نظرسنجی: آیا این مسابقه تا حالا تاثیری در کنترل نگاهتون داشته؟
این نظرسنجی بسته شده است.
اصلا
9.54%
25
9.54%
تا حدوددی
33.97%
89
33.97%
خیلی
56.49%
148
56.49%
در کل
262 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه کنترل نگاه و ذهن (سرپرست: زینبی)

امیرحسین خان/هفته اول/2 خرداد/كنترل نگاه1+/كنترل ذهن1+
زندگی مِلک وقف است دوست من !

تو ، حق نداری روی آن فساد کنی و به تباهی اش بکشی ، یا بگذاری که دیگران روی آن فساد کنند.

حق نداری بایر و برهنه و خلوت و بی خاصیتش نگه داری یا بگذاری که دیگران نگهش دارند. حق نداری بر آن ستم کنی و ستم را ، روی آن ، بر تن و روح خویش ، خاموش و سر به زیر بپذیری.

حق نداری در برابر مظالمی که دیگران روی آن انجام می دهند سکوت اختیار کنی و خود را یک تماشاگر ناتوان مظلوم بی پناه بنمایی.

حق نداری به بازی اش بگیری ، لکه دارش کنی ، آلوده و بی حرمتش کنی ، یا دورش بیندازی.

بریده ای از کتاب ابن مشغله اثر نادر ابراهیمی

سپاس شده توسط
آفبا/هفته اول/3خرداد/كنترل نگاه2+/كنترل ذهن2+ Confetti
 سپاس شده توسط
امیرحسین خان/هفته اول/2 خرداد/كنترل نگاه2+/كنترل ذهن2+

تو ، حق نداری روی آن فساد کنی و به تباهی اش بکشی ، یا بگذاری که دیگران روی آن فساد کنند.

حق نداری بایر و برهنه و خلوت و بی خاصیتش نگه داری یا بگذاری که دیگران نگهش دارند. حق نداری بر آن ستم کنی و ستم را ، روی آن ، بر تن و روح خویش ، خاموش و سر به زیر بپذیری.

حق نداری در برابر مظالمی که دیگران روی آن انجام می دهند سکوت اختیار کنی و خود را یک تماشاگر ناتوان مظلوم بی پناه بنمایی.

حق نداری به بازی اش بگیری ، لکه دارش کنی ، آلوده و بی حرمتش کنی ، یا دورش بیندازی.

سپاس شده توسط
حامدحامد [تصویر:  Sham.gif] 2 تیر [تصویر:  Sham.gif] هفته دهم [تصویر:  Sham.gif] پایانِ روز دوشنبه[تصویر:  Sham.gif] کنترل نگاه 2+ [تصویر:  Sham.gif] کنترل ذهن 3+ 
 سپاس شده توسط
سلام.آفبا/هفته اول/3خرداد/كنترل نگاه4+/كنترل ذهن4+
 سپاس شده توسط
امیرحسین خان/هفته اول/2 خرداد/كنترل نگاه4+/كنترل ذهن4+

سپاس شده توسط
خاله شادن / هفته نهم / 2 تیر/ با لطف خدا کنترل ذهن 6 / کنترل نگاه 7
الحمدلله
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
بسم الله الرحمن الرحیم
الهی دلاتون شاد و عزمتون راسخ باشه
خداقوت بده بهتون 
هفته نهم هم سر اومد بریم ببینیم دوستان چه کردن 2uge4p4 

آقا امیرحسین  317
آقا آفبا 49-2
مستر حامد Khansariha (46)
همه تون بی نظیر بودید افرین بهتون..برای اعلام برنده این هفته تا شب صبر میکنم که بتونید اعلام وضعیت رو تکمیل کنید  302
برنده هفته نهم: خاله شادن Khansariha (46)
 سپاس شده توسط
حامدحامد [تصویر:  Sham.gif] 2 تیر [تصویر:  Sham.gif] هفته دهم [تصویر:  Sham.gif] پایانِ روز جمعه[تصویر:  Sham.gif] کنترل نگاه 3+ [تصویر:  Sham.gif] کنترل ذهن 4+ 
 سپاس شده توسط
آقای اراده / 2 تیر تا 8 تیر
کنترل نگاه 5+
کنترل ذهن 7+
 سپاس شده توسط
امیرحسین خان/هفته اول/2 خرداد/كنترل نگاه7+/كنترل ذهن7+

سپاس شده توسط
زنده باد آقا امیرحسین خان برنده هفته ای که گذشت 317 2uge4p4 49-2
حامدحامد [تصویر:  Sham.gif] 9 تیر [تصویر:  Sham.gif] هفته یازدهم [تصویر:  Sham.gif] پایانِ روز دوشنبه[تصویر:  Sham.gif] کنترل نگاه 3+ [تصویر:  Sham.gif] کنترل ذهن 3+ 
بسم الله الرحمن الرحیم  Khansariha (2) 
آقای اراده / 9 تیر الی 15 تیر
کنترل نگاه +5
کنترل ذهن +7
سلام
از فردا اول هفته منم هستم انشالا 49-2
53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان