امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

فهمیدم

موقع اشتباه کردن تو زندگی
بیش از حد به خودم گیر ندم

اشتباه کردن برای یه نابلد یه امر طبیعیه
 فقط کافیه روند رو به رشدم رو نگاه کنم

مهم یادگرفتن و آب دیده شدنه 

همیشه به خودم میگم .....
کلیک لطفا
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
سلام

قاصدک / 23 تیر 97 / روز خوب :24  [تصویر:  53.gif]

الهی شکر ...
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
یوسف / 22 تیر / 24 روز خوب
 سپاس شده توسط
یوسف / 22 تیر / 25 روز خوب

این روزا یه جوری از خودم کار میکشم که شب نمیفهمم چجوری خوابم میبره
فقط این جمعه ها خیلی اذیت کننده شده
بعضی وقتا با خودم میگم کاش جمعه ها هم تعطیل نبود  53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
ما شا الله به بچه های بهترین ها که خیلی عالی دارن پیش روی می کنن.

ایول به این همه روز خوب Khansariha (69) 

منم یه اعلام وضعیت بکنم

عاشق فاطمه زهرا / ۲۱ اسفند ۹۶

اوووووههههه
فهمیدین چی شد؟
من فکر می کردم ۲۱ این ماه پنج ماهه می شم.
ولی این به خاطر این بوده که ۳۱ روزه بودن ماه ها رو در نظر نمی گرفتم.
و این یعنی که امروز پنج ماهم تموم شد..... 317 

بزن دست قشنگه رو 
[تصویر:  big-dancing-banana-smiley-emoticon.gif][تصویر:  big-dancing-banana-smiley-emoticon.gif][تصویر:  big-dancing-banana-smiley-emoticon.gif]
[تصویر:  michael-jackson-smiley-emoticon.gif]

عاشق فاطمه زهرا / ۲۱ اسفند ۹۶ / ۵ ماه خوب

(1397 مرداد 16، 20:40)یوسف نوشته است: یوسف / 22 تیر / 25 روز خوب

این روزا یه جوری از خودم کار میکشم که شب نمیفهمم چجوری خوابم میبره
فقط این جمعه ها خیلی اذیت کننده شده
بعضی وقتا با خودم میگم کاش جمعه ها هم تعطیل نبود  53258zu2qvp1d9v

داداش یه برنامه ی استراحت حسابی برای جمعه هات بریز.
برنامه ای که بیرون از خونه باشه
اگر دوست های خوبی داری می تونی باهاشون قرار بذاری.
می تونی بری کوه، می تونی بری سینما
می تونی با خانواده برین دشت و دمن کباب بزنین

این جوری به جای این که جمعه برات بشه یه معضل، می شه یه فرصت. و کل هفته رو انتظار می کشی،‌ جمعه سر برسه
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

لیست بروز شده   16/ 05 / 97

[تصویر:  67.gif]
razmjoo ا/ 5 مرداد 94 /روز خوب :1040  ................................................................ در حال جهاد
انیس / 8 مرداد 95 / روز خوب :661........................................................................... در حال جهاد
درخشنده/1مهر 95/ روز خوب :600 .......................................................................... در حال جهاد
Queen ا / 23 تیر 97 / روز خوب : 21........................................................................... در حال جهاد
darlingا/24 تیر 97/ روز خوب : 19 ............................................................................ در حال جهاد
عطر رهایی/24 تیر 97/ روز خوب : 17 ....................................................................... در حال جهاد
آرمین /3 خرداد 97 / روزخوب: 9 .............................................................................. در حال جهاد

[تصویر:  279.gif]  

انگیزه پاکی / 7 مرداد 97 / روز خوب : 9............................................... در انتظار ستاره بیست و چهارم
عاشق فاطمه زهرا  /21 اسفند 96 /روزخوب: 150.......................................... در انتظار ستاره نوزدهم
Alwayshopeا / 1 ادیبهشت 97 / روز خوب : 27 ............................................. در انتظار ستاره هجدهم
قاصدک/ 23 تیر 97 /روزخوب: 24 ................................................................. در انتظار ستاره شانزدهم
mojgan ا / 21 تیر 97 / روز خوب: 23  ............................................................. در انتظار ستاره پانزدهم

Drift ا / 1 بهمن 95 /روزخوب:1 سال و 2 ماه و 3 روز ........................................درانتظارستاره چهاردهم
زینبی / 14 تیر 96 / روز خوب : 391 ................................................................ در انتظار ستاره سیزدهم
امیرحسین خان / 13 خرداد 97  / روز خوب: 60 ................................................ در انتظار ستاره سیزدهم
Deril ا / 8 فروردین 97 / روز خوب :39  ........................................................... در انتظار ستاره دوازدهم
یوسف / 22 تیر 97 / روز خوب: 25 ...................................................................... در انتظار ستاره یازدهم
 مرد مجاهد/ 23 فروردین 97  /روزخوب: 6 .......................................................... در انتظار ستاره یازدهم
Mr Degareshا / 4 مرداد 97  / شروع روزهای خوب ............................................. در انتظار ستاره یازدهم

rezaky ا/ 24 اردیبهشت 97 / روز خوب : 10  ......................................................... در انتظار ستاره دهم
chika ا/ 12 فروردین 97 / روز خوب : 103  .............................................................. در انتظار ستاره نهم
sanctity ا/ 26 تیر 97 / روز خوب : 1  ................................................................... در انتظار ستاره هفتم

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 
53
سلام

قاصدک / 23 تیر 97 / روز خوب :26  [تصویر:  53.gif]

302
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سلام

عطر رهایی/ 24 تیر/ 26 روز
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

سپاس شده توسط
سلام
اره عاشق ,بهترین راهش همین بود 
امروز رفتیم با خانواده بیرون کلی هم خوب بود و اصلا سخت نگذشت  53258zu2qvp1d9v

یوسف / 22 تیر / 28 روز خوب 

2 روز تا ستاره بعدی  Khansariha (69)
دقيقا امروز يعنى روز سى ام يه وسوسه شديد اومد سراغم! يعنى تا نصفه خراب كردم! 
هرچند كامل نشد ولى دلم نسبت بهش صاف نيست و مى خوام مجدد ريست كنم.  Hanghead

مژگان / ريست  Hanghead
 سپاس شده توسط
مسئول هرچیزی هرچیزی که در زندگی ات وجود دارد
تو هستی 

تمام اتفاقاتی که در زندگی الانت رخ میدهد

نتیجه  تمام تصمیماتی است

که در گذشته گرفته ای...

پس جای هیچ عذر و بهانه ای نیست

برخیز و دوباره بجنگ

[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
لیست بروز شده   20/ 05 / 97

[تصویر:  67.gif]
razmjoo ا/ 5 مرداد 94 /روز خوب :1040  ................................................................ در حال جهاد
درخشنده / 1 مهر 95 / روز خوب : 683.......................................................................در حال جهاد
 انیس / 8 مرداد 95 / روز خوب :661.......................................................................... در حال جهاد
عطر رهایی/24 تیر 97/ روز خوب : 26 ....................................................................... در حال جهاد
Queen ا / 23 تیر 97 / روز خوب : 21........................................................................... در حال جهاد
darlingا/24 تیر 97/ روز خوب : 19 ............................................................................ در حال جهاد
آرمین /3 خرداد 97 / روزخوب: 9 .............................................................................. در حال جهاد

انگیزه پاکی / 7 مرداد 97 / روز خوب : 9............................................... در انتظار ستاره بیست و چهارم
عاشق فاطمه زهرا  /21 اسفند 96 /روزخوب: 150.......................................... در انتظار ستاره نوزدهم
Alwayshopeا / 1 ادیبهشت 97 / روز خوب : 27 ............................................. در انتظار ستاره هجدهم
قاصدک/ 23 تیر 97 /روزخوب: 26 ................................................................. در انتظار ستاره شانزدهم
mojgan ا / 20 مرداد 97 / شروع روزهای خوب ................................................ در انتظار ستاره پانزدهم

Drift ا / 1 بهمن 95 /روزخوب:1 سال و 2 ماه و 3 روز ........................................درانتظارستاره چهاردهم
زینبی / 14 تیر 96 / روز خوب : 391 ................................................................ در انتظار ستاره سیزدهم
امیرحسین خان / 13 خرداد 97  / روز خوب: 60 ................................................ در انتظار ستاره سیزدهم
Deril ا / 8 فروردین 97 / روز خوب :39  ........................................................... در انتظار ستاره دوازدهم
یوسف / 22 تیر 97 / روز خوب: 28 ...................................................................... در انتظار ستاره یازدهم
 مرد مجاهد/ 23 فروردین 97  /روزخوب: 6 .......................................................... در انتظار ستاره یازدهم
Mr Degareshا / 4 مرداد 97  / شروع روزهای خوب ............................................. در انتظار ستاره یازدهم

rezaky ا/ 24 اردیبهشت 97 / روز خوب : 10  ......................................................... در انتظار ستاره دهم
chika ا/ 12 فروردین 97 / روز خوب : 103  .............................................................. در انتظار ستاره نهم
sanctity ا/ 26 تیر 97 / روز خوب : 1  ................................................................... در انتظار ستاره هفتم

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 
53
 سپاس شده توسط
کویین 53 29 روز خوب
 سپاس شده توسط
سلام 
 یوسف / 22 تیر / 30 روز خوب 

اخرین باری که یه ماه پشت سر هم پاک بودم ماه رمضون بود حالا این که خیلی سخت نبود 
ولی قبل از اون برمیگرده به دوره ای که خانم خداهمراهمونه ( که هر کجا هست خدا حفظش کنه )  واسه اعلام وضعیتای بی روح اعتبار منفی میداد  22 ینی مهر سال قبل 

خدایا شکرت خیلی خیلی زیاد
مژگان /  20 امرداد /  1  روز خوب
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان