امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

مژگان /  17 بهمن / 81 روز خوب
 سپاس شده توسط
به نام خدا

9 اردیبهشت/ 1 روز خوب

بچه ها فک کنم سریالی شدم. راهکار میدین بهم؟ شدید نیاز دارم به کمکتون  302
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
بزرگترین و سخت ترین کارها

با تلاش ما پوچ خواهد شد

مطمئن هستم
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
مژگان /  17 بهمن / 82 روز خوب
آقا رضا به روزهاى خوبت فكر كن، اون وقتايى كه يكى يكى مدال ها رو درو مى كردين ، خوشحال بودين و آرامش داشتيد، به دور از هر عذاب وجدان و پشيمانى، با اعتماد به نفس. چرا اعتماد به نفسمون رو لگد مال كنيم؟ چرا واسه يه رويا كه عذاب وجدانش زهرمارمون ميكنه نافرمانى خدايى كنيم كه خير و صلاحمون ميخواد؟ چرا مانع فيض خدا باشيم كه مى خواد مارو به لذت هاى واقعى و كمالاتى برسونه كه اين لذت زودگذر مقابلش هيچه.  از خواب بيدار شيم. كارمون توهمه. حقيقت ماييم و چيزى كه هستيم، حقيقت خداست، حقيقت تلاشمونه نه آرزوها و توهماتمون، حقيقت وقتمونه كه همه جوونيمون گذاشتيم پاى اين درد لعنتى. 
بريم سه رقمى و چهار رقمى و پنج رقمى شيم. بسه ديگه، اگه تونستيم دو رقمى و سه رقمى شيم، اونا هم امكان پذيره. ميتونيم. چرا نتونيم؟ مگه نداريم تو تالار؟ مگه خودمون چند وقت پيش نبوديم؟ ميتونيم. با كمك هم مى تونيم. به شرط اينكه واقعا ديگه نخوايم ادامه اش بديم. 
ما هم حق داريم با اعتماد به نفس و بدون عذاب وجدان زندگى كنيم. ما آدماى بدى نيستيم، خدا هم اينو ميدونه كه سختمونه. از خدا بخوايم كه كمكمون كنه و خودش نجاتمون بده و خودمون هم باهاش همكارى كنيم. 
هرچقدر كم و ناتوان باشيم، با خدا مقتدريم. نا اميد نيستيم و نميشيم.
باز هم خراب شد
نمیدونم چه کنم Hanghead Shy
Mr Degareshا /10 اردیبهشت 97  /روز خوب : 0
مژگان /  17 بهمن / 84 روز خوب
به نام خدا

9 اردیبهشت / 3 روز خوب
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
لیست بروز شده   12 / 02 / 97

[تصویر:  67.gif]

razmjoo ا/ 5 مرداد 94 /روز خوب :1010  ..................................................... در حال جهاد
عطر رهایی / 12 ابان 94 / روز خوب : 825 .......................................................در حال جهاد
انگیزه پاکی / 13 آذر 94 / روز خوب : 720 ......................................................... در حال جهاد
Sheydaeiا/ 3 آبان 94 / روز خوب : 712............................................................ در حال جهاد
انیس / 8 مرداد 95 / روز خوب :628................................................................... در حال جهاد
درخشنده/1مهر 95/ روز خوب :532 .................................................................. در حال جهاد
Queen ا / ؟  96 / روز خوب : 331................................................................... در حال جهاد
آرمین /15 بهمن 96 / روزخوب:61 ................................................................... در حال جهاد
darling ا / 27 فروردین 97 / روز خوب:1 ......................................................... در حال جهاد

[تصویر:  279.gif]  

خداهمراهمونه /10دی1396/ روزخوب:20..................................................... در انتظار ستاره بیستم
Alwayshopeا / 1 ادیبهشت 97 / شروع روزهای خوب ................................. در انتظار ستاره هجدهم
عاشق فاطمه زهرا  /22 اسفند 96 /روزخوب: 30........................................... در انتظار ستاره پانزدهم
قاصدک/5دی 96 /روزخوب:7.................................................................... در انتظار ستاره پانزدهم

Drift ا / 1 بهمن 95 /روزخوب:1 سال و 2 ماه و 3 روز ...................................درانتظارستاره چهاردهم
mojgan ا / 17 بهمن 96 / روز خوب : 84  .................................................. در انتظار ستاره چهاردهم
Deril ا / 8 فروردین 97 / روز خوب :31  ....................................................... در انتظار ستاره دوازدهم
mojode_zamini ا / 15 آبان 96 / روز خوب : 11 ........................................... در انتظار ستاره یازدهم
 مرد مجاهد/ 23 فروردین 97  /روزخوب: 6 ....................................................... در انتظار ستاره یازدهم
Mr Degareshا /10 اردیبهشت 97  / شروع روزهای خوب ................................ در انتظار ستاره یازدهم

یوسف / 8 تیر / روز خوب: 100......................................................................... در انتظار ستاره دهم
rezaky ا/ 9 اردیبهشت 97 / روز خوب : 3  ......................................................... در انتظار ستاره دهم
زینبی / 14 تیر 96 / روز خوب : 282 .................................................................. در انتظار ستاره نهم
rezvanehا/18 خرداد96/ روز خوب 250.................................................................درانتظارستاره نهم
دختر خورشید / 10 تیر 96 / روز خوب : 212 ....................................................... در انتظار ستاره هشتم
هستی 70 / 10 دی/ روزخوب:70  .................................................................... در انتظار ستاره هشتم
رضا222/ 1بهمن/ روزخوب:30..............................................................................درانتظارستاره هشتم

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 
53
مژگان /  17 بهمن / 85 روز خوب
 سپاس شده توسط
دریل / 8 فروردین / 35 روز خوب
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
 سپاس شده توسط
سلام
بسم الله ...

قاصدک / 2 اردیبهشت 97 / روز خوب : 13  Gol
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
مژگان /  17 بهمن / 86 روز خوب
 سپاس شده توسط
مژگان /  17 بهمن / 87 روز خوب
 سپاس شده توسط
دریل / 8 فروردین / 38 روز خوب
22 روز دیگه تا ستاره بعدی.  Khansariha (69)
خدا رو شکر. احساس میکنم حافظم خیلی بهتر شده انرژیم هم بیشتر شده.
الان که فکر میکنم میبینم این مدت پاکی که جمع کردم به لطف تمرکز نکردن روی ترک و به جاش تمرکز روی ورزش و فعالیتای روزانم بوده. 
 خدایا خودت ادامه مسیرو هموار کن.
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
 سپاس شده توسط
مژگان /  17 بهمن / 88 روز خوب
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان