امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

مژگان /  17 تير /  0+0+0+2  روز خوب  [تصویر:  hanghead.gif] 

به پيشنهاد دوستان همينجا ادامه ميدم و نميرم ده روزه. ولى لطفاً ديگه تا پاكيم به 15 ماه نرسيده بهم ستاره پانزدهم ندين. ممنون. 
 سپاس شده توسط
مژگان /  17 تير /  0+0+0+3  روز خوب
 سپاس شده توسط
امیرحسین خان / 13 خرداد / 39 روز خوب
زندگی مِلک وقف است دوست من !

تو ، حق نداری روی آن فساد کنی و به تباهی اش بکشی ، یا بگذاری که دیگران روی آن فساد کنند.

حق نداری بایر و برهنه و خلوت و بی خاصیتش نگه داری یا بگذاری که دیگران نگهش دارند. حق نداری بر آن ستم کنی و ستم را ، روی آن ، بر تن و روح خویش ، خاموش و سر به زیر بپذیری.

حق نداری در برابر مظالمی که دیگران روی آن انجام می دهند سکوت اختیار کنی و خود را یک تماشاگر ناتوان مظلوم بی پناه بنمایی.

حق نداری به بازی اش بگیری ، لکه دارش کنی ، آلوده و بی حرمتش کنی ، یا دورش بیندازی.

بریده ای از کتاب ابن مشغله اثر نادر ابراهیمی

سپاس شده توسط
مژگان /  21 تير /  0  روز خوب  Hanghead
 سپاس شده توسط
عاشق فاطمه زهرا / ۲۱ اسفند / ۱۲۰ روز خوب 

(1397 تير 21، 23:12)mojgan نوشته است: مژگان /  21 تير /  0  روز خوب  Hanghead
Shy
مژگان خانم شما حتما می تونید.
با انرژی و پر قدرت دوباره شروع کنید.

این اوایل نمی خواد به خودتون سخت بگیرید.
من مطمئن هستم که شما دوباره برمیگردید به روزهای اوجتون Khansariha (69)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
ممنون آقا عاشق. انشاءالله
مژگان /  21 تير /  1  روز خوب
303
سلام و سبز 302
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
لیست بروز شده   22 / 04 / 97

[تصویر:  67.gif]
razmjoo ا/ 5 مرداد 94 /روز خوب :1040  ................................................................ در حال جهاد
انیس / 8 مرداد 95 / روز خوب :661........................................................................... در حال جهاد
درخشنده/1مهر 95/ روز خوب :600 .......................................................................... در حال جهاد
Queen ا / ؟  96 / روز خوب : 331............................................................................. در حال جهاد
darling ا / 27 فروردین 97 / روز خوب:54 ................................................................. در حال جهاد
آرمین /3 خرداد 97 / روزخوب: 9 .............................................................................. در حال جهاد
[تصویر:  279.gif]  

عاشق فاطمه زهرا  /21 اسفند 96 /روزخوب: 120......................................... در انتظار ستاره هجدهم
Alwayshopeا / 1 ادیبهشت 97 / روز خوب : 27 ........................................... در انتظار ستاره هجدهم
قاصدک/ 20 اردیبهشت 97 /روزخوب: 36 .................................................. در انتظار ستاره شانزدهم
mojgan ا / 21 تیر 97 / روز خوب: 1  ........................................................ در انتظار ستاره پانزدهم

Drift ا / 1 بهمن 95 /روزخوب:1 سال و 2 ماه و 3 روز ....................................درانتظارستاره چهاردهم
زینبی / 14 تیر 96 / روز خوب : 366 ................................................................ در انتظار ستاره دوازدهم
Deril ا / 8 فروردین 97 / روز خوب :39  ....................................................... در انتظار ستاره دوازدهم
امیرحسین خان / 13 خرداد 97  / روز خوب: 39 ................................................ در انتظار ستاره دوازدهم
یوسف / 21 اردیبهشت 97 / روز خوب: 30....................................................... در انتظار ستاره یازدهم
 مرد مجاهد/ 23 فروردین 97  /روزخوب: 6 ....................................................... در انتظار ستاره یازدهم
Mr Degareshا / 1 تیر 97  / شروع روزهای خوب ............................................ در انتظار ستاره یازدهم

rezaky ا/ 24 اردیبهشت 97 / روز خوب : 10  ......................................................... در انتظار ستاره دهم
chika ا/ 12 فروردین 97 / روز خوب : 103  .......................................................... در انتظار ستاره نهم

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 
53
 سپاس شده توسط
مژگان /  21 تير /  2  روز خوب
از امروز میخوام دوباره شمردن روزای خوب رو شروع کنم 
دوست ندارم اینجوری پیش بره اوضاع
به عنوان شروع اینستاگرام و یه گیگ فیلم خاک بر سری رو پاک کردم از روسیستم 
امیدوارم بتونم ادم بشم

یوسف / 22 تیر / 1 روز خوب
سلااااام 303
منم می خوام دوباره تو مسابقه شرکت کنم 2uge4p4
کویین 53 23 تیر 53 شروع روزهای خوب 53258zu2qvp1d9v
(1397 تير 23، 21:44)Queen نوشته است: سلااااام  303
منم می خوام دوباره تو مسابقه شرکت کنم  2uge4p4
کویین  53 23 تیر  53 شروع روزهای خوب 53258zu2qvp1d9v

سلام خوبین؟
روزهاتون صفر شده یا خودتون از اول شروع کردین شمردن؟
53
 سپاس شده توسط
امیرحسین خان / 13 خرداد / 42روز خوب
زندگی مِلک وقف است دوست من !

تو ، حق نداری روی آن فساد کنی و به تباهی اش بکشی ، یا بگذاری که دیگران روی آن فساد کنند.

حق نداری بایر و برهنه و خلوت و بی خاصیتش نگه داری یا بگذاری که دیگران نگهش دارند. حق نداری بر آن ستم کنی و ستم را ، روی آن ، بر تن و روح خویش ، خاموش و سر به زیر بپذیری.

حق نداری در برابر مظالمی که دیگران روی آن انجام می دهند سکوت اختیار کنی و خود را یک تماشاگر ناتوان مظلوم بی پناه بنمایی.

حق نداری به بازی اش بگیری ، لکه دارش کنی ، آلوده و بی حرمتش کنی ، یا دورش بیندازی.

بریده ای از کتاب ابن مشغله اثر نادر ابراهیمی

سپاس شده توسط
یوسف / 22 تیر / 2 روز خوب
سلااااام

کویین 53 23 تیر 53 1 روز خوووب

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان