امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

عاشق / 26 آذر / دو روز خوب
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
لیست بروز شده 28 / 09 / 97

[تصویر:  67.gif]
razmjoo ا/ 5 مرداد 94 /روز خوب :1040  ................................................................ در حال جهاد

انیس / 8 مرداد 95 / روز خوب : 814......................................................................... در حال جهاد

درخشنده / 1 مهر 95 / روز خوب : 683.......................................................................در حال جهاد

darlingا/24 تیر 97/ روز خوب : 19 ............................................................................... در حال جهاد

آرمین /8 آذر 97 / روزخوب: 18 ..................................................................................... در حال جهاد

Queenا/ 13 آذر 97/ روز خوب : 15 .............................................................................. در حال جهاد

عطر رهایی/ 21 آذر 97/ روز خوب : 1 ......................................................................... در حال جهاد

[تصویر:  279.gif] 

انگیزه پاکی / 7 مرداد 97 / روز خوب : 9............................................... در انتظار ستاره بیست و چهارم

عاشق فاطمه زهرا  / 26 آذر 97 / روز خوب: 2 .......................................... در انتظار ستاره بیست و یکم

خداهمراهمونه / 16 شهریور 97 / روز خوب : 12................................................ در انتظار ستاره بیستم

امیرحسین خان / 13 خرداد 97  / روز خوب: 180 .............................................. در انتظار ستاره هفدهم

قاصدک/ 21 آذر 97 /روزخوب: 3 ........................................................................ در انتظار ستاره هفدهم

زینبی / 14 تیر 96 / روز خوب : 505 ................................................................ در انتظار ستاره شانزدهم

رضا222 / 31 فروردین 97 / روز خوب : 210  ...................................................... در انتظار ستاره پانزدهم

mojgan ا / 20 مرداد 97 / روز خوب: 1 .............................................................. در انتظار ستاره پانزدهم

یوسف / 22 تیر 97 / روز خوب: 100 ................................................................... در انتظار ستاره چهاردهم

Mr Degareshا / 3 آذر 97  / روز خوب: 22 .............................................................. در انتظار ستاره یازدهم

مرد مجاهد / 23 آذر 97  / 3 روز خوب ..................................................................... در انتظار ستاره یازدهم

sanctity ا/ 18 شهریور 97 / روز خوب : 100  ............................................................. در انتظار ستاره دهم

chika ا/ 15 آبان 97 / روز خوب : 1  ............................................................................ در انتظار ستاره نهم

مهرخدا / 1 مهر 97 / روز خوب: 88 ......................................................................... در انتظار ستاره هشتم

Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) 
53
سلام

مرد شکست ناپذیر جناب خان خداقوت.  Confetti

آفرین به عاشق.
آفرین به خانم کویین.
آفرین به سانستیتی.
آفرین به خانم مهر خدا.

شما بهترینید.  Khansariha (46)

آرمین /8 آذر 97 / روزخوب: 19 ............................................................................ در حال جهاد    [تصویر:  khansariha%20(46).gif]
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام به همگی

Mr Degareshا / 3 آذر 97  / 25 روزخوب
.[تصویر:  49-2.gif] [تصویر:  49-2.gif] [تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  confetti.gif].
حدایا خودت کمک کن برای همیشه ترک کنم
 سپاس شده توسط
عاشق / 26 آذر / سه روز خوب

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام
عطررهایی/ 21 آذر97 / 9 روز
53
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

سپاس شده توسط
سلام

شرایط هر چقدر سخت اما پاکی رو میشه حفظ کرد.  317

آرمین /8 آذر 97 / روزخوب: 20 ............................................................................ در حال جهاد    [تصویر:  khansariha%20(46).gif]
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام
کووین 53 17 روز خوب 49-2
 سپاس شده توسط
اخرین روز پاییز و من و یلدا و تنهایی و درد و سوز سرمای زمستون 18
باکی نیست Khobam
دلم خوشه که مهر خدا، یک مهر، فردا میشه 90 روز پاک Khansariha (2) ستاره ام کوووو Khansariha (46)
809197ps94ijjhwg خدا خودت منو دریاب
[تصویر:  Untitled_2.png]
عاشق / 26 آذر / چهار روز خوب

امروز عالی بودم Khansariha (69)

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام

همه چی آرومه. من چقدر خوشحالم.  317

آرمین /8 آذر 97 / روزخوب: 21 ............................................................................ در حال جهاد    [تصویر:  khansariha%20(46).gif]
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام به همگی
بعد از 28 روز( از 3 آذر) باز هم خراب شد...دلیلش هم میدونم...توجیه کردن خودم حتی برای یه نگاه، استرس و افکار منفی و کم کردن بعد معنوی...
ولی خدا خیلی دوستم داره که توی این سایت و توی مسیر ترک قرار دارم و این نعمته
خدایا کمکم کن این دفعه شرمنده نشم Hanghead Hanghead Shy

Mr Degareshا / 1 دی 97  / 0 روزخوب
سلام

قاصدک/ 26 آذر97 / روز خوب : 6  [تصویر:  53.gif]

303
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سلام. به همه دوستان .امیدوارم که حالتون خوب باشه .
رضا/31فروردین//240 روز 
برای اولین بار تو زندگی من همچین تعداد روز پاک و تجربه میکنم . حال روحیم خوب نیست ولی سعی میکنم خودم و کنترل کنم . بچه ها واسم دعا کنید
[img=0x0]http://uupload.ir/files/df58_%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF.png[/img]
سلام

زندگی اون جور که می خوای پیش نمیره اما این دلیل نمیشه که بگی بد پیش میره.
همیشه میشه عالی بود.  [تصویر:  317.gif] 

آرمین /8 آذر 97 / روزخوب: 22 ............................................................................ در حال جهاد    [تصویر:  khansariha%20(46).gif]
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان