امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلام منم میخوام بعد مدت ها دوباره شروع کنم
سپیده/10 خرداد / 0روز
خدایا کمکم کن
شما هم کمکم کنید
[تصویر:  nasimhayat.png]
میپ/9خرداد/1روز خوب
اینقدر شکست داشتم که باور کنید یادم رفت چطوری اعلام پاکی میکردم
امروز در حالی شدم یک روز خوب که مدام از صبح تحریکات شدید رو سپری میکردم!
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1396 خرداد 10، 13:40)meep نوشته است: میپ/9خرداد/1روز خوب
امروز در حالی شدم یک روز خوب که مدام از صبح تحریکات شدید رو سپری میکردم
داداش همین که تعداد روزات 1 شد، خوبه. این 1 بشه 7 تمومه. شاید سخت باشه ولی باور کن همه ی کسایی که الان n روز جمع کردن، یه زمانی همین 1و2و7 بودن. سخته ولی ممکنه.
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
تواب / 9 خرداد / 19 ساعت خوب
سعید/10 خرداد/یک روز خوب
بیا مرا ببر ای عشق با خودت به سفر
مرا ز خویش بگیر و مرا ز خویش ببر

مرا به حیطه محض حریق دعوت کن
به لحظه لحظه پیش از شروع خاکستر

Video 
نهج / 6خرداد / 5 روز خوب
Khansariha (96) خوشحالم که هنوز اتفاقی نیوفتاده  2uge4p4 Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) 
دوستان به نظرم 3 روز اول خیلی سخته روز 7 خیلی سخت تر دیگه اسان میشه تا روز 30 اما امان از روز 30که رد کردنش فتح قله اورسته من که از این بیشتر نرفتم کسی رفته بگه بقیش چی میشه Muscular
Khansariha (48) Khansariha (48) Khansariha (48)

ایلی ایلی لما سبقتنی ؟
مجنون شهر/ 5 خرداد / 5 روز خوب
یا رب مکن از لطف پریشان ما را / هر چند که هست جرم و عصیان ما را

ذات تو غنی بوده و ما محتاجیم / محتاج بغیر خود مگردان ما را . . .
(1396 خرداد 10، 21:22)nahj نوشته است: نهج / 6خرداد / 5 روز خوب
Khansariha (96) خوشحالم که هنوز اتفاقی نیوفتاده  2uge4p4 Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) 
دوستان به نظرم 3 روز اول خیلی سخته روز 7 خیلی سخت تر دیگه اسان میشه تا روز 30 اما امان از روز 30که رد کردنش فتح قله اورسته من که از این بیشتر نرفتم کسی رفته بگه بقیش چی میشه Muscular

روز سی به بعد کم کم دیگه راه صافه. یه غیرتِ خاصی پیدا میکنی روی پاکی و حفظش. حتی اگه شهوتم بیاد سراغت، دیگه خودِ آدم دلش نمیخاد تسلیم شه. دیگه حتی دیدن عکسا یا خدای نکرده فیلم بد هم آزار دهنده میشه. برای من که اینشکلیه الان. ایشالا شما هم موفق باشی توی مسیر قله و بعد از اون Smiley-face-thumb Smiley-face-thumb
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
(1396 خرداد 10، 12:26)sepideh72 نوشته است: سلام منم میخوام بعد مدت ها دوباره شروع کنم
سپیده/10 خرداد / 0روز
خدایا کمکم کن
شما هم کمکم کنید

خیلی تصمیم خوبی گرفتین انشالاکه درکناردوستان روزهای خوبی روسپری کنین
موفق باشین
(1396 خرداد 10، 13:40)meep نوشته است: میپ/9خرداد/1روز خوب
امروز در حالی شدم یک روز خوب که مدام از صبح تحریکات شدید رو سپری میکردم!

همینم که تونستی یک روز بجنگی خودش عالیه اگه بازم مبارزه کنی به مرور مبارزها شیرین میشه برات
موفق باشی
(1396 خرداد 10، 16:47)تـــواب نوشته است: تواب / 9 خرداد / 19 ساعت خوب

ببینم چکارمیکنی داداش ایندفه دیگه باید بری بالا پس خیلی حواست روجمع کن
موفق باشی
(1396 خرداد 10، 19:07)Saeed1396 نوشته است: سعید/10 خرداد/یک روز خوب

باپشتکاروهمت برین جلوکه مراحل بالامنتظرتونه
موفق باشین
(1396 خرداد 10، 20:24)aliunknown نوشته است: علی / 5 خرداد / 5 روز و 2 ساعت و 15 دقیقه خوب 
خیلی دعا کنید برام تو این ایام مبارک  53 53 53 53

دقیقترازاین نمیشه انگارهمه رسیدن به مرز ۵روز یدفه همتون میرین باهم اینجاخالی میشه انشالاکه هرچه زودترردتون کنیم برید مراحل بعدی مراقبتهاتوبیشترکن تومیتونی محتاجیم به دعا
موفق باشی
(1396 خرداد 10، 21:22)nahj نوشته است: نهج / 6خرداد / 5 روز خوب
به به چقدرعالییییی انشالااز۳۰هم میگذری بعدسی روز شیطون فریباش روبیشترمیکنه اماتمایل ادم کمترمیشه هرچی پیش بری هم اسونه هم سخت
موفق باشی
(1396 خرداد 10، 21:55)مجنون شهر نوشته است: مجنون شهر/ 5 خرداد / 5 روز خوب

خیلی عالی نصف راه رورفتین انشالاکه مراقبتهاروبیشترکنین که زحماتتون هدرنره
موفق باشین
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]

تواب /9 خرداد / 1 روز خوب
میپ/11خرداد/0روز خوب
ابن خوابای لعنتی عمرا دست از سر من ور نمیدارن
یک لغزش بخاطر این خواب دیدنای لعنتی و باز هم با حال بد بیدار شدن
مجنون شهر/ 11 خرداد / 0 روز
خیلی از خودم بدم میاد لطفا کسی دلداریم نده از فردا شروع میکنم.
یا رب مکن از لطف پریشان ما را / هر چند که هست جرم و عصیان ما را

ذات تو غنی بوده و ما محتاجیم / محتاج بغیر خود مگردان ما را . . .
Wink 
نهج / 6 خرداد / 6 روز Smiley-face-thumb

هفــــت آســــمان را بردرم وز هــــفت دریـــا بــگذرم 53258zu2qvp1d9v             چون دلـــبرانه بنـــگری در جـــان ســـرگردان مــن Khansariha (63)
تا آمــــدی انـدر برم شــــد کـــفر و ایـــمان چـــــاکرم 303             ای دیــــدن تو دیــــــن مـــن وی روی تـو ایـمان من Khansariha (116)
بی‌پــا و سـر کــردی مرا بی‌خواب و خــور کردی مرا God            سرمـــست و خـــندان انـــدرآ ای یوســف کنـعان من 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
Khansariha (48) Khansariha (48) Khansariha (48)

ایلی ایلی لما سبقتنی ؟
سعید/10 خرداد/2روز خوب
بیا مرا ببر ای عشق با خودت به سفر
مرا ز خویش بگیر و مرا ز خویش ببر

مرا به حیطه محض حریق دعوت کن
به لحظه لحظه پیش از شروع خاکستر

تواب / 12 خرداد / 0 
+60 روز روزه ...
درجا زدن و پسرفت 
گناهان سنگین تر
آتش جهنمم برام کافی نیست