امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

سلام

خانم کیو
من اومدم.  2uge4p4

خدا رو بی اندازه شکر.  [تصویر:  317.gif] 

آرمین /8 آذر 97 / روزخوب: 58 ................................................................................... در حال جهاد   [تصویر:  khansariha%20(46).gif]
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام

خدا رو بی اندازه شکر.  [تصویر:  317.gif] 

آرمین /8 آذر 97 / روزخوب: 59 ................................................................................... در حال جهاد   [تصویر:  khansariha%20(46).gif]
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام سلام

کویین 53 56 روز خوووب

آرمین خان من همیشه از رو اعلام وضعیت شما تعداد روزهای خوبمو محاسبه می کنم آخه یادم میره
منتظرم تا شما اعلام وضعیت کنید تا من محاسبه کنم Gigglesmile
واقعا راه آسونتری نیست ؟ 65

انشاءالله این محاسبه ثابت بمونه 53
لیست بروز شده 08 / 11 / 97

[تصویر:  67.gif]
razmjoo ا/ 5 مرداد 94 /روز خوب :1040  ................................................................ در حال جهاد

انیس / 8 مرداد 95 / روز خوب : 814......................................................................... در حال جهاد

درخشنده / 1 مهر 95 / روز خوب : 683........................................................................در حال جهاد

آرمین /8 آذر 97 / روزخوب: 59 ................................................................................... در حال جهاد

Queenا/ 13 آذر 97/ روز خوب : 56 ............................................................................. در حال جهاد

عطر رهایی/ 21 آذر 97/ روز خوب : 23 ........................................................................ در حال جهاد

darlingا/24 تیر 97/ روز خوب : 19 ............................................................................. در حال جهاد

[تصویر:  279.gif] 

انگیزه پاکی / 7 مرداد 97 / روز خوب : 9............................................... در انتظار ستاره بیست و چهارم

عاشق فاطمه زهرا  / 26 آذر 97 / روز خوب: 37 ........................................ در انتظار ستاره بیست و دوم

خداهمراهمونه / 16 شهریور 97 / روز خوب : 12................................................. در انتظار ستاره بیستم

آدم برفی / 14 تیر 96 / روز خوب : 565 .............................................................. در انتظار ستاره هجدهم

امیرحسین خان / 13 خرداد 97  / روز خوب: 233 ............................................... در انتظار ستاره هجدهم

قاصدک/ 9 دی 97 /روزخوب: 8 ......................................................................... در انتظار ستاره هجدهم

رضا222 / 31 فروردین 97 / روز خوب : 240  .................................................... در انتظار ستاره شانزدهم

mojgan ا / 20 مرداد 97 / روز خوب: 1 .............................................................. در انتظار ستاره پانزدهم

یوسف / 22 تیر 97 / روز خوب: 100 ...................................................................... در انتظار ستاره چهاردهم

Mr Degareshا / 3 دی 97  /34 روز خوب ................................................................. در انتظار ستاره دوازدهم

sanctity ا/ 18 شهریور 97 / روز خوب : 138  ........................................................... در انتظار ستاره یازدهم

مرد مجاهد / 12 دی 97  / 8 روز خوب ..................................................................... در انتظار ستاره یازدهم

مهرخدا / 20 دی 97 / روز خوب: 12 .............................................................................. در انتظار ستاره نهم

chika ا/ 15 آبان 97 / روز خوب : 1  ............................................................................ در انتظار ستاره نهم

Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) 
53
 سپاس شده توسط
سلام

رسیدم به ایستگاه بعدی.  2uge4p4 
خدایا ممنون که هوامو داری.  53

آرمین /8 آذر 97 / روزخوب: 60 ................................................................................... در حال جهاد   [تصویر:  khansariha%20(46).gif]

ستاره بیست و پنجم رو بدید.  4chsmu1

---------

نقل قول: آرمین خان من همیشه از رو اعلام وضعیت شما تعداد روزهای خوبمو محاسبه می کنم آخه یادم میره 
منتظرم تا شما اعلام وضعیت کنید تا من محاسبه کنم [تصویر:  gigglesmile.gif] 
واقعا راه آسونتری نیست ؟ [تصویر:  65.gif] 

انشاءالله این محاسبه ثابت بمونه [تصویر:  53.gif]

خانم کویین اگه اون وقت من تقلب کنم، شما هم به دردسر می افتید.  4chsmu1

من هم مثل شما سختمه. باید یه فکری براش کرد.  53258zu2qvp1d9v
البته روزانه میام اعلام وضعیت که سلول های مغزیم خیلی به دردسر نیافتن.   Smiley-face-biggrin

همشه خوش حساب باشید.  303
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام دوستان.

sanctityا / 18 شهریور / 142 روز خوب
سلام

کویین 53 58 روز خوووب
سلام به همگی

Mr Degareshا / 3 دی 97  / 37 روزخوب
[تصویر:  49-2.gif] [تصویر:  49-2.gif] [تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  confetti.gif]
حدایا خودت کمک کن برای همیشه ترک کنم
 سپاس شده توسط
سلام
کویین 53 59 روز خوب Khansariha (84)
 سپاس شده توسط
سلام
ماشاءالله به همه بهترین ها.  49-2

آرمین /8 آذر 97 / روزخوب: 62 ................................................................................... در حال جهاد   [تصویر:  khansariha%20(46).gif]
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام

کویین 53 60 روز خوووب

امروز دو ماهه که پاکم ولی واقعا حالم خوب نیست
حس می کنم اصلا کیفیت نداره
نگاه و ذهنم به خصوص ذهنم هنوز تحت کنترلم نیست Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام
ماشاءالله به همه بهترین ها.  [تصویر:  49-2.gif]

آرمین /8 آذر 97 / روزخوب: 63 ................................................................................... در حال جهاد   [تصویر:  khansariha%20(46).gif]

(1397 بهمن 12، 21:47)Queen نوشته است: سلام

کویین  53  60 روز خوووب

نگاه و ذهنم به خصوص ذهنم هنوز تحت کنترلم نیست  Hanghead

آفرین به شما بابت اراده این 60 روزه.  Khansariha (69) 

خانم کویین حواس تون باشه که شیطان الکی وسوسه نکنه که کیفیت نداره پس ولش کن.
اصلا این جور نیست. 
همین اندازه هم عالیه.

به این فکر کنید که اگه خدایی نکرده لغزش داشته باشید چی میشه؟
چیزی به دست میارید؟

برگشت به عقب فایده ای داره؟
اگه نداره، پس باید جدی بود.
حیفه عمرمون رو بیهوده بگذرونیم.  53258zu2qvp1d9v

یه بار دیگه مرور اهداف ترک هم حتما کمک کننده است.
فکر نمی کنم دلایل ترک رو تا به حال نوشته باشید. نوشتید؟
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
عاشق فاطمه زهرا  / 26 آذر 97 / روز خوب: 48 ........................................ در انتظار ستاره بیست و دوم

دیروز روز خوبی از لحاظ کیفیت پاکی نبود
اما امروز خیلی خیلی بهتر بود
اگر بتونم آپارات دیدن رو بذارم کنار خیلی خوب می شه Swear1 

(1397 بهمن 12، 21:47)Queen نوشته است: سلام

کویین  53  60 روز خوووب

نگاه و ذهنم به خصوص ذهنم هنوز تحت کنترلم نیست  Hanghead

دو ماهه شدنتون رو تبریک می گم کویین خانم Khansariha (46) 
خیلی عالی جلو اومدین
حیف نیست این همه روز خوب خراب بشه؟
اگر آدم بشکنه باید همت مضاعف کنه تا بتونه دوباره بلند شه
اگر نصف اون مقدار همت و اراده رو الان به خرج بدین، دوباره حالتون بیست بیست میشه Khansariha (69)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
لیست بروز شده 13 / 11 / 97

[تصویر:  67.gif]
razmjoo ا/ 5 مرداد 94 /روز خوب :1040  ................................................................ در حال جهاد

انیس / 8 مرداد 95 / روز خوب : 814......................................................................... در حال جهاد

درخشنده / 1 مهر 95 / روز خوب : 683........................................................................در حال جهاد

آرمین /8 آذر 97 / روزخوب: 63 ................................................................................... در حال جهاد

Queenا/ 13 آذر 97/ روز خوب : 60 ............................................................................. در حال جهاد

عطر رهایی/ 21 آذر 97/ روز خوب : 23 ........................................................................ در حال جهاد

darlingا/24 تیر 97/ روز خوب : 19 ............................................................................. در حال جهاد

انگیزه پاکی / 7 مرداد 97 / روز خوب : 9............................................... در انتظار ستاره بیست و چهارم

عاشق فاطمه زهرا  / 26 آذر 97 / روز خوب: 48 ........................................ در انتظار ستاره بیست و دوم

خداهمراهمونه / 16 شهریور 97 / روز خوب : 12................................................. در انتظار ستاره بیستم

آدم برفی / 14 تیر 96 / روز خوب : 565 .............................................................. در انتظار ستاره هجدهم

امیرحسین خان / 13 خرداد 97  / روز خوب: 233 ............................................... در انتظار ستاره هجدهم

قاصدک/ 9 دی 97 /روزخوب: 8 ......................................................................... در انتظار ستاره هجدهم

رضا222 / 31 فروردین 97 / روز خوب : 240  .................................................... در انتظار ستاره شانزدهم

mojgan ا / 20 مرداد 97 / روز خوب: 1 .............................................................. در انتظار ستاره پانزدهم

یوسف / 22 تیر 97 / روز خوب: 100 ...................................................................... در انتظار ستاره چهاردهم

Mr Degareshا / 3 دی 97  /37 روز خوب ................................................................. در انتظار ستاره دوازدهم

sanctity ا/ 18 شهریور 97 / روز خوب : 142  ........................................................... در انتظار ستاره یازدهم

مرد مجاهد / 12 دی 97  / 8 روز خوب ..................................................................... در انتظار ستاره یازدهم

مهرخدا / 20 دی 97 / روز خوب: 12 .............................................................................. در انتظار ستاره نهم

chika ا/ 15 آبان 97 / روز خوب : 1  ............................................................................ در انتظار ستاره نهم

Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) 
53
 سپاس شده توسط
سلام

کویین 53 61 روز خوب

خیلی ممنون دوستان
سعی می کنم تله های شیطون رو به سلامت رد کنم

فکر میکردم همین که روزها رو بدون خ.ا سپری می کنم خیلی هنر می کنم اما الان به نظرم پاکی خیلی بالاتر و سخت تر از این حرفاست

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان