امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

(1396 آذر 29، 13:11)***i** نوشته است: ***i** / بیست و نه اذر / 0
Hanghead Shy

سلام داداش. ایشالا که باز شروع کنی به زیاد کردنِ روزات. نا امید نشو و ایندفه کنترل نگاه و ذهن رو جدی تر بگیر. من میدونم که تو آماده ی تغییری. چون هیچکس نمیتونه حتی 10 روز رو تموم کنه اگه با همه وجودش نخاد ترک کنه.
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
به نام خدا
***i** / بیست و نه اذر/ نزدیک به 1 روز خوب
خدایا منو دور کن ازین گناه . . .
 سپاس شده توسط
سلام رفقا
خیلی دلم واستون تنگ شده بود. این مدت که نبودم خیلی افتضاح بود و سخت گذشت. اوقدر که الان بی حس و حال شدم و انگار یه آدم دیگه شدم
بعد شکستم اتفاق های بدی افتاد و اصلا حال و روز خوبی نداشتم... کاش نمیرفتم یا حداقل اینقدر طولانی نمیشد. بعد این دوران فقط برگشتم که دوباره شروع کنم ولی با اینکه دارم تلاش میکنم اصلا احساس خوب قبلم و ندارم.. فقط ادامه میدم و ادامه میدم و ادامه میدم این شروع جدید رو
ممنون از کسایی که این مدت پیگیرم بودن ، مطمئنم اگه درکم کنین میدونین چقد به روحیه ها و انرژی هاتون نیاز دارم...

Hamed6
25 آذر
4 روز سبز
: )
Just Do "THE RIGHT THING" H
 سپاس شده توسط
آتریسا/26ابان/33روزخوب  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1396 آذر 30، 1:28)Hamed6 نوشته است: سلام رفقا
خیلی دلم واستون تنگ شده بود. این مدت که نبودم خیلی افتضاح بود و سخت گذشت. اوقدر که الان بی حس و حال شدم و انگار یه آدم دیگه شدم
بعد شکستم اتفاق های بدی افتاد و اصلا حال و روز خوبی نداشتم... کاش نمیرفتم یا حداقل اینقدر طولانی نمیشد. بعد این دوران فقط برگشتم که دوباره شروع کنم ولی با اینکه دارم تلاش میکنم اصلا احساس خوب قبلم و ندارم.. فقط ادامه میدم و ادامه میدم و ادامه میدم این شروع جدید رو
ممنون از کسایی که این مدت پیگیرم بودن ، مطمئنم اگه درکم کنین میدونین چقد به روحیه ها و انرژی هاتون نیاز دارم...

Hamed6
25 آذر
4 روز سبز
خووووووش اومدید آقا حامد خان..همه ما باهم در حال تلاش و مبارزه با خودمون هستیم قطعا شکست هم در این مسیر وجود داره رمز موفقیت پررو بودن و وا ندادنه ..محکم بایستیم و امیدوار به فضل خدا باشیم رزهای خوب از راه خواهند رسید اگر ما بتونیم یاد بگیریم چطوری از پس مشکلات بربیایم این وسط خدا هم خییییییلی هوامونو داره برادر 
بازگشت دوباره تون مبااااااااااااااااارک 317
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
خاله شادن / 3شهریور / با لطف خدای غفار 120 روز بی نظیر 49-2
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
[تصویر:  Untitled.png]
 سپاس شده توسط
Hamed6
25 آذر
6 روز خوب ...
: )
Just Do "THE RIGHT THING" H
 سپاس شده توسط
سلام و درود خدمت عزیزان ماهانه 303
اولین روز زمستون رو تبریک میگم 4chsmu1
ان شاء الله زمستون خوبی پشت سر بگذاریم 2uge4p4
(1396 آذر 29، 23:36)***i** نوشته است: به نام خدا
***i** / بیست و نه اذر/ نزدیک به 1 روز خوب
خدایا منو دور کن ازین گناه . . .
1 روز 1 روز جمع میشه و میشه کلییییی روز خوب . اراده شما واقعا عالیه . شما میتونید و من مطمئنم . تو راه پاکی از تلاش خسته نشید . به خودتون کمک کنید .که این بار قویتر و محکمتر از قبل به این راه ادامه میدید و میتونید 128fs318181 53
(1396 آذر 30، 15:58)atrisa نوشته است: آتریسا/26ابان/33روزخوب  Hanghead
عزیزم خوش اومدین به ماهانه . چرا Hanghead  ؟؟ با این تعداد روز خوب باید 317  باشی 128fs318181  . پرقدرت برو جلو که خدا هواتو داره 53
(1396 دي 1، 1:00)aliunknown نوشته است: علی / ۲۴ آبان / ۳۷ روز خوب 
53
بسیار عالی پیش میرید . دیگه چیزی به جشن 40 روزگی نمونده . منتظر اون روز و جشنش هستیم Confetti
(1396 دي 1، 8:52)خاله شادن نوشته است: خاله شادن / 3شهریور / با لطف خدای غفار 120 روز بی نظیر 49-2
بهههه بههههه چه کرده خاله . احسنت آفرین مرحبا  49-2 خدا به تعداد روزاتون برکت بده . و ستاره چهارم بزودی تقدیم میشه Khansariha (2)
(1396 دي 1، 15:40)خنده نوشته است:
[تصویر:  Untitled.png]
به به چه خوشگله . منم میخوام 4chsmu1  آفرییییین عزیزم . خیلی خوب پیش میری . ماشاء الله . اولین ستاره بزودی تقدیمتون میشه Khansariha (2)
(1396 دي 1، 19:43)Hamed6 نوشته است: Hamed6
25 آذر
6 روز خوب ...

خیلی خوش برگشتید . همینطور پر قدرت ادامه بدید . من مطمئنم از پس شیطون برمیاید . اراده قویتون رو یادمه . شما میتونید 128fs318181 Khansariha (46)
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
آتریسا/26آبان/34روز خوب
پ ن:مسئول جان های عزیز من مدتی نیستم بیام اعلام وضعیت نمیدونم شایدم اومدم و اعلام وضعیت کردم ..ب هر حال مدتی نیستم اما خدایی نکرده اگر شکستم حتما حتما میام..ب درود 4chsmu1
 سپاس شده توسط
به نام خدا
***i** / بیست و نه اذر / 4 روز
خدایا شکرت
 سپاس شده توسط
تواب / 3 دی / 0
ماه ها از پس هم می گذرن 
و من ...
 سپاس شده توسط
سریالی شدم :(
باید زودتر خودمو جمع کنم 
و الا بدتر می شم