امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

سلام ۱۰ اسفند ۹ روز عالی
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

عاشق یک روز خوب 49-2
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
لیست بروز شده *2001 / 96 *

[تصویر:  67.gif] 

# farshad # ا/ 7 اردیبهشت 91 / 41 ماه پاک ................................... در حال جهاد 

[تصویر:  61.gif] 
   آرمین/ 8 آذر 95 / روز خوب :60 ............................................... در انتظار ستاره بیست و پنجم
   درخشنده/1مهر 95/ روز خوب :193  ..................................... در انتظار ستاره بیست و پنجم
razmjoo ا/ 5 مرداد 94 /روز خوب :600  ................................ در انتظار ستاره بیست و دوم
  انیس / 8 مرداد 95 / روز خوب :245  .................................... در انتظار ستاره بیست و دوم

Queen ا / ؟؟ / روز خوب : 60 ................................................ در انتظار ستاره هجدهم
  خداهمراهمونه / 26 اسفند 95 / روز خوب : 21 ...................... در انتظار ستاره شانزدهم
sheydaei ا/ 3 آبان 94 / روز خوب : ؟؟ ..................................... در انتظار ستاره شانزدهم

عطر رهایی / 12 ابان 94 / روز خوب : 510 ........................ در انتظار ستاره هفدهم
انگیزه پاکی / 13 اذر 94 / روز خوب : 486............................. در انتظار ستاره شانزدهم
خانوم لبخند / 30 ابان 95 / روز خوب : 105  ....................... در انتظار ستاره پانزدهم
قاصدک/18 فروردین / روز خوب : 1..................................... در انتظار ستاره دوازدهم
دریا جون /10 فروردین/ روز خوب : 9 ................................ در انتظار ستاره یازدهم

akharin bar ا / 21 فروردین 95 / روز خوب : 362 .......................... در انتظار ستاره دوازدهم
AlwaysHopeا / 14خرداد 95 / روز خوب:309 .......................... در انتظار ستاره دهم
صادقین / ؟؟ / روز خوب:؟؟ ................................................... در انتظار ستاره نهم

Deril ا/26 اسفند 95 / روز خوب :1 ......................................... در انتظار ستاره هشتم 
عاشق فاطمه زهرا /؟؟  / روز خوب :1 ................................... در انتظار ستاره هشتم
مهدی یار/ 19 فروردین / روز خوب : 0 ..................................... در انتظار ستاره هشتم

Riseا / 28 بهمن / روز خوب : 52 ........................................ در انتظار ستاره هفتم
Mr Degareshا / 17 فروردین/ روز خوب :1 ............................. در انتظار ستاره هفتم

[تصویر:  27.gif]
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
اگه میخوای ترک کنی

اگه میخوای سال که تموم شد سرت رو بالا بگیری

و 

بگی از ریشه خشکوندمش

بسم الله

همین الان وقتشه
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
پوریا / ۱۴ خرداد 95 / 310 روز خوب
سلام

فکرکنم اولین پستم باشه اینجا 53258zu2qvp1d9v

موجود زمینی / 17 خرداد / 306 روز خوب

بعد شاید دو ماه امروز یک خطر جدی ای از سرم گذرونم..وای یعنی فکر میکنم اگر خراب میشد همه چی..20
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
عاشق دو روز خوب 49-2
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
پوریا / ۱۴ خرداد 95 / 311 روز خوب
آخرین بار /بیست و یک فروردین / یک سال و یک روز
خدایا شکر
یاریمان کن 2uge4p4
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]