خوش اخلاق باشه.خوشکل باشه و ... و چن تا کیس رو زیر نظر میگیرم تا یکی پسند بشه دختر هم وقتی خواستگار میاد براش پیش خودش این معیار ها رو داره پسره خوب باشه. کار داشته باشه.ماشین داشته باشه. خونه هم داشته هم باشه خوبه و بنا به طرز فکر این معیار ها توی دختر و پسر عوض میشه 
حالا چرا گفتم گوسفندی چون بنده وقتی میرم خواستگاری یه دختر اون یه کیس از بین بقیه اس و میتونسته کس دیگه ای به جاش باشه دختر هم همینطور میتونسته یکی دیگه به جای من باشه من واسه اون واون واسه من یه آدم خاص نبودیم این یعنی مث اینکه میری ماشین میگیری یا خونه یا هر چیز دیگه ای که میگردیم خوبشو انتخاب میکنیم فرقی نمیکنه خونه یا ماشین چی باشه این ازدواجای الانم شده همینجوری و اکثر مشکلات ما مردم همینه که وقتی یه نفر رو میبینیم حالا زن یا مرد چون میتونسته این توی زندگیمون باشه بهش نگاه میکنیم به قد و قیافش و... وپیش خودمون میگیم عجب چیزی عجب اخلاقی و خیلی چیزای دیگه( که هر کس طبق اولویت هاش از کسی خوشش میاد )کاش این تو زندگیمون بود و توی اینجور موردا فقط تنها چیزی که باعث میشه کسی زیاد تو فکر اون کسی که میبینه نره ترس از آبروشه و بهم خوردن اسایشش و ...
ولی بنده اگه کسی که توی زندگیمه واسم خاص بوده باشه تا یه نفر رو میبینم شایدم نگاهش کنم ولی تو دلم میگم عشق خودم چیز دیگه اس ...

پس بچه ها تا میتونین بگردین دنبال یه فرد خاص یکی که از زندگی باهاش لذت ببرید یکی که همدم باشه نه فقط همسر یکی که قبل از ادواج واسه خواستن دوتاییتون با هم باشید نه یکی که بعد از ازدواج از روی اجبار با هم زندگی کنید راستی یادم اومد اینم بگم بعد از ازدواج عشقی به وجود نمیاد یه وابستگیه که آدم به گوشیشم میتونه وابسته بشه وخیلی فاصله اس بین عشق و وابستگی ...        

هووووف خسته شدم از بس نوشتم
شرمنده زیاد شد امیدوارم بدردتون بخوره چیزای دیگه ای هم هست که خواستید براتون میگم اینایی هم نوشتم تجربه خودمه

کوچیک همتون معین  53
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

تنها راهی که به شکست می انجامد، تلاش نکردن است

خودت را بپذیر؛ هر چه که هستی حتی اگر نقصی هم داری آن را بپذیر؛ تنها آن
هنگام قادری دست از جنگ با خودت برداری و آسوده باشی.

(1394 خرداد 16، 9:04)m12 نوشته است: سلام
اقای تواب من صحبتهاتون رو خوندم ولی واقعا بی انصافی شما خیلی در حق خودتون کم لطف هستید... :smiley-yell:
من نمیگم واقعا دخترا پر توقع هستن ولی بیشترش به خاطر ترس از اینده است و کارهایی که از بعضی پسرها تو جامعه میبینن از اینده خودشون و زندگیشون میترسن و فکر میکنن حداقل با کسی باید ازدواج کنن که لااقل از لحاظ مالی تا حدودی تامین باشن....
ولی این مساله در همه صدق نمیکنه .... و خیلی ها هم هستن که کم توقع ان کسایی که تو خانواده های متوسط بزرگ شدن مثل خیلی از ما....
به نظر من شما اصلا شرایط بدی ندارید قرار نیس اول زندگی همه چیز به نام خودتون باشه .... تنها کاری که الان باید بکنید پیدا کردن یا شروع کردن یه کار هستش چه شریکی چه تنهایی...یا پیش یه نفر ....303
به هر حال شما الان ماشین و خونه به قول خودتون خیلی کوچیک که بنام خودتون نیست ولی شما استفاده میکنید رو دارید...
من وقتی با همسرم ازدواج کردم دقیقا یه پراید داشت بنام پدرش و راستش سربازم بود یعنی کار ند اشت دنبال کار میگشت فقط تنها چیزی که داشت خونه بود ... ولی هیچ کدوم از اینا مهم نبود ....مهم این بود که به نظر من پسر خوبی بود و پاک که تا بحال لب به سیگار و مشروب و... نزده بود ....
برای همین این بستگی به معیار های انتخاب طرف مقابلتون داره.... Khansariha (8)

پس این همه ناامیدی اصلا جایی نداره ..... با اینکه متاسفانه من خودم هم زیاد ادم مثبت اندیشی نیستم ولی با این همه این همه ناامیدی شما رو اصلا درک نمیکنم ..... 1744337bve7cd1t81
من خودم هم خیلی مواقع تو زندگیم شکست خوردم و نا امید شدم ولی اصلا نمیخوام به گذشته فکر کنم ..... راستش میگن غصه اینده رو هم نخورین... و از حال لذت ببرین ولی اخه نمیتونم به حال هم فکر کنم چون یه اتفاقاتی در خونواده داره رخ میده که واقعا خیلی خیلی بد هستن 53258zu2qvp1d9v ...برا همین مجبورم فقط به نوع چطوری توکل کردن فکر کنم ...

ببخشید زیاد شد دیگه 53 Khansariha (8)

سلام خواهر 

از اینکه وقت گذاشتین ممنونم 

من اصلا کاری به معیار و ملاک و کم یا پر توقع بودنِ دخترا ندارم ، هر طوری هر کسی راحتِ 
من با همه مشکلاتم دیگه قصد خواستگاری رفتن که هیچ ، هیچ قصد دیگه ای ندارم 

و منتظر می مونم  53258zu2qvp1d9v تا روز آخر که دعا می کنم به زودی باشه فرا برسه 
من زندگی نکردم که بخوام غصه شو بخورم 

یه روزای خوبی داشتم و در کنارش روزای بد 
دیگه هر چی بود تموم شد 
برادر معین قشنگ نوشتی؛
واقعا قابل تامله.

مثل همون شازده کوچولو که اولش فکر کرد گل خودش هم یکیه مثل این همه گل در گلستان؛
اما آخرش فهمید که اهلی شدن چیز دیگه ایه.
سلام به همه

دیشب یه خورده حالم بد بود تا صبح بدتر شد.   در رابطه با یه دختری و ازون فکرا هی با خودم میجنگیدمو هی تسلیم میشدم. یه چیزی میگفت که برم دوباره باهاش رابطه برقرار کنم و مخشو بزنم و ازین جور کارا. یه هو به یه چیزه خیلی جالبی رسیدم و اون صداقت داشتنه. یاد صحبته یکی از آشناهام افتادم که میگفت اولین قدم برای ترک داشتنه صداقت توی زندگیه و اول باید روی این قضیه کار کرد. وقتی اینو یادم اومد چقدر راحت شدم . مثله آب روی آتیش بود. دیگه با خودم میخندیدم، دیگه ازین قضیه آزاد شدم. خدا رو شکر. دیگه فکر اون دختره  تو سرم بی اهمیت شده که باهاش تصویر سازی ذهنی کنم. چون وقتی میخوام صداقت داشته باشم دیگه نمیتونم بهش دروغ بگم که آره من از تو خوشم میادو دوست دارم و از اینجور مخزنی ها و واقعآ اصلآ دوستش ندارم چون خصلتهاشو میشناسم. من اول باید تا حد خیلی زیادی طرف مقابلمو بشناسم بعد دوستش داشته باشم و بعد ازون رابطه جنسی ( که البته بعد از دوست داشتن  ازدواج کردنه)
تقریبآ من 70 درصد خ.ا که انجام میدادم مربوط به کشش و تصویر سازی نسبت به اون دختره هست. و تا وقتی که بخوام آدم صادقی باشم که یکی از هدفهای زندگیمه این مشکل حل شده است و دیگه امکانش وجود نداره که بتونم با اون دختره رابطه برقرا کنم (چه در خیال و چه در واقعیت) و تا حد خیلی زیادی دیگه نمیتونم توی فکرم با اون دختره تصویرسازی کنم که منجر به خ.ا بشه. 

خدایا دوباره شکر

کلید = صداقت داشتن
من از خود می پرسم، شما چطور؟

آیا اعتیاد یک نوع بیماری است؟؟

اعتیاد جنسی چیست؟؟

آیا من یک معتاد جنسی هستم؟؟

چگونه می توانم بفهمم که یک معتاد جنسی هستم؟؟

ویدیو ترک تضمینی 

خیلی کم حجم 12 مگابایت

http://hn13.asset.aparat.com/aparat-vide..._39674.mp4
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان