امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

سلامت اولسن خاله شادن عزیز 53
ولی مهندس شدم خبر ندارم ؟! :/
: )
Just Do "THE RIGHT THING" H
 سپاس شده توسط
(1396 دي 9، 1:55)Hamed6 نوشته است: سلامت اولسن خاله شادن عزیز 53
ولی مهندس شدم خبر ندارم ؟! :/

اره تو ماهانه مهندس دااااااااریم دکتر داااااااااااریم همه مدلی داریم اینکه کی مفتخر شه کدومشو دشت کنه با خداست فعلا شما مهندس رو دشت کردی برو حالشو ببر Gigglesmile
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
اتریسا.26ابان.42روزخوب
پ ن:علی گند اخلاق تر از من نمیشی Hanghead
 سپاس شده توسط
تواب / 10 دی / 0
 سپاس شده توسط
سلام
Hamed6
25 آذر . 15 روز خوب

داداش رضا برای من روز شروعم ۲۷ آبان نیست لطفا درستش کن. مرسی 53
: )
Just Do "THE RIGHT THING" H
 سپاس شده توسط
زینبی/14تیر/180روز خوب
خدایا شکرت 53
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
خاله شادن / 3شهریور / با لطف خداوند 130 روز عالی

الحمدلله
 سپاس شده توسط
سلام و صد سلام خدمت عزیزان ماهانه 303
ان شاء الله حالتون خوب باشه و سلامت و سرحال باشید 49-2
(1396 دي 9، 11:48)atrisa نوشته است: اتریسا.26ابان.42روزخوب
بارک الله آتریسا جان. ماشاء الله . بیش از 40 روز عالی خیییلی خوبه ها . با قدرت برو جلو که خدا هواتو داره 302
(1396 دي 10، 9:28)تـــواب نوشته است: تواب / 10 دی / 0
جناب تواب گرامی.میدونم خیلی سخته خیلی. فقط خودتون میتونید به خودتون کمک کنید. یه پیشنهاد میدم دوست داشتید انجام بدید . یه جریمه سنگین که واقعا براتون سخت باشه برای این گناه در نظر بگیرید. میتونه جریمه مالی سنگین باشه که اون مقدارو صدقه بدین. میتونه خوندن قرآن مثلا خوندن کل سوره بقره توی همون روز باشه . میتونه منع از یه کاری باشه مثلا یه هفته کلا تلویزیون نبینید یا هر چیزی که براتون واقعا سخت باشه . بعدشم من همچنان میدونم و اطمینان کامل دارم که شما میتونید از پس شیطان بر بیاید 128fs318181
(1396 دي 10، 16:43)Hamed6 نوشته است: سلام
Hamed6
25 آذر . 15 روز خوب
احسسسسنت . چقدر با قدرت پیش میرید . ماشاء الله . خدا خیرتون بده 53
(1396 دي 10، 23:50)aliunknown نوشته است: علی / ۲۴ آبان / خداروشکر ۴۷ روز خوب 
53
احسنت به اینهمه اراده . خداروشکر . من از شما یاد گرفتم باید تو مواقع بحرانی به خدا توکل کنم . ممنون ازتون 53
(1396 دي 11، 1:04)زینبی نوشته است: زینبی/14تیر/180روز خوب
خدایا شکرت 53
عاااالیه عزیزم . آفرین صد آفرین هزارو سیصد آفرین 4chsmu1 ستاره پنجم بزودی تقدیم میشه Khansariha (2)
(1396 دي 11، 9:44)خاله شادن نوشته است: خاله شادن / 3شهریور / با لطف خداوند 130 روز عالی

الحمدلله

به به عااااااالیه خاله جون . ماشاء الله . خدا به روزای خوبت برکت بده. مرحبا قهرمان Confetti
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
من شکستم......... .مدتی نمیام اعلام وضعیت..
پ ن:لعنت ب من ک با ی تصویر اتفاقی لعنتی تر گندزدم 2روزه دارم سعی میکنم شروع کنم هنوزم ک هنوزه نشده....خسته م..شایدم حق داشتم بشکنم..لعنت ب من لعنت ب من..
 سپاس شده توسط
(1396 دي 11، 15:54)atrisa نوشته است: من شکستم......... .مدتی نمیام اعلام وضعیت..
پ ن:لعنت ب من ک با ی تصویر اتفاقی لعنتی تر گندزدم 2روزه دارم سعی میکنم شروع کنم هنوزم ک هنوزه نشده....خسته م..شایدم حق داشتم بشکنم..لعنت ب من لعنت ب من..

آتریسا جان شما حق داری ناراحت باشی. ولی این که توی ناراحتی بمونی، یه انتخابه. موندن و درجا زدن رو انتخاب نکن... اگه یه مدت کانون نمیای تا شاید چند روز خوب جمع کنی و بعد بیای، این فک نمیکنم موفقیت برات بیاره.
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
پاکه پاکه پاک
چیکا
2uge4p4
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
 سپاس شده توسط
خنده یک اذر 42 روز
 سپاس شده توسط
بسم الله الرحمن الرحیم
سلااام شب سرد زمستانی شما بخیر باشه دوستانم
امیدوارم در این روزهای سرد زمستانی همچنان در مسیر ترک باشید و طعم ناامیدی رو هرگز نچشید
و اما از هر چه بگذریم برسیم به اعلام وضعیتای بی نظیر دوستان خوبم در مسیر بهبودی 49-2

(1396 دي 11، 15:54)atrisa نوشته است: من شکستم......... .مدتی نمیام اعلام وضعیت..
عزیزمن نذار این حس بد تو رو ببره سمت سریالی شدن ..اشکال نداره ک شکستی مهم اینه تو بتونی دوباره برگردی به حال خوب ترک و تو اون حال بد درجا نزنی 302

(1396 دي 11، 22:01)chika نوشته است: پاکه پاکه پاک
چیکا
2uge4p4
خیییییلی عااااالیه بانوووووووووو بزودی شما هم به سمت بهترین ها پرواز خواهی نمود و ما کلللللی دلمون برات تنگ خواهد شد اما بسی خوشحال میشیم برای روزهای بی نظیرت Confetti

(1396 دي 12، 15:16)خنده نوشته است: خنده یک اذر 42 روز
مبارکااااااااا باشه خنده بانو این 40 روز بی نظیر آفرین بهت و نوش جونت این حال و هوای خوب ..تجربه بی نظیر 40 روز عالی برکاتی رو در پی داره ک بی نظیره..مبارکا باشه 302

(1396 دي 13، 1:49)aliunknown نوشته است: علی / ۲۴ آبان / ۴۹ روز خوب
۷ هفته مثل برق و باد گذشت  Hanghead

آفررررررین علی اقای خوب کم کمک دارید میرسید به تجربه دلپذیر دشت اووووولین ستاااااااااااااره 317  ما خیلی منتظر جشن اولین ستاره شما هستیم  Confetti
 سپاس شده توسط
من هنوز درجا می زنم 
با گناهای هر روزم
 سپاس شده توسط
سلام 
خاله شادن / متاسفانه 0 Shy
نمیخواستم اعلام وضعیت کنم اما دیدم یکی از دلایل شکستم همین غروره پس باید ک فراموشم نشه چرا اینجام و اینکه بدونیم شیطون همیشه در کمینه
الهی به امید رحمت و رافت بی انتهات دوباره شروع میکنم 
یا علی

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان