امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

سلام سلااامممممممممم
دریا ۳۰ ابان ۷۹ روز 317
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

نقل قول: خدایااااا نذار به خودمون غره بشیم ...نذار خوداجونم[تصویر:  2.gif]

واقعااااا
خیلی مغرور شده بودم
شیطونو دست کم گرفتم

کویین 53 488/3 روز خوب

کویین تسلیم نمیشه
کویین مدتهاست که رها شده
یک روز بد به معنی نابودی کویین نیست اون روز فقط یک روزه بد بوده و باید ازش درس بگیرم
پوریا / ۱۴ خرداد / 251 روز خوب
خانوم لبخند/ 30 آبان/ 81 روز خوب

اَللّهُمَّ و لا تَكِلني إلى نَفسي طَرفَةَ عَينٍ أبداً "خدايا مرا حتّي يک چشم به هم زدن، به خودم وامگذار
این غرور لعنتی باید ریشه کن بشه از وجودم Swear1
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
انگیزه پاکی/۱۳ آذر ۹۴ / ۴۳۵ روز خوب
[تصویر:  05_blue.png]
خانوم لبخند/ 30 آبان/ 83 روز خوب

اَللّهُمَّ و لا تَكِلني إلى نَفسي طَرفَةَ عَينٍ أبداً "خدايا مرا حتّي يک چشم به هم زدن، به خودم وامگذار
این غرور لعنتی باید ریشه کن بشه از وجودم [تصویر:  swear1.gif]
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
 سپاس شده توسط
پوریا / ۱۴ خرداد / 254 روز خوب
 سپاس شده توسط
عاشق / یکشنبه ۲۴ بهمن / یک روز خوب
هیچی نمی خواد بگید ، خودم حالم داغونه. Hanghead 
ولی خب افسردگی دردی رو دوا نمی کنه.
آینده رو باید بچسبیم. 49-2 
امیدم به کسی هست که بدی ها رو با خوبی ها از بین می بره.
از اون بالاتر ، کسی که بدی ها را به خوبی تبدیل می کنه. Shy
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام
قاصدک / 14 آذر 95 / روز خوب : 60  + 11   302  
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
کویین [تصویر:  53.gif] 488 /8روز خوب
سلام

476 روز خوب 53
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
 سپاس شده توسط
لیست بروز شده * 25 / 11 / 95 *

[تصویر:  67.gif] 

# farshad # ا/ 7 اردیبهشت 91 / 41 ماه پاک ................................... در حال جهاد 

[تصویر:  61.gif] 
   آرمین/ 8 آذر 95 / روز خوب :60 ............................................... در انتظار ستاره بیستم وپنجم
   درخشنده/1مهر 95/ روز خوب :120  ..................................... در انتظار ستاره بیستم سوم

razmjoo ا/ 5 مرداد 94 /روز خوب :540  ................................ در انتظار ستاره بیستم
  انیس / 8 مرداد 95 / روز خوب :187  .................................... در انتظار ستاره بیستم
سرباز گناه کار / ?? / روز خوب : 318  .................................... در انتظار ستاره هفدهم

خداهمراهمونه / 18 بهمن 95 / روز خوب : 2  ......................... در انتظار ستاره شانزدهم
Queen ا / ؟؟ / روز خوب : 8 .................................................... در انتظار ستاره شانزدهم

sheydaei ا/ 3 آبان 94 / روز خوب : 476 ............................. در انتظار ستاره پانزدهم

عطر رهایی / 12 ابان 94 / روز خوب : 450 ........................... در انتظار ستاره پانزدهم
خانوم لبخند / 30 ابان 95 / روز خوب : 83  ............................ در انتظار ستاره چهاردهم
sin-sin ا/ 23 شهریور 94 / روز خوب : 403  ........................ در انتظار ستاره سیزدهم
انگیزه پاکی / 13 اذر 94 / روز خوب : 435............................. در انتظار ستاره سیزدهم

دریا جون / 30 آبان / روز خوب : 79............................................ در انتظار ستاره دهم
pirooz95 ا / 11 فروردین 95  / روز خوب : 306 ........................ در انتظار ستاره دهم
قاصدک/14 آذر 95 / روز خوب : 71............................................ در انتظار ستاره نهم
akharin bar ا / 21 فروردین 95 / روز خوب : 299 .................... در انتظار ستاره نهم

Deril ا/05 بهمن 95 / روز خوب :0 .................................................. در انتظار ستاره هشتم 
عاشق فاطمه زهرا / 24 بهمن 95 / روز خوب :1 ............................ در انتظار ستاره هشتم
AlwaysHopeا / 14خرداد 95 / روز خوب:254................................. در انتظار ستاره هشتم
مهدی یار/ 22 دی 95 / روز خوب : 32 ................................... در انتظار ستاره هفتم

[تصویر:  27.gif]
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
قاصدک / 14 آذر 95 / روز خوب : 60  + 13   [تصویر:  302.gif] 

یه تبریک ویژه عرض ‌کنم خدمت حاجی مهدی یار دوست داشتنی 
داداش خوش اومدی به بهترین ها ... 
بهترین ها رو نورانی کردی ...  128fs318181
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط