امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقات همگانی (سرپرست: لئا)

ببینم سحرگاه عزیز چطور شد که اومدی اینجا؟!
بهش فقط فکر چه اتفاقی افتاد؟!
اونوقت متوجه میشی که خدا دوستت داره و حرف بقیه دیگه برات مهم نخواهد بود در طول تاریخ
به خیلی ها می گفتند دیوانه به تمام دانشمندان تاریخ لقب دیوانه داده بود
حرف دیگران زیاد مهم نیست مهم اینه که خدا دوستت داره و تو برای اون تلاش کن
برای اون عاشقته که دوست داره پاک باشی
اگه به این فکر کنی اونوقت هر کسی که هر چی بهت بگه زیاد اهمیتی برات نداره
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

[تصویر:  94569885795166256103.jpg]
تنها راه رهایی مان ابراز عشق به اوست
عاشق خدا باشیم تا شیطان عاشق ما نباشد
[تصویر:  banner2.gif]
[تصویر:  jangjooyan.png]
سحرگاه جان دیگه از من که دیوونه تر نیستی.4fvfcja...اصلا شک ندارم که نیستیSmiley-face-thumb.....البته نمیخوام در مورد خودم حرف بزنم چون خجالت میکشمSmiley-face-cool-2..همین قدر بگم که با همه درگیر بودمwacko2...همین الانم داداش کوچیکم اومده منو داره اذیت میکنهwacko2....خدا میدونه اگه اون آدم قدیم بودم چیکار میکردم.1744337bve7cd1t81.....جالب بود اصلا فکرشم نمیکردم حالم خوب بشه4fvfcja........دقیقا از اول ماه رمضون تا حالا که تو ترکم اعصابم آرومه317....فقط یه سری اخلاقام هنوز عوض نشده که اون هم به مرور عوض میشهMuscular.....من موقعی که ارتباطم بیشتر میشه با دیگران احساس بهتری دارم.....مثلا همین الان که دارم واسه تو تکست مینویسم حالم خوبه4fvfcja.....شما هم اینقدر اینا رو به خودت تلقین......
نکن...نکن......نکن.....نکن.......نکن......نکن.....نکن......
[تصویر:  MuALi.png]
میدونید چرا من نمیتونم خودم را ببخشم ؟؟!؟

چون وقتی که داشتم گناه میکردم .. میگفتم بی خیال خدا ... الان این کار را میکنم اگه خوشم نیامد بعد توبه میکنم .

یعنی من میدانستم دارم چیکار میکنم و اون کارار با آگاهی کامل انجام میدادم و پیش خودم میگفتم که توبه میکنم

الان هر چقدر میگم توبه توبه توبه ........... اصلآ دلم آروم نمیگیره و قلبم خیلی تاریک شده

نمیدانید که چه حال بدی دارم

همیشه .. هر لحضه و هر دقیقه

چون میدانم توبه کسی مثل من اصلآ شنیده نمیشه و اجابت نمیشه
سحرگاه عزیز مشکلت اینه؟!
خیال کردی اینایی که اینجان از گناهی که میکردن با خبر نبودند؟!
این جاذبه ای بوده که شیطان برامون از این گناه ایجاد کرده بوده
و خودمون میدونستیم چکار میکنیم و میگفتیم بعدا توبه میکنیم وقتی مریض شدیم وقتی پیر شدیم
ولی خدا نذاشت و گفت تا جوان هستید باید توبه کنید و دیگه نرید سراغش
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

[تصویر:  94569885795166256103.jpg]
تنها راه رهایی مان ابراز عشق به اوست
عاشق خدا باشیم تا شیطان عاشق ما نباشد
[تصویر:  banner2.gif]
[تصویر:  jangjooyan.png]
تو نمیدانی که گناه های من چی است و من از چی دارم میسوزم

چیزی بگم شاید خنده ات بگیره

(( کوچکترین گناه من خودا... است))

تو نمیدانی من کی هستم
[highlight=#ffffff]
شما باید از گذشته و آینده بیرون بیای و در امروز زندگی کنی + فکرت رو از چیزهایی که نمیخوای برداری و بر چیزهایی که میخوای بذاری.
[/highlight]

ضمنا از دوستان دیگه تقاضا دارم با کوچک شمردن مشکلات ایشان (یا هرکس دیگه) ، شخص را وادار به فکر کردن و تاکید کردن در باره مشکلاتش نکنید!
سحرگاه، شما سر دوراهی هستی پس انتخاب کن. انتخابی که از ذهن شروع میشه.
1- همین ذهنیت = ادامه همین زندگی و بدتر شدن وضعیت / 2- تغییر ذهنیت = بهبود شرایط
تغییر ذهنیت هم به این معنا نیست که الکی به خودت بگی مشکل نداری! منظور همون عبارت bold شده بالا هستش.
این گذشته آدم است که امروز را میسازه

من امروز چیزی ندارم که بخوام براش زندگی کنم . امیدی هم ندارم و انگیزه ای هم ندارم
نقل قول: این گذشته آدم است که امروز را میسازه
امروز است که گذشته را میسازه. امروز گذشته ی فرداست.
وقتی میگم از ذهن نشات میگیره یعنی همین.
نقل قول: این دنیا ظرفیت بهشت بودن را ندارد
فرض کنید جمله درست باشه (که نیست) از خودتون بپرسید این اعتقاد فایده ای برای شما دارد یا نه.
چرا شما آدما اینطوری هستید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اگه مشکلی نباشه مگه من دیوانه هستم که الان سینه ام داره میسوزه و داغون میشم .

جمله ای را که هم گفتم دسته و من بهش اعتقاد 100 درصد دارم . میدونی چرا ؟؟!؟

چون اگه به همه آدما نگاه کنی اینطوری فکر میکنن که :

اگه من یه شغل خوب داشته بام دیگه خوشبخت هستم -- اگه من یه همسر خوب داشته باشم دیگه خوشبخت هستم - اگه یه ماشین خوب داشته باشم دیگه تمام است - اگه خود ار.. را ترک کنم دیگه تمام است

ولی واقعیت اینه که در این دنیا تا یه چیزی را درست میکنی . یه مسله دیگه میاد و جاش را میگیره و بازم غم و غصه میاد سراغ آدم

تو یه نفر را میشناسی که از زندگی 100 راضی باشه ؟؟!؟
وقتی میگم از ذهن نشات میگیره به این معنا نیست که مشکلی نداری. مشکلات زیادی داری. فقط میگم بهشون فکر نکن.
در پستهای فوق همش در باره مشکلات گفتی و این نشون میده همش به مشکلات فکر میکنی. در نتیجه هر روز مشکلات بیشتری خواهی داشت.
نقل قول: جمله ای را که هم گفتم دسته و من بهش اعتقاد 100 درصد دارم . میدونی چرا ؟؟!؟

مهم نیست اون جمله درسته یا نه. مهم اینه که فکر کردن بهش برای تو فایده ای داره یا نه.
به نظر من این دردها هستند که باعث میشن ما چهره واقعی این دنیای کثیف و زشت را ببینیم

دردها باعث پخته تر شدن ما میشن و نباید اونا رو از دست بدیم
هیچ ادمی نیست که از زندگیش 100 درصد راضی باشه اما تلاششا میکنه که درصد خطاهاشا به حداقل برسونه و درصد رضایتش بره بالا

میدونی حرفت مثه کی میمونه؟
یه معتاد که همش فکر میکنه چون توی این کاره نمیتونه بذارتش کنار در صورتی که کارشم اگاهانه بوده اگاهانه بدبختیشا داشته میدیده دیدش همش منفی و کوتاهه
چرا اون دور دورا را نمیبینی؟وقتی خودتا بخشیدی و از نو شروع کردی مطمئناً دیگه طرف بدیها نمیری
انسان ارادش از فولاده فقط کافیه بخواد تا کوها جابجا میکنه یه تنه تا قله قاف میره اما موضوع اینه که بخواد
چرا یه بار به خودت ثابت نمیکنی که میتونی عوض شی نذار گذشتت دوباره با این فکرا تکرار بشه
اینده را با خدا بسازش
من میدونم و مطمئنم که اگه بخوای تا اخر دنیا را میدوی تا به عرش برسی
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
[highlight=#ffffff]من اینجا نیستم که احیانا مثل بقیه بخوام بهت تلقین کنم که مشکل نداری یا مشکلات رو بزرگ فرض کردی...[/highlight][highlight=#ffffff]
من فقط بر حسب تجربه شخصیم میخواستم توصیه ای بکنم. توصیه هم همونیست که کردم.
یه دوراهیست که باید انتخاب کنی. مهم نیست که الان زندگیت چه وضعی داره. مهم اینه که همین وضع رو میخوای یا میخوای تغییر کنه.
اگر راه اول رو انتخاب کردی که هیچ. یعنی از زندگی ای که داری لذت میبری. پس دیگه چه مشکلیه؟!
اما اگر راه تغییر رو انتخاب کردی باید اول به این مساله واقف بشی که تغییرات در زندگی از تغییرات در ذهن ناشی میشه.
توضیحش هم با توجه به اعتقادات شما از حوصله این جانب خارج هست.
ضمنا کتاب یا فیلم راز به شما توصیه میشه.
موفق باشید 53
[/highlight]
منظورت فیلم Secret است ؟!؟

همونی که میگه : تو خدای خودتی . فقط تصور کن دیگه بقیش کشکه و موفق میشی

میدونی من به خاطر این ذهنیت چقدر ضربه خورم

به خاطر این ذهنیت من دیگه نمازه و... را گذاشتم کنار و بعد برای چیزای که میخواستم تلاش میکردم . یکیش همین دختر مورد علاقه ام ولی میدونی خدا چی به سرم آورد؟!؟؟!

تا یک قدمی رسیدن به چیزی که میخواستم میرفتم و بعد اون چیز را از دست میدادم . به یه حالت مسخره آرزوهایی را که داشتم به باد رفت

امشب من خیلی عصبانی هستم و حالم خراب است

شاید گفته های شما درست باشه . ولی من الان حالم خیلی خیلی خیلی بد است
ببین سحرگاه حان خیلی هامون گذشته درخشانی نداریم53258zu2qvp1d9v1276746pa51mbeg8j

بله هیچکی کامل نیست

و هیچکی راضی نیست این خصلت انسانه که فزون طلبه و حریص

خدا تنها کسی هست که غنی هست

خدا هم برای همین ضعیف بودن انسان هست که اونو درجا مورد عذاب قرار نمیده

راه برگشتو نشون میده

شما میگین گذشته تون بد بوده صحیح خب آینده بساز

میخوام یه داستانی رو بگم از دوران پیامبر(ص)

یک روز یه نفر میاد پیش رسول خدا میگه من گناه کارم خدا منو میبخشه

گفت بگو چی کردی؟

گفت من دزد کفن هستم

دیشب نبش قبر کردم تا کفنشون بدزد چون تازه دفن کرده بودنش

دیدم جنازه یک خانوم بود نور ماه بهش تابید و منو دچار لغزش کرد و ..........

رسول خدا ناراحت شد از این کارش

اون بنده هم رفت و تو خلئت خودش توبیابان شروع به گریه واستغفار و توبه کرد

از سمت خداوند متعال وحی اومد که ای رسول خدا(ص) من که خدا هستم بخشیدمش تو هم ببخشش و ازش بگذر

ایشون در ان واحد 3 تا گناه کبیره کرده بود ولی خدا بواسطه استغفار و توبه بخشیدش

امیدوارم کمکتون کنه که خودتونو ببخشین سجرگاه عزیزKhansariha (8)

....................
یا رحمن
معذرت میخوام در مورد کتاب راز هم بگم که اون کتاب نوشته یک مدیوم هستش(کسی که با ارواح شیطانی ارتباط برقرار میکنه)

و همش هم میگه خودت هستی و خودت

من میگم خیر هر چی هست خدا هست و نیت ما رو میبینه نسبت به خلوص درخواستهای مارو اجابت میکنه
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان