امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

سلام
دارلینگ 29فروردین /1 روز خوب Shy
[تصویر:  75564740_83301426cfcbb.jpg]

صعود ممکن است دشوار باشد 

ولی

منظره بالا بسیا ارزشمند است  

مژگان /  17 بهمن / 73 روز خوب
اول اردیبهشت 97 / 0 روز خوب
اسمش اینه که توی بهترین ها دارم پست میذارم ولی عملا همش صفر صفر صفر Hanghead
 سپاس شده توسط
همیشه از قبل هشدار هایی دریافت میکنم

که از خطر قریب الوقوع آگاهم میکند

و

زمان میدهد تا از نتیجه ناخواسته پیشگیری کنم

این ها  " آژیر های زرد " هستند
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
(1397 فروردين 28، 22:38)انیس نوشته است: سلام سلام آقای درخشنده 303
ممنون از لطفتون 302  خب میومدین کیک درخدمت می بودیم. کادوتونم دستم رسید 4chsmu1
تشکر ان شالله شما و همه بچه ها به بیشتراز ۶۲۸ برسین 49-2

منو اینطوری نگاه نکنید... یدونه 500 تایی دیگه داشتم 4chsmu1 100 و 300 هم داشتم 4chsmu1 65

(1397 فروردين 29، 7:05)مرد مجاهد نوشته است: بسم الله الرحمن الرحیم

سلام اینکاره ها! دم همتون گرم
آخ جون! ماه شعبان از راه رسید ...

ماه شعبان منه از دست قدح کاین خورشید
از نظر تا شب عید رمضان خواهد شد

دعا میکنم و میکنیم برای پهلوون پوریا (Always hope) که چنان بلند بشه و فریاد آزادیبخش پاکی سر بده که تمام سرزمینهای اشغالی جان و تنش رو از شیطان باز پس بگیره و برای ما هم روحیه بشه ... داداش جون موفق باشی ان شاء الله.

ممنون برادر درخشنده گل1 ... تو خودت بمب انرژی هستی ما شاء الله ... ممنون از حمایتای مهربانانه ات

مرد مجاهد / 6 روز خوب / 23 فروردین 317
فشار بیشتر شده یا کمتر ؟ وضعیت چطوریه مجاهد جان؟ من به روز 4 تا 30 یکم حساسم...

همیشه باش... 303
(1397 فروردين 29، 18:08)darling نوشته است: سلام
دارلینگ 29فروردین /1 روز خوب Shy
خانم دارلینگ اعلام وضعیت شما نشون میده که همه چیرو بررسی کردید و دوباره دارید شروع میکنید...

ولی اصلا سرسری نگیرید...کاملا جدی بررسیش کنید تا ایشالاه این اخرین شکست باشه...هرچی زودتر بهتر... 302
(1397 فروردين 31، 23:42)mojgan نوشته است: مژگان /  17 بهمن / 73 روز خوب
اعتبار بدیم Khansariha (56)

49-2
(1397 ارديبهشت 1، 20:49)AlwaysHope نوشته است: اول اردیبهشت 97 / 0 روز خوب
اسمش اینه که توی بهترین ها دارم پست میذارم ولی عملا همش صفر صفر صفر Hanghead

تا کجا پیش میرید که صفر میشه؟ 
به مرد مجاهد هم گفتم این روزا حساسن...

شما سابقه ی فوق العاده ایی دارید... باید باهم ببینیم مشکل کجاست...
یه بار برای همیشه تمومش کنیم .... 53
شما امید کانون و بچه ها هستید...
اصلا دست کم نگیرید.... خیلیا یکی دو روز آرزشون شده...
302
دریل / 8 فروردین/ 26 روز خوب 317
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
 سپاس شده توسط
من خودم رو دوست دارم

میدونی !!

باهاش خیلی مهربونم

سرزنشش نمیکنم

آره اشتباهاتش خیلی زیاده

ولی وقتی دست به کار میشم 

تاهمه چی رو درست کنم

مطمئنم یه " زندگی ایده آل " میسازم
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
لیست بروز شده   04 / 02 / 97

[تصویر:  67.gif]

razmjoo ا/ 5 مرداد 94 /روز خوب :980  ........................................................ در حال جهاد
عطر رهایی / 12 ابان 94 / روز خوب : 825 .......................................................در حال جهاد
انگیزه پاکی / 13 آذر 94 / روز خوب : 720 ......................................................... در حال جهاد
Sheydaeiا/ 3 آبان 94 / روز خوب : 712............................................................ در حال جهاد
انیس / 8 مرداد 95 / روز خوب :628................................................................... در حال جهاد
درخشنده/1مهر 95/ روز خوب :532 .................................................................. در حال جهاد
Queen ا / ؟  96 / روز خوب : 331................................................................... در حال جهاد
آرمین /15 بهمن 96 / روزخوب:61 ................................................................... در حال جهاد
darling ا / 27 فروردین 97 / روز خوب:1 ......................................................... در حال جهاد

[تصویر:  279.gif]  

خداهمراهمونه /10دی1396/ روزخوب:20..................................................... در انتظار ستاره بیستم
Alwayshopeا / 1 ادیبهشت 97 / شروع روزهای خوب ................................. در انتظار ستاره هجدهم
عاشق فاطمه زهرا  /22 اسفند 96 /روزخوب: 30........................................... در انتظار ستاره پانزدهم
قاصدک/5دی 96 /روزخوب:7.................................................................... در انتظار ستاره پانزدهم

Drift ا / 1 بهمن 95 /روزخوب:1 سال و 2 ماه و 3 روز ...................................درانتظارستاره چهاردهم
mojgan ا / 17 بهمن 96 / روز خوب : 73  .................................................. در انتظار ستاره چهاردهم
Mr Degareshا /3 فروردین 97  /روز خوب : 14 ............................................. در انتظار ستاره یازدهم
Deril ا / 8 فروردین 97 / روز خوب :26  .......................................................... در انتظار ستاره یازدهم
mojode_zamini ا / 15 آبان 96 / روز خوب : 11 ........................................... در انتظار ستاره یازدهم
 مرد مجاهد/ 23 فروردین 97  /روزخوب: 6 ....................................................... در انتظار ستاره یازدهم

یوسف / 8 تیر / روز خوب: 100......................................................................... در انتظار ستاره دهم
rezaky ا/ 21 اسفند 96 / روز خوب : 30  ............................................................ در انتظار ستاره دهم
زینبی / 14 تیر 96 / روز خوب : 282 .................................................................. در انتظار ستاره نهم
rezvanehا/18 خرداد96/ روز خوب 250.................................................................درانتظارستاره نهم
دختر خورشید / 10 تیر 96 / روز خوب : 212 ....................................................... در انتظار ستاره هشتم
هستی 70 / 10 دی/ روزخوب:70  .................................................................... در انتظار ستاره هشتم
رضا222/ 1بهمن/ روزخوب:30..............................................................................درانتظارستاره هشتم

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 
53
 سپاس شده توسط
مژگان /  17 بهمن / 78 روز خوب
 سپاس شده توسط
دریل / 8 فروردین / 28 روز خوب
 سپاس شده توسط
مژگان /  17 بهمن / 79 روز خوب
 سپاس شده توسط
به نام خدا

سلام بچه ها من متاسفانه صفر شدم و باید از اول بشمارم. امیدوارم ایندفه پروتکل امنیتیم جواب بده در مواقع بحران..
شرمنده ی عزیزان شدم واقعا. عهدمو شکستم.

ولی امیدوارم چون تقریبا توی اولین سالگرد پیوستنم به کانون، دوباره میخام شروع کنم به بالا بردن روزای خوبم. ایندفه ایشالا تا224 روز و فراتر از اون 317

رضا/5 اردیبهشت/1 روز خوب
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
مژگان /  17 بهمن / 80 روز خوب
 سپاس شده توسط
دریل / 8 فروردین/ 31 روز خوب 
ستاره بعدی لطفا 
ایشالله ستاره بعدیم 60 روزگی میگیرم.
سلام....

رزمجو هستم. / 5 مرداد/ یکماه گذشته پاک
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت