امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

پوریا / ۱۴ خرداد 95 / 353 روز خوب
 سپاس شده توسط
[center]
سلام بهترین دوستان من
مگه بهتر از شما هم کسی هست؟دوستانی که میتونیم دردی که نمیتونیم برا بقیه بگیم بهشون میگیم ولی بجای نکوهش کمکمون میکنند، راهکار میدن و در طی راه بهمون امید میدن Khansariha (69)
اومدم بگم هر کدوممون هر کجای مسیر که هستیم باید به کوری چشم ابلیس و ابلیسان، به کوری چشم اونایی که به خدا نافرمانی بردند سر آفریدن ما و بخاطر خدایی که جلوی همشون ایستاد و گفت شما نمیدونید من چی آفریدیم محکم و استوار بریم جلو و فرمان کسیو نبریم که به آفرینش ما حسادت کرد و قسم خورد تا مارو از راه به در نکنه متوقف نشه

(1396 ارديبهشت 27، 5:32)دریا جون نوشته است: سلاااممممممممممممممم 317
بله آجی جونم من پایه پایه پایه Khansariha (69)
ایشالله اینبار میرم تا ۱۰۰ روز به انید خدا جونم.نرفتم تنبه بدنی کن Shy 65
دریا ۱۶ اردیبهشت ۱۲ روز عالی
باشه عزیزم خودم میزنمت 4chsmu1 انشالله که به تنبیه بدنی نکشه.عالی پیش برو عزیزم Khansariha (69)

(1396 ارديبهشت 28، 16:40)قاصدک نوشته است: سلام

قاصدک / 21 اردیبهشت 96 / روز خوب : 8 [تصویر:  53.gif]

شکرت خدا ...
کمک همه مون باش 302
سلام بر شما. روزای خوب وخوبتری در پیش داشته باشید انشالله Khansariha (46)

(1396 ارديبهشت 29، 14:49)Mr Degaresh نوشته است: سلام به همگی

Mr Degareshا/20 اردیبهشت 1396/ 9 روز خوب [تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  confetti.gif]

(ماکزیمم روزهای خوب پشت سر گذاشته: 99 روز) [تصویر:  49-2.gif] [تصویر:  49-2.gif]
درود بر شما. عالی باشید برادر. انشالله سر 10 روز اعتبارتون پرداخت میشه. اگه فراموش شد یادآوری کنید.محکم برید جلو Khansariha (46)

(1396 ارديبهشت 30، 17:29)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: چراااااااااااا؟ God
من بازم خراب کردم.

این دفعه خیلی خوب شروع کرده بودم. همه چی سر جاش بود ، یه شروع دقیق ، بدون عیب نقص.
امید داشتم که بتونم رکورد بزنم.
هفته ی اول پاکی رفتم اعتکاف ، در ادامه هم کلی حال خوب.
اما خراب شد Shy

اما حالا دیگه کاریه که شده.
به امید خدا و بخشش خدا دوباره شروع می کنم.
پاکی فقط برای امروز.
خوشحالم که امیدتون رو از دست ندادید. انشالله خداوند به حق امیدی که ب کرم و بخششش دارید مسیر پاکی رو براتون هموار کنه Khansariha (69)

(1396 ارديبهشت 30، 19:39)mojode_za mini نوشته است: سلام

نمیدونم چی شد..

ولی خراب کردم

بدترین حس دنیا رو دارم..فقط 18 روز دیگه مونده بود با افتخار به خودم بگم دختر یک ساله ک پاکی..

ولی همه چی خراب شد..
عزیزم ناراحتش نباش.با این دید نگاه کن بعد از نزدیک یکسال متوجه شدی هنوز بعضی از نشتی ها درست برطرف نشده.ببین کجای کار اشتباه بود که دیگه تکرار نشه. موفق باشی Khansariha (46) 49-2

(1396 ارديبهشت 31، 13:51)sany90 نوشته است: Sany90/نوزده مهر/ 217 روز خوب!
آدم کیف میکنه این همه آدم پراراده رو میبینه. شما هم مواظب نشتی ها باشید. انشالله روزهای عالی رو در پیش داشته باشید Khansariha (69)

(1396 ارديبهشت 31، 19:51)یوسف نوشته است: یوسف
26 اردیبهشت
5 روز خوب
انشالله شروع دوباره پایانی باشه بر تمام ناپاکی ها. اینبار به خاطر خودتون، خدا و امام زمان محکم و مستمر پیش برید Khansariha (46)

(1396 خرداد 1، 3:33)AlwaysHope نوشته است: پوریا / ۱۴ خرداد 95 / 353 روز خوب
خداروشکر چیزی نمونده یکساله بشید. خدارو زیاد شکر کنید خیلی ها حسرت چند روز پاک بودن رو میخورند.برای خودتون و ما هم دعا کنید 49-2
[/center]
 سپاس شده توسط
سلام به همگی

Mr Degareshا/20 اردیبهشت 1396/ 12 روز خوب [تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  confetti.gif]

(ماکزیمم روزهای خوب پشت سر گذاشته: 99 روز) [تصویر:  49-2.gif] [تصویر:  49-2.gif]
من اعتبار میخوام!!! 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1
 سپاس شده توسط
لیست بروز شده *0103 / 96 *

[تصویر:  67.gif] 

# farshad # ا/ 7 اردیبهشت 91 / 41 ماه پاک ........................................... در حال جهاد 
   درخشنده/1مهر 95/ روز خوب :211  .................................................... در حال جهاد

[تصویر:  61.gif] 
   آرمین/ 8 آذر 95 / روز خوب :60 ............................................. در انتظار ستاره بیست و پنجم
razmjoo ا/ 5 مرداد 94 /روز خوب :630  ................................... در انتظار ستاره بیست و سوم
  انیس / 8 مرداد 95 / روز خوب :291  ...................................... در انتظار ستاره بیست و دوم

Queen ا / ؟؟ / روز خوب : 100 ............................................. در انتظار ستاره نوزدهم
عطر رهایی / 12 ابان 94 / روز خوب : 550 ............................. در انتظار ستاره هجدهم
sheydaei ا/ 3 آبان 94 / روز خوب : 551 ................................ در انتظار ستاره هفدهم
  خداهمراهمونه / 26 اسفند 95 / روز خوب : 21 ...................... در انتظار ستاره شانزدهم
انگیزه پاکی / 13 اذر 94 / روز خوب : 486.................................. در انتظار ستاره شانزدهم
خانوم لبخند /21 فروردین / روز خوب : 12  .............................. در انتظار ستاره پانزدهم

قاصدک/21 اردیبهشت / روز خوب : 8 ...................................... در انتظار ستاره سیزدهم
akharin bar ا / 21 فروردین 95 / روز خوب : 382 .................... در انتظار ستاره دوازدهم
سنا / ؟؟ / روز خوب : ؟ .......................................................... در انتظار ستاره دوازدهم
دریا جون /16 اردیبهشت/ روز خوب :12................................... در انتظار ستاره یازدهم
AlwaysHopeا / 14خرداد 95 / روز خوب:353 ....................... در انتظار ستاره یازدهم
صادقین /16 دی / روز خوب:؟؟ ............................................ در انتظار ستاره یازدهم
mojode_zaminiا /؟؟ / روز خوب :0..................................... در انتظار ستاره یازدهم

Deril ا/15 اردیبهشت / روز خوب :2 ................................. در انتظار ستاره نهم 
عاشق فاطمه زهرا /؟؟  / روز خوب :0 ............................. در انتظار ستاره نهم
Riseا / 28 بهمن / روز خوب : 90 ..................................... در انتظار ستاره نهم

مهدی یار/26 اردیبهشت/ روز خوب : 0 ........................................ در انتظار ستاره هشتم

Mr Degareshا / 20 اردیبهشت/ روز خوب :12....................... در انتظار ستاره هفتم
یوسف / 26اردیبهشت / روز خوب :5................................... در انتظار ستاره هفتم
sany90ا / 19 مهر / روز خوب :217 ................................... در انتظار ستاره هفتم
[تصویر:  27.gif]
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
 روزایی وجود داره که ناخواسته وز وزه اذیتت میکنه

موفق اونیه که

بازم به مسیرش ادامه بده
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
پوریا / ۱۴ خرداد 95 / 354 روز خوب
 سپاس شده توسط
سلام

قاصدک / 21 اردیبهشت 96 / روز خوب : 13 [تصویر:  53.gif]

شکرت خدا ...
53 53 53
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
پوریا / ۱۴ خرداد 95 / 355 روز خوب
 سپاس شده توسط
 انیس / 8 مرداد 95 /300 روز خوووب
واااااااای خدای من باورم نمیشه[تصویر:  smileygarden_tanz_070.gif]
خدایا شکرت خدا جــون[تصویر:  70.gif]

خیـــــلی خوشحـــالم[تصویر:  smileygarden_tanz_019.gif] 317
دوستان گلم ممنون که کمکم کردین[تصویر:  valentine-smiley-058.gif][تصویر:  l_daisy.gif]
[img=0x0]http://avazak.ir/Java/line/Avazak.ir-Line5.gif[/img]

کارگاه آموزشی تالار مسابقات

کنترل نگاه و ذهن                                               مسابقه بهترین ها

قرار عاشقی                                   نماز و روزه های قضا و مستحبی[img=0x0]http://dingo.care2.com/c2c/emoticons/star.gif[/img] 

جشن پاکی مسابقات   

[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8236215876/u2kig0x2xk6igwj759y.jpg[/img]
 سپاس شده توسط
یوسف
26 اردیبهشت
8روز خوب
 سپاس شده توسط
پوریا / ۱۴ خرداد 95 / 356 روز خوب
 سپاس شده توسط
سلام دریا 
۱ خرداد ۳ روز خوب Hanghead
دلیل شکستا بی نمازی تا این مشکلم حل نشه هیچ فایده ای نداره
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

سپاس شده توسط
[center]سلام دوستای گل کانونی
سلام همسفرای گل[/center]

(1396 خرداد 1، 17:44)Mr Degaresh نوشته است: سلام به همگی

Mr Degareshا/20 اردیبهشت 1396/ 12 روز خوب [تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  confetti.gif]

من اعتبار میخوام!!! 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1
خداروشکر نزدیک دو هفته است که پاکید انشالله پاکیتون ابدی باشه برادر Khansariha (46) Khansariha (46)
راستی اسمتون معنیش چیه؟چی صداتون کنیم؟دکتر دگارش؟؟؟؟؟ 39

(1396 خرداد 2، 6:06)قاصدک نوشته است: سلام

قاصدک / 21 اردیبهشت 96 / روز خوب : 13 [تصویر:  53.gif]

شکرت خدا ...
53
قاصدک خان عالی پیش میرید. انشالله این سری میخاید بتروکونیدا Khansariha (69) Khansariha (69)

(1396 خرداد 3، 8:44)انیس نوشته است:
 انیس / 8 مرداد 95 /300 روز خوووب
واااااااای خدای من باورم نمیشه[تصویر:  smileygarden_tanz_070.gif]
خدایا شکرت خدا جــون[تصویر:  70.gif]

خیـــــلی خوشحـــالم[تصویر:  smileygarden_tanz_019.gif] 317
دوستان گلم ممنون که کمکم کردین[تصویر:  valentine-smiley-058.gif][تصویر:  l_daisy.gif]
فدای انیس گلی.خداروشکر عزیزم که حال دلت خوبه
همیشه عالی باشی Confetti Confetti

(1396 خرداد 3، 19:46)یوسف نوشته است: یوسف
26 اردیبهشت
8 روز خوب

یوسف خان نماز شکر یادتون نره. عالی پیش میرید.انشالله قهرمانیتون Khansariha (69) Khansariha (46)

(1396 خرداد 4، 4:21)AlwaysHope نوشته است: پوریا / ۱۴ خرداد 95 / 356 روز خوب
شمارش معکوس شروع شد.فقط 10 روز دیگه مونده البته اگه کبیسه حساب کنیم 4chsmu1 هر لحظه خداروشکر کنید.براوووووووووووووووو 317

(1396 خرداد 4، 6:10)دریا جون نوشته است: سلام دریا 
۱ خرداد ۳ روز خوب Hanghead
دلیل شکستا بی نمازی تا این مشکلم حل نشه هیچ فایده ای نداره
ی سر به قرار عاشقی بزن دریاگلی. برای خودت تنبیه بذار. مثلا اگه نمازتو نخوندی باید 10 هزار تومن صدقه بدی یا قضای ی شبانه روز رو بخونی یا هر چیز دیگه ک خودت صلاح میدونی.
انشالله خدا خودش کمک میکنه. راستی سرنمازات مارو هم دعا کن 49-2 Confetti Confetti
 سپاس شده توسط
سلاااااااام
شیدایی هستم
با ۵۷۴ روز خوب
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
 سپاس شده توسط
عاشق ۵ روز خوب
یک صدم بالایی Khansariha (60)

خدایا چرا این هفته شکستم. God
درست می شه ان شآء الله. Khansariha (69)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان