امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

(1396 خرداد 2، 22:39)meep نوشته است: میپ/2خرداد/0روز خوب
درواقع ساعت 3ظهر شکست خوردم اما اینقدر حالم بد بود و هست که ننتونستم بیام بگم یعنی خجالت کشیدم
متاسفانه بسیار افسرده و عصبی شدم دوباره از سر این شکستای لعنتی از خواب پا میشم خودم دنبال یچیز میگردم که باهاش اعصاب خودمو خورد کنم. شاید باوردتون نشه اما پریشب یه چیزی ازیتم کرده بود که الان یادمم نیست که امروز صبح که از خواب پا شدم یدفه یادم افتاد که یچیزی دیشب ازارم میداده و شروع کردم به فکر که چی بوده!22 دچار خود ازاری شدیدی شدم که منجر میشه به عدم تحمل و برای فرار رو اوردن به خ ا لعنتی.از این وضعیت افتضاح خستم و از طرفی از هر تلاشی برای رهایی از این وضعیت بد بی میل.
خیلی وقتا از خودم میترسم. نسبت به ساعت 3 یک ترس وحشتناک پیدا کردم و از اذان ظهر به بعد بشدت حالم بد و بدتر میشه. اینقدر اعصابم خراب میشه که میفتم به نفس نفس زدن و میخوام بلند شد بدوم جایی
شرایطتو درک میکنیم همه پس نه خجاالت بکش و نه شرمنده باش اصلا اومدیم اینجا برای همین که به هم دیگه کمک کنیم.این.مشکلاتمون حل بشه 
ببین داداش تو اول باید این باور به خودت بدی که خیلی قویتر از این خ ا هستی چیه مگه این کنترل میشه خوبم میشه اینو به خودت بگووو انقد کنترل میشه که دیگه کاملا نابودش کنی ترکش کنی 
پس اول تعداد دفعه ها و تعداد روزهای رو که پاک میمونی کمتر کن تا کم کم برسه به ماه و سال مثلا امروز که ساعت 3 شکست خوردی  پس یه روز اگه شکست نخوری ینی تا فردا ساعت که از 3 بگذره برنده ایی همیشه سعی رکورد پاکی قبیلتو بشکنی تعداد روزا رو بیشتر کنی اینو بزار قانونه و تمام سعیتو کن یه روز پاکیت بیشتر بشه اگه نشد خدایی نکرده دوباره شکست خوردی بگووو باید روزای رو که پاک موندم بیشتر کنم 2 3 روز پاکی بازم برنده میشی همینجوری ادامه میدی 
ماه رمضونم در پیش داریم خیلی خیلی تو این ماه بهت کمک میشه پس یا حق بگو و شروع کن دوباره 
مطئنم میتونیییییییی 53 53
[تصویر:  nasimhayat.png]
9 روز عالی Khansariha (69) 128fs318181
روزا خیلی خوب و سریع میگذره و حس خیلی خوبی دارم و حس وسوسه داره کم میشه کلا عالیه
مرسی از همتون که هستین  4chsmu1 53
مجنون شهر (روح) / 27 اردیبهشت / 7 روز خوب  
یا رب مکن از لطف پریشان ما را / هر چند که هست جرم و عصیان ما را

ذات تو غنی بوده و ما محتاجیم / محتاج بغیر خود مگردان ما را . . .
میپ/3خرداد/0روز خوب
[تصویر:  05_blue.png]
9 روز 303
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
engineer/  یک خرداد / 2 روز عالی 49-2

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

(1396 خرداد 3، 23:36)aliunknown نوشته است: سلام به همه ، شبتون بخیر 
با افتخار 
علی / 29 اردیبهشت / 6 روز گــــــــــــــند و داغــــــــــــــون و خـــــــــــــــــراب [تصویر:  4chsmu1.gif]
یعنی میشه فردا بیام و بگم علی / 29 اردیبهشت / 7 روز گــــــــــــــند و داغــــــــــــــون و خـــــــــــــــــراب  ؟ ( [تصویر:  gigglesmile.gif] )
( ببخشید دست خودم نیست از این روش اعلام وضعیت خوشم اومده  Khansariha (13) )

22
این مدلیش رو دیگه ندیده بودم
خدا همه مریض ها رو شفا بده 4chsmu1

پسر جان درست اعلام وضعیت کن

مثلا بگو 6 روز له و لورده و آلی (نه عالی) 4chsmu1
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
10 روزززز 49-2 Khansariha (46)
10 رررروووزززز Confetti 2uge4p4
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
"بسم الله الرحمن الرحیم" 

لیست بروز شده * 03/ 03 / 96 *  

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  

Khansariha (46) R_manا / 26 اردیبهشت ................................................................ [تصویر:  z_herz1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان Khansariha (46)      
Khansariha (46) ya mahdiا / 24 اردیبهشت ....................................................... [تصویر:  z_herz1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان Khansariha (46)
Khansariha (46) Nazi29ا / 22 اردیبهشت .............................................................. [تصویر:  z_herz1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان Khansariha (46)  
yazahra1ا/ ؟ .............................................................................. [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
مجنون شهر / 27 اردیبهشت ............................................................. [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان   
aliunknownا / 29 اردیبهشت ............................................................ [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان      
donya_aا/ 19 اردیبهشت ................................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان   
یه روز سخت / 17 اردیبهشت ........................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان   
هادی / 19 اردیبهشت ...................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان   
engineerا / 1 خرداد ........................................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان  
موری / 1 خرداد ................................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان       
تواب / 28 اردیبهشت ............................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان       
سرباز / 18 اردیبهشت .......................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان       

49-2 49-2 49-2

meepا / 3 خرداد .................................................  بسم الله قهرمان

[تصویر:  coffeebath.gif]
53
تواب / 4 خرداد / 0
(1396 خرداد 3، 15:02)مجنون شهر نوشته است: روزا خیلی خوب و سریع میگذره و حس خیلی خوبی دارم و حس وسوسه داره کم میشه کلا عالیه
مرسی از همتون که هستین  4chsmu1 53
مجنون شهر (روح) / 27 اردیبهشت / 7 روز خوب  
خداراشکرکه حست خوبه خوشحالم انشالا این حس خوبت ابدی باشه سه روزدیگه بایدچمدونتو جمع کنی بری ازاینجا پس خیلی دقت کنم حیفه زحماتت
موفق باشی
(1396 خرداد 3، 15:18)meep نوشته است: میپ/3خرداد/0روز خوب

داداشششش پاششووووووو من منتظر اعلام یک روز خوبت هستمممممممم
موفق باشی
(1396 خرداد 3، 22:40)engineer نوشته است: engineer/  یک خرداد / 2 روز عالی 49-2

خیلی خوبه پرقدرت داری روزهاروپشت سرمیذاری باریکلا انشالاهشتروزدیگه هم همینطوری باشه روحیه ات
موفق باشی
(1396 خرداد 3، 23:36)aliunknown نوشته است: سلام به همه ، شبتون بخیر 
با افتخار 
علی / 29 اردیبهشت / 6 روز گــــــــــــــند و داغــــــــــــــون و خـــــــــــــــــراب [تصویر:  4chsmu1.gif]
یعنی میشه فردا بیام و بگم علی / 29 اردیبهشت / 7 روز گــــــــــــــند و داغــــــــــــــون و خـــــــــــــــــراب  ؟ ( [تصویر:  gigglesmile.gif] )
( ببخشید دست خودم نیست از این روش اعلام وضعیت خوشم اومده  Khansariha (13) )

داداش ۴روزدیگه تمومه خیلی حواستوجمع کن تواعلام وضعیت بکن هرجوردوستداری اعلام کن
موفق باشی
(1396 خرداد 4، 8:03)ya mahdi نوشته است: 10 روزززز 49-2 Khansariha (46)

دسستتتتتتت جیییغغغغغغ هوراااااا یه قهرمان دیگه به به بسیارعالی مبارک باشه
موفق باشی
(1396 خرداد 4، 8:35)R_man نوشته است: 10 رررروووزززز Confetti 2uge4p4

عالییییییییییی امروز چقدرقهرمان داریم هوراااااا افرین انشالامراحل بعدی هم همینطور پرانرژی بری پیش
موفق باشی
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]

میپ/3خرداد/1روز خوب
اصلا خوب و خوش و خرم نمیگذره ولی سعی کردم به اعصابم مسلط باشم.(البته خیلی هم موفق نبودم)
به هر حال هر جوری شد شد یک روز پاک و من همچنان از اینده میترسم.
[تصویر:  05_blue.png]
(1396 خرداد 4، 14:39)meep نوشته است: میپ/3خرداد/1روز خوب
اصلا خوب و خوش و خرم نمیگذره ولی سعی کردم به اعصابم مسلط باشم.(البته خیلی هم موفق نبودم)
به هر حال هر جوری شد شد یک روز پاک و من همچنان از اینده میترسم.

آقاااا تبریکککک. جونِ داداش.. جون هرکی دوس داری خداییش 4 روز تحمل کن. بقیه ش با انجمن... برسیم به 7 روز، تمومهههه
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
صفر 
صفر 
صفر 
ترکی برای من لذت جوی بی خدا نیست

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 15 مهمان