امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

Wink 
نهج / 6 خرداد / 9 روز خوب

گــــر تو خواهی کــــز شقــــاوت کــــم شــــود           جـــــهد کـــن تا عـــشق تو افــــزون شــــــود Khansariha (121)
Khansariha (48) Khansariha (48) Khansariha (48)

ایلی ایلی لما سبقتنی ؟
سلام 303
اول میخواستم بگم این رفت و آمد من بخاطر شکستام و قطع کردن نتمه کلا میخواستم هروقت به ۱۰ روز برسم بیام اعلام کنم و شکستای قبلیمم بگم که دیگه دیدم بهتره الان بگم کلا تخلیه کنم خودمو Hanghead
راستش از ۲۲ فروردین تا تقریبا اخرای اردیبهشت گند زدم،بالا ۲۵ بار فک کنم لغزش داشتم که دوباره به خودم اومدم دوباره تو هفته پیش چهار بار لغزش و روز ۱۳ هم ی لغزش دیگه ولی دوباره هستم ولی اینبار دیگه خودمو بیشتر کنترل میکنم تو این چندماه هم به نقاط ضعفم پی بردم که باعث خ.ا میشدن و اینم فهمیدم که انگیزم برای پاکی کم شده متاسفانه من ی ادمیم که اولش عین ببر میدوئه وتلاش میکنم ولی بعدش مثل لاک پشت میشه و...
موری/۱۴خردا/۲ رو خوب Hanghead
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
سلام سلام به همه ۱۰ روزه ها گلللللل
نماز روزه هاتون قبولل و کلی التماس دعاااااااااااااااااا

(1396 خرداد 14، 17:02)meep نوشته است: میپ/14خرداد/0روز خوب

داداش روزه میشی؟! آخه من به خاطر مسائل پزشکی نمیتونم بشم برا این پرسیدم
هر وق اومد سراغت فک کن به روزه بودنت فک کن به گناه این کار که تو این ماه خیلی زشت تره. شب قدر نزیکه ها بیا از امام زمانمون بخاه کمکت کنه هی بیار تو یادتت
تو میتونی من میدونم

(1396 خرداد 14، 17:17)تـــواب نوشته است: تواب / 14 خرداد / 0
+120 روز جریمه روزه
وقتی تو سپاه دشمنی اما دلت ....
خاک عالم بر سر من

داداش تواببببببببببببب حواست هست داری چیکاررررر میکنییییییییییی 
داداش درست شکست اشتباه اما بزار افطار روزه باطل نکن Hanghead من خودم سالهایه اول یه روزما خراب کردم و هنوز عذاب وجدان داره میکشتم.توروخدا تو میتونی تحمل کن . تو قهرمانی تو میتونی پاشو یاعلی

(1396 خرداد 14، 21:05)تـــواب نوشته است: یه لغزش دیگه

Hanghead  مواظب باش

(1396 خرداد 14، 21:28)engineer نوشته است: engineer/  نهم خراد / 5 روز عالی 49-2 
5روزه نداشتیم رقابت کنیم؟ 6

آ ماشاللهههه شیرههههههه داداش مااااااااا 49-2
همینه خیلی خوب پیش رفتیا داداش خوبممممممم نصفه راه رفتییییی همش ۵ روز دیگههههه 
محکم ادامه بده یا علی

(1396 خرداد 14، 22:14)nahj نوشته است: نهج / 6 خرداد / 9 روز خوب

گــــر تو خواهی کــــز شقــــاوت کــــم شــــود           جـــــهد کـــن تا عـــشق تو افــــزون شــــــود Khansariha (121)

جیغغغ وای قهرمان عالیه عالیه عالیه فقط یه روز دیگههههههههه
داداش قهرمانم میخام بترکونیااااااا ماشاللههه 49-2
یا علی

(1396 خرداد 14، 23:17)aliunknown نوشته است: سلام سلام به همه ی عزیزان کانون
علی / 5 خرداد / 9 روز و 5 ساعت و 30 دقیقه خوب 
التماس دعا خیلی  53 53 53 53

عالیه داداش علی گلللللل 49-2
چقد عالی رفتی جلوووو واقعن کیف کردممممممممممممم
ایشالله فردا جشن داداش قهرمانمونننن جیفففغ
ئا علی

(1396 خرداد 15، 1:41)موری نوشته است: سلام 303
اول میخواستم بگم این رفت و آمد من بخاطر شکستام و قطع کردن نتمه کلا میخواستم هروقت به ۱۰ روز برسم بیام اعلام کنم و شکستای قبلیمم بگم که دیگه دیدم بهتره الان بگم کلا تخلیه کنم خودمو Hanghead
راستش از ۲۲ فروردین تا تقریبا اخرای اردیبهشت گند زدم،بالا ۲۵ بار فک کنم لغزش داشتم که دوباره به خودم اومدم دوباره تو هفته پیش چهار بار لغزش و روز ۱۳ هم ی لغزش دیگه ولی دوباره هستم ولی اینبار دیگه خودمو بیشتر کنترل میکنم تو این چندماه هم به نقاط ضعفم پی بردم که باعث خ.ا میشدن و اینم فهمیدم که انگیزم برای پاکی کم شده متاسفانه من ی ادمیم که اولش عین ببر میدوئه وتلاش میکنم ولی بعدش مثل لاک پشت میشه و...
موری/۱۴خردا/۲ رو خوب Hanghead

عالیه عالیه داداش که ما بتونیم نقاط ضعفا پیدا کنیممممم.
خیلی خیلی خوش برگشتییییییی ما مهمون نواز خوبی هسیما شما که خونه خودتونه 4chsmu1  
خیلی عالیه یه استارت زیبا انشاالله
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

نقل قول: داداش تواببببببببببببب حواست هست داری چیکاررررر میکنییییییییییی 
داداش درست شکست اشتباه اما بزار افطار روزه باطل نکن [تصویر:  hanghead.gif] من خودم سالهایه اول یه روزما خراب کردم و هنوز عذاب وجدان داره میکشتم.توروخدا تو میتونی تحمل کن . تو قهرمانی تو میتونی پاشو یاعلی
این لغزش روزه رو باطل می کنه و مثل افطار کردن با چیز حرامه 
اوضاع اصلا خوب نیست 
خدا شاهد بر اعمال منه و می بینه که به چه خفت و خاری ای افتادم
Sad 
من تا روز 9 اصلا اذیت نشدم اما امروز کلا در حاله فرار بودم Smiley-talk038 . فک کنم سر شیطان شلوغ بود تا امروز  1744337bve7cd1t81 خلاصه امروز کلی فلسفه چینی کردم تا ادم شد  Khansariha (89)
به خاطر درس هم ادم نمیشد پاشه بره بیرون Khansariha (56)

علی درکت میکنم امروز از آسمون  میبارید  God 

آنـــــچه دیـــــدی برقــرار خــــود  نمــــاند           وینــــچه بیــــنی هم نمــــاند بر قــــــــرار
اینـــــهمه هیـــچ است چــــون می بــگـذرد           تخـــت و بــــخت و امـــــر و نـهی و گیـر ودار  Khansariha (45)

ایلی ایلی لما سبقتنی ؟
(1396 خرداد 15، 17:54)aliunknown نوشته است: لعـــــــــــــــــــــــــــــــــــــنت خدا بر تو شیطون عوضـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی
از درد عذاب وجدان دارم نابــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــود میشم
لعنتی دیدی من دیگه به وسوسه هات جواب نمیدم یک راست رفتی سراغ خونوادم !؟
که بیان بهم بگن ما فهمیدیم تو خ.ا میکنی تا باعث بشه تو خودم شکسته بشم و یک راست دوباره بیام سمت خ.ا ؟
آماده باش که بدجوری میخوام بهت ضربه بزنم ، قول میدم جوری نابودت کنم که دیگه به هیچ عنواااان به سمتم نیای لعنتــــــــــــــــــــــــــــی
هیچ نظری ندارم خدا الان چه فکری نسبت بهم داره ... دارم نابود میشم مخصوصا اینکه تو ماه به این بزرگی شکستم
حالم به دو ساعت از این ور به اون ور شد ....
علی / چند دقیقه قبل / 10 روز و 2 دقیقه خوب 
علی الان / 16 خرداد / 0 روز خوب 
10 روز دیگه انتقام میگیرم ازت شیطون عوضـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی  Swear1

علی جان ماشالااااا. مثه اینکه انگیزه ت شدیییدا بالاس دادا. برو جلو به امیدِ موفقیت 49-2 49-2
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
Rainbow 
نهج / 6 خرداد / 10 روز خوب

این جهان همچون درختست ای کرام Khansariha (56)               ما برو چون میوه‌های نیم‌خام 7

سخت گیرد خامها مر شاخ را 18                زانک در خامی نشاید کاخ را vayy

چون بپخت و گشت شیرین لب‌گزان 53258zu2qvp1d9v          سست گیرد شاخها را بعد از آن 2uge4p4

ایلی ایلی لما سبقتنی ؟
engineer/ نهم خرداد / 6روز خوب

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

به اینا فکر نکن 

که کی شروع شده 

مهم اینه که پایانش کی باشه 

دیگه شک نکن به ادامه دادن 

با هم که باشیم شیطون هیچ غلطی نمی تونه بکنه
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
15خرداد/1روز خوب Hanghead 117 29 46 46 2 2
Wink 
هییییییییییییییییییییییی دوستان  Hanghead ما رفتنی شدیم  25 اگر بار گران بودیم رفتیم  37 

هر کــــه او بنـــهاد ناخــــوش ســـنتی             ســـوی او نـــفرین رود هر ســـاعتی

نیـــکوان رفتــــند و سنـــتها بمــــاند                 وز لئــیـمان ظــلم و لعــنـتها بـــمانـد Smiley-face-thumb

ایلی ایلی لما سبقتنی ؟
میپ/16خرداد/0روز خوب
[تصویر:  05_blue.png]
22 22 106 2  حیف Hanghead
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
engineer/ نه خرداد / هفت روز خوب
خیلی خوبه ولی  فشار زیاد شده امشب 49-2

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

"بسم الله الرحمن الرحیم" 

لیست بروز شده * 16/ 03 / 96 *  

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  

Khansariha (46) nahjا / 6 خرداد ............................................................................. [تصویر:  z_herz1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان Khansariha (46)  
yazahra1ا/ ؟ ................................................................................. [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
engineerا / 9 خرداد .......................................................................... [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان    
saeed1396ا / 10 خرداد .................................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان    
donya_aا/ 19 اردیبهشت ................................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان  
یه روز سخت / 17 اردیبهشت ........................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان   
موری / 14 خرداد .................................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان       
هادی / 19 اردیبهشت ........................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان         
ya mahdiا / 15 خرداد ......................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان       
سرباز / 18 اردیبهشت ............................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان       

49-2 49-2 49-2

aliunknownا / 16 خرداد .....................................  بسم الله قهرمان
تواب / 14 خرداد ..................................................  بسم الله قهرمان
مجنون شهر / 11 خرداد ........................................  بسم الله قهرمان
meepا / 16 خرداد ................................................  بسم الله قهرمان
sepideh72ا / 10 خرداد ........................................  بسم الله قهرمان

[تصویر:  coffeebath.gif]
53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان