امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

(1388 ارديبهشت 18، 10:15)سلام سلام نوشته است: .
.
.
ايشالا كارت راه بيفته. بعدشم يه جوون دسته گل مثل خودت خوبو صيغه كني!cheshmak (به كوري چشم اونايي كه خوششون نمياد!.)

حالا خنده!

[تصویر:  4fvgdaq_th.gif]
دیری است که دعاهایمان »ندبه« شده است و هر صبح جمعه مشعل چشم های ما با زلال اشک روشن می شود. و من در کوچه های سرگردان »غیبت« تو را می جویم شاید مرا به میهمانی نگاهت بخوانی.
...«ღღ
کویر وجودم در انتظار باران ظهور توست
ღღ»...
[تصویر:  14a5beeb2cd5ff.gif]
جانم؟@؟@؟@؟@؟
کی چی گفت؟
من به شدت با این موضوع صیغه مشکل دارم:smiley-yell:
خوشا باران و وصف بی مثالش
گل گفتی بینام جون منم طرفتم، مرگ بر صیغه و ازدواج مجدد! :smiley-yell:
قوی باش...

[تصویر:  gid0g8lmsh26k0vbqrhd.gif]
امروز یه جوریه
از صبح..
چند تا جیغم زدم اما فایده ای نداشت
یه گاف بزرگم دادم(بازم شرمنده)آخه همه چیز قاطی پاتی شده تو سرم
نمیدونم چرا اینجوری شدم
خوبم ها..اما حس خندیدن ندارم
انگار می خوان انجوری من و بشکنن!
خوب چی بگم..
محکم وایسادم
اما
اما
اما..
خوب دلم یکم غرغر میخواد
راستش کسی و پیدا نکردم سرش غر بزنم اومدم اینجا
یه بنده خدایی بود(از بچه های سایت) همیشه غرغرام و گوش میداد ااونم امروز نیست
خوب حالا چی بگم!
کی حوصله داره به غرغرام گوش کنه؟!؟!!؟
مناقصه میزارم ها!
به جای خنده..جیغ

داداش بی بی کجاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟
گریه
سرباز کجایی که مامان بزرگت و کشتن

من اگه مردم برام گلایل نیارین ها..فریاد
حالا من کی میخوام بمیرم خودمم نمیدونم

یکی از بچه ها فکر کرده من عاشق شدم..گفتم این کارا مال جووناس از من گذشته
اما این شعره قشنگه..مینویسم پس فردا نگین بی نامم آره و از این جور چیزها ها...(همین الآن دوستم زنگ زده میگه خبریه!!>..)
چی بگم بهتون!؟!؟

وصال او ز عمر جاودان به
خداوندا مرا آن ده که آن به

اینم برای آخرش
جیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــغ
بينام جان

من امروز حالم خوبه چون يه كار نيمه تموم داشتم Khansariha (56)كه چند ماه بدجور دستمو بسته بود و از همه كار مونده بودم حالا داره به لحظات پايانيش نزديك ميشه 53258zu2qvp1d9v

گرچه تازه واردم ولى زود صميمى ميشم.42 غصه رو بگذار كنار. چون عقب ميندازتت.. شما جوون نباشى پس لابد من جوونم..Tears خدا رو شكر كه خوبى..
(1388 ارديبهشت 18، 17:32)بی نام نوشته است: امروز یه جوریه
از صبح..
چند تا جیغم زدم اما فایده ای نداشت
یه گاف بزرگم دادم(بازم شرمنده)آخه همه چیز قاطی پاتی شده تو سرم
نمیدونم چرا اینجوری شدم
خوبم ها..اما حس خندیدن ندارم
انگار می خوان انجوری من و بشکنن!
خوب چی بگم..
محکم وایسادم
اما
اما
اما..
خوب دلم یکم غرغر میخواد
راستش کسی و پیدا نکردم سرش غر بزنم اومدم اینجا
یه بنده خدایی بود(از بچه های سایت) همیشه غرغرام و گوش میداد ااونم امروز نیست
خوب حالا چی بگم!
کی حوصله داره به غرغرام گوش کنه؟!؟!!؟
مناقصه میزارم ها!
به جای خنده..جیغ

داداش بی بی کجاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟
گریه
سرباز کجایی که مامان بزرگت و کشتن

من اگه مردم برام گلایل نیارین ها..فریاد
حالا من کی میخوام بمیرم خودمم نمیدونم

یکی از بچه ها فکر کرده من عاشق شدم..گفتم این کارا مال جووناس از من گذشته
اما این شعره قشنگه..مینویسم پس فردا نگین بی نامم آره و از این جور چیزها ها...(همین الآن دوستم زنگ زده میگه خبریه!!>..)
چی بگم بهتون!؟!؟

وصال او ز عمر جاودان به
خداوندا مرا آن ده که آن به

اینم برای آخرش
جیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــغ
سلام یه پیشنهاد دارم یه سر به زیارت اهل قبور برو(ان شا ا... که هیچکس رو اونجا نداشته باشی)ولی خیلی مفیده راجع به این مساله نمیشه باهرکسی حرف زد ولی با مرده ها چی؟تازه اونا به خدا نزدیکترند میتونن شفاعتتو بکنن اونجا اگه گریه کنی ،داد بزنی غش کنی،کسی باهات کاری نداره تازه با دیدن اونجا یه کم بیشتر متوجه این موضوع میشی که عاقبت هممون کجاست؟و اون دنیا چه جوری بریم؟به من که جواب داد حالا تو هم امتحان کن ضرر نداره !
سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدنش پول می گیرد
من که نمیدونم شما چی میگید ؟!! .. :exclamation:

الان داشتم چندتا از این پستایه آخر رو میخوندم ..نتیجه این شد که : بینام به جیغ علاقه زیادی داره .. تنها هنوز تو کاره ارباب رجوع ها مونده .. از این تایپیک آخر سلام سلام هم که چیزی دست گیرم نشد.. تارک هم به طولانی کردن دوره ترک علاقه پیدا کرده .. مریم گلی هم شکر خدا کاره نیمه تمومش دیگه تمومه ... در مورد بحث جذاب صیغه هم که هدف مقدس بسیار مخالف هستن ... پستایه قبلتر هم که همه فراموش کردن اینجا کانون ترک خود ار... هست همش از برق و مکانیک و فاز و نول و... صحبت میکردن ... منم بیکار میشینم تایپیک هایه شما رو میخونم4fvfcja 4chsmu1

خب حالا دیگه نوبتی هم باشه نوبت منه : کی پریشب بازی چلسی بارسلن نگاه کرد ...هنوز از حذف تیمه محبوبم تو شکم... اصلا اون شب حق به حقدار نرسید ... Tears با نظر من موافقید ؟!
سلام علیکم به هم303
راستش گمانم به خاطر یه فشار عصبی که اینجوری شدم..یعنی باید بروز ندم بعد اینجوری خودش رو نشون میده17

الآنم خوبم/خوبی/خوب است..

مریم گلی عزیزم:varzeshغم و غصه حریف من نمیشه...بعضی وقتا باید بنویسم تا آروم شم..ممنونم .. منم زود با همه صمیمی میشم.و...از همه ی اینا بگذریم
خودت چطوری؟؟؟؟؟

سلام سلام ... مرسی از اعتماد بنفسی که بهم میدیKhansariha (18)

پارمیدا جان : راستش متاسفانه اونجا عزیز زیاد دارم .. برای دردودلم بیشتر سر مزار مادر جونم(مادر بزرگم)میرفتم..خیلی دوستش داشتم..جالبیش اینجاس که همه میگن شکل جوونیاشم 42اما خوب اونم دلش میگیره.فکر کن یکی همش بیاد پیشت و از همه شکایت کنه و گریه و زاری...اون ها هم نیاز به خبر خوب دارن .. من خیلی وقته توی بهشت زهرا که میرم میخندم و کلی سر به سر همه میزارم..اما فقط سر مزار عمم اصلا نمیتونم همچین کاری کنم..اونجا فقط سکوت میکنم:question:

خوب بگذریم
حالا میخوایم کارناوال شادی راه بندازیم..

جیغ سوت..تارک آیکن میخوام یالا...
اگه گفتین چه خبره؟
خوب میگم
تولد نیما 5 شنبه بوده...
2 روز گذشته .. تقصیر خودشه دیر گفت

نیما 2 روزشه..
خنده
یالا کادو بیارین...
بدویین
یه تاپیک باز میکنم برای روز تولد بچه ها .. هر کس تولدش بود بیاد بگه براش جشن بگیریم.
پس زود بیاین اون ور
317317317
یا سیدتی و مولاتی یا زهراء الشهیده

تو جام جهان نمای عهدی
نامت شده هرز جان مهدی
شهادت امیره آبها ملیکه زمین سلطان ملک و ملکوت و لاهوت زو جه الصراط المستقیم مخدره ای که تولد وحیات و مماتش سر بود و قبرش سر است و محبتش سر است و بغض بر دشمنانش اعظم اسرار بر حضرت سر المستودع مولا محسن بن علی تسلیت باد
دیری است که دعاهایمان »ندبه« شده است و هر صبح جمعه مشعل چشم های ما با زلال اشک روشن می شود. و من در کوچه های سرگردان »غیبت« تو را می جویم شاید مرا به میهمانی نگاهت بخوانی.
...«ღღ
ღღ»...
ای خدا دلگیرم ازت...ای زندگی سیرم ازت...
ای زندگی میمیرم و عمرمو میگیرم ازت...
چه اعتراف تلخیه انگار رسیدم ته خط...
وقت خلاصی از هوس ای دنیا بیزارم ازت...
این غصه های لعنتی از خنده دورم میکنن. ..
این نفسهای بی هدف زنده به گورم میکنن...
چه لحظه های خوبیه ثانیه های اخره...
فرشته ی مردن من منو از اینجا میبره...
ای خدا دلگیرم ولی احساس غم نمیکنم...
چون با توام پیش کسی سرم رو خم نمیکنم...

به خدا دیگه خستم . دیگه روم نمیشه با خدا حرف بزنم! دیگه مطمئن شدم از من نامردتر رو زمین نیست!
من از عهد آدم تو را دوست دارم ---------از آغاز عالم تو را دوست دارم
چه شبها من و آسمان تا دم صبح--------سروديم نم نم: تو را دوست دارم
نه خطي، نه خالي! نه خواب و خيالي!-- من اي حس مبهم تو را دوست دارم
سلامي صميمي تر از غم نديدم ---------به اندازه ي غم تو را دوست دارم
بيا تا صدا از دل سنگ خيزد --------------بگوييم با هم: تو را دوست دارم
جهان يك دهان شد هماواز با ما: ---------تو را دوست دارم، تو را دوست دارم
[تصویر:  hosein.jpg]
امروز تولد نیماست و هیچ کس حق نداره ناراحت باشه...

firebird:
تو اینجایی پس خدا دوستت داره
بخند تا خوشحالش کنی
داری تلاش میکنی
پس مطمئن باش کمکت میکنه
بابا جان

خدا داره صدات میکنه..چراپس جوابش رو نمیدی؟!؟!؟
یکم گوش کن؟!
با دقت تر؟!
دعوتت کرد برای نماز شب و دعای عهد و قرآن خوندن و هزار تا کار خوب دیگه.باز میگی دوستت نداره؟
خوب دوست داشتن دیگه چجوریه؟
اینجا رو نشونت داده و داره کمکت میکنه ترک کنی..سخته..میدونم که میدونه...میدونم داره لحظه شماری میکنه برای ترک تو..خوب وقتی میشکنی دل اونم میشکنه اما میدونه که میتونی.مهم اینکه خودتم بدونی
پس بخند با صدای بلندم بخند که همچین خدایی داری
(1388 ارديبهشت 19، 10:09)firebird نوشته است: ...
به خدا دیگه خستم . دیگه روم نمیشه با خدا حرف بزنم! دیگه مطمئن شدم از من نامردتر رو زمین نیست!

پسر چیکار کردی با خودت
بیشتر توضیح بده ببینم ... گفتی نامردم شک کردم که دوباره خودا... کردی یا چیز دیگست!
تعریف کن ببینم چی بوده جریان ؟

چند شب پیش به مناسبت هفته کارگر یه جشن تو شرکت برگزار کردن و محسن یگانه هم دعوت بود
حدود شش هفتا از کاراشو اجرا کرد
خودم به شخصه دوست کارم کاراشو ولی این اهنگش رو اصلا خوشم نمی اد
ما باید از کارای خودمون دلگیر بشیم و امیدمون به خدا باشه
دلت می اد بگی ای خدا دلگیرم ازت ...
...«ღღ
ღღ»...
اولا که اون مصرع تو شعر بود نمیشه حذفش کرد ، شعر پنچر میشه!
البته این خود .... خودش کار خیلی بدیه ولی تارک جان مثل این که فکر شما جاهای خیلی ناجور تری رفته عزیزم! پیاده شو با هم بریم.
دوما من از اون ور می رم دعای عهد می خونم از این ور میام کاری رو که عهد کردم ترک کنم و انجام می دم!
جون من این نامردی نیست؟
من از عهد آدم تو را دوست دارم ---------از آغاز عالم تو را دوست دارم
چه شبها من و آسمان تا دم صبح--------سروديم نم نم: تو را دوست دارم
نه خطي، نه خالي! نه خواب و خيالي!-- من اي حس مبهم تو را دوست دارم
سلامي صميمي تر از غم نديدم ---------به اندازه ي غم تو را دوست دارم
بيا تا صدا از دل سنگ خيزد --------------بگوييم با هم: تو را دوست دارم
جهان يك دهان شد هماواز با ما: ---------تو را دوست دارم، تو را دوست دارم
[تصویر:  hosein.jpg]
(1387 فروردين 9، 6:38)admin نوشته است: در اینجا میخواهیم درد و دل های یکدیگر را درباره این حس بشنویم !

پس منتظریم !

با عرص سلام –من شنیدم که خدا دوست داره بنده هاش برای هم دیگه دعا کنند و این دعا ها رو قبول میکنه حالا از شما خواهش می کنم که برای من دعا کنید که خدا توبه من قبول کنه و کمک کنه که منم پاک بشم التماس دعا
با عرص سلام –من شنیدم که خدا دوست داره بنده هاش برای هم دیگه دعا کنند و این دعا ها رو قبول میکنه حالا از شما خواهش می کنم که برای من دعا کنید که خدا توبه من قبول کنه و کمک کنه که منم پاک بشم التماس دعا
سلام به همه ی عزیزان .... بچه ها من الان 13 روزه ترک کردم ... تو رو خدا واسم دعا کنید ...

الان وارد شدم به مرحله ی فشار نفس بر انسان:( ..... وای نمیدونید چه جور دارم تحمل میکنم13 ...

تارک جان کجائی به دادم برسی ؟!!...

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان